Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:12:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ✅ Blokzincir Oyunlarıyla Kripto Para Kazanmak 💲💰💲  (Read 595 times)
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1614

View Profile WWW
March 22, 2020, 07:46:06 AM

@Vispilio mümkünse bana da pm ile iletirmisin?
...

oyunları merak ettim neden burdan yazmıyorsunuz?
edit:ref link yüzündenmiş. atın linki merak ettim

Bu aralar boş vakit bol bende istiyorum hocam.

3 arkadaşımıza da linkler gönderilmiştir, beyler önce cüzdan indirme işlemleri tamamlandıktan ve aktif hale geldikten sonra oyun linklerine tıklarsanız, referanslar o zaman kayda geçiyor,

bu oyunlar için Web 3.0 uyumlu tavsiye edilen cüzdanları da aşağıda paylaşıyorum:

https://www.tronlink.org/    -------->   (bu zaten benim de sık kullandığım 1 numaralı Tron Wallet'ı)

https://wax.io/blog/introducing-the-wax-cloud-wallet-the-last-mile-in-blockchain-has-been-solved    
(işlemlerin bedava olduğu Wax subchain için gereken cüzdan)

"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Captainowl
Full Member

Activity: 266
Merit: 106

View Profile
March 22, 2020, 10:40:11 AM

link alabilir miyim hem sana faydamız dokunsun
ama oyunların ismini de paylaşsaydın incelerdik en azından yine senin ref linkinle kaydolurum Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 22, 2020, 12:29:51 PM

wax zincrindeki oyun cok karısık. oynanırlıgı 0. oyun guzele benziyor
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 22, 2020, 01:52:03 PM

wax zincrindeki oyun cok karısık. oynanırlıgı 0. oyun guzele benziyor

katılıyorum, o oyun bile hala beta'da, son değişikliklerden sonra ciddi eleştiri aldı, bir düzeltmeye gitmesi bekleniyor...

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
March 23, 2020, 09:23:54 AM

tron olana başlayamadım.

diğerinide bi incelemek lazım çok kapsamlı gibi görünüyor. şimdilik sadece 3 işçiyle görev yapıyorum. varda bi esprisi özelden ya da burdan yazın yapalım. bi tutorial gibi bir şey bulmak lazım. wiki var wikiyi kurcalıyorum şu an.

For rent...
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 23, 2020, 09:34:21 AM
Last edit: March 23, 2020, 10:00:58 AM by Vispilio

tron olana başlayamadım.

diğerinide bi incelemek lazım çok kapsamlı gibi görünüyor. şimdilik sadece 3 işçiyle görev yapıyorum. varda bi esprisi özelden ya da burdan yazın yapalım. bi tutorial gibi bir şey bulmak lazım. wiki var wikiyi kurcalıyorum şu an.

Katılan bütün arkadaşlara teşekkürler, Tron bazlı oyunun kurucusuyla biraz konuştuk, bir güncelleme geçmek istiyorum:

Oyunun şu an TRX network feeleri yüzünden aktif oynandığında pahalı hale geldiğini, kendi blokzincirine geçince tamamen bedava oynanabileceğini bunu iptal olan Loom blokzinciri yerine daha sağlam bir zincire kısa zamanda taşıyacaklarını oyunun hazır olduğunu ifade etti...

Şu andaki optimal strateji 100 TRX'e generation 0 karakterinizi oluşturup sonra pek oynamayarak oyunun full versiyonunu beklemek olmalıdır (çünkü o zaman bu Gen 0 karakterler ve itemları'nın çok değerli hale gelmesi bekleniyor).

****************************************************************************************************

Diğer (madencilik) oyunuyla da ilgili şöyle bir not düşelim, kısa zamanda kara geçip oyunun para birimini EOS'a çevirip kaçanlar olduğu için WAX network'e geçince bazı güncellemelerle oyunu çok çetrefilli hale getirdiler, bu topluluktan yoğun eleştiri aldı, o oyuna da bir düzeltme gelmesi bekleniyor, orta-uzun vadeli bir proje olarak düşünebilirsiniz, avantajı sıfır yatırımla gerçek kripto kazanma imkanı sunması.

koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
March 23, 2020, 09:36:21 AM

valla ben 100 tron verip daha karakterimi bile oluşutramadım Smiley

For rent...
cabsav
Legendary
*

View Profile
March 23, 2020, 06:11:16 PM

tron olana başlayamadım.

Katılan bütün arkadaşlara teşekkürler, Tron bazlı oyunun kurucusuyla biraz konuştuk, bir güncelleme geçmek istiyorum:

Oyunun şu an TRX network feeleri yüzünden aktif oynandığında pahalı hale geldiğini, kendi blokzincirine geçince tamamen bedava oynanabileceğini bunu iptal olan Loom blokzinciri yerine daha sağlam bir zincire kısa zamanda taşıyacaklarını oyunun hazır olduğunu ifade etti...

Şu andaki optimal strateji 100 TRX'e generation 0 karakterinizi oluşturup sonra pek oynamayarak oyunun full versiyonunu beklemek olmalıdır (çünkü o zaman bu Gen 0 karakterler ve itemları'nın çok değerli hale gelmesi bekleniyor).

****************************************************************************************************

Diğer (madencilik) oyunuyla da ilgili şöyle bir not düşelim, kısa zamanda kara geçip oyunun para birimini EOS'a çevirip kaçanlar olduğu için WAX network'e geçince bazı güncellemelerle oyunu çok çetrefilli hale getirdiler, bu topluluktan yoğun eleştiri aldı, o oyuna da bir düzeltme gelmesi bekleniyor, orta-uzun vadeli bir proje olarak düşünebilirsiniz, avantajı sıfır yatırımla gerçek kripto kazanma imkanı sunması.

karakter olusturdum. 4-5 bandıt savası 1 stronghold savası yaptım. strongholdu alınca guya item verecekti. hicbisi gelmedi. oyun cok tırt
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 24, 2020, 10:01:27 AM

karakter olusturdum. 4-5 bandıt savası 1 stronghold savası yaptım. strongholdu alınca guya item verecekti. hicbisi gelmedi. oyun cok tırt

Stronghold'lar için bir counter var o counter bitince üst düzey bir item drop oluyor, onu stronghold sahiplerinden biri piyangoyla alıyor,

şu an için sadece 2 item kalmış Tron serverında, yeni versiyonla birlikte çok daha aktif hale gelecek, o yüzden iyi bir işlem yapmışsın,

bu arada referansın çalışmamış, onunla ilgili da sana bir mesaj gönderiyorum şimdi...

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 25, 2020, 01:19:39 PM

Blocklords bana disciplesi anımsattı giriş sayfası ve müzikleri vs. henüz denemedim.

Prospectors oyununa başladım ve en sevmediğim şey bir oyunu en baştan çözmek Grin

Bitcoin / Ethereum / Monero
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 457

View Profile
March 29, 2020, 12:03:26 PM

Prespectors ta benim işçiler maske takıyor. Malum Corona virüsü önlem için. Adamlar ekmek parası için çalışıyor madenlerde 😁😄

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 29, 2020, 09:41:09 PM

Benim adamlar çalışıyor ara sıra ara sıra bilgisayari açınca find a job deyip ezbere bir iki yere tıklıyorum ve altın geliyor. Şimdiye kadar 2 pgl oldu. Yapmam gereken ekstra bir şey var mı arkadaşlar?
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 30, 2020, 07:52:55 AM

Benim adamlar çalışıyor ara sıra ara sıra bilgisayari açınca find a job deyip ezbere bir iki yere tıklıyorum ve altın geliyor. Şimdiye kadar 2 pgl oldu. Yapmam gereken ekstra bir şey var mı arkadaşlar?

2 pgl bir zamanlar 0.60 USD ediyordu, sonra baya düştü, oyundaki bazı hatalar düzelirse tekrar toparlanabilir,

50,000 altın civarına gelince toprak alıp bir bina inşa edip daha kapsamlı üretime geçebilirsin, 1 milyon altın fln kazanmak zor değil ancak şu beta sürümünde oyunun bazı dinamikleri oyuncuyu gereksiz uğraştırıyor ve handikapa sokuyor, developerların ekonomiye oyuncu lehine bir ayar çekmesi bekleniyor...

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 30, 2020, 09:16:14 AM
Merited by Vispilio (1)

2 pgl bir zamanlar 0.60 USD ediyordu, sonra baya düştü, oyundaki bazı hatalar düzelirse tekrar toparlanabilir,

50,000 altın civarına gelince toprak alıp bir bina inşa edip daha kapsamlı üretime geçebilirsin, 1 milyon altın fln kazanmak zor değil ancak şu beta sürümünde oyunun bazı dinamikleri oyuncuyu gereksiz uğraştırıyor ve handikapa sokuyor, developerların ekonomiye oyuncu lehine bir ayar çekmesi bekleniyor...

Teşekkürler hocam. İlk başlarda işçiler 1-2 saatte görevi tamamliyordu. Şimdi 5 saatin altında biten iş yok hatta iki işçi 8 saat üstü çalışıyor. Bu oyunu yapanlar türk galiba çok çalıştır az maaş ver mantığı var.😀
cabsav
Legendary
*

View Profile
March 30, 2020, 10:47:08 AM

trondaki oyunu tavsiye etmiyorum. oyun kaderine terk edilmiş.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 30, 2020, 09:25:13 PM

trondaki oyunu tavsiye etmiyorum. oyun kaderine terk edilmiş.

Oyunu yapan stüdyo Shanghai'da ve Corona'dan çok etkilenmelerine rağmen version 2'yu hazırladılar fakat anlaştıkları Loom blokzincir olarak iflas etti, yani görünen tablonun aksine tam bir fırsat olarak değerlendiriyorum bu oyunu,

hazır full sürüm tasarımı da güzel bir oyun var elde, ve yeni zincire geçince patlama yapabilir...

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 21, 2020, 11:02:50 AM

Güncel bir gelişmeden bahsedelim:

Daha önceden önermiş olduğum Tron bazlı Blocklords oyunu 2. versiyonunu tamamladı ve  Matic blokzincirine geçiyor.

Birçok yenilik getiren ve oyun içi işlemleri bedava hale getirecek olumlu ve pragmatik bir hareket olarak yorumlanıyor.

Daha önce benimle beraber Tron'da hero oluşturmuş arkadaşların oyunun kurucusuna ulaşıp karakterlerini Matic'e migrate etmelerini öneriyorum, bu karakterlerin bahsettiğimiz gibi Matic'teki versiyonda çok değerli hale geleceği ifade ediliyor...

Blocklords Telegram: https://web.telegram.org/#/im?p=@blocklordsgame

Tron'dan Matic'e migration formu: https://forms.gle/FsN2YqfLBF2HMMPRA

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
August 02, 2020, 06:00:20 AM

Bir Ağustos 2020 güncellemesi yapalım.

Blocklords oyunu daha önce bahsettiğimiz gibi Matic network'e geçti, başarılı bir şekilde 2. versiyonu lanse olmuş oldu böylece ve çeşitli ödüller dağıtılmaya devam ediyor,

oyun içi para birimi olan Lords yakında kriptopara olarak tanıtılacak, ekonomik değerinin çok artması bekleniyor,

ayrıca hero sistemi için de Chainlink'le anlaştı tasarımcılar, neredeyse DeFi ekosistemine girecek oyun  Grin

yeni oyuncular için bu aşamalarda giriş yapmak sizi ilerde çok memnun edebilir:

https://twitter.com/chainlink/status/1289005259227095047

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
August 05, 2020, 02:28:25 PM
Last edit: August 05, 2020, 02:48:48 PM by trendcoin

Güncel bir gelişmeden bahsedelim:

Daha önceden önermiş olduğum Tron bazlı Blocklords oyunu 2. versiyonunu tamamladı ve  Matic blokzincirine geçiyor.
...

matic'e dahil olan oyun platformlarının listesine ait bir grafik buldum. diğer dapp'lar tarafından da çok tercih edilen bir ekosistem olduğunu söylemek mümkün olabilir. üstünkörü bir bakış açısı ile de iyi bir iş gerçekleştirdikleri söylenebilir.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: