Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:36:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Koineks'in ismi değişiyor mu?  (Read 185 times)
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 24, 2020, 06:58:07 AM

Koineks bir ara sıklıkla kullandığım yerli borsalardandı fakat son zamanlarda pek aktif değilim. Gelen bir mailde şu yazıyor;

Değerli Kullanıcımız,
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve globalleşmek için sabırsızlanıyoruz. Büyük değişimin ilk adımı olan yeni marka ismimi yarın açıklayacağız. Yeni marka ismimiz, birçok yenilik ve sürprizi beraberinde getirecek.
Gelişmeler ve detaylar için takipte kalın!

İsimleri değişiyor sanırım bir rebranding var anladığım kadarıyla. Abd'de bir lisans alındığını okumuştum geçenlerde de. Umarım yerli borsalar için bir heyecan yaratırlar.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 24, 2020, 07:32:42 AM

Twitter'dan falan saldırıyorlar bu konuyla ilgili. Benim dikkatimi çeken şey daha çok global ölçekte hedeften bahsetmeleri. Belli ki ilk defa bir borsa globallikten bahsetti. Sistemkoin gibilerden bahsetmiyorum. Koineks diğer bildiğimiz 2 iyi borsadan bir adım gerideydi sadece ama bu iddialı gelişim çabası bir şeyleri değiştirir mi acaba.
Geç kalınmış bir şey belki ama umarım güzel olur.
terrelllopez370
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
March 13, 2020, 11:43:51 AM

Koineks bir ara sıklıkla kullandığım yerli borsalardandı fakat son zamanlarda pek aktif değilim. Gelen bir mailde şu yazıyor;

Değerli Kullanıcımız,
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve globalleşmek için sabırsızlanıyoruz. Büyük değişimin ilk adımı olan yeni marka ismimi yarın açıklayacağız. Yeni marka ismimiz, birçok yenilik ve sürprizi beraberinde getirecek.
Gelişmeler ve detaylar için takipte kalın!

İsimleri değişiyor sanırım bir rebranding var anladığım kadarıyla. Abd'de bir lisans alındığını okumuştum geçenlerde de. Umarım yerli borsalar için bir heyecan yaratırlar.
Umarım, ne zamandır durgunluk var zaten hiç bir çekişme vs yok, en azından bi borsada hareketlenme olunca diğer borsalar da avantaj sağlıyo, 2 haftadır günlerim güzel geçiyo Thodex'in şu paylaşımlarından sonra reklamlarından sonra umudum arttı ne yalan söyleyeyim. Diğer borsalardan da bu böyle iyi gelişmeler bekliyorum açıkçası, önceden direk bi borsayı seçiyodukzorunlu olarak şimdi seçeneklerimiz olacak. Gerçi ben seçeneğimi Thodex'den yana kullandım ortaklık işi kafama acayip yattı, birini ikna edip üye yapsam Thodex'e benim de kazancım olacak , ne güzel Grin Grin
Pages: [1]
  Print  

Jump to: