Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:25:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Blockchain'in SAP'si Olmak İsteyen Lition  (Read 297 times)
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
June 25, 2021, 08:06:32 PM

Böyle övgüyle bahsedilen projelerde ilk baktığım şey nitelik, ikinci baktığım şey ise sirkülasyon ve toplam adet oluyor. 35'e 130 milyon gayet yeterli adetler. Ne kadar sürede 130 milyonun sirkülasyona alınacağı da önemli bir kıstas burada.

SAP şirketinin ürünlerini bilirim. Geçmişte SAP Lojistik modülü için eğitimlere katılmıştım. Günümüzde büyük şirketlerin ERP çözümleri için kullandıkları bir yazılımdır. Başlıkta SAP geçince dikkatimi çekti. Bir benzetme yapıldığını düşündüm açıkcası: "SAP gibi olmak". Ama Doruk arkadaşımız bir ortaklıktan bahsetmiş. O yüzden üzerinde durulması, önemsenmesi gerek. SAP partnerliği bu projede ne kadar yer alacak, işte o kısım daha da önemli. İşbirliğinin büyüklüğü, küresel şirketlere rahatça ulaşabilme ve adını duyurma kabiliyeti sunabilir.

Şimdilik borsa açısından kayda değer bir çeşitlilik yok. 2019'dan beri fiyatlanan bir proje için bu kadar az sayıda borsada yer almış olması düşündürücü. Binance DEX var ama CEX yok mesela! Sirkülasyon miktarına nazaran fiyatı şu anda baya baya düşük. Binance CEX'te olsa sepetime biraz ekleyebilirdim.

Hocam bu proje öldü, bir kaç mesaj yukarıdaki mesajları okursanız projenin öldüğünden bahsediyoruz.
Boğa piyasasında tahtadan kalkmaya yol almış bir proje.

enfarktus'un dediği gibi tomo'ya satıldı ve sonrasında gümledi proje.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 27, 2021, 02:51:11 PM
Last edit: June 27, 2021, 03:17:57 PM by lossnet

Hocam bu proje öldü, bir kaç mesaj yukarıdaki mesajları okursanız projenin öldüğünden bahsediyoruz.
Boğa piyasasında tahtadan kalkmaya yol almış bir proje.

enfarktus'un dediği gibi tomo'ya satıldı ve sonrasında gümledi proje.

Ölü projeye neler yazmışım ya! Roll Eyes Sağolasın hocam, hatırlatman iyi oldu. Ben konu başındaki videoyu biraz izleyip, yazılan ilk açıklamaları da okuduktan sonra yazmıştım bunları. Tarihi de 2021 görmüşüm, 2020'miymiş meğer. Aslında her şey yolunda gitseymiş, yukarıda da dediğim gibi ilerleme olabilirmiş. Patron kelek yapıp gitmiş meğer. Coin/tokenleri elde fazla tutmanın da bir handikapı bu işte. Hani diyorlar ya "alıp 5 sene unutucam" diye; o iş de sakat işte.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
July 01, 2021, 11:56:58 PM

Ayı piyasasının göbeğinde altcoin sepeti yaparken bunuda listeme almıştım. Fakat sonradan Lition'da pek bir hummalı çalışma göremeyip elemiştim. İyiki çıkarmışım.

Youtube kanallarındaki tüm videolarıda silmişler.
https://www.youtube.com/channel/UCrJUW-A4X9UtpTG2px9rSeQ/featured

Ben yinede iyi projeler bulup iyi zamanda alıp hold etmekten yanayım. İsmend'in bu videoyu yaptığı sırada telcoin alan birisi 1000x çekti.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: