Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:29:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Twitter’dan Bitcoin topluluğunun etkili ismine darbe  (Read 126 times)
Madenci_34 (OP)
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
February 14, 2020, 07:27:24 AM

Twitter, kripto para sektörünün etkili isimlerinden biri olan Anthony Pompliano'nun hesabını askıya aldı.

Twitter, Bitcoin ve kripto para topluluğunun etkili kişiliklerinden biri olan Anthony Pompliano’nun Twitter hesabını askıya aldı.

Pompliano, Bitcoin başta olmak üzere kripto paraların tanınan bir destekçisiydi ve 300,000’i aşkın takipçiye sahip Twitter hesabı ile gündem yaratan bir isimdi. Aynı zamanda kripto para yatırım şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağıydı.

Twitter’ın bu kararına sektörün diğer öncülerinden tepki mesajları gelirken askıya alınma gerekçesi henüz bilinmiyor.

https://uzmancoin.com/bitcoin-darbe-pompliano/

1715408976
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715408976
Reply with quote  #2

1715408976
Report to moderator
1715408976
Hero Member
*

Ignore
1715408976
Reply with quote  #2

1715408976
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715408976
Hero Member
*

Ignore
1715408976
Reply with quote  #2

1715408976
Report to moderator
1715408976
Hero Member
*

Ignore
1715408976
Reply with quote  #2

1715408976
Report to moderator
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
February 18, 2020, 10:53:20 AM

Ben adamı tanımıyorum takipte etmiyorum ama eğer saçma sapan twitlerle milleti peşinden sürükleyen bir fenomense iyi olmuş diyorum. Tabi bir de haksız yere twitterın askıya aldığı hesaplar var, eğer onlardan bir tanesiyse geçmiş olsun, haksız bir durum varsa yakından yeniden açılır zaten.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Madenci_34 (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 18, 2020, 12:21:14 PM

Ben adamı tanımıyorum takipte etmiyorum ama eğer saçma sapan twitlerle milleti peşinden sürükleyen bir fenomense iyi olmuş diyorum. Tabi bir de haksız yere twitterın askıya aldığı hesaplar var, eğer onlardan bir tanesiyse geçmiş olsun, haksız bir durum varsa yakından yeniden açılır zaten.

Takipçi satın almış gibi bir söylem var. Hali hazırda kripto dünyası için önemli ve takip ediliyorsa neden böyle bir şeye ihtiyaç duydu acaba.

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 23, 2020, 02:56:37 PM

İnsan daha fazlasını ister. Smiley Gerçek organik takipçlerin üzerine biraz daha takipçi eklemek istemiş olabilir.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 23, 2020, 09:56:38 PM

Takipçi satın almış gibi bir söylem var. Hali hazırda kripto dünyası için önemli ve takip ediliyorsa neden böyle bir şeye ihtiyaç duydu acaba.

Böyle bir şey varsa zaten Twitter kurallarına aykırı fakat şu da var. Bu fenomenin parası varsa büyük ihtimalle para ile hesabı geri açtırabilir düşüncesindeyim. Sonuç olarak Twitter da kazanç için her şeyi yapacaktır. Yani bir şirket nitekim.
Madenci_34 (OP)
Member
**

View Profile WWW
February 25, 2020, 09:29:36 AM

Böyle bir şey varsa zaten Twitter kurallarına aykırı fakat şu da var. Bu fenomenin parası varsa büyük ihtimalle para ile hesabı geri açtırabilir düşüncesindeyim. Sonuç olarak Twitter da kazanç için her şeyi yapacaktır. Yani bir şirket nitekim.

İlerleyen günlerde gelişmeleri duyarız. Dediğin gibi şirket olunca ilk etapta kazanç sağlamak önemli oluyor dolayısı ile para ile çözümlenecek bir sorun.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: