Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:06:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: YouEngine - merkezsiz, tokenlaştırılmış reklam platformu!  (Read 155 times)
levyashin (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
May 04, 2020, 07:47:35 PM

Web |Youtube | Telegram group | Telegram channel | Twitter | Facebook | LinkedIn | Reddit | Airdrop | Bounty

Hali hazırda kesinleşen IEO'lar ve listelenmeler,

ve daha fazlası yolda...

REKLAMCILAR İÇİN

İşletmeler ve markalar YOUcash tokenları ile fonlayarak hesap oluşturuyorlar. Platforma giriş yaptıklarında Youengine'in global olarak hedeflediği 4 milyar kullanıcının gücünün farkına varıyorlar. İster sokaktan 10 kişiye ister dünya genelinde 10 milyon kişiye ulaşmak istesinler YOUengine piyasadaki en iyi yatırım getirili,  gerçek zamanlı hedefleme ve reklam teslimini sunuyor. Ayrıca heyecan verici airdroplar ile anında ürün veya token hediyelerini coğrafyaya bağlı olarak YOUgo mobile oyunu ile ulaştırabiliyor.

KULLANICILAR İÇİN

Kullanıcılar YOUapp programını indiyorlar, kimlik doğrulaması da dahil olmak üzere bir kayıt sürecinden geçiyorlar ve isteğe bağlı 400'e varan sayıda profil bilgisi dolduruyorlar. Dolduracakları datalara örnek olarak doğum tarihleri, ilişki durumları, lokasyonlar, meslekler, seçtikleri lüks arabalar, sporlar, filmler, moda, yemekler ve daha fazlası sayılabilir. Kullanıcılar için üç çeşit data seviyesi belirlenmiş durumda. Kullanıcılar ne kadar çok data girerlerse o kadar çok para elde ediyorlar izleme başına. Sonuç olarak, kullanıcılar izledikleri her reklam karşılığında adil bir şekilde ödeme alıyorlar.

YOUWATCH

Günümüzde sosyal ağlar, arama motorları ve data şirketleri, datanızı topluyorlar ve reklamcılara bu datayı satarak milyar dolarlar kazanıyorlar, siz ise hiç bir şey kazanmıyorsunuz. YOUwatch reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir tokenlaştırılmış video oynatıcı. Her video tamamlandıktan sonra kullanıcı anında YOUcash tokenlarını elde ediyor ve YOUwallet ile bunları anında dilediği döviz cinsine çevirebiliyor. Tokenların kazanımı anlık olarak sağ üst kısımda pop-up olarak gözüküyor ve bu sayede her video izlediğinizde ne kadar para kazandığınızı tam olarak biliyorsunuz.

1715512006
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715512006
Reply with quote  #2

1715512006
Report to moderator
1715512006
Hero Member
*

Ignore
1715512006
Reply with quote  #2

1715512006
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715512006
Hero Member
*

Ignore
1715512006
Reply with quote  #2

1715512006
Report to moderator
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 04, 2020, 09:41:29 PM

Uzun zaman sonra seni forumda tekrardan görmek güzel birşey @levyashin. Bu ve buna benzer projeler daha öncede çıkmıştı diye hatırlıyorum ama onlar başarılı olamadı. Sen eğer konusunu açtıysan eğer proje hakkında daha fazla senin kendi gözlemlerini yazarsan çok makbule geçer. Yani yatırım tavsiye için değil Artıları ne? Eksileri ne? vb gibi.
nayierdem
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

View Profile
May 05, 2020, 12:07:37 AM

Hocam bu imzayı görmüştüm hatta bir arkadas başlık açmıştı. Tokpie sitesinde galiba stake vs satılabiliyormus ama bunu soyle yaptim böyle oluyor diyeni görmedim. Siteye baktim biraz karmaşık geldi. Bir de bu imza uzun soluklu 7 ser haftadan 28 hafta mi neydi.

●   John McAfee Supports   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 05, 2020, 11:57:45 AM

Aslında düz mantık bakarsak, reklam/tanıtım sektörü de bu ekosistem açısından karlı bir alan ama malesef sahada işler öyle yürümüyor. Bunun iç nedenlerini kenara ayırırsak, sektörün büyük ve geleceğinin parlak olmasına rağmen, ÇOK güçlü şirketler tarafından paylaşılmış olduğunu ve elbette bundan vazgeçmeyeceklerini görebiliyoruz.
Reklam, emlak, sağlık (ilk aklıma gelenler) sektörleri potansiyellerine rağmen benzer pozisyonda oldukları için en iyi niyetli projeler bile bir arpa boyu yol alamadı.
Keşke böyle olmasaydı, veya keşke bu ve gelecek yeni projeler algıyı değiştirebilseler ama realite budur malesef.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
pagong0x
Member
**

Activity: 350
Merit: 52

View Profile
May 07, 2020, 02:43:18 PM

Bu borsalarla piyasaya giren projeler genelde çöp oluyorlar. Tutan projelerini görmedim henüz.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1093
Merit: 261

View Profile
May 07, 2020, 02:50:53 PM

Bu borsalarla piyasaya giren projeler genelde çöp oluyorlar. Tutan projelerini görmedim henüz.
Bende aynı görüşteyim çöp borsalar projenin önünü de kesiyor hacim olmadığı için tutacağı varsa da tutmuyor.
gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
May 13, 2020, 12:24:43 AM

Airdrop olayını Twitter'dan levyashinden öğrendim sağolsun. Bir aralar tokpie olayini da epey gündem de tuttu ama suan icin i da sanki eski formunda değil. Başlığı açmış ama epey olmuş uğramayalı.
Mesela tokpiede nasil stake satabiliriz .
Diyelim ben tokpie ye x mail adresi ile üye oldum katıldığım imzanin mail adresi y ben yine de stake satabilirmiyim?
levyashin (OP)
Sr. Member

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
May 13, 2020, 09:14:22 AM

Merhaba arkadaşlar, unutulmuşumdur diye düşünüyordum ama hatırlayanlarımız varmış, hepiniz çok sağolun. Aylardır forumdan uzaktım. Daha önce çalıştığım bir ekip rica etti başlıklarını açtım.

Aldığım bilgi proje sahiplerinin çok iyi bağlantıları olduğuna dair var. (https://mobile.twitter.com/officialmcafee/status/1255949779152093184  bedavaya atmış tweeti)

Proje daha önce yapılmış bir proje, gördüm daha önce bu tarz reklam izle para kazan şeklinde projeler, mantıklı bir proje aslında ama hiç biri tutmadı. Bir tanesi tutacak. Ama bu mu tutar, başkası mı tutar bu sene mi tutar 5 sene sonra mı tutar emin değilim.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 13, 2020, 04:25:37 PM

Airdrop için epey zaman var. Fırsatı olan katılsın belki iş yapar. Belki dememin sebebi airdroplar eskisi gibi guzel gelirler getirmiyor. Zaten çoğu kimseye tadımlık tokenler gönderiyorlar.
Airdrop konusunda Twitter'da az takip etmedik. Airdroptan fena sayilmayacak miktarda kazanc elde ettim.
Benim imza bitince eger daha cazip birşey çıkmaz ise ( ki cikmaz) 7 haftalik youengine boubtysine katılmayı planlıyorum bakalım.
levyashin (OP)
Sr. Member

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
May 17, 2020, 04:14:42 PM

Airdrop olayını Twitter'dan levyashinden öğrendim sağolsun. Bir aralar tokpie olayini da epey gündem de tuttu ama suan icin i da sanki eski formunda değil. Başlığı açmış ama epey olmuş uğramayalı.
Mesela tokpiede nasil stake satabiliriz .
Diyelim ben tokpie ye x mail adresi ile üye oldum katıldığım imzanin mail adresi y ben yine de stake satabilirmiyim?

Airdrop olayı pek kalmadı, artık elimizdekiler değerlenir mi diye bakıyoruz. O yüzden aktif olabileceğimiz bir şey kalmadı Smiley

Stake satmak için stake olmasına gerek yol elinizde. Zaten belli bir miktar teminat tkp kitliyorsunuz sitede eğer bountysi tokpie tarafından yönetilmiyorsa. Günü geldiğinde devir edemiyorsanız stake, o zaman teminatınız yanıyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: