Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:55:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitvest ve 777Coin İmzalarındaki Multi Hesaplar Cezalandırıldı!  (Read 450 times)
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 08, 2020, 09:47:17 PM

@jopen üşenmemiş, yukarıda detaylı bir hesaplama yapmış. Valla tebrik ve takdir ediyorum Smiley Gayet anlaşılır olmuş bu haliyle. Zaten gospodin'in demek istediğinin de bu olduğu tahmin edilebilirdi.
Aynı tier içinde Senior'a geçmişsin hocam. Başarılar diliyorum. Az da olsa, aramızdan tek sana yaradı galiba bu durum Wink İmzaya girdiğimde full'düm, şimdi hero oldum ama aynı tier'de kaldım. Seviye atlamadan yaşlanıcam galiba burada!

hahaha eyvallah sağol @lossnet. Evet ya aynı tierde full member iken sr.member'a geçtim parayı vurdum galiba bu sefer işte post başına tam bir çiklet parası kazanmaya başladım 0.25 kuruş bak cent falan değil orijinal 0.25 kuruş Smiley

Bitcoin 100.000 $ olursa bile 0.5 dolar kazanmış olacağım sonra herkese bende çayyyyy
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
April 09, 2020, 08:15:58 AM

Hazır bitvestçiler olarak toplanmışken sorayım. Şu rütbe atlama işini ben tam olarak anlaymadım. Neye göre Tier seviyesi yükseliyor.
Ben 100 merite ulaşıp full member olmaya çalışıyorum. Full member olunca tier seviyemin düşme şansı var mı?
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 09, 2020, 11:33:46 AM
Last edit: April 10, 2020, 03:50:35 PM by lossnet
Merited by coinforumgentr (1)

Hazır bitvestçiler olarak toplanmışken sorayım. Şu rütbe atlama işini ben tam olarak anlaymadım. Neye göre Tier seviyesi yükseliyor.
Ben 100 merite ulaşıp full member olmaya çalışıyorum. Full member olunca tier seviyemin düşme şansı var mı?

Buna ben yanıt vereyim. Toplamda 5 katmanımız var: A, B, C, D, E... İmzaya ilk girenler en alttan başlıyorlar; yani E'den.

- Alt katmandan üst katmana çıkmak için, üst katmanlarda aynı rütbede olan bir kişinin 2 hafta "inactive" olması ya da kampanyadan ayrılması lazım.
- Eğer 2 hafta üst üste az sayıda post atmışsa ya da hiç atmamışsa "inactive" olur ve bir alt katmana düşer. Alt katmandaki kişi de onun yerine geçecek şekilde üst katmana yükselir.
- Üst katmandaki bir kişi imzadan ayrıldığında ise, hemen alt katmanlarda uygun olan kişiler üst katmana taşınır. Mesela şu anda multiciler cezalandırılıp kampanyadan atıldığından, epey bir kişinin tabloda yanına "ranked up" ibaresi yazıldı ve yükseldiler. Çoklu çıkış oldu ve katmanlarda da çoklu yükselmeler gördük.
- Örneğin A katmanında biri imzadan çıktığında, onun yerine geçecek olan kişi B katmanındaki aynı rütbede kişidir. B katmanı da boşalmış olacağından; C katmanındaki kişi B'ye geçer, C katmanında boşalan yer için de D katmanındaki kişi C'nin yerine geçer. Yani yukarılardan 1 kişi imzadan çıktığında, tüm katmanlarda hareket olur.
- Aynı katmanda rütbe olarak yükselmek için ise forumdaki merit ve activity sayımızı tamamladığımızda, yöneticiye bir mesaj atarak bilgilendirmek lazım. Çünkü fark etmeyebiliyor; hiçbir şey demezsek haftalar sürebilir yöneticinin görüp bizi taşıması.

Not: Full member olduğunda tier seviyen düşmez. Aynı tier'de rütben değişir, daha yüksek ödeme alırsın.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
April 20, 2021, 01:28:51 PM

konuyu girdiğim için upp'latıyorum , konu başlığında paylaşılan spreadsheet'e baktım  74.cü hafta var ve 17/05- 24/05 diyor ? mayıs yani. iyi de biz nisan ayındayız ? ve ayrıca son 3 haftadır atılan o spreadsheet'e bakarak full member olmadığını gördüm ve direkt atladım.

güncel spreadsheet midir o ? ve neden tarihler böyle ? ayrıca post başına böyle extra satoshi vermesi değerli sonuçta bugün 50k olan btc yarın 300-400k veya daha üstüne bi fiyat koyduğu zaman neden değerlenmesin bu imza Smiley

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1069

View Profile
April 20, 2021, 01:45:49 PM

konuyu girdiğim için upp'latıyorum , konu başlığında paylaşılan spreadsheet'e baktım  74.cü hafta var ve 17/05- 24/05 diyor ? mayıs yani. iyi de biz nisan ayındayız ? ve ayrıca son 3 haftadır atılan o spreadsheet'e bakarak full member olmadığını gördüm ve direkt atladım.

güncel spreadsheet midir o ? ve neden tarihler böyle ? ayrıca post başına böyle extra satoshi vermesi değerli sonuçta bugün 50k olan btc yarın 300-400k veya daha üstüne bi fiyat koyduğu zaman neden değerlenmesin bu imza Smiley

Hocam şuan round 122 de devam ediyor imza kampanyası muhtemelen siz yanlış spreadsheete baktınız şuan da da tier e de 2 tane full member imzada var siz kabul edilirseniz 3. olacaksınız

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 890

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
April 20, 2021, 10:15:45 PM

8 nisanda özel mesaj attım level atladım diye ama hala full member kategorisine alınmadım. İşlem yapılması çok sürer mi? yoksa başka bir prosedürü var mı? bu işin 12 gün geçti 122 hafta ve hala member gözüyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
meser#
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 959

View Profile
April 20, 2021, 10:33:49 PM

8 nisanda özel mesaj attım level atladım diye ama hala full member kategorisine alınmadım. İşlem yapılması çok sürer mi? yoksa başka bir prosedürü var mı? bu işin 12 gün geçti 122 hafta ve hala member gözüyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu kadar sürmemesi lazım hocam hadi full memberda tier e de fazla üye var desek dicem de 2 kişi var full memberda. Telegramdan bir yazın isterseniz hocam @PedroBrainboss2 .
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
April 20, 2021, 11:05:24 PM

Hocam bu arada kampanyaya kabul edilebilmeniz için son 120 günde 5 merit kazanmış olmanız gerekiyor takip edebildiğim kadarıyla kampanya yöneticisi bu kural konusunda sıkı davranıyor yine de şansınızı deneyin.
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
April 20, 2021, 11:07:09 PM

Ana konuya yazın, orası daha çok dikkat çeker hocam.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
April 21, 2021, 12:20:35 PM

Daha yeni haberim oldu kaçırmışım bu multi hesap cezalarını ama baktığım kadarıyla bize bir faydası olmamış gibi Smiley daha alt tierlarda multi olanlar varmış sanırım, senior ve üzerinden pek bir değişiklik yok gibi, zaten bitcoin yükseldiğinden beri insanlar deli gibi sarıldı bu imzalara kimse bırakmıyor, nerdeyse 3 aydır sıralamam değişmedi neyse burayı da kaybetmeyelim de önemli olan o.

Edit: haha başlık zaten 2020 nisana aitmiş daha yeni farkettim, nisan olunca güncel sandım bir an.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL