Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:54:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DAO Maker - Digibyte Soyal Madencilik  (Read 191 times)
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 26, 2020, 07:55:13 PM
Merited by Blacknavy (2), vycl87 (1), koincik (1)

Dao maker, sosyal mining programını geliştirmek ve kullanım etkisini artırmak için, büyük bir destekçi kitlesine sahip olduğu düşünülen digibyte ile bounty programı oluşturmuş. digibyte'ın yoğun destekçi kitlesi ile, twitter algoritmalarını ve platform ara yüzlerini daha sağlıklı test etme olanağı yakalayacaklarını açıklamışlar.

dao maker sosyal mining adresine kayıt olduktan sonra twitter ve matemask'ı siteye bağlayarak günlük bounty görevlerinin gerçekleştirilebileceği belirtilmiş. ayrıca 1 adet içerik (muhtemel makale, video, gif vs.) görevinin yayınlanacağı da eklenmiş.

"az da olsa öz" olduğu için, bu tür bountyler şu dönemde daha anlamlı olabiliyor, konu hakkında daha fazla detayı medium makalesinden elde edebilirsiniz.
https://medium.com/@Benjigranko/social-mining-digibyte-week-2f08089c5cf5

not: ödeme usdc ile gerçekleştirilecekmiş.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
1715079273
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715079273
Reply with quote  #2

1715079273
Report to moderator
1715079273
Hero Member
*

Ignore
1715079273
Reply with quote  #2

1715079273
Report to moderator
1715079273
Hero Member
*

Ignore
1715079273
Reply with quote  #2

1715079273
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
April 26, 2020, 07:58:27 PM

Son günlerde ki yükseliş bununla mi ilgili yoksa?

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 26, 2020, 08:25:51 PM

Hocam sosyal mining olayıyla ilgili siz mi açmıştınız hatırlamıyorum ama daha önce de bir kaç başlık açıldı. Genel kanı hep ekip olmadıkça kalabalık olunmadıkça bir şeyler kazanılamayacağı yönündeydi o yüzden hiç bulaşmadım. Ödüllerin artık bağırsaklarda olduğu bounty dünyasında aynı kişi 1000 hesap açıp kendisi dışındakileri devre dışı bırakmaya çalışırken çok adil ödüllerin oluşmasını beklemek çok zor.

Olayı biraz açarsanız yada bir ekip oluşturabileceksek ben el atarım malum boş vakit çok bu ara.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
April 26, 2020, 08:57:36 PM

Hocam sosyal mining olayıyla ilgili siz mi açmıştınız hatırlamıyorum ama daha önce de bir kaç başlık açıldı. Genel kanı hep ekip olmadıkça kalabalık olunmadıkça bir şeyler kazanılamayacağı yönündeydi o yüzden hiç bulaşmadım. Ödüllerin artık bağırsaklarda olduğu bounty dünyasında aynı kişi 1000 hesap açıp kendisi dışındakileri devre dışı bırakmaya çalışırken çok adil ödüllerin oluşmasını beklemek çok zor.

Olayı biraz açarsanız yada bir ekip oluşturabileceksek ben el atarım malum boş vakit çok bu ara.

hocam, daha önceden sosyal mining ile alakalı olarak herhangi bir konu açmadım ve doğruyu söylemek gerekirse, ben bu kampanyaya katıl(a)mayacağım; çünkü twitter hesabım yok, 3 adet çok takipçili hesabımı, twitter, kriptoya özel sergilediği agresif tutumların beraberinde -daha önce sebepsiz sayılabilecek şekilde- banladı.

konu içerisinde belirttiğim gibi, bu bounty'de sadece "twitter kampanyası" (rt, twit, like vs.) oluşturulmuş, içerik olarak (makale, video, gif vs.) tek bir katılım oluşturulacağı söylenmiş, ona da katılıp katılmamak sonucu çok da etkilemese gerek...

şöyle bir gerçek var ki, herhangi bir "x bounty kampanyası"na kıyasla çok daha fazla avantajlı olduğu tartışılmaz.

mümkün zamanı olan kullanıcılar, sadece rt yaparak dao maker kampanyasına katılım sağlayabilir. ödemeler de usdc olarak belirtilmiş, dağıtıldı mı, borsaya çıktı mı vs. gibi genel beklentilere dair problemler olmaz.

Son günlerde ki yükseliş bununla mi ilgili yoksa?

sanmam hocam, genelde yükseliş gerçekleştikten sonra daha iyi ele vermek için sosyal medya kampanyası düzenlemeyi severler.

koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 26, 2020, 09:09:23 PM

Daha önce 2 projede sosyal madencilik çalışması yaptım ama ikisinden de aldığım ödüller az oldu. Burada kilit bir nokta var. Erken kayıt ve toplu hareket. Türkçe dil kullanarak üreteceğiniz içerikten puan kazanmanız kolay olmuyor maalesef.
Bir de alengirli işler falan dönüyor. Harmony (ONE)'ın sosyal madencilik olayı sırasında çok tartışmalar falan çıktı. En sonunda baktılar olacak gibi değil kapattılar. Upvote olayı neyse de, downvote işi sinir bozuyor orada. Digibyte'ın SM'sinde çok insan olacaktır açıkçası çok bir şey kazanamayabiliriz. Belki 10-15 kişi ortak hareket ederse, o da belki.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
April 26, 2020, 09:21:53 PM

...

hocam, daha önceden sosyal mining ile alakalı olarak herhangi bir konu açmadım ve doğruyu söylemek gerekirse, ben bu kampanyaya katıl(a)mayacağım; çünkü twitter hesabım yok, 3 adet çok takipçili hesabımı, twitter, kriptoya özel sergilediği agresif tutumların beraberinde -daha önce sebepsiz sayılabilecek şekilde- banladı.

Bu konunun ilacı bende hocam. Twitter'ın 3-4 mesaj şablonu var ancak bir süre uğraştıktan sonra size gerçekten yazdığınızı okuyacak bir kişiye yönlendiriyorlar. O aşamada doğru mesajı atmak önemli. Atılması gereken mesaj içeriği ile ilgili bilgiyi verebilirim. Her yerde paylaşılan klasik yöntemlerden değil. Bir mesaj uzağınızda. Smiley

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

View Profile
April 26, 2020, 09:24:55 PM

...

Bu konunun ilacı bende hocam. Twitter'ın 3-4 mesaj şablonu var ancak bir süre uğraştıktan sonra size gerçekten yazdığınızı okuyacak bir kişiye yönlendiriyorlar. O aşamada doğru mesajı atmak önemli. Atılması gereken mesaj içeriği ile ilgili bilgiyi verebilirim. Her yerde paylaşılan klasik yöntemlerden değil. Bir mesaj uzağınızda. Smiley

Söyleyin hocam faydalanalım. Hatta kurarsanız bir ekip oradan da yardımlaşıp birbirimize destek olalım. Başka türlü çok kazanmak mümkün değil zaten. En azından bunda şu kadar coin tutmanız lazım diye falan bir şart yok.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
trendcoin (OP)
Legendary
*

View Profile
April 26, 2020, 09:30:30 PM

...

Bu konunun ilacı bende hocam. Twitter'ın 3-4 mesaj şablonu var ancak bir süre uğraştıktan sonra size gerçekten yazdığınızı okuyacak bir kişiye yönlendiriyorlar. O aşamada doğru mesajı atmak önemli. Atılması gereken mesaj içeriği ile ilgili bilgiyi verebilirim. Her yerde paylaşılan klasik yöntemlerden değil. Bir mesaj uzağınızda. :)

hocam mutlaka denerim :)) biri 15k, biri 3k, biri de 1,5k olan üç hesabımı yedi twitter. artık bıktım, küçük promosyonlu airdrop ve bountyler olduğu zaman arkadaşlardan rica ediyorum. :) twitter hesabım olsaydı, ne çıkarsa bahtıma diyerek sadece rt kampanyası dolayısıyla bu bountye katılırdım, ama twitter gerçekten bıktırdı.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 26, 2020, 10:11:00 PM

...

Konuya fork gibi olacak ama bu bana da lazım, yazıyorum mesaj bi görüşelim Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 27, 2020, 12:14:16 AM

...

hocam mutlaka denerim Smiley) biri 15k, biri 3k, biri de 1,5k olan üç hesabımı yedi twitter. artık bıktım, küçük promosyonlu airdrop ve bountyler olduğu zaman arkadaşlardan rica ediyorum. Smiley twitter hesabım olsaydı, ne çıkarsa bahtıma diyerek sadece rt kampanyası dolayısıyla bu bountye katılırdım, ama twitter gerçekten bıktırdı.

Twitter artık bounty airdrop tarzı durumlara göz açtırmıyor maalesef. Benim de 5000 takipcili bir hesabimi yedi Twitter ve ben vazgeçtim Twitter bountylerinden.
Birde sosyal madencilik işi de pek aklıma yatmıyor. Bir ara ferrum da yaptım sadece RT çekip geçtim 1-2 bin tiken aldım ama sonradan task görevlerine ödül verilince ben kıvıramadim işin doğru. Benlik durumlar değil ama vereceği ödül düşük olur. 
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 02, 2020, 08:45:45 PM

...

Konuya fork gibi olacak ama bu bana da lazım, yazıyorum mesaj bi görüşelim Smiley

Hocam niye PM'den konuşuyorsunuz yazın birlikte bakalım bende katılırım.

Social Mining'den korkulacak bir şey yok. Ferrum ve Harmony'de güzel para kazandırdı bana bu platform. Sadece neyi nasıl yapacağınız konusunda biraz dikkatli olmak lazım. Popüleriteyi bir kere yakaladınız mı arkası geliyor zaten.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

View Profile
May 03, 2020, 12:36:21 PM

...

Hocam niye PM'den konuşuyorsunuz yazın birlikte bakalım bende katılırım.

Social Mining'den korkulacak bir şey yok. Ferrum ve Harmony'de güzel para kazandırdı bana bu platform. Sadece neyi nasıl yapacağınız konusunda biraz dikkatli olmak lazım. Popüleriteyi bir kere yakaladınız mı arkası geliyor zaten.
Sen Ferrumdan tabii iyi para kazanırsın, sonuçta Ferrum Network Ortadoğu ve Balkanlar Bölge Direktörüsün  Grin
Şaka bir yana, sosyal madencilik yaygınlaşıyor ama ben hala çok uzun ömürlü olmayacağı fikrimde ısrarlıyım. Çünkü hem arttığı noktada anlamsızlaşacak (mesela hesaplarımız gidiyor diye kızıyoruz ama twitter bu olayın çöp mesaj bombardımanına döneceği ve kendi platformuna zarar vereceğini bildiği için sürekli hesap banlıyor), hem de kötüye kullanımı, organize hareketleri engellemek çok zor ve bunların yapanlar dışında kimseye faydası yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████