Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:53:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: DGB de bilmediğimiz bir şey mi var?  (Read 364 times)
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
May 06, 2020, 06:24:43 PM

Grafiğe bakıp ta  BTC alıp satanlar var ama ben oldum olası grafik işine pek inanmadım. Dgb de topluluğu olan ve kaliteli denilebilecek bir coin. BTC nin 1000 katı kadar miktarı var . Hatta transfer hızı da çok iyi ama zirve yaptığı yerden bu kadar da geriye çekilecek kadar ne oldu anlamış değilim. Bundan 1 ay önceleri 50 lerde dolaşıyordu şuan da 160 lara gelmiş.

Geri çekildiği yerden tekrar yukari yönlü hareketine başlamış. Şuan da  240 larda dolanıyor. Boyle giderse 1 ay içerisinde 500 lere kadar gidebilir.
Acaba bu yükselişin arkasından güzel bir haber mi gelecek?

Neye güvenerek yada neyi düşünerek bunu söylüyorsunuz araştırdınız mı yoksa umduğunuz şey bu mu yükselmesiyle ilgili varsa bir bildiğiniz paylaşırsanız seviniriz hocam. Aksi taktirde insanları yanlış yönlendirmiş oluruz

Yok hocam araştırma vs yapmadim ama 50 satoshiden bu yana düzeltme yapa yapa  gidiyor. Bu sabah 300 e merdiven dayamış sonra 260 a kadar saldı sonra yine yukari doğru gitmeye başladı tekrar. Şahsi düşüncelerim hocam yatırım tavsiyesi degil.

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
gumusi (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 12, 2020, 09:37:10 PM

Şuan yine 238 lerde geziyor btc halving ayağına 10 bine doğru gidince biraz geri çekilmişti. Şimdi yine o hareketine kaldığı yerden devam ediyor. Takip edeceğim bakalim nereye kadar gidecek?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: