Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:10:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance - COTI'yi Listeliyor. Acele Edin %25'den Başlayan Yatırma Airdrop Var  (Read 190 times)
funchiestz (OP)
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 25, 2020, 12:51:44 PM
Merited by koincik (2), vycl87 (1)

%25 maalesef bitti ama %15-%10 diye azalan şekilde devam eden airdrop var. Geçtiğimiz ay LTO'yu benzer şekilde duyurmuştum. Bu seferde COTI'yi listeleme kararı aldı Binance.
Az önce Twitter'dan duyuru geldi.

https://twitter.com/binance/status/1232278302577922048

#Binance will list
@COTInetwork

Deposit $COTI FAST & get up to a 25% bonus airdrop on your deposit!
(...)

Ayrıca bir de Twitter etkinliği var. Katılmak isteyenlere.

Deposit bonusunun durumunu bu linkten kontrol edebilirsiniz: https://www.binance.com/en/deposit-airdrop
1714990238
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714990238
Reply with quote  #2

1714990238
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714990238
Hero Member
*

Ignore
1714990238
Reply with quote  #2

1714990238
Report to moderator
1714990238
Hero Member
*

Ignore
1714990238
Reply with quote  #2

1714990238
Report to moderator
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 25, 2020, 01:18:50 PM
Merited by vycl87 (2)

LTO'yu yakalamıştık ucundan ama sanırım bunu yakalayamayacağım. Kucoin'de bir miktar vardı atayım dedim o da orada COTI coin var, Binance'da listeleme için COTI'nin ERC20 veya BEP2 tokenini açmışlar.

Bunu yapmak için Kucoin'den Coti'nin token bridge'ıne yollayıp teslimat adresine Binance COTI cüzdan ERC adresimi verdim. (Hızlı olsun diye bunu yaptım ama aslında çok riskli bir iş!)
Token köprüsüne ulaşmak isteyenler şu adresten ulaşabilir https://bridge.coti.io/

Ve maalesef Kucoin çekme işlemini çok yavaş işleme alıyor. Sanırım %2'ye ancak yetişeceğim ben.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
February 25, 2020, 06:33:14 PM

Bir ara satın almaya niyetlendim sonra şişmiş gibi geldi fiyatı. Şimdi bakıyorum 300 satslara kadar gerilemiş.
LTO olayında biraz da olsa bullish piyasanın etkisi vardı. Yarın listelenme saatine kadar tekrar yükseliş yaşayacakmı diye merak ediyorum. Aslında piyasadan ciddi bir miktar COTI Binance'a geçip 1 geceliğine de olsa kilitlenmiş oldu. Bunun fiyatı daha da yukarı çekmesi lazım ama yine de çok tutunamadı yukarıda. Burada da çok yankı bulmamış sanırım çok tutan yok elinde COTI'yi.

Bu da bana şunu düşündürttü. Türk topluluğu olarak demek ki iyi bir paylaşımcı değiliz ve COTI, LTO, MLB gibi Binance listelemesine girebilecek tokenleri bulamıyoruz. Şöyle bir bakayım dedim ve COTI bundan 15-20 gün önce 120-130 sats'lardaymış. Bugün 3X yaptı tekrar biraz geriledi. Yani demek istediğim şu bugün COTI almak mantıklı değil. O başlangıçta yakalamalıydık bunu.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 25, 2020, 07:20:17 PM

Bir ara satın almaya niyetlendim sonra şişmiş gibi geldi fiyatı. Şimdi bakıyorum 300 satslara kadar gerilemiş.
LTO olayında biraz da olsa bullish piyasanın etkisi vardı. Yarın listelenme saatine kadar tekrar yükseliş yaşayacakmı diye merak ediyorum. Aslında piyasadan ciddi bir miktar COTI Binance'a geçip 1 geceliğine de olsa kilitlenmiş oldu. Bunun fiyatı daha da yukarı çekmesi lazım ama yine de çok tutunamadı yukarıda. Burada da çok yankı bulmamış sanırım çok tutan yok elinde COTI'yi.

Bu da bana şunu düşündürttü. Türk topluluğu olarak demek ki iyi bir paylaşımcı değiliz ve COTI, LTO, MLB gibi Binance listelemesine girebilecek tokenleri bulamıyoruz. Şöyle bir bakayım dedim ve COTI bundan 15-20 gün önce 120-130 sats'lardaymış. Bugün 3X yaptı tekrar biraz geriledi. Yani demek istediğim şu bugün COTI almak mantıklı değil. O başlangıçta yakalamalıydık bunu.

LTO - Vidt daha önce konuşulmuştu, vidt'de bir şekilde girecek diye düşünüyorum. COTI bildiğim fakat salaklığıma gelmiş bir coin, bounty0x kampanyası için makale yazıp bir miktar kazanmıştım. Cüzdan yüklenmesini istediler, üşengeçliğime geldi sonra da öylece kaldı. Ne zaman biraz savsaklasam böyle içimde patlıyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 25, 2020, 07:50:49 PM

LTO - Vidt daha önce konuşulmuştu, vidt'de bir şekilde girecek diye düşünüyorum. COTI bildiğim fakat salaklığıma gelmiş bir coin, bounty0x kampanyası için makale yazıp bir miktar kazanmıştım. Cüzdan yüklenmesini istediler, üşengeçliğime geldi sonra da öylece kaldı. Ne zaman biraz savsaklasam böyle içimde patlıyor.

COTI'den bounty'den bir miktar bende almıştım. Şimdi siz deyince aklıma geldi. Cüzdana girip bir bakayım ne kadardı dedim ufak bir şeymiş. Baya baya ufak bir şeymiş hatta. O kadar uğraş bir kaç $ edecek bir şey için. Boşa geçirdiğimiz zamanlarmış sanırım. Emin olun o bounty'den dağıtılan ödüller çok anlamlı değildir zaten.

bounty0x'de düzenlenen ve buradan devam eden bir bounty imiş zaten ve 232,5K token dağıtmışlar. Bütüünnn forumun dahil olabildiği kampanya 300 satoshi ve 9500 $ BTC fiyatıyla 6000-7000$ arası yapıyor. 1000 kişi katılsa ortalama da 6-7$ ödül dağıtmış oluyorlar zaten. Ki bu da Binance listelemesi sayesinde pump yapmış hali.

Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2273863.0

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 25, 2020, 09:13:58 PM

7 Şubattan itibaren çok güzel hareketler yapmış COTI. 0.011 dolardan 0.030 dolara soluksuz bir tırmanış görünüyor CMC'den bakınca. Demek ki listelemeyi fiyatlıyordu. Bugün biraz geri çekilme olmuş. Devamı nasıl gelecek diye takibime alıyorum bakalım.

Sirkülasyon miktarını da beğendim: 305 milyon! 500 milyon altındaki coin ve tokenlere ayrı bir sempatim var. İçleri dolu olduğunda, ekipler iyi çalıştığında önleri daha açık oluyor. Elinde tutanlara hayırlı olsun, bol şanslar ;)
funchiestz (OP)
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 26, 2020, 09:21:55 AM

7 Şubattan itibaren çok güzel hareketler yapmış COTI. 0.011 dolardan 0.030 dolara soluksuz bir tırmanış görünüyor CMC'den bakınca. Demek ki listelemeyi fiyatlıyordu. Bugün biraz geri çekilme olmuş. Devamı nasıl gelecek diye takibime alıyorum bakalım.

Sirkülasyon miktarını da beğendim: 305 milyon! 500 milyon altındaki coin ve tokenlere ayrı bir sempatim var. İçleri dolu olduğunda, ekipler iyi çalıştığında önleri daha açık oluyor. Elinde tutanlara hayırlı olsun, bol şanslar Wink

Aslında fiyat güzel yükseliyordu ama Bitcoin birden düşmeye başlayınca bütün altcoinler silkelenmeye başladı. Etkilerini COTI'de de gösteriyor diye düşünüyorum. Gerçek etkiyi Binance'da bugün listelenmesi sonrası yine de tırmanabilir. Ama maalesef BTC fiyatı düşmeye devam ediyor. Buda COTI'nin şanssızlığı sanırım. Ya da doğru yerden COTI satın alanların güzel fırsat yakalamaları mümkün görünüyor.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
February 26, 2020, 11:04:56 AM

corona virüsü tüm piyasayı vurdu.
0.05 e kadar yükselebilirdi rahatlıkla.

pagong0x
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
February 27, 2020, 12:17:26 PM

Sirkülasyon miktarını da beğendim: 305 milyon! 500 milyon altındaki coin ve tokenlere ayrı bir sempatim var. İçleri dolu olduğunda, ekipler iyi çalıştığında önleri daha açık oluyor. Elinde tutanlara hayırlı olsun, bol şanslar Wink

Aslında fiyat güzel yükseliyordu ama Bitcoin birden düşmeye başlayınca bütün altcoinler silkelenmeye başladı. Etkilerini COTI'de de gösteriyor diye düşünüyorum. Gerçek etkiyi Binance'da bugün listelenmesi sonrası yine de tırmanabilir. Ama maalesef BTC fiyatı düşmeye devam ediyor. Buda COTI'nin şanssızlığı sanırım. Ya da doğru yerden COTI satın alanların güzel fırsat yakalamaları mümkün görünüyor.

Hocam binance da airdrop yapınca düşüş normal. Ben tekrar 0.03 seviyesine çok rahat tırmanacağını düşünüyorum ama btc korkutuyor beni. Bir düşüş daha gelirse toparlaması uzun sürebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: