Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:53:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex bazı coinlerin cüzdanlarını kapatıyor  (Read 161 times)
edandrada (OP)
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
March 04, 2020, 08:51:17 AM

3 nisanda

amp
brz
emc
fldc
rvr
serv
slt
up

cüzdanlarını kapatacak.

zaten işlem görmüyorlardı. cüzdanda kalanlar varsa kontrol etsin.

1715568816
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715568816
Reply with quote  #2

1715568816
Report to moderator
1715568816
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715568816
Reply with quote  #2

1715568816
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
March 04, 2020, 09:02:12 AM

Bittrex zaman zaman bunu yapıyor zaten. Her 3-4 ayda bir işlem görmeyen kriptoları delist ediyor. Bence de zaman içerisinde yapmaları lazım. O kadar çer çöp kripto var ki. Hiçbirinde de vaat ettikleri şeyler yok ortada.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 04, 2020, 12:53:31 PM

Cüzdanları kapatacak dediğiniz şey, komple delist edecek anlamına geliyor sanırım. İçlerinden birkaç haricide diğerlerini duymamıştım. Böyle hacimleri düşük olan kripto paralar borsalara yük oluyorlar. Eğer işlem çiftlerinden tümü hacimsizse zaten kapatıp delist etmek en mantıklı olanı. Sadece şu transfer masrafları yoruyor yatırımcıları. Tam bir yere taşıyorsunuz, delist oluyor; sonra hoop başka yere aktarmak gerekiyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 04, 2020, 01:06:13 PM

Gidip hemen hydro yu kontrol ettim Cheesy 20 lerden  aldığım daha düşmez dediğim hydro 7 olmuş.
Yakında bunuda delist ederlerse şaşırmam.Keşke eskiden olduğu gibi bittrex bir numara olsa.En azından karakterli ve işini düzgün yapan bir borsaydı.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 04, 2020, 03:00:53 PM

Yakında el kitapçığı çıkartacağım. Kripto dünyasında hayatta kalmanın yolları..

Shitcoinlerinizi borsalarda tutarsanız;

1-  borsa sahipleriyle birlikte giderler arkasından bakarsınız.
2- Shitcoinlerinizi borsalarda tutarsanız delist ettikten sonra cüzdan erişimini kapatırlar. Haberiniz olmazsa bir gün belki yükselir diye tuttuklarınız içinizde patlar.

Shitcoinlerinizi kendi cüzdanınızda tutarsanız;

1- Canları sıkılır ağ değiştirirler, kendi ağına geçmekten bahsetmiyorum.. Gün aralığı verirler haberiniz olmazsa içinizde patlar, bizim shitleri ne yapacağız dersiniz takip etmeliydiniz derler.. Paranızı verdiğiniz adamlar karşılığında verdikleri shitleri bile sizde bırakmamış olur.
2- Shitcoininiz pumplanır çünkü borsa cüzdanları bakıma almıştır. O bakım açılana kadar başlangıç noktasının aşağısına iner siz yine avcunuzu yalarsınız.

kısacası.. öperler azizim..

En kötü ihtimalle cüzdanlara borsa üzerinden erişimi kapattıktan sonra müşterilerinin ana maillerine keyleri göndermeleri gerekir. Kullanıcıların öpülmediği bir borsada.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 04, 2020, 07:17:19 PM

Gidip hemen hydro yu kontrol ettim Cheesy 20 lerden  aldığım daha düşmez dediğim hydro 7 olmuş.
Yakında bunuda delist ederlerse şaşırmam.Keşke eskiden olduğu gibi bittrex bir numara olsa.En azından karakterli ve işini düzgün yapan bir borsaydı.

Bende hydro nun bir bölümünu buradan almıştım ama sonra farklı şeyler olur diye. Hepsini mew e çektim. Çok ümitler beslemiştim. Çok iyi yerlere gelecek diye düşündüm ama şuan hayal kırıklığı benim için. Sadece hydrodan airdroptan gelenler iyi kazandı. Onun dışında benim gibi hold eden bekliyor. Bir tek bittrex gibi bir borsaya girdi onun dışındaki borsalar tirt. Olurda bir boğa gecirirse  belki iş yapar. Artık  pek ümidim kalmadı doğrusu
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 05, 2020, 01:04:13 PM

Cüzdanları kapatacak dediğiniz şey, komple delist edecek anlamına geliyor sanırım. İçlerinden birkaç haricide diğerlerini duymamıştım. Böyle hacimleri düşük olan kripto paralar borsalara yük oluyorlar. Eğer işlem çiftlerinden tümü hacimsizse zaten kapatıp delist etmek en mantıklı olanı. Sadece şu transfer masrafları yoruyor yatırımcıları. Tam bir yere taşıyorsunuz, delist oluyor; sonra hoop başka yere aktarmak gerekiyor.

Hayır hocam. Zaten delist edilmişlerdi. Delist'ten sonra belli bir süre, o dönemde takip edemeyenler olursa diye bir süre daha çekime izin veriyorlar.
Bittrex bu coin'leri zaten uzu süre önce delist etmişti. Halen çekmeyenler varsa diye sanırım. Arkadaş bilgilendirmiş olmuş herkesi. İlla ki gözünden kaçanlar vardır.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 05, 2020, 01:53:44 PM

Hayır hocam. Zaten delist edilmişlerdi. Delist'ten sonra belli bir süre, o dönemde takip edemeyenler olursa diye bir süre daha çekime izin veriyorlar.
Bittrex bu coin'leri zaten uzu süre önce delist etmişti. Halen çekmeyenler varsa diye sanırım. Arkadaş bilgilendirmiş olmuş herkesi. İlla ki gözünden kaçanlar vardır.

Tamam hocam şimdi anladım, sağolasın :) Zaten delist edilme döneminde birkaç haftalık süre veriyorlardı. Bir de üstüne, coinlerini çekmeyenler için de duyuru yapmış oldular o halde... Eh artık bu kadar duyurudan ve forumdaki paylaşımdan sonra da ilgilenmeyenlerin bile haberi olmuştur. Belki mail bile atılmıştır tüm kullanıcılara. Daha yapacak bir şeyi de kalmamış sanırım borsanın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: