Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:17:04 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bu neyin kafası ?  (Read 508 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 08, 2020, 09:01:41 PM

Oyunu kuralına göre oynayıp Netflix'e sahip olmak mümkün üstad. Kardeşimin ve kız arkadaşımın hesaplarına çöküyorum.

Mesela tek kişilik pakette Full HD yok ve kardeşim Full HD izlemek için Standart plan almış, aslında kamilin paketi 2 kişilik.
Hemen çöküyorum Grin
O zaten Full HD izlemek için o parayı ödüyor ve Netflix standart pakette 2 kişilik izin tanımlıyor.
- Şirket mutlu.
- Kardeşim mutlu.
- Ben mutluyum.

Kimse kural ihlal etmedi, şirket Standart HD paket sattı ve 2 kişilik hak verdi, kardeşim Full HD izliyor, ben ise hesaba tanımlanan hakkı kullanarak şirkete para kazandırmamış oluyorum..

Benimkinde Standart plan var. Az önce kontrol ettim üyelik ekranını: "Aynı anda 2 ekran üzerinden izleyebilirsiniz" yazıyor. Pakette 3 kullanıcı tanımlanmış; kardeşim ayarlamıştı ve fazladan eklemiş sanırım. Sadece ikimiz kullanıyoruz şu anda... Peki aynı anda üçüncü bir kişi izlemeye çalıştığında izin vermiyor mu? Uyarı falan mı çıkıyor? Bunu hiç test etmemiştim. Eğer izin vermiyorsa, üçüncü kişi farklı bir zamanda mı izleyebiliyor?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: