Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:41:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hive [HIVE] Kullanıcıları  (Read 624 times)
Deathwing (OP)
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
March 28, 2020, 03:27:09 PM

hive vote'a steem vote'taki bilgiler geçmiş ama halen %100 çalışmıyor hocam test ettim, çalışmaya başladığında bir upvote grubu kurabiliriz. Reklam kampanyalarına katılacak arkadaşlara da faydalı olur.

Bu arada benim steemitteki 19 SP 8 HP olarak geçmiş açıklamalarda 1e1 diyordu.

15 SP ustune cikana kadar Steemit'in hesabindan hesaplara 15 SP (ve 15 SP'e yaklastikca azaliyor bu miktar) delegasyonu yapiliyor, senin normalde 8+11 SP'n varmis. Fork sonrasi Steemit'in delegasyonu alindigi icin patlamis.
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714894876
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714894876
Reply with quote  #2

1714894876
Report to moderator
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 28, 2020, 03:29:01 PM

~

Hive bir topluluk oluştursak kullanilabilir mi sence? Parasında değilim biriktirmeyi seviyorum.
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 28, 2020, 03:31:32 PM
Merited by Blacknavy (2)

~

Hive bir topluluk oluştursak kullanilabilir mi sence? Parasında değilim biriktirmeyi seviyorum.

Kullanilmamasi/olusturmamak icin bi sebep yok. Parasinda olmayip biriktirmekle ugrasanlar icin hatta daha iyi, hodl yapanlar daha cok kazaniyor. Hem HP zaman icerisinde enflasyon yasadigi icin HODL yapanlarin HP miktari yukseliyor hem saga sola aktif kullananlara delege edip (aktif kullanmayan biri olsa bile) onlardan liquid HIVE olarak odeme alabiliyor uyeler, millet yapiyor.

Onemli olan genel aktivite, duz blog sitesi gibi kullanan var, sadece programlama paylasan var, projelerini paylasan var. Her sey var.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
March 28, 2020, 03:47:05 PM

~

Kullanilmamasi/olusturmamak icin bi sebep yok. Parasinda olmayip biriktirmekle ugrasanlar icin hatta daha iyi, hodl yapanlar daha cok kazaniyor. Hem HP zaman icerisinde enflasyon yasadigi icin HODL yapanlarin HP miktari yukseliyor hem saga sola aktif kullananlara delege edip (aktif kullanmayan biri olsa bile) onlardan liquid HIVE olarak odeme alabiliyor uyeler, millet yapiyor.

Onemli olan genel aktivite, duz blog sitesi gibi kullanan var, sadece programlama paylasan var, projelerini paylasan var. Her sey var.

Bu forumdaki Steemit başlığını hatırlıyorum. Hive için vaktin varsa bir rehber oluşturabilir misin?
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 28, 2020, 04:16:06 PM

~

Bu forumdaki Steemit başlığını hatırlıyorum. Hive için vaktin varsa bir rehber oluşturabilir misin?

Hmm... detayli bir rehber ciddi zaman istiyor, ogretilebilecek o kadar cok sey var ki. Q&A gibi yapmak kesinlikle daha basit olabilir. Ama yine de bir bakayim bu rehber isine, belki genel olarak "survival guide" tarzi birsey hazirlayabilirim.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 28, 2020, 07:37:34 PM

800 özgün makaleli web sitem var. Aylık 5 TL reklam geliri var. Sunucu parasını karşılamıyor.
bknz; sosyoblog.com Smiley
Bu siteyi aslında steemit'e özenerek açmıştım. Toplu bloglama ve soru cevap için. Yazarlar yazdıkça para kazanacaktı vs...
Ama 800 içerikle 5 lira gelince olacak iş olmadığını anladım.

Bu arada ekşi sözlüğün merkezi olmayan hayalim var. Kendi kendini yöneten ve reklam gelirlerini yazarlara pay eden bir sözlük.

Geçmişteki web-girişimcilik tecrübelerimden öğrendiğim birkaç şey var...
Bir projeyi, siteyi ya da benzeri herhangi bir şeyi ne kadar iyi yaparsanız yapın, ne kadar profesyonel bir ekip kurarsanız kurun; eğer yeterince tanıtamazsanız kazanç elde edilemiyor. O projenin ruhunda belki bir aslan var, fakat o aslan uykuda kaldığında fırsatlar da kaçıyor.

Bazı orta karar projeler ise çok fazla insana ulaştıkları için rağbet görüyorlar. Çünkü istatistiki olarak bir projenin kullanıcılar tarafından onay alması eğer %5 ise ve sadece 10.000 kişiye ulaşılabilmişse, sonuç da 500 kişi oluyor. Reklam gelirleri de çok düşüyor. Oysa ki 1 milyon kişiye ulaşabilse, belki de kullanıcı onayı 50.000 kişi olacak ve proje de yayılacak.

Steem için geniş kapsamlı bir kampanya düzenlenmişti geçmişte; hem forumdan, hem sosyal medyadan hem de konferanslar aracılığıyla... Dolayısıyla çok fazla kişiye ulaştı. Sonrasında süreci iyi yönetemediler gerçi. HIV tarafındaki ekip belki bu hataları telafi edebilir.

Not: Ekşi sözlük'ün, yazarlara ücret ödeyen hali gayet çekici görünüyor. Sistem iyi kurgulanırsa tutabilir. Bol şanslar Wink

Benimde bir sürü girişimim oldu. Bendeki ve pek çok insandaki problem sıkılma sorunu. Bugüne kadar 100 civarı domain kayıt etmişim. 15 tane kadar proje yapmışım. Smiley Tüm zamanımı sadece bir tanesine ayırsam hatta en kötü fikre bile ayırsam bir şeyler kazanabilirdim.
Bahsettiğim siteyi az önce sattım 500 liraya. Sad bana maliyeti +2000 TL ve 2-3 ay tam zamanlı emek olmuştu.
Buna sanırım sebat etme deniyor yani devam ettirebilme. Ama bu yok işte 3 ay sonra yeni domain kayıt ediyorum.

Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 29, 2020, 09:07:30 AM
Merited by Blacknavy (4), Lachrymose (1)

HIVE hakkinda rehber/nedir ne degildir yazmaya basladim. Hatta mantikli olmasi acisindan bunu da HIVE platformu uzerinden yaziyorum.

Ilk bolumde Hive'in nasil olustugunu ozetlemeye calistim, buradan okuyabilirsiniz.

PeakD ayni steemit.com gibi blokzinciri arayuzu. Genel arayuzu begenmeyenler buradan Steemit.com'un Hive versiyonuna (ayni arayuz) goz atabilir.
coinforumgentr
Member
**

View Profile
March 29, 2020, 09:41:49 PM

Degirmenin suyu Hive Power'dan geliyor. Hive Power'i da witnessler uretiyor. (minerlar diyebiliriz)

Turkce yazi yazabilirsin, tr bolumu var ama bu aralar cok aktif degil. 2017-2018'de asiri aktifti.

"Bu arada ekşi sözlüğün merkezi olmayan hayalim var. Kendi kendini yöneten ve reklam gelirlerini yazarlara pay eden bir sözlük."

Bunu HIVE uzerinde yapan bir suru insan var. Baya mumkun.

Hocam değermenin suyu borsalardan hive token satın alan insanlardan geliyor o halde. Madenciler gerçek bir değer üretmiyor.
İşin içinde reklam geliri toplayıp bunları pay etmek yok ise ekonomik bir değer ekosistemin içerisinde görünmüyor.

Hive üzerinden bunu yapan insanlar var derken konuyu açar mısınız?
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 30, 2020, 05:49:35 AM

Degirmenin suyu Hive Power'dan geliyor. Hive Power'i da witnessler uretiyor. (minerlar diyebiliriz)

Turkce yazi yazabilirsin, tr bolumu var ama bu aralar cok aktif degil. 2017-2018'de asiri aktifti.

"Bu arada ekşi sözlüğün merkezi olmayan hayalim var. Kendi kendini yöneten ve reklam gelirlerini yazarlara pay eden bir sözlük."

Bunu HIVE uzerinde yapan bir suru insan var. Baya mumkun.

Hocam değermenin suyu borsalardan hive token satın alan insanlardan geliyor o halde. Madenciler gerçek bir değer üretmiyor.
İşin içinde reklam geliri toplayıp bunları pay etmek yok ise ekonomik bir değer ekosistemin içerisinde görünmüyor.

Hive üzerinden bunu yapan insanlar var derken konuyu açar mısınız?

Hive uzerinde "curation" gruplari var senin ornege en yakin, herkes bir hesaba Hive Power gonderiyor. Bu hesaba gonderilen Hive Power ile baska postlar/bloglar upvote ediliyor buradan 7 gun sonra gelen "curation reward" tekrardan oy veren insanlara dagitiliyor.

Quora/sozluk siteleri gibi bir site yok hala ama zincire bagli bir tane kodlanabilir. Onemli olan kodlamak Smiley
Tom Bombadil
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 304

View Profile
March 30, 2020, 03:28:39 PM

Nasıl kullanıldığını ve faydalarını anlatan bir yazı olursa belki daha büyük bir topluluk oluşturulur. Ben pek kullanmadım. Üyelik oluşturma aşamasında baya uğraşmıştım. Kavraması anlaması çok kolay değil yeni şeyleri.
coinforumgentr
Member
**

View Profile
March 30, 2020, 09:03:34 PM

Sitenin sunucu masrafını kim ödüyor?
Merkezi değil fakat sonuçta bir kişiye ait bir sunucu üzerinde barınıyor olmalı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 31, 2020, 05:42:54 AM

HIVE hakkinda rehber/nedir ne degildir yazmaya basladim. Hatta mantikli olmasi acisindan bunu da HIVE platformu uzerinden yaziyorum.

Ilk bolumde Hive'in nasil olustugunu ozetlemeye calistim, buradan okuyabilirsiniz.

PeakD ayni steemit.com gibi blokzinciri arayuzu. Genel arayuzu begenmeyenler buradan Steemit.com'un Hive versiyonuna (ayni arayuz) goz atabilir.
Yazı için teşekkürler. Aydınlatıcı olmuş.
Peekd'nin tam amacı nedir? Steemit ya da hive'daki içerikleri mi topluyor?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Deathwing (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 31, 2020, 10:30:19 AM

Nasıl kullanıldığını ve faydalarını anlatan bir yazı olursa belki daha büyük bir topluluk oluşturulur. Ben pek kullanmadım. Üyelik oluşturma aşamasında baya uğraşmıştım. Kavraması anlaması çok kolay değil yeni şeyleri.

Yukarida yazdigim postta linkler var, bi rehber tarzi birsey hazirliyorum.

Sitenin sunucu masrafını kim ödüyor?
Merkezi değil fakat sonuçta bir kişiye ait bir sunucu üzerinde barınıyor olmalı.

Projeden projeye degisiyor. hive.blog ve API'i Top 20 witnesslardan bir kacina ait.

Peakd, peakd ekibine ait.

Daha bir kac node var tamamen farkli insanlara ait olan.

Yazı için teşekkürler. Aydınlatıcı olmuş.
Peekd'nin tam amacı nedir? Steemit ya da hive'daki içerikleri mi topluyor?

Peakd sadece guzel gozukuyor, genel olarak browser uzerinden yapilabilen islemlerin sayisini arttiriyor. Zaten hive.blog/steemit.com gibi siteler interface/arayuz olarak adlandiriliyor yani blockchain'deki postlari/mesajlari/islemleri gosterme disinda cok bir ise yaramiyorlar. Peakd'de ayni sekilde, sadece genel olarak ozellik sayisi biraz daha fazla hive.blog/steemit'e gore. Cogu kisi kullaniyor.
coinforumgentr
Member
**

View Profile
April 16, 2020, 09:33:34 PM
Last edit: April 20, 2020, 04:28:13 PM by coinforumgentr

kayıt olurken beklememek için 1 dolar ödedim.
bir kullanıcı adı - 3 tanede key verdiler elime.

hive blog'ta oturum açmak istiyorum. kullanıcı + şifre soruyor.
iyide ben hesap açarken hiç şifre girmedim.

