Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:04:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Steem Bölünüyor - Hive Hardfork  (Read 644 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 22, 2020, 07:19:34 AM

Fork gerceklestikten 1 gun sonra Bittrex BTC/HIVE ve BTC/HBD listinglerini ekledi.

Steem (Steemit) ise dun GitHub'a yapilan bir commit ile Steem community'sinde sevilen ve hardforku destekleyen herkesi permanent blacklist'e koydu. Bu kullanicilarin postlari artik Steemit.com'da gozukmuyor.
Kanser Justin yapacağını yaptı yani yine. Kendinden bekleneni yaptı gerçi. Daha iyi bir şey beklemiyordum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1714795481
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795481
Reply with quote  #2

1714795481
Report to moderator
1714795481
Hero Member
*

Ignore
1714795481
Reply with quote  #2

1714795481
Report to moderator
1714795481
Hero Member
*

Ignore
1714795481
Reply with quote  #2

1714795481
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714795481
Hero Member
*

Ignore
1714795481
Reply with quote  #2

1714795481
Report to moderator
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
March 22, 2020, 08:59:00 PM

Fork gerceklestikten 1 gun sonra Bittrex BTC/HIVE ve BTC/HBD listinglerini ekledi.

Steem (Steemit) ise dun GitHub'a yapilan bir commit ile Steem community'sinde sevilen ve hardforku destekleyen herkesi permanent blacklist'e koydu. Bu kullanicilarin postlari artik Steemit.com'da gozukmuyor.
Kanser Justin yapacağını yaptı yani yine. Kendinden bekleneni yaptı gerçi. Daha iyi bir şey beklemiyordum.

Merkeziyetsiz, sansürsüz, regüle edilmemiş, kararlar için topluluk kararı. Blockchain ve kripto paralara ihanet eden, terörist zihniyet.

Biz dünyayı USD'nin gücünden arındıralım, çekik gözlüler bize önderlik etsin dedik ama ne JS ne CZ, ellerinde bulunan gücü, kendilerinden olmayanları ezmek ve yoketmek için kullanmaktan geri kalmıyorlar.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 23, 2020, 04:34:47 PM

Merkeziyetsiz, sansürsüz, regüle edilmemiş, kararlar için topluluk kararı. Blockchain ve kripto paralara ihanet eden, terörist zihniyet.

Biz dünyayı USD'nin gücünden arındıralım, çekik gözlüler bize önderlik etsin dedik ama ne JS ne CZ, ellerinde bulunan gücü, kendilerinden olmayanları ezmek ve yoketmek için kullanmaktan geri kalmıyorlar.

Buradan ben hep şu sonucu çıkarıyorum. Eğer insana bırakırsanız, bir şekilde elindeki gücü kötüye kullanıyor. Firmalara bırakırsanız onları da insan yönetiyor bizi sömürüyor. En doğrusunun merkezi olmayan yapay zekalar diye düşünüyorum. Yakın bir gelecekte de bunu mutlaka görücez.
zampagna
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
March 24, 2020, 07:44:50 AM

E peki bunu Justin ayarladıysa ya?

Edit:2017'de aynı olayı şunlar yaptıydı
https://coinmarketcap.com/currencies/zclassic/
Sonuç: 180X

Hocam steem'in kullanıcı sayısı ciddi şekilde azalacak ve elinde yönetim gücü adına koca bir hiç kalacak. Justin'e vurulmuş en güzel tokatlardan birisi oldu steem'ini alıp kendine monte edebilir artık. Kullanıcılar olmadan steem'in hiç bir değeri yok, bugün değer kazanmış gibi görünse de ciddi değer kaybına uğrayacak büyük olasılıkla. Zclassic'in olayı farklı forkların 180x yaptığı dönemden şu an çok uzağız.

ben basit düşünen br adamım
şimdi steem'in çoğunluğu elindeyse Hive'in çoğunuluğu da elinde demektir Smiley

Steemit'in bağlı olduğu blok zinciri ise dPoS algoritması ile çalışıyor yani alınan kararı delegeler belirliyor. Bu firma token oluşturma sürecinde projeyi tek başına yönetebilecek çoğunlukta tokeni kendine ayırıyor ancak bu tokenleri sadece projeyi geliştirmek için kullanacaklarını söylüyor, Steem ekibi sözünde duruyor ancak Justin Sun Steem'i satın alıyor ve bu tokenleri değerlendirmek istiyor. Justin satın alır almaz platformu kendi ağından ayırıp Tron ağına geçirmek istiyor ve buna karşı olan delegeler Steem Inc'in elinde bulunan tokenlerin oy kullanma hakkını elinden alıyor. Sorun tam da burada başlıyor, Justin topluluğun kararına saygı duymadan Binance, Huobi ve Poloniex borsalarında duran kullanıcılara ait Steemler ile izinsiz bir şekilde oy kullanarak delegeleri değiştiriyor ve kendine oy hakkı vererek Steem'i tamamen ele geçiriyor.

polo zaten kendisinin, houbiyi bilmiyorum ama binance ceosu ile de kankalar...soo what? hive için de aynısını yapamaz mı? (algoritma değişmediyse)

Adam (justin) corona virüs gibi, ondan ona ondan ona hardfork yapıyoruz ayağına hardfuck da yapıyor olabilir Cheesy muhalif delegeleri de satın almış olamaz mı? neticede onlar da hem steem hem hive sahibi oldular. ayrıca hive nedir arkadaş HIVe virüsü gibi Wink uzun süredir dipte ve hareketsiz olan bir projeye hareket geldi, bana pazarlama gibi geliyor bu...
+sosyal medya dediğimiz şey alışkanlıklarla da bağlantılı, bitcointalk'ta aylrca cryptotalk ile ilgili reklam yaptık-yapıldı, hala (kalan) herkes burada...

soru(n)ları çoğaltmak mümkün elbette..............

Hive topluluğu bunun önlemini aldı. Herkese Steem: Hive oranında token dağıtılmadı. Mesela poloniex borsası airdropu desteklemedi, poloniex'e hive tokeni verilmedi. Daha sonra steemit inc'e bağlı bütün hesaplara, justin sun'un desteklediği tanıklara, tanıklara oy veren kişilere hive tokeni verilmedi.. Bu da nerdeyse 70-80 milyon hive demek. Airdroptan artan miktarı DHF ye gönderdiler.

Hive fiyatı Steem'den daha iyi şu an ama hacim çok düşük. Bir süre sonra Steem'in çok gerisinde kalacağını düşünüyorum. Özgün bir teknolojiniz yoksa bu işler paraya bakar. Hive topluluğu güçlü ama parasız. Justin Sun her açıdan güçlü. Sağlam bir ekibi var. Sağlam parası var. Kafası iyi çalışıyor. Justin en kötü yatırımcı bulur ve steem'i, Steemit'i toparlar.

zampagna
Newbie
*

View Profile
March 24, 2020, 07:59:27 AM

Justin Sun'u şu an en çok ne zorluyordur derseniz, Steem fiyatı derim. Steem fiyatını yükseltmeye çalışsa Hive'dekiler ellerindeki steem'i satacaklar. Bu satış durumunda steem fiyatı yine dibi görür. Steem fiyatını düşürüp en dipten kendisi Steem alabilir mi? Daha sonra fiyatı yükseltir mi ?

Justin'in asıl amacı şuydu. Steem topluluğunu ve dappları trona çekmekti. İşler beklediği gibi gitmedi. Her iki taraf da uzlaşmaya varmadı.

Bundan sonrasını çok merak ediyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 24, 2020, 12:39:57 PM

STEEM fiyatı birkaç gündür baya gerilemiş görünüyor. Yükselişe başladığı noktaya geri gelmiş artık. Hardfork haberi yeterince fiyatlanmış oldu. Yükseliş stabil hale gelemedi, beklentiler yine boğa dönemine ötelendi... Hive'in performansını merak ediyorum, bakalım neler yapacak. CMC'ye ne zaman alınır acaba, bilen var mı? Takip edilecek başka bir yer var mı?
Edit: Sadece şurada görebildim: https://www.probit.kr/app/exchange/HIVE-USDT
Fiyatı şimdilik 0.178 USD civarında.
zampagna
Newbie
*

View Profile
March 24, 2020, 04:20:22 PM
Last edit: March 24, 2020, 04:42:13 PM by zampagna

https://coinmarketcap.com/ tam olarak listelenmesi bayağı zaman alacaktır. Listelerine alıyorlar ama genele hemen listelemiyorlar.

Coingecko listelemiş ama toplam arzı bilmediği için genel sıralamada gözükmüyor.
https://www.coingecko.com/tr/coins/hive

Bitrex fiyatı gayet iyi. Probit'te fiyatı düşük.

https://global.bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-hive

Şurada 56. sırada

https://coincodex.com/
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 25, 2020, 08:45:57 AM

Soğuk savaş devam ediyor dün akşam steemin botlarından biri olan cheetah sayesinde şov yaptılar Cheesy Normalde plagiarism gibi konularda devreye girerdi bot ama tüm kullanıcılara mesaj atmak için kullandılar Cheesy

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 25, 2020, 10:09:39 AM

Soğuk savaş devam ediyor dün akşam steemin botlarından biri olan cheetah sayesinde şov yaptılar Cheesy Normalde plagiarism gibi konularda devreye girerdi bot ama tüm kullanıcılara mesaj atmak için kullandılar Cheesy

Mantıklı bir hamle olmuş ama tahminen daha attırmazlar. Tüm yaşananlardan sonra orada üye kalacağını pek sanmam. Üzüldüm mü yok çünkü o haliyle dışardan gelenlerin hiç şansı yoktu.
zampagna
Newbie
*

View Profile
March 25, 2020, 11:41:16 AM

Bir kaç gündür cheetah o mesajları atıyordu. Ama sonra engellediler. Steemit üzerinden atmaya devam ediyor ama gözükmüyor mesajları. Şurada gözüküyor. https://steempeak.com/art/@cheetah/cheetah-re-bobroveebaryn-a

Steemit'in son günlerde aktifliği azaldı doğru. Kaliteli kullanıcı sayısı da azaldı. Çinlilerin sayısı artttı. Daha da artar. Uzun vadede kazanan ya da başarılı olan Steem olur görüşündeyim.

miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
March 25, 2020, 04:10:13 PM

bu steem zaten son 2 yıldır ne yaptığını ben anlamadım kendisini resmen kendi eliyle bitirdi. şimdiler bölünmeler falan filan bunların hepsi bana göre hikaye benim gözümden düştü.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 25, 2020, 04:52:30 PM

bu steem zaten son 2 yıldır ne yaptığını ben anlamadım kendisini resmen kendi eliyle bitirdi. şimdiler bölünmeler falan filan bunların hepsi bana göre hikaye benim gözümden düştü.

Nasıl yani?
Son 2 yılda kripto anlamında decentralized blog uygulamasını gayet güzel işlettiler. Mainnet yapıp kendi ağlarına geçtiler. Piyasa için isim yapmış bir coin haline geldiler.
Her zaman daha iyisi vardır elbette ama, bence kötü değil bu da yani.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 25, 2020, 06:31:17 PM

Eğlence bütün hızıyla devam ediyor Cheesy Justinle ilgili yaratıcı etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Şu ana kadar kendisine olan nefreti epey katlamış görünüyor majesteleri Wink

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
zampagna
Newbie
*

View Profile
April 06, 2020, 08:49:26 AM

Çok yüklü satışlar gerçekleşti. Hive 8cente kadar düştü. Güncel fiyat 11 cent
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
April 06, 2020, 09:04:57 AM

Çok yüklü satışlar gerçekleşti. Hive 8cente kadar düştü. Güncel fiyat 11 cent

Suanda 12 cent. Koreli bir eleman tek seferde yaklasik 15 milyon HIVE satti. Fiyat yukseliyor tekrardan fakat elemanin cuzdaninda yine bir kac milyon var.
zampagna
Newbie
*

View Profile
April 06, 2020, 09:35:07 AM
Last edit: April 06, 2020, 09:47:32 AM by zampagna

Hepsi tek bir eleman üzerinden Hive satıyorlar gibi bana geldi.

https://wallet.hive.blog/@hot.dunamu/transfers

İki buçuk yıldır uzaktan izliyorum. Hive zincirini başlatanlar steemiti sömürmekten başka hiçbir işe yaramıyordu. aynı düzen hive'de de sürsün istiyorlar. büyük yatırımcı desteğini almadan işleri oldukça zor gözüküyor. upbit, bittrex, ionomy dışında hive listeleyen borsa yok. Bu 3'ü ile sınırla kalıcaklar gibi gözzüküyor şimdilik.
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
April 25, 2020, 09:02:17 PM

Steem fork sonrası 2100 satoshi civarına düştü. Hive şu an 6300 satoshi civarına tırmandı henüz yorum yapmak için çok erken ama galip yavaş yavaş belli oluyor gibi. Hive vote henüz tam %100 çalışmadığı için steem üzerinde sürünmeye devam ediyorum, kampanyalara katılımlarda da henüz hive'in adı geçmeye başlamadı.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
May 24, 2020, 03:26:37 AM

"Sevgili Binanceliler,

Binance, şeffaflık bağlamında STEEM ağının 0.23 sürümüne yükseltilmesi için bir talep aldı. Bu sert çatallanma şunları içeriyor:

Güç kapatma (stake yapmama) süresi parametresini 13 haftadan 4 haftaya düşüren bir güncelleme ve
Toplu olarak 23,6 milyon STEEM (bu yazının hazırlandığı andaki piyasa değeri yaklaşık 5 Milyon $) tutan 65 hesabın kara listeye alınarak, bakiyelerinin etkin bir biçimde STEEM blok zincirinden kaldırılması.
Binance olarak, bu tür davranışları tasvip etmediğimizi belirtmek istiyor ve blok zincirlerinin kullanıcı bakiyelerini sansürlemek veya düzenlemek amacıyla bir araç olarak kullanılmaması gerektiğine inanıyoruz. Talebi aldığımız 15 Mayıs 2020 tarihinden bu yana, Binance olarak yükseltmeyi başlatmamaya karar vermiştik. Bu, en son STEEM blok yüksekliği ile senkronize olamadığımız, bu nedenle de STEEM yatırma ve çekme işlemlerini askıda tutmaya devam ettiğimiz anlamına geliyordu.

Ancak, bu karar STEEM sahibi mevcut kullanıcılarımızın tokenlerini blok zincirinde hareket ettirememeleri nedeniyle kendilerini olumsuz etkiledi ve uzun vadeli bir çözüm değildi. Bu nedenle, Binance olarak STEEM sahibi kullanıcılarımızın çıkarlarını düşünerek, kullanıcılarımızın STEEM tokenlerini diledikleri gibi kullanabilme özgürlüklerini sağlayabilmek adına bu güncellemeyi desteklemeye karar verdik.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak, Binance şu anda 3 olan STEEM alım-satım çifti sayısını önümüzdeki iki aylık süre içerisinde 1'e düşürmeyi planlamaktadır.

Desteğiniz için teşekkürler!
"

https://binance.zendesk.com/hc/tr/articles/360043558352-Yakla%C5%9Fan-STEEM-A%C4%9F-Y%C3%BCkseltmesi-Hakk%C4%B1nda-Duyuru

önemli bir açıklama bence....

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 24, 2020, 10:47:43 PM

Justin içindeki pisliği etrafa saçmaya başladı. Yaptığı her hareket topluluklara ve merkeziyetsizliğe inanmadığına dair çok sert kanıtlar sunarken TRON gibi saçma bir ağın da bu dünyada yerinin olmadığını gösteriyor. Şu ana kadar ki hareketleri aynı fıstık benim olacak tadında, çok param var herkesi her şeyi satın alıp istediğim gibi kullanabilirim diye düşünüyor. Bence steem tam eliyle elinde patladı.  Roll Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=2hx9J95Cm0c

Daha önce steemi sıfırlayacağını ve hiç kimsenin kullanmayacağını tahmin ettiğimi söylemiştim ki hızla o yolda ilerliyor. Steemauto, steemd gibi yan hizmetler fork sonrası hem hive için alternatif üretmiş hem steemi desteklemeye devam ediyordu. El koyulup bakiyeleri community321'e devredilen hesaplar arasında çok uzun süredir inaktif olan hesaplarda mevcut, yani bir suç işlemiş olamazlar. Bunun sonucunda steemauto desteğini çektiğini açıkladı.

https://steempeak.com/steemauto/@steemauto/steemauto-3-years-of-free-service-on-steem-the-end

steemd ise hive'e geçilmesi yönünde kırmızı bir uyarı yayınlamaya başladı sayfasında.

Bir de Vitalik olaya müdahil oldu Smiley Hala hive'e geçmiyor musunuz diye, Justin denen gereksiz Tronla Ethereumu karşılaştırmaya cüret edecek bir cevap verdi hatta bugün Tron 4.0 mı yoksa Ethereum 2.0 mı daha iyi diye anket düzenleyip hadi gelsene Vitalik tadında twitler atıyordu.

https://twitter.com/VitalikButerin/status/1262789824521687040 Vitalik'in twiti altta Justin'in cevabı da var.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1264202745466118145 Justin'in saçma anketi.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 31, 2020, 08:39:57 PM

STEEM ve HIVE fiyatları birbirine yaklaşıyor. Halen HIVE daha yüksekte. 10000 sattan düşmesine rağmen! STEEM de geçen mart ayında 10000'e doğru hareketlenmişti, sonrasında düşe düşe 2000 satlara geldi. Birkaç aya fiyatar daha oturmuş olur ikisi için de. Arada büyük/keskin bir fark olmayacağını düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: