Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:32:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: AVAX Coin (Avalanche Consensus) Tartışma Alanı  (Read 2097 times)
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
July 28, 2021, 09:05:11 AM

Güvendiğim bir proje. Umarım üzmez. Aldıklarımı satmayıp stake ediyorum. Umarım yıllar sonra güzel bir edit atarım.

Ne olacağını kimse söyleyemez ama bu işin ayı sezonu var hocam. Kar almak her zaman güzeldir. BTC dışında gözün kapalı tutacağım proje yok bence. Buralarda güzelce kar edip ayı sezonunda alttan kademeli alım yapabilirsin. Yine stake etmek istersen tüm ayı sezonunda edersin. Yine de ben böyle yapardım diyeyim. Sana yatıırm tavsiyesi olmasın.

2018 Ocak'ını görenler hep tetikte.
ben de sizin gibi düşünüyorum. en güveniliri ne olursa olsun btc. zaten şu boğa piyasasında tek amacım da elimdeki btc sayısını artırmak.
en ufak bir ayı ihtimalinde özellikle swap coinler başta olmak üzeere hepsi yüzde 90 lara varan düşüş gösterecekken, btc ufak bir düzeltmeyle yoluna devam edecektir.
Ben de bu projeyi ve bununla sınırla kalmayıp bir çok iyi altcoin projesini takip ediyorum. Ama maalesef en iyi altcoin bile ayı piyasasına direnemiyor. %90 düşüş çok şükür görmesek de uzun vade belli olmaz. Avax yine de geleceği olan iyi coinlerden bence.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: