Bitcoin Forum
June 26, 2024, 02:26:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Koineks Artık Thodex!  (Read 2020 times)
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
May 07, 2020, 02:52:04 PM

Thodeks'e erise bilen var mi? Kisa bir bakim calismasi birkac dakikaya tekrar deneyin yaziyor ama birkac saattir bu sekilde.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile WWW
May 28, 2020, 08:06:59 AM

Thodex Mobil Uygulaması App Store’da Yayında!

Değerli bitcointalk.org kullanıcıları,
Türkiye’den globale açılan ilk kripto para borsası Thodex’in iOS cihazlar için hazırladığı mobil uygulaması App Store’da kullanıma açılmıştır. iOS cihaz kullanıcıları https://apps.apple.com/tr/app/thodex-cryptocurrency-exchange/id1500585782 linki üzerinden uygulamayı iOS tabanlı mobil cihazına indirip anında kullanmaya başlayabilir.

Saygılarımızla

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
June 22, 2020, 02:48:34 PM

Isini duzgun yapanin hakkini vermek, fakat elestiriyi hakedeni de elestirmek lazim.

Thodex / Koineks teknik olarak guzel calisan bir borsa.
Duzenli kullandigim, yuksek hacim yaptigim bir borsa.

Fakat gelin gorun ki musteri temsilcileri, yani destek hatti gercekten amator gorunen, bir dedigi oteki dedigini tutmayan bir destek hatti.

Aylardir 4. Seviye onayi icin basvurup basvurup red ediliyorum. Bir kere aylik kalan TL cekim limitinizi goremiyorsunuz.
Ben al sat yapip TL cekip bu limiti 2 haftada dolduruyorum.
Bu yuzden ayin geri kalan 2 haftasi islem yapamiyorum cunku param takili kaliyor.

3 4 kere bu limiti doldurup, 4. Seviye onayi icin basvurdum, lakin 4. Seviye limitleri daha yuksek.
Her basvurumda bana donmeleri 3-5 hafta surdu.
Bu sure zarfinda kalan TL cekim limitimi goremedigim icin de param icerde kalmasin diye islem yapamadim.

Fakat gelin gorun ki 3 hafta sonra degerlendirmeye alan arkadaslar, "Aylik TL cekim limitini doldurmamissiniz, doldurunca basvurun" dediler.

Haydiiiii... Neyse yine doldurdum limiti, yine basvurdum, 4 5 hafta daha bekledim gene ayni cevap. Bu 3 kere oldu.

Gectigimiz Cuma gunu bu limiti gene doldurup basvurdum.
Bukez "Gecikmeler icin ozur dileriz, pazartesi gunu size donus yapilacak" dendi. Umutlandim.

Bugun gelen geri donus ne dese sevinirsiniz?
"Aylik CEKIM limitinizi doldurmamissiniz".
"Yahu nasil doldurmamisim? TL cekemiyorum" dedim.
Gelen cevap:
"Aylik KRIPTO PARA cekim limitini doldurmaniz gerekiyor".

Gulsem miiii, aglasam miiii..
THODEX'TE 2. SEVIYE ONAYLI UYELER ICIN AYLIK KRIPTO CEKIM LIMITI YOK.
Buyrun: https://www.thodex.com/tr/fees

Artik sinirlerim bozuldu gercekten. Destekle mesajlastikca elim ayagim titriyor. Afedersiniz fakat bu kadar aptalca birsey olabilir mi? Calistigi sirketin politikasindan ve kurallarindan bu kadar mi bi haber olur bir insan? Destek ekibinde Aysel teyze mi calisiyor? Kaynanam 70 yasinda, daha tutarli konusuyor bu destek ekibinden. Cildirttiniz beni gercekten.

Edit: Hah simdi bir cevap geldi. Gunluk 100btc cekim limitini doldurmadigim icin red edilmis mis. Yani zart zurt oraya buraya BTC gonderip, geri yukleyip gene gondersem, 10 btcyi 10 kere cevirsem 100 btc hacime ulasacagim ve o zaman seviye 4e yukselteceksiniz oyle mi?
Bunun mantigini bana aciklayacak bir babayigit var mi?

CEO Faruk Fatih Ozer'e LinkedIn'den yazdim. Twitter'da da bir flood yaptim. Paylasirsaniz sevinirim.
Gökhan Erdem İspirli (@tezcatcatl) Tweeted:
@farukfatihozer @Thodex Faruk bey, artik destek ekibiniz dalga mi geciyor anlamis degilim. Borsanizin yuksek hacimli bir 3. seviye uyesiyim. Seviye 4 basvurum 5. Kez red ediliyor.

https://twitter.com/tezcatcatl/status/1275040676695203841?s=20

Gökhan Bey,

Önceki mail içeriklerinde tarafınıza belirttiğimiz üzere aylık TL çekme limit işlemleri ve günlük bazda yapacağınız kripto para çekim işlemlerinizin limitlerini tamamlamanız durumunda 4. seviye onay başvurusu işlemleriniz değerlendirilebilmekte olduğunu bildirmek isteriz.

Hesap işlemlerinizi kontrolünü sağladığımızda günlük TL çekme ve aylık TL çekme işlemlerinizin limitlerini tamamladığınız görüntülenmektedir. Aylık TL çekme işlem limitinizin revize edilmesi için yetkililerimize bilgilendirme sağlanmıştır. Süreç hakkında tarafınıza olumlu veya olumsuz bir şekilde dönüş sağlanacaktır.

Hesabınızın inceleme sürecinde günlük gerçekleştirmiş olduğunuz kripto para çekme işlemlerinizin 3. seviye hesaplar için belirlenmiş olan 100 BTC değerinde kripto para transfer işlemi gerçekleştirmediğiniz görüntülenmektedir. Kullanıcı memnuniyeti adına 4. seviye üyelik talebinizin limit işlemleri göz önünde bulundurmayıp incelenmesi adına talepte bulunulmuştur. Süreç hakkında departmanımıza bilgilendirme sağlanması durumunda tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir. Bu süreçte beklemenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Musteri memnuniyeti adina limit artirma talebimi iletmisler ya ayrica bana ozel.. Onu gecen 3 sefer de yapmislardi, hep red edildi.
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
June 22, 2020, 08:55:39 PM

Sitenin gunluk hacmi 90 btc. Destek diyor ki seviye 4 onayli olmak icin gunde 100 btc cekim limitini doldurmaniz gerekiyor. Sinirden guluyorum artik.
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 29, 2020, 08:26:31 AM

Sitenin gunluk hacmi 90 btc. Destek diyor ki seviye 4 onayli olmak icin gunde 100 btc cekim limitini doldurmaniz gerekiyor. Sinirden guluyorum artik.

Merhaba,
Konuyla ilgili olarak size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile iletmenizi rica edeceğiz.

thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
June 29, 2020, 11:42:59 AM

Minimum Para Yatırma Limiti Artık 10 TL!

Türkiye’nin ilk global kripto para borsası Thodex olarak sizler için çalışıyor ve sizlere yatırımlarınızda avantaj sağlayacak yenilikler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Thodex’te minimum para yatırma limiti 10 TL’ye indirilmiştir. Havale, EFT ya da Papara fark etmeksizin Thodex hesabınıza minimum 10 TL olarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz bankanızın internet veya mobil bankacılık uygulamasıyla Thodex’e Türk Lirası yatırma işlemi yapabilirsiniz.

tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
June 30, 2020, 07:53:04 PM

Merhaba,
Konuyla ilgili olarak size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile iletmenizi rica edeceğiz.

Yolladim.
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
July 05, 2020, 02:27:44 PM

Merhaba,

Iletisim bilgilerini gostermelik mi istiyorsunuz? 5 gun oldu halen bir ses yok. Telefon numarami da yolluyorum simdi, arayabilirsiniz.
Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
July 07, 2020, 03:23:40 PM

Tüm borsalarda API sayfaları herkese açık oluyor. Sizin sitede herkese açık yayın yapılan bir API sayfası göremedim. Üye olmak gerekiyor, orada da sadece işlem yapmak için api kurulabiliyor. Amaç sitenizdeki fiyat bilgilerini anlık olarak çekebilmek. Bahsettiğim şey diğer türk borsaları olan paribu ve btctürkte mevcut.

Şunun gibi:

https://docs.btcturk.com/
https://www.paribu.com/ticker
yumcdn
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
July 08, 2020, 11:49:12 AM

Var zaten api  sayfası https://api.thodex.com/ Aktif olarak kullanıyorum

Tüm borsalarda API sayfaları herkese açık oluyor. Sizin sitede herkese açık yayın yapılan bir API sayfası göremedim. Üye olmak gerekiyor, orada da sadece işlem yapmak için api kurulabiliyor. Amaç sitenizdeki fiyat bilgilerini anlık olarak çekebilmek. Bahsettiğim şey diğer türk borsaları olan paribu ve btctürkte mevcut.

Şunun gibi:

https://docs.btcturk.com/
https://www.paribu.com/ticker
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
July 08, 2020, 12:37:34 PM

koineks biraz fazla türk duruyordu, Thodex ismi ile sanırım biraz daha globalleşilmeye çalışılmış. Apple diye google diye şirket var, isime o kadar takmayın.
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
July 11, 2020, 01:28:49 PM

koineks biraz fazla türk duruyordu, Thodex ismi ile sanırım biraz daha globalleşilmeye çalışılmış. Apple diye google diye şirket var, isime o kadar takmayın.

Globallestiler de, yabancilar hesaplarini halen onaylatamiyor, Nufus cuzdani istiyorlar  Grin
yumcdn
Newbie
*

View Profile
July 15, 2020, 11:27:32 AM

Globallestiler de, yabancilar hesaplarini halen onaylatamiyor, Nufus cuzdani istiyorlar  Grin

Para cekme limitinizi' yükselte bildinizmi acaba?
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
July 30, 2020, 08:48:23 AM

Yok, mesaj atmami falan istediler ama hic bir sekilde arayan soran, mesaj atan, mail atan vesaire olmadi.
Ancak 24 saat icinde sitenin 24s btc hacminden daha fazla miktarda BTC cekim islemi yaparsaniz seviye 4'e yukselebiliyorsunuz, o zaman limitleriniz artiyor.  Grin
yumcdn
Newbie
*

View Profile
July 31, 2020, 09:21:25 PM

Yok, mesaj atmami falan istediler ama hic bir sekilde arayan soran, mesaj atan, mail atan vesaire olmadi.
Ancak 24 saat icinde sitenin 24s btc hacminden daha fazla miktarda BTC cekim islemi yaparsaniz seviye 4'e yukselebiliyorsunuz, o zaman limitleriniz artiyor.  Grin

Senin aylık & günlük cekim nedir benim en son seviyede sanrıım o yuzden yukseltme yapmıyor.  Roll Eyes
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
August 11, 2020, 05:31:07 PM

müşteri destek kısmını bilmiyorum ama apileri olması güzel apiyi biraz geliştirirlerse baya faydalı bir yere döner, ne yazık ki hacimleri çok düşük geldiği için giremiyorum ileride büyürse ankara meclis donanma beni arasın  Tongue
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
August 14, 2020, 02:13:30 AM

Senin aylık & günlük cekim nedir benim en son seviyede sanrıım o yuzden yukseltme yapmıyor.  Roll Eyes

Gunluk 500, aylik 5m.
Sizin daha mi yuksek?
tezcatcatl
Sr. Member

View Profile
August 15, 2020, 08:31:01 PM

Hahahahahhaha 4. seviye talebiniz onaylanmadi diye dun email geldi  Grin  Kac vakit gecti son gorusmemizden ben unuttum..
Edit: 2 ay gecmis..
thodexofficial (OP)
Copper Member
Newbie
*

View Profile WWW
September 10, 2020, 08:57:06 AM

Değerli Bitcointalk.org üyeleri,

ABD’den lisans alarak global pazara açılan ilk yerli kripto para borsası Thodex, kullanıcılarından aldığı geri dönüşleri dinleyip global dünyadaki son teknolojileri araştırarak yenilikleri yatırımcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Yapılan tüm yenilikler ve geliştirmeler çerçevesinde Thodex’te artık Holochain (HOT) de listeleniyor! Blockchain teknolojisinden daha hızlı performans gösterebilen dağıtık bir bilgi işlem ağı olan Holochain, Thodex’te TRY ve USDT tahtalarında yer alıyor.

Holochain (HOT) yatırma ve çekme işlemlerinizi 10.09.2020 Perşembe günü saat 17.00’den itibaren, alım satım işlemlerinizi ise 11.09.2020 Cuma günü saat 17.00’den itibaren gerçekleştirebilirsiniz.

verbakalim
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 638

View Profile
September 17, 2020, 04:03:49 PM

Sayenizde kimlik doğrulama maymununa döndüm. Yabancı borsaların kabul ettigi resimleri kabul etmiyorsunuz. Tekrar üzerine tekrar halen geçemedim. Sizinle çalışmamızı istemiyorsanız bunu direk ilk kayıtta söyleyin. Neden yoruyorsunuz. Açıklama noksanlıgı olan bir site. Çok yordunuz çoooook.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████