Bitcoin Forum
June 29, 2024, 02:46:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Koineks Artık Thodex!  (Read 2020 times)
Bilgent
Member
**

Activity: 518
Merit: 13

View Profile
September 18, 2020, 08:52:31 AM

Sayenizde kimlik doğrulama maymununa döndüm. Yabancı borsaların kabul ettigi resimleri kabul etmiyorsunuz. Tekrar üzerine tekrar halen geçemedim. Sizinle çalışmamızı istemiyorsanız bunu direk ilk kayıtta söyleyin. Neden yoruyorsunuz. Açıklama noksanlıgı olan bir site. Çok yordunuz çoooook.
yabancı borsaların görüntü işleme yazılımları daha iyi olduğundan türk borsalarından bu tür sorunlar yaşanıyor olabilir. bence bu işler manuel yapılsa daha rahat olabilir.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
September 18, 2020, 11:40:15 PM

Kimlik doğrulama aşamasında ben de oldukça fazla sıkıntı yaşadım ama onun haricinde koineks gayet kullanılabilir arayüzünü beğendiğim bir siteydi.Umarım işlem hacminizi artırmanın bir yolunu bulursunuz biz de daha çok kullanma fırsatı yakalarız.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile WWW
September 22, 2020, 09:21:50 AM

Chainlink (LINK) işlemleri artık Thodex’te!

Yapılan tüm yenilikler ve geliştirmeler çerçevesinde Thodex’te artık Chainlink (LINK) de listeleniyor! Akıllı sözleşmeler ile blockchain arasındaki bağlantıyı sağlamayı amaçlayan güvenli bir blockchain aracı olan Chainlink, artık Thodex’te yer alıyor.

Chainlink (LINK) yatırma ve çekme işlemlerinizi 22.09.2020 Salı günü saat 14.00’ten itibaren, alım satım işlemlerinizi ise 23.09.2020 Çarşamba günü saat 14.00’ten itibaren gerçekleştirebilirsiniz.

fa0ti2h
Member
**

Activity: 854
Merit: 20

View Profile
September 23, 2020, 11:23:22 PM

Ben para çekme işlemlerimin büyük bir kısmını Koineks den yapıyordum Thodex olduktan sonra bazı şeylerde değişiklik oldu , 
1- ETH , BTC wallet adreslerini yenileme sekmesi geldi ben bu özelliği onaysız olduğunda sevmiyorum , ama + olarak sayılacak birşey tabi .
2-  Token veya para giriş çıkışlarında çok hızlı bir şekilde telefonuma mesaj geliyordu bunu kaldırdılar sadece mail geliyor oda hem geç geliyor hemde bazen spam a alıyor nedenini çözemedim benden kaynaklıysa sory ,
3- para çekme işlemindeki fiyat sabit kaldı 3 tl kesiyorlar sadece bu güzel. fakat eth gönderiminde 0,01 eth kesiyor çok fazla bir miktar bunu tl bazında almaları veya daha düşük bir ücrete çekmeleri iyi olurdu.
Genel itibarla hali hazırda kullanıyorum Thodex olduktan sonra gönderdiğim tokenlerin onayı ve para çekme işlemlerim de yavaşlama olduğunu belirtmekde isterim.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
October 12, 2020, 07:33:45 AM

Thodex 3. Yılını Kutluyor!

Değerli Bitcointalk.org üyeleri,

2017 yılında kurulan ve 2020 yılında global bir marka haline gelerek yoluna devam eden Thodex 3. yılını kutluyor!

2017 yılında kurulan ve “ilk”lere imza atan Thodex, kısa sürede Türkiye’nin en yüksek hacme ulaşan kripto para borsalarından biri oldu. Kurulduğunda beş farklı kripto para ile sektörde bir ilke imza atan Thodex üç yıl içerisinde bu sayıyı 20’nin üstüne çıkardı ve 2018’de Nişantaşı’nda Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’sini kurdu.

Kısa sürede en hızlı büyüyen kripto para borsası haline gelen Thodex, 2020 yılının mart ayında ABD’den aldığı FinCen MSB lisansıyla global pazara açıldı ve Türkiye’nin lisanslı ilk global kripto para borsası oldu.
Yeniliklerle dolu bu 3 yılda bize eşlik eden tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
October 20, 2020, 08:43:42 AM

VakıfBank THODEX'te!

Türkiye’nin lisanslı ilk global kripto para borsası Thodex 3. yılına özel hazırladığı kampanyası ile yüzlerce hediye dağıtırken yeniliklerini de kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Thodex artık VakıfBank üzerinden 7/24 yatırma işlemi yapılmasını sağlıyor!

2017 yılında kurulan ve 2020 yılında ABD’den aldığı FinCen MSB lisansı ile global bir marka haline gelen Thodex, kullanıcılarından aldığı geri dönüşler doğrultusunda yeniliklerine her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

Thodex’te alım satım yapmak isteyen kullanıcılar tüm bankalardan EFT saatleri içerisinde para yatırabiliyor. Ancak artık VakıfBank ile hafta sonları ve resmi tatillerde dahi Thodex üyeleri yatırma işlemlerini gerçekleştirebiliyor!

20.10.2020 Salı günü saat 15.00’ten itibaren VakıfBank hesabınızdan 7/24 para yatırmaya başlayabilirsiniz.

Vcob92
Member
**

Activity: 210
Merit: 30

View Profile
November 14, 2020, 06:10:47 PM

Koineks iken arada da olsa kullanmaktaydım.

Şimde emir sayfasını kontrol ettiğimde olmayan ara fiyatlardan işlemler gerçekleştiğini görüyorum. Sahte işlemlerle hacim oluşturma çabası mı, mantıklı bir açıklaması var mı?

Not: Eth/Try marketini takip ettim sadece.
CapnSparrow
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 53

View Profile
November 15, 2020, 12:12:17 PM

Mantıklı bir açıklaması yok. Hacim köpürtme yapıyorlar. Emir defterine hiç girmeyen emirlere alış/satış veriliyor. Thodex'in bir çok marketinde oluyor bu durum.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
November 17, 2020, 08:43:56 AM

Basic Attention Token (BAT) işlemleri Thodex’te!

Türkiye’nin ilk global kripto para platformu Thodex, gelen geri dönüşler doğrultusunda yeni token ve coin’leri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor!

Titiz bir değerlendirme sonucunda Basic Attention Token (BAT) Thodex’te listeleniyor! Yayımcılar, reklamcılar ve kullanıcılar arasında değiş tokuş edilebilen yeni bir token’a dayalı işleyen ve dijital reklamcılığın verimliliğini artırmayı amaçlayan BAT, artık Thodex’te kullanıcılarıyla buluşuyor. Projenin başında JavaScript’in yaratıcısı, aynı zamanda Mozilla ve Firefox’un da kurucularından olan Brendan Eich yer alıyor.

Basic Attention Token (BAT) yatırma ve çekme işlemlerinizi 17.11.2020 Salı günü saat 14.00’ten itibaren, alım satım işlemlerinizi ise 18.11.2020 Çarşamba günü saat 14.00’ten itibaren gerçekleştirebilirsiniz.

yumcdn
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
November 17, 2020, 07:14:08 PM

Şimde emir sayfasını kontrol ettiğimde olmayan ara fiyatlardan işlemler gerçekleştiğini görüyorum. Sahte işlemlerle hacim oluşturma çabası mı, mantıklı bir açıklaması var mı?

Aynen işlemler fake büyük ihtimal çekilişe kadar böyle devam eder kendilerine cıkartıcaklar çekilişdeki hediyeleri benim tahminim bu yönde.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 17, 2020, 07:26:43 PM

Konu dışı bölümde bir aralar çekiliş yapacağınızı belirtmiştiniz galiba. Ferrari vs veriyordunuz. Ne oldu o çekiliş işine. Forumda epey bir kişi kurcalamıştı o başlığı ama sizden cevap gelmedi.

Vcob92
Member
**

View Profile
November 17, 2020, 07:58:12 PM

Aynen işlemler fake büyük ihtimal çekilişe kadar böyle devam eder kendilerine cıkartıcaklar çekilişdeki hediyeleri benim tahminim bu yönde.

Bence çekiliş sonrası da devam eder. Hayır kimse size zorla çekiliş yaptırmıyor. Kullanıcının istediği düzgün platform uygun komisyon oranları reel kullanıcı gibi basit istekler...

İlla çekiliş yapıp kitle tutacaksanız milyon ödüllü değilde daha düşük ödüllü çekiliş yapabilirsiniz bu sizin bileceğiniz iş. Kullanıcı bunlara değil dediğim gibi daha basit daha gerçekci şeylere bakıyor. En azından benim için öyle.
Bileydin
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
November 20, 2020, 05:29:43 PM

Rakiplerine kıyasla çok fazla artısı olan gereksiz bir borsa !!!

Sahte işlemler

Muhatap bulamamak

Daha fazla çekiliş hakkına sahip olmamanız için limitlerinizi kapatan

2018-2019 yılın da matrah belirtilmemiş

Artısı çok eksiği yok...

Vcob92
Member
**

View Profile
November 20, 2020, 06:03:29 PM

Rakiplerine kıyasla çok fazla artısı olan gereksiz bir borsa !!!

Sahte işlemler

Muhatap bulamamak

Daha fazla çekiliş hakkına sahip olmamanız için limitlerinizi kapatan

2018-2019 yılın da matrah belirtilmemiş

Artısı çok eksiği yok...

Rakiplerde aynı al birini vur ötekine. Bu kadar kitlenin olduğu bir ülkede şöyle 7/24 hızlı, temiz işlem yapacağımız yerel platform yok. Hepsinin bi eksiği var. Globale ayak uyduramıyoruz. Şahsen ben isim değişikliğinden sonra koineksi bıraktım. Şimdi diğerlerini sadece TL ye geçişte kullanıyorum. Böyle giderse onu bile Paxful üzerinden gerçekleştirebilirim
CapnSparrow
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 53

View Profile
December 11, 2020, 08:59:07 PM

XRP sahipleri için yapılan SPARK airdropunu desteklemeyip bugün itibarıyla XRP çekimlerini de kapatmış olan borsadır. Nasıl para kazanmaya çalıştıklarını buradan anlayın. Ellerindeki müşterilere ait XRP'ler üzerinden SPARK kazanmak istiyorlar ve bunu yaparken kimse XRP'sini alıp gitmesin istiyorlar.

Bu borsayı sakın kurumsal gibi düşünmeyin.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 27, 2020, 12:37:36 PM

koineksi çok kullandım, gayet de güzel seviyordum kullanışlı ve anlaşılır bir arayüzü vardı, thodex'i henüz hiç kullanmadım, ki zaten bi borsa kullanmamı gerektirecek bi durum da yok şu an o ayrı mesele ama koineks kullanıcılarına ne oldu peki thodex'te devam mı.
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1540
Merit: 505

View Profile
December 28, 2020, 12:24:11 PM

Tv de habire çekiliş ile ilgili reklam çıkıyor ama arabanın ne olduğu belli değil sadece hediye kutusu gözüküyor ve akabinde korna sesi geliyor. Yarın birgün oyuncak araba vermesinler..konu dışı bölüme ferrari diye başlık açtılar ama eleştiri  gelince o başlığa yazan çizen olmadı bir daha.

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████
███████████▄▄█████▄▄█████

███████████████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████▀▀▀
▀▄
▌░░▐▌
█████▄▄█
████████▄
████████▌
███████
███████
██████
██████
█████
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
..Play Now..
[
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
December 28, 2020, 12:33:32 PM

Acikladiklari araba 2020 model Porsche Panamera GTS. Thodexe girince zaten ana sayfada var.

Guardiyans
Newbie
*

Activity: 143

View Profile
January 24, 2021, 03:28:35 PM

arkadaşlar herkese merhabalar. Başımdan geçeni sizinle paylaşmak istiyorum. Paribudan chz gönderimi yaptım. Fakat gönderiyi yanlışlıkla thodex link hesabıma yaptım. tx kodu;

https://etherscan.io/tx/0xf11bff241d38730369d551360c61cad0fce1331a618a4ff9f5778445e92936c5

gördüğünüz gibi chzler gitmiş görünüyor. Thodex destekten yardım talebinde bulundum. Bana bir private key verdiler (bilerek paylaşıyorum içi boş ) ;

https://telegra.ph/file/a74567bed578b817114f1.png

verilen private keyin,

0xFd50795408811f8eE2fd28bE24637211fcBE8961    

bu cüzdana ait olduğunu ve içinin boş olduğunu aynı zamanda tx kodu olduğunu söyledim. Benim chzlerimin,

0x74be5f50bbf90d0bd49e0a734197f77c0bcec3dd

bu adreste olduğunu, bu adresin private keyini vermelerini istedim.

https://telegra.ph/file/a9743b57a121eb6605dc8.png

https://telegra.ph/file/fd4dac2fe78b1860ab263.png

resimlerde gördüğünüz ısrarla dalga geçiyorlar. Sonrasında kurtarma işlemiini kendilerinin yapması halinde yüzde 10 teklif ettim. 5 gün oldu hala cevap yok. Yazıyorum çalışma devam ediyor diyorlar. Yazmak istesem sabaha kadar yazarım ama burada bırakıyorum. 15 gündür uğraşıyorum artık yeter. Yarın savcılığa gidip bütün belgeleriyle durumu anlatıp şikayette bulunacağım. Bu sitede işlem yaparken 2 kere düşünün derim. İyi günler
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 24, 2021, 04:38:07 PM

TxID ile private key farkını bilmeyen bir teknik ekibe sahip borsadan beklentiniz yüksek olmasın. Ayrıca private key paylaşımı güvenlik önlemleri sebebiyle çoğu borsa tarafından yapılmaz. Size private key yerine TxID vermiş olmaları ve bu konuda ısrarcı olmaları tam anlamıyla bir rezalet. Çoğu borsa kurtarma işlemlerini doğrudan kendileri yaparlar. Hitbtc gibi bazı borsalar bir miktar ücret karşılığında kurtarma işlemlerini yürütüyor. Sizde zaten ücret ödemeyi teklif etmişsiniz. Paribu üzerinden gönderim gerçekleştirdiğiniz için işleminiz ethereum ağında gerçekleşmiş olmalı. Ethereum ağında ERC-20 tabanlı bir tokeni kurtarmak güvenlik önlemleri alındıktan sonra sadece saniyeler sürer. Anladığım kadarıyla Thodex ekibi çoğu konuda yeterli beceriye sahip değil ve amatörce davranıyorlar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████