Bitcoin Forum
June 24, 2024, 12:19:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Huobi TÜRKİYE | DÜNYANIN LİDER KRİPTO PARA BORSASI ARTIK TÜRKİYE’DE!  (Read 158 times)
Huobi Turkiye (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
February 18, 2020, 07:50:13 AM
Last edit: February 18, 2020, 08:21:12 AM by Huobi Turkiye

Merhaba,

Dünyanın lider kripto para borsası Huobi, yerel ofisi, yerel ekibi ve tecrübesiyle artık Türkiye’de!

2013 yılında Çin’de kurulan Huobi, kısa sürede göstermiş olduğu kullanıcı odaklı yaklaşımı ve hizmet kalitesi ile dünyanın lider kripto para borsası olmuştur. Yüksek hacim, likidite, 250’den fazla yatırım alternatifi, ürün çeşitliliği, gelişmiş güvenlik önlemleri ve 7/24 müşteri desteği ile 130’dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir.

Küresel bilgi birikimi, ürün çeşitliliği ve profesyonel hizmet anlayışını Türkiye’ye de getirmek isteyen Huobi, 2019 yılı itibariyle topluluk yönetimiyle giriş yaptığı Türkiye’de, Eylül 2019 tarihinde Huobi Turkey Teknoloji A.Ş. şirketini de kurarak faaliyetlerini hızlandırmıştır. Türkiye’de yerel ekibi ve ofisi bulunan Huobi Türkiye, şimdilik hafta içi 09:00 ile 17:30 saatleri arasında Türkiye’den Canlı Destek hizmeti vermektedir. Çok yakın bir sürede 7/24 Canlı Destek hizmeti başlayacaktır.

Banka ve ödeme sistemleri üzerinden, TL ile Yatırma ve Çekme işlemleri için, Türkiye’nin en büyük bankaları ve ödeme altyapıları ile olan iş birliği çalışmalarımız devam etmektedir. Çok kısa süre içerisinde TL ile kripto para alım satım işlemlerinizi, aracılara ihtiyaç duymadan güvenle yapabileceksiniz.

Bizlere destek@huobi.com e-posta adresi, Telegram ve Twitter topluluk kanallarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Platformumuzla ilgili her türlü soru, öneri ve taleplerinizi Bitcointalk üzerinden de bizlere iletebilmeniz için bu başlığı açmış bulunmaktayız.

TÜRKİYE’YE ÖZEL DÜŞÜK KOMİSYON ORANLARI

Türkiye’ye özel olarak, global borsalar arası en düşük komisyon oranlarımız ile karşınızdayız. Kripto Para Alış ve Satış işlemlerinde temel oranda %0,1(binde 1), Huobi Token ile Komisyon Ödeme seçeneğini aktif ederek, %0.07 (on binde 7) oranında düşük komisyonlardan yararlanabilirsiniz.

GELİŞMİŞ REFERANS SİSTEMİ

Size özel olan Referans kodu ile üye olacak arkadaşlarınızın Alış Satış komisyonlarından %30 oranında referans geliri kazanın. Kazancınız her gün otomatik olarak hesabınıza tanımlanır ve şeffaf bir şekilde tüm referans geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

250’den FAZLA YATIRIM SEÇENEĞİ

Huobi’de listelenmiş 250’den fazla Kripto Varlık bulunmaktadır. BTC, USDT, HUSD, ETH ve HT işlem çiftleri ile yüksek hacimli tahtalarımız üzerinden alış satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

GELİŞMİŞ PLATFORM VE ARAYÜZ

Basit ve Pro sürümleri bulunan Huobi, web, mobil ve masaüstü ortamlarında kullanıcı dostu ara yüzü, gelişmiş grafik desteği, fiyat alarmı ve çok sayıda emir tipi ile profesyonel hizmet sağlamaktadır.

SPOT, MARGIN, OTC VE VADELİ İŞLEMLER

Huobi platformunda, yüksek hacim ve likidite ile 250’den fazla çeşit ile spot işlemleri, 5x’e varan oranlarda margin işlemleri, içlerinde Türk Lirası desteği de bulunan OTC işlemleri ve 20x kaldıraç ile vadeli işlemlerinizi 7/24 güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

KURUMSAL HESAP VE API DESTEĞİ

İhtiyaçlarınız için Huobi’de kurumsal hesap oluşturabilir, Alt hesaplara erişebilir ve gelişmiş API’lar ile entagrasyon kurabilirsiniz.

VARLIKLARINIZ GÜVENCEDE

7/24 güvenlik, kontrol ve monitoring ekibimiz önderliğinde, daha önce hiç hacklenmemiş ve büyük bir çökme ile karşılaşmayan Huobi, kullanıcı hatası dışında gerçekleşebilecek risklere karşı kullanıcılarının kayıplarını telafi etmeyi önceliklendirmiş 20.000 BTC değerinde olan Kullanıcı Koruma Fonuna da sahiptir.
Oluşabilecek Hack ve benzeri durumlarda varlıklarınız Kullanıcı Koruma Fonu ile güvence altında!

HUOBİ SERVİSLERİ

1.   Spot Trading
2.   Margin Trading
3.   Vadeli İşlemler
4.   OTC
5.   Huobi Token
6.   Kurumsal Hesap / Alt Hesap
7.   API Desteği
8.   Cloud Exchange Çözümleri
9.   Likidite Sağlama
10.   Mining Pool / Staking

* Bu servisler Huobi Global tarafından sağlanmaktadır.

Eğitim ve Etkinlikler

1.   Avrasya Blockchain Zirvesi
2.   Topluluk Buluşmaları
3.   Respect Trade Online Teknik Analiz Eğitimleri
4.   Türkçe Duyurular ve Eğitim Materyalleri

Devam edecek olan etkinlik ve eğitim faaliyetlerimiz için sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayınız!

MOBİL UYGULAMA

huobi.com üzerinden erişebileceğiniz tüm hizmetlere IOS ve Android mobil uygulamalarımız üzerinden de Türkçe Dil desteği ile erişebilirsiniz. Mobil uygulamaya aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Play Store : https://play.google.com/store/apps/details?id=pro.huobi&hl=tr

App Store : https://apps.apple.com/us/app/huobi-app/id1023263342

İLETİŞİM / CANLI DESTEK
Web Sitesi                            :  huobi.com/tr-tr
E-posta                                : destek@huobi.com  
Telegram Grubu Bağlantısı     : https://t.me/HuobiTurkiye
Twitter Adresi                       : https://twitter.com/huobiturkiye
LinkedIn Hesabı                    : https://www.linkedin.com/company/huobi-t%C3%BCrkiye/
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 18, 2020, 11:55:46 AM
Last edit: February 18, 2020, 01:13:39 PM by Blacknavy
Merited by vycl87 (1)

Rez.
Şimdilik ilk soru, Türkiye’ye vergi ödüyor mu bu borsa?
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
February 18, 2020, 03:08:41 PM

2019 yılı itibariyle topluluk yönetimiyle giriş yaptığı Türkiye’de, Eylül 2019 tarihinde Huobi Turkey Teknoloji A.Ş. şirketini de kurarak faaliyetlerini hızlandırmıştır. Türkiye’de yerel ekibi ve ofisi bulunan Huobi Türkiye
türkiye'de yerleşik adresleri olduğu için vergi ödüyorlardır diye düşünüyorum.

Huobi Türkiye, şimdilik hafta içi 09:00 ile 17:30 saatleri arasında Türkiye’den Canlı Destek hizmeti vermektedir. Çok yakın bir sürede 7/24 Canlı Destek hizmeti başlayacaktır.
şu anlık devlet memuru şeklinde işlediği için yanaşmayacağım bir borsa. akşam 18:00'da yaşadığım sorun ne zaman çözülür?

Banka ve ödeme sistemleri üzerinden, TL ile Yatırma ve Çekme işlemleri için, Türkiye’nin en büyük bankaları ve ödeme altyapıları ile olan iş birliği çalışmalarımız devam etmektedir. Çok kısa süre içerisinde TL ile kripto para alım satım işlemlerinizi, aracılara ihtiyaç duymadan güvenle yapabileceksiniz.

başkalarını bilmem ama benim için en önemli konu bu. şayet türkiye'deki bankalardan para yatırıp/çekme işlemleri aktif değilse şu anlık bir anlamı yok. başarılar dilerim, umarım bir an önce banka olayını halledersiniz.
freid
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
February 18, 2020, 07:56:54 PM

ya türkiye bu sektörde olanlar için önemli bir pazar olmaya başladı ilk başlarda binance tr açtı hatta biliyorsunuz kredi kartı getirdi vs. şimdilerde huobi böyle bir işlere giriyor. aslında iyi.
Huobi Turkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
February 19, 2020, 08:17:42 AM

2019 yılı itibariyle topluluk yönetimiyle giriş yaptığı Türkiye’de, Eylül 2019 tarihinde Huobi Turkey Teknoloji A.Ş. şirketini de kurarak faaliyetlerini hızlandırmıştır. Türkiye’de yerel ekibi ve ofisi bulunan Huobi Türkiye
türkiye'de yerleşik adresleri olduğu için vergi ödüyorlardır diye düşünüyorum.

Evet, belirttiğiniz gibi, TL ile yapılan işlemlerden şirketin elde ettiği komisyon geliri, Türk ticaret kanununa uygun olarak vergi sistemine dahil edilmektedir.

Huobi Türkiye, şimdilik hafta içi 09:00 ile 17:30 saatleri arasında Türkiye’den Canlı Destek hizmeti vermektedir. Çok yakın bir sürede 7/24 Canlı Destek hizmeti başlayacaktır.
şu anlık devlet memuru şeklinde işlediği için yanaşmayacağım bir borsa. akşam 18:00'da yaşadığım sorun ne zaman çözülür?

Huobi borsasının canlı destek hizmeti 7/24 çalışmaktadır. Sorununuz Çin'de bulunan müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından karşılanacaktır. Türkiye'de bulunan canlı destek hizmeti, banka entegrasyonlarının hizmete alınmasıyla birlikte 7/24 hizmet vermeye başlayacaktır.

başkalarını bilmem ama benim için en önemli konu bu. şayet türkiye'deki bankalardan para yatırıp/çekme işlemleri aktif değilse şu anlık bir anlamı yok. başarılar dilerim, umarım bir an önce banka olayını halledersiniz.

Türkiye'deki bankalar üzerinden para yatırma işlemleri test aşamasındadır. Hizmete açıldığında sosyal medya hesaplarımızdan ve buradan duyurusunu paylaşacağız.
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 19, 2020, 01:09:28 PM

Bankadan TL ile yatırım işlemi açılınca Türkiye ye geldik demeniz lazım yoksa önceden TR den girilmiyor muydu  Undecided
binance ta aynısını yapıyor papara ile işlem açıp geldik diyor bankadan direkt hesap açarsan gelmiş oluyorsun yoksa her türlü komisyon fazla oluyor, şirketi kurmuş olabilirsin ama yerli borsaların yaptığının tam olarak aynısını yapmadan traderler için çok anlam ifade etmez
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 20, 2020, 08:10:28 AM

En merak edilen konu TL yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağı. Bu başladığı zaman tam anlamıyla Türkiye'de diyebiliriz sanırım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 20, 2020, 01:44:45 PM

Bir süredir bu TR olayı kapsamında kullanmaya çalışıyorum. Ancak nedense hiç ısınamadım.
Birincisi mobil uygulamadaki Türkçe inanılmaz derecede kötü. Anlamak neredeyse imkansız. Ben sırf bu sorunu pas geçebilmek için dili İngilizce'ye çevirdim.
İkincisi arayüzü neden bilmiyorum ama göze hoş gelmiyor. Huobi gibi büyük oynayan bir borsadan bu konuda daha fazlasını beklerdim.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Huobi Turkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2020, 01:53:17 PM

Bir süredir bu TR olayı kapsamında kullanmaya çalışıyorum. Ancak nedense hiç ısınamadım.
Birincisi mobil uygulamadaki Türkçe inanılmaz derecede kötü. Anlamak neredeyse imkansız. Ben sırf bu sorunu pas geçebilmek için dili İngilizce'ye çevirdim.
İkincisi arayüzü neden bilmiyorum ama göze hoş gelmiyor. Huobi gibi büyük oynayan bir borsadan bu konuda daha fazlasını beklerdim.

Türkiye ekibi kurulmadan önce Çin ekibi türkiyeden bir ajansla anlaşarak çeviriler konusunda yardım almış. Belirttiğiniz gibi bir çok geliştirme yapılması gereken alan bulunuyor. Türkiye ekibi olarak ilk önceliklerimizden biri bu çevirileri düzeltmek. Elimizden geldiği kadar hızlı olarak site ve uygulamanın çevirileri üzerinde çalışıyoruz. Spesifik olarak gördüğünüz eksiklikleri buradan PM olarak yada destek@huobi.com adresine mail atarak bize iletirseniz önceliklendirmekten mutlu oluruz.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 20, 2020, 01:57:30 PM
Merited by vycl87 (1)

Türkiye ekibi kurulmadan önce Çin ekibi türkiyeden bir ajansla anlaşarak çeviriler konusunda yardım almış. Belirttiğiniz gibi bir çok geliştirme yapılması gereken alan bulunuyor. Türkiye ekibi olarak ilk önceliklerimizden biri bu çevirileri düzeltmek. Elimizden geldiği kadar hızlı olarak site ve uygulamanın çevirileri üzerinde çalışıyoruz. Spesifik olarak gördüğünüz eksiklikleri buradan PM olarak yada destek@huobi.com adresine mail atarak bize iletirseniz önceliklendirmekten mutlu oluruz.

Bence açık bir anket gibi bir şey başlatırsanız eminim çok güzel olur.
Ben herkesin üzerine konuşabilmesi adına burada güzel bir tartışma başlatmanın daha iyi olacağını düşünüyorum.

Bir de aklıma şu geldi. Marjin işlemi yaparken, hangi coin ile ilgili işlem yapacaksak ona geçmemiz gerekiyor. Örneğin ETHUSD'de işlem yapacaksam elimde ETH olması, EOSUSD içinde EOS olması. Bunların yerine tüm USD pairlerde USDT ile açabilsek çok şık olurdu. Bu şekilde hızlı hareket etme kabiliyetimiz ortadan kalkıyor.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███