şifre yerine p.key vs mi giriliyor?

---

edit: halletim. posting key denilen key ile giriş yapılıyormuş.

----

Kayıt oldum ve ilk postu attım. eski blogumda yazdığım şeyleri silip buraya taşıyorum. Fakat ilk posttan sonra hive power bitti dedi.
daha fazla post göndermek için beklemem gerekiyormuş yada hive almam gerekiyormuş.

günde kaç post hakkım var, bu kendi kendine şarj olma olayı ne kadar sürede oluyor.

---
Edit: Telegramdan bir kişi 10 HP gönderdi bana. 4 konu açtım yine HP bitti. Eski blogumdaki yazıları silip buraya geçirmek istiyorum ama sürekli şu hp power olayı takılıyorum.

mandown
Legendary
*

Activity: 1918

View Profile
April 27, 2020, 05:47:48 AM

Baska hive coin varmi yoksa dün gece %60 kar mi birakmis. Vay babam vay bilinmeyen bir gelişme mi oldu sadece izliyoruz  bu kazanclari anlamadim gitti

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 27, 2020, 06:21:03 AM

Baska hive coin varmi yoksa dün gece %60 kar mi birakmis. Vay babam vay bilinmeyen bir gelişme mi oldu sadece izliyoruz  bu kazanclari anlamadim gitti
binance de listelendi
mandown
Legendary
*

View Profile
April 27, 2020, 06:32:34 AM

Vay arkadaş bir binance adi herseyi pumpluyor allahtan merkezi degiliz birde merkezi olsak ayvayi yedik umarim binancenin basina bu surecte birsey gelmez

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
April 27, 2020, 06:33:44 PM
Merited by Blacknavy (2), koincik (2), Bthd (1)

Ne zamandır aklımda şöyle bir girip bakayım dedim. Kafam karıştı. Steem'da girdiğim zaman sadece bir şey vardı. Steem'in blogu. Yaz, oylat, başarırsan para kazan.
Ama HIVE'da işler farklı gibi.

Öncelikle bununla ilgili de bilgi paylaşılmamış ben paylaşayım.

Anasayfamız: https://hive.io/
Buradan girdiğimiz zaman hayırdır bu ne alaka dediğimiz bir ekran çıkıyor karşımıza. Bir eleştiri gelsin. Anasayfada bilgilendirici içerik olsun diye konulan "Learn More" butonu basit bir tanıtımdan ibaret olduğu için anlamak zor.
Buradan iş çıkmayınca üst sağdaki bardan Ecosystem'e tıklayınca karşıma bir çok seçenek çıktı.

İlk sıradaki hive.blog bildiğimiz steemit'in adının değişmiş hali. Tanıdık bir yüz. Ama diğerlerini anlayamadım şahsen. Fikir yürüttüğümde aklıma gelen tek şey HIVE ağındaki DAPPS'ların yer aldığı bir liste bu.

Yukarıdaki Wallets seçeneği de ilginç ve Steem'dan farklı olmuş mesela. Şu anda 7 farklı seçenek var. Sanırım bunlarda HIVE ağının çalışabildiği cüzdanlar. Biraz zorlayacağım. Ekonomi üzerine belki biraz yazı yazabilirim Hive'da yakında.
mandown
Legendary
*

View Profile
April 27, 2020, 07:39:02 PM

bütün ekosistemin binancenin tekelinde olmasının en büyük örneği yine birilerinin eline çok pis verildi. geceden sabaha arttık sabahtan beri çatır çatır satışa döndü oh ne hüzel şimdi hive a nasıl güvenilecek neden coin almamız gerekli bu kadar riskli bir durumda görüyorumki 2 gün sonra 5x yapıp 10x düşmeyeceğinin garantisi yok. gördüğüm bu dönemde temiz iş yaptılar

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
May 02, 2020, 12:22:19 PM

Hiveye kayıt oldum ve hiveblog'ta içerik üretiyorum.
Amacım daha çok sistemin işleyişini öğrenmek. Bu tip şeyler merkezi olmayan şeylerin işleyiş şekli hakkında fikir sahibi olmamızı sağlayabilir.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: