Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:42:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: 🍀 Default Trust Oylamalarına Nasıl Katılabilirim? 🍀 Bu Neden Önemlidir ?  (Read 3906 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (12 posts by 1+ user deleted.)
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
June 04, 2020, 04:26:20 PM

Geçtiğimiz yıl DT1 seçimlerine genellikle 100-110 üye hak kazanırken bu ay 140 kişi forum genelinde yeterlilik şartlarını yerine getirmiş,

Türkçe lokalin daha güçlü temsil edilebilmesi için yeni arkadaşlarımızın da benzer bir ivmeyle Trust Listesi ve DT kriterlerine önem vermeleri güzel olur:

Çok haklısın hocam. Ancak şöyle de bir şey var ki (kimse kusura bakmasın), bizim buradan olmaz o dediğin şey. En baştan beri söylüyorum ben böyle şeylerde her zaman destek veririm ama bizim arkadaşlarımız aman bana bir şey olur mantığıyla, bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık yaparak uzak durdukça afedersiniz ama önümüze atılanı kemirmeye devam ederiz.
Adam çıkar Türk maymunları der, Atatürk'e sallar, Türk eşeği der biz de böyle 3-5 kişi kavga ederiz ancak o olur. Ben umudumu kestim.
Dediğinize katılıyorum. Son olaylarda göründüğü gibi forumun en kalender üyeleri bile bu ünvana tam anlamıyla layık değil. Bir gün sövdüğü kişiye obürsügün sevgi pıtırcığı oluyor, alenen düşman kişileri trusta alıyor falan bi de local içinde birbirini yiyorlar

Olayların doğru yorumlandığını görmek çok güzel, @Captainowl ve @muslol67'ye özellikle teşekkür ederim,

@wolwoo'yu da dürüst yaklaşımı için kutluyorum,

Burada Türk forumunun popülaritesi ve aktif kullanıcı sayısı artsın diye birçok tartışmalı davranışı görmezden geliyoruz ve aslında büyük hoşgörüyle yaklaşıyoruz, amacımız kimseyi kırmak değil,

fakat dürüst ve etik tutumlara adeta isyan eden, düşmanlık gösteren arkadaşların perspektiflerini biraz daha genişletmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum, kamuoyu profesyonellikten ve etik duruştan yana oyunu kullanırsa olağan şüpheli arkadaşlar da kronikleşmiş bazı alışkanlıklarını düzeltecektir temennim bu yönde olur.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 04, 2020, 04:49:36 PM

Mevzuyu uzatmamak adına buraya uzun uzun yazmadım. Aynı kara propagandayı sürdürüyorsun @Vispilio. Madem öyle cevap vermem gerekiyor. Doğruları yazmam gerekiyor ki sonra benim üstüme yapışmasın tüm bu tartışma.

Baştan anlatayım:

* Forumun değerli kaynağı @Blacknavy, @Wolwoo'nun psikolojik baskılarına dayanamadı ve kaynaklığı bıraktı. Onu sürekli multiler ve sahte yazışmalarla suçluyordu ve küfür ediyordu (mesajlar silinmiş sonradan). Aynı gün @Wolwoo gidip kaynak konusunu güncelledi. Bu duruma dayanamadım ve tepki gösterdim. Merit ve multi konularında fikirlerimi söyledim. Tepki gösterdiğim için aynı suçlamalarla beni itham etti @Wolwoo. Başka yerel üyelere negatif bıraktı ve global çeteden güvenlik soruşturması istedi. Neticeleri ortada.

* Kankası @Vispilio tartışmanın ortasına dalıp kişisel olarak bana saldırmaya başladı, açıkça tehdit etti. Zaten daha öncede farklı konularda, isim belirtmeden bana laf sokuyordu. Chipmixer kampanyasından beri beni hedef gösterip durdu. Ayrıca @suchmoon'u eklediğim için "türk düşmanı" ilan etti. Birini eklemek tamamen onu desteklemek demek değil ayrıca @suchmoon'u destekleme sebebim Türklere karşı açılan negatif bayraklarda bizleri tuttuğu için. Birden çok olayda türklere karşı pozitif yargılarını okumuştum. Örneğin Time'ın açtığı bayraklarda ve şu konuda.

Neyse nihayetinde @Vispilio tarafından tehdit edildim, "vatan haini" "atatürk düşmanı" oldum. Sonuç olarak bende aynı suçlamaları onlara yaptım, gerçeklerle birlikte. Bugüne kadar itham edilmeyi önemsemedim. Ama türk kullanıcılara haksız negatif veren ve global çeteye ispikleyen @Wolwoo'yu disttrust listeme ekledim. Beni tehdit eden vatan haini diyen @Vispilio'da aynı şeyi yapmam gerekiyor sanırım. Zaten daha önce @PHI'yı, @Lauda'ya bizzat ispikleyen üye kendisi. PHI'ın negatifine bakınız. Türk topluluğu olarak, yerelin değerli bir üyesini gizli ekran görüntüsü ile ispikleyen birisine güveniyormuşuz.

Beni itham eden kişi vakti ile Lauda'ya, Midrust'a güvenen kişi:
http://loyce.club/trust/2019-08-03_Sat_08.36h/982288.html

Bütün bunlar iyi bir ders oldu bana. Umarım okuyan herkes için iyi bir tecrübe olmuştur.

Mevzu ne biliyor musunuz: Para. Globalde yeterli destek bulamayan bu kişi şimdi gelip burada "vatan sever" edalarına giriyor. Kaynak gücüne dayanarak burada kendisi için savaşacak bir çete oluşturmaya çalışıyor. Samimi olduğunu sandığım bir dönem oldu. Yanılmışım.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 04, 2020, 05:01:09 PM

~~~

Kalemder nefretinden neredeyse boğulacaksın biraz sakinleş derin nefes al...

Seninle forumdaki özgün bireylerin arasındaki önemli farklardan biri ne biliyo musun Kalemder, özgün bireyler "aile geçindiriyorum" "borcum var" gibi sebeplerle prensiplerinden ve karakterlerinden ödün vermezler,

konu "para" olunca vatanlarını, arkadaşlarını ve daha birçok şeyi satılığa çıkartmazlar...

Bunları öğrenip vizyonunu, değerlerini biraz geliştirebildiğin gün sadece sen değil, Türkiye Cumhuriyetini yeniden ortaçağa saplayan kabile döneminde kalmış 60%-70%'lik kesim de büyük aşama yapmış olacak garanti veriyorum.

Ayrıca amaç mizah değilse "kara propaganda" gibi benim foruma getirdiğim lafları çeviri yöntemiyle öğrenip burada tekrar satma Smiley, baya komik oluyor, başarılar

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 04, 2020, 05:01:52 PM

Forumun değerli kaynağı @Blacknavy, @Wolwoo'nun psikolojik baskılarına dayanamadı ve kaynaklığı bıraktı. Onu sürekli multiler ve sahte yazışmalarla suçluyordu ve küfür ediyordu (mesajlar silinmiş sonradan). Aynı gün @Wolwoo gidip kaynak konusunu güncelledi.

Konulara dahil olmadan buraya bir not düşmek istiyorum: tam olarak "psikolojik baskıya dayanamayarak" değil, "vaktimi harcamaya değmeyeceğine" inanarak kaynaklığı bıraktım. Yani forumdaki mesajları check etmek çok vakit alıyordu, üstüne bir de üyelerle uğraşmak, üyelerin imalı mesajlarını çekmek burayı kadınların altın gününe çevirmişti. Ben de arkadaşların önünü açtım, kaynak olmak isteyen başvuruyor. Bunun dışında, isim vermeden forumdaki üyelerin neredeyse tamamıyla anlaşabilmenin imkansız olduğunu söyleyebilirim. Herkes ayrı telden çalıyor ve yerelin tadı kalmadığı için eskisi kadar aktif olmayacağımı da belirtebilirim.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
June 04, 2020, 05:06:07 PM

Mevzuyu uzatmamak adına buraya uzun uzun yazmadım. Aynı kara propagandayı sürdürüyorsun @Vispilio. Madem öyle cevap vermem gerekiyor. Doğruları yazmam gerekiyor ki sonra benim üstüme yapışmasın tüm bu tartışma.

Baştan anlatayım:

* Forumun değerli kaynağı @Blacknavy, @Wolwoo'nun psikolojik baskılarına dayanamadı ve kaynaklığı bıraktı. Onu sürekli multiler ve sahte yazışmalarla suçluyordu ve küfür ediyordu (mesajlar silinmiş sonradan). Aynı gün @Wolwoo gidip kaynak konusunu güncelledi. Bu duruma dayanamadım ve tepki gösterdim. Merit ve multi konularında fikirlerimi söyledim. Tepki gösterdiğim için aynı suçlamalarla beni itham etti @Wolwoo. Başka yerel üyelere negatif bıraktı ve global çeteden güvenlik soruşturması istedi. Neticeleri ortada.

* Kankası @Vispilio tartışmanın ortasına dalıp kişisel olarak bana saldırmaya başladı, açıkça tehdit etti. Zaten daha öncede farklı konularda, isim belirtmeden bana laf sokuyordu. Chipmixer kampanyasından beri beni hedef gösterip durdu. Ayrıca @suchmoon'u eklediğim için "türk düşmanı" ilan etti. Birini eklemek tamamen onu desteklemek demek değil ayrıca @suchmoon'u destekleme sebebim Türklere karşı açılan negatif bayraklarda bizleri tuttuğu için. Birden çok olayda türklere karşı pozitif yargılarını okumuştum. Örneğin Time'ın açtığı bayraklarda ve şu konuda.

Neyse nihayetinde @Vispilio tarafından tehdit edildim, "vatan haini" "atatürk düşmanı" oldum. Sonuç olarak bende aynı suçlamaları onlara yaptım, gerçeklerle birlikte. Bugüne kadar itham edilmeyi önemsemedim. Ama türk kullanıcılara haksız negatif veren ve global çeteye ispikleyen @Wolwoo'yu disttrust listeme ekledim. Beni tehdit eden vatan haini diyen @Vispilio'da aynı şeyi yapmam gerekiyor sanırım. Zaten daha önce @PHI'yı, @Lauda'ya bizzat ispikleyen üye kendisi. PHI'ın negatifine bakınız. Türk topluluğu olarak, yerelin değerli bir üyesini gizli ekran görüntüsü ile ispikleyen birisine güveniyormuşuz.

Beni itham eden kişi vakti ile Lauda'ya, Midrust'a güvenen kişi:
http://loyce.club/trust/2019-08-03_Sat_08.36h/982288.html

Bütün bunlar iyi bir ders oldu bana. Umarım okuyan herkes için iyi bir tecrübe olmuştur.

Mevzu ne biliyor musunuz: Para. Globalde yeterli destek bulamayan bu kişi şimdi gelip burada "vatan sever" edalarına giriyor. Kaynak gücüne dayanarak burada kendisi için savaşacak bir çete oluşturmaya çalışıyor. Samimi olduğunu sandığım bir dönem oldu. Yanılmışım.

Babababah hele  Cheesy "global çeteye ispikleyen"
Hee ben gittim dedim ki marlboroza şu şu kişiler multi, al bu da belgesi! Yayınladığı transferleri bile anlamadım nerden bileyim multi olup olmadığını? Benim negatif verip aldığım elemanı yazı tarzından çözdüm onu da sana kızdığım için yaptım, geri aldım.
Mevzu paraymış! Senin mevzun para! İmzaya girdiğin gün arkadaşlarını sattın.
Gidip de bir destek mesajı mı attın adamlara? Anca konuşuyon

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
wolwoo
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 05:12:08 PM

Kalemder'e karşı yapılan bu tarz düşüncelere ise gülüp geçiyorum.. Şu forumda az biraz güvenilir biri varsa o da Kalemder çıktı, gerisini salla gitsin. Herkese iyi akşamlar.
Aç bak hangi gün feedback silip trustlistten çıkarmış. Ben söyliym: imzaya girdiği gün

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 05:14:56 PM

Kalemder'e karşı yapılan bu tarz düşüncelere ise gülüp geçiyorum.. Şu forumda az biraz güvenilir biri varsa o da Kalemder çıktı, gerisini salla gitsin. Herkese iyi akşamlar.
Aç bak hangi gün feedback silip trustlistten çıkarmış. Ben söyliym: imzaya girdiği gün

Yukarıdaki mesajım silindi bunu yazmıştım "Kalemder'e karşı yapılan bu tarz düşüncelere ise gülüp geçiyorum.. Şu forumda tartışmalara dahil olan az biraz güvenilir biri varsa o da Kalemder çıktı, gerisini salla gitsin. Herkese iyi akşamlar."

Bence mesajın sansürlenmesine gerek yok (muhtemelen yanlışlıkla silinmiştir öyle tahmin ediyorum), tartışma niyetinde de değilim, lokal forumun artık keyfi yok. Tekrardan herkese iyi akşamlar.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 04, 2020, 05:18:59 PM

Yukarıdaki mesajım silindi bunu yazmıştım "~~~"

Bence mesajın sansürlenmesine gerek yok (muhtemelen yanlışlıkla silinmiştir öyle tahmin ediyorum), tartışma niyetinde de değilim, lokal forumun artık keyfi yok. Tekrardan herkese iyi akşamlar.

Blacknavy isimli (tahmin ediyorum) üniversite öğrencisi arkadaşımızın kafası herkesten çok karışık, kime inanacağını bilemiyor, önce kendine inanıcaksın aslanım, serseri mayın gibisin, rebel without a cause  Grin

"Forumu bırakıcam, dayanamıyorum, darlandım vs" diyorsun, sonra her gün buradasın, nerede polemik var, 15-20 saniye içinde Matthias sahnede,

rahatla biraz bro, sen teknik bilgilerinle takılsan zaten foruma özgün bir renk katıyosun, bırak bu siyaset işlerini, siyasete ihtiyacın yok

Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 05:24:16 PM

Blacknavy isimli (tahmin ediyorum) üniversite öğrencisi arkadaşımızın kafası herkesten çok karışık, kime inanacağını bilemiyor, önce kendine inanıcaksın aslanım, serseri mayın gibisin, rebel without a cause  Grin

Hayat dersi için sağ ol aslan, bu üniversiteli kardeşinin hayat tecrübesi üst seviyede olan abilerinin yardımına ihtiyacı var.

"Forumu bırakıcam, dayanamıyorum, darlandım vs" diyorsun, sonra her gün buradasın

Tamamen ad hominem, trust sistemi manipule edilirse ve Türk lokali olarak hakkımız yenirse toplu olarak forumu bırakabiliriz dedim, aksini kanıtlayabiliyorsan buyur. Heleki dayanamıyorum, darlandım vesaire tamamen uydurmadır, hayal ürünüdür. Hayal ile gerçek arasında denge sağlanamıyorsa ileride büyük sıkıntılara yol açabilir.

rahatla biraz bro, sen teknik bilgilerinle takılsan zaten foruma özgün bir renk katıyosun, bırak bu siyaset işlerini, siyasete ihtiyacın yok

Bizde siyaset olmaz, zira uluslararası politika eğitimi almadık ama aramızda alanlar vardır mutlaka Wink
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 04, 2020, 05:37:55 PM

~~~

Blacknavy geyiği bırak Kalemder abini de bırak, Kalemder'den sana hiçbir fayda olamaz, Arabistanlı Lawrence gibi adam  Grin

Hitler bile daha yakın sana Kalemder'den... siyaset eğitimi almadığın belli alsan ideolojini tanırsın en azından, neyse geçtik konuyu dağıtmıyoruz.

Captainowl
Full Member

Activity: 266
Merit: 106

View Profile
June 04, 2020, 07:34:56 PM

Arkadaşlar tartışmanın dışında biri olaraktan şunu belirtmek isterim ki;
Çingene kavgasına dönmüş burası. Lisedeki sidik yarıştırmaları gibi, kaç yaşında adamlarsınız. Birbirinize karşı ithamlarını o kadar çocukça ki. Kalemdere trusta aldı diye yükleniyorsun vispillo adam kanıtı koymuş ortaya sen de trusta eklemişsin bu ne turşu bu ne lahana?
Kalemdere Blacka Multi dediniz siz de adam gibi kanıt koyun ortaya bari önümüzü görelim.
Yanlış anlaşılmasın yahudi olup hitleri trust listesine alabilirsiniz hesap sizin. Ben çekirdeğimi aldım izliyorum konunun bu kısmını anlayamadım. Senariste not olarak düşünebilirsiniz
wolwoo
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 08:20:08 PM
Last edit: June 04, 2020, 09:12:29 PM by wolwoo

Çingene kavgasına dönmüş burası. Lisedeki sidik yarıştırmaları gibi, kaç yaşında adamlarsınız. Birbirinize karşı ithamlarını o kadar çocukça ki. Kalemdere trusta aldı diye yükleniyorsun vispillo adam kanıtı koymuş ortaya sen de trusta eklemişsin bu ne turşu bu ne lahana?
Kalemdere Blacka Multi dediniz siz de adam gibi kanıt koyun ortaya bari önümüzü görelim.
Yanlış anlaşılmasın yahudi olup hitleri trust listesine alabilirsiniz hesap sizin. Ben çekirdeğimi aldım izliyorum konunun bu kısmını anlayamadım. Senariste not olarak düşünebilirsiniz
Aslında global de burdan farklı değil, ortaya tecshare'i almışlar oynatıyorlar. Lauda marlborozaya çakıyor, marlboroza Lauda'ya.. Birbirine merit gönderip geçinip gidiyorlar.

Multileri ispat etmek için bazı yöntemler var.

I think we need to stop posting about ban evaders and bounty cheaters and showing them how they were caught. Instead maybe there should be a form we can provide all the proof in and report accounts that way?

All we are dong by showing the work is educating them on not getting caught in the future.

I would say use the report to moderator button, but that only allows so much info. Definitely not enough space for a whole report.
Time gibiler lazım dedim diye tefe koydular. Ayrıca lokalde de biri vardı bu işlerden anlayan, globalde de yazıyordu, Link bulursam ekleyeyim.
Her neyse isteyen açsın bundan sonra bana ne? Yakalanırsa biz destek oluyorduk, olmayız.
Daha fazla merit alabilrdik diye bireylere destek olunmasını istedik. Ancak görünen o ki gemisini yürüten kaptanmış...İşin tuhaf tarafı merit trust abuser olmaz çaktırmazsan kimse ses etmiyor, belki de empati yapıyorlar

• First investigation was done by Yoshi on the 03 November 2019, 04:29:13 - HERE
  • The second investigation was done by Timelord2067 on the 19 November 2019, 18:28:01 - HERE
  • While the third investigation was done by KTChampions on the 24 November 2019, 22:43:07 - HERE

6 Connected Accounts:
braga.ele
ZeusTrade
ZeusRecife banned bpip
TradeRafael
RecifeCrypto
Luana Trade banned bpip trust = -7 serial scammer flag no:117 https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;flag=117

Proofs:
#Proof_of_Authentication_Post

Bitcointalk username: braga.ele
Bitcointalk ID: 2722740
Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2722740
Telegram user: @bragabounty
ETH: 0xF30431d4e31e6E54d9338Eb8f54DA5eceaDc4cB4

http://archive.is/ybT32

WEEK - September 18  - September 25 ,2018

[Facebook Bounty Program]

Email: luanatradecoin@gmail.com
ETH :  0xF30431d4e31e6E54d9338Eb8f54DA5eceaDc4cB4

User https://www.facebook.com/rafaelbatista2012
Followers: 445
Frindes: 5.000

http://archive.is/tIwWU

WEEK - June 13  - July 20 ,2018

[Twitter  Bounty Program]

RecifeCrypto

Email: recifecrypto@gmail.com

ETH :  0xF30431d4e31e6E54d9338Eb8f54DA5eceaDc4cB4

User: https://twitter.com/Rafael_Crypto
Twitter Audit: https://www.twitteraudit.com/Rafael_Crypto
Followers: 918
http://archive.is/WU3gk

They are cheating bounties.
They are abusing trust system too.

Al kardeşim Timelord2067 sayfasında multileri deşifre eden arkadaşımız. Tebrik ediyorum, asla kınamıyorum.

Aynı sayfadan bir başka Türk üye

Accounts Connected:

1.freid  Date Registered:   March 20, 2018, 12:03:28 PM

2.miller14  Date Registered:   March 20, 2018, 11:31:07 AM

Proof:

freid

-Week - 5 -
- Row Number in Spreadsheet: 327
- Linkedin Profil Link : https://www.linkedin.com/in/frei-miller/
- Number of likes : 20
- A link to the screenshot (for each article)
- Personal ERC-20 tokens compatible ETH wallet : 0x5FBD58baf8a396b5709F115E3b694Cb5738F5fce

Link to Articles
           1. https://www.linkedin.com/pulse/yeni-de%C4%9Fi%C5%9Fim-platformu-swapzilla-tan%C4%B1y%C4%B1n-%C3%A7a%C4%9Fatay-demi%CC%87r/
Archive

-Week - 5 -
- Row Number in Spreadsheet: 102
- YouTube Name : https://www.youtube.com/channel/UCkisG5FXhmZgBkJ0N-hah1A?view_as=subscriber
- Linkedin Profil Link : https://www.linkedin.com/in/frei-miller/
- Number of likes : 500
- A link to the screenshot (for each video)
- Personal ERC-20 tokens compatible ETH wallet : 0x5FBD58baf8a396b5709F115E3b694Cb5738F5fce
           YouTube screenshots
           1. https://ibb.co/wLCJfkQ   and video link : https://www.youtube.com/watch?v=1gn4rzG_lDI&t=16s

Article screenshots
           1. https://ibb.co/zbj1b4Z   and article link : https://www.linkedin.com/pulse/yeni-de%C4%9Fi%C5%9Fim-platformu-swapzilla-tan%C4%B1y%C4%B1n-%C3%A7a%C4%9Fatay-demi%CC%87r/

Archive

miller14

miller14 Other contact info:   0xAb12a7fd7770d71c2F3209778faEA23cb18c9266

Archive

Related Addresses:
Code:
0x5FBD58baf8a396b5709F115E3b694Cb5738F5fce
0xAb12a7fd7770d71c2F3209778faEA23cb18c9266

Tx id :
https://etherscan.io/tx/0xa5bad32e6011f71a41edf0c268ea035c3984afa3b1900acd3bd7fa2ce4e59792

This is my first time, sorry if there are any mistakes

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 04, 2020, 08:40:25 PM
Last edit: June 04, 2020, 08:51:35 PM by Vispilio

...

Captainowl tahmin ediyorum yeni bir arkadaş olduğun için forumun eski yıllarına hakim değilsin,

Bahsettiğin şahsın ısıtıp ısıtıp tekrar ettiği masallar defalarca izah edildi, sadece bu konular üzerine threadler var, bana bu konuları 10'larca defa sordular, defalarca yanıt verdim, sonunda yine yorumlar "beyler niye kavga ediyorsunuz" oldu...

Bu tarz basit polemiklerden ve aynı konuları konuşmaktan sıkıldığım için geriye dönmüyorum ama yine çok büyük merak oluştuysa söyleyelim:

lauda nickli üye bir zamanlar staff memberdı, sadece ben değil theymos'un da güvenini kazanmış, genellikle fevri davranışlarını kadın ve "feline" doğasıyla açıklayarak sempatik görünmeye çalışan biriydi...

Daha sonra işlerin boyutu değişti, kriminal olaylar gündeme gelince bütün forum kadının notunu verdi.

Bugün sıcağı sıcağına yaşanan gündemdeki olaylarda foyası meydana çıkan, art niyeti ve Türkçe bölümde çevirdiği entrikalar tamamen deşifre olmuş 1 veteran üyenin geçmişteki konuları çarpıtarak arkasına saklanmaya çalıştığının umarım sen de farkındasındır, selamlar.

Captainowl
Full Member

Activity: 266
Merit: 106

View Profile
June 04, 2020, 09:09:43 PM

Evet eskiden neler oldu bilmiyorum ama birbirinize tehditler savuruyorsunuz, ben üye olduğumda güllük gülistanlıktı ne değişti ki? Birbirinize neden düşman oluyorsunuz? Birbirinizi sevin demiyorum ama birbirinize karşı bulunduğunuz ithamlar çok çocukça. Local forumun yararı demek hepimizin yararı demek ve bu gücü kendi hatalarımızla yok ediyoruz
wolwoo
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 09:36:22 PM

Evet beni ispikçilikle suçlayan, timecı marlboracı ilan eden Kalemder beyfendiyi sahneye alıyoruz, alkışlarla... Bunlara negatif feedback ve trust verebilen nadir üyelerden olduğum gerçeğini de hatırlatarak...

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
June 04, 2020, 10:09:27 PM

* Wolwoo nerdeyse her mesajında bir başkasını multi ile suçluyorsun zaten. "Biri çıksada deşifre etse yereldekileri" dedin ve globaldekiler senin emrinle harekete geçtiklerini yazdılar. Bugün kimi etiketlesem diye düşünüyor musun her sabah? Dramasız yaşayamıyor musun? Yerel üyeleri kanıtsız etiketlemek, globalden destek almaya çalışmak ispikçiliktir.

* Vispilio, bildiğim kadarıyla lauda çok uzun zaman önce staff'lıktan alındı. Lauda geçen sene de lauda idi. 2019 eylüle kadar desteklemişsin laudayı. Gizli ekran görüntüsünü ve yaptığın yorumlara bahane değil söylediklerin.

İstersen naziyi destekle umurumda olmaz. Unutmaki sırf suchmoon'u eklediğim için bana "vatan haini" "Atatürk düşmanı" gibi türlü hakaretler ettin. Ben hakaret etmedim gerçeği dile getirdim. Kaldı ki türkleri savunduğu için eklemiştim, çoğumuz eklemişti zamanında bpip.org un sahibi. Aranızda ne döndü nerden bileyim.

Bu konuyu gündeme getirmiş olmamın nedeni senin histerik hakaretlerin. Karalamaların sürdükçe karşılık alacaksın. Bugüne kadar laf sokmalarına hep sabrettim, sustum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

View Profile
June 04, 2020, 10:17:29 PM

* Wolwoo nerdeyse her mesajında bir başkasını multi ile suçluyorsun zaten. "Biri çıksada deşifre etse yereldekileri" dedin ve globaldekiler senin emrinle harekete geçtiklerini yazdılar. Bugün kimi etiketlesem diye düşünüyor musun her sabah? Dramasız yaşayamıyor musun? Yerel üyeleri kanıtsız etiketlemek, globalden destek almaya çalışmak ispikçiliktir.

There were already titles you opened.
Look, I don't want to turn this into whats up chat room but I have no idea what you are talking about, as far as I am concern this is first topic about account mdikmetas' ban evasion.
Why did you open a title again when those support messages came?
It would be impossible to open topic before investigation. Back-to-back posts, the same spelling mistake, similar wording:

He is very active member. I hope you choose merit source for the Turkish section. Because at the moment there is one merit source Turkish section. I think , wolwo will be fair.   Good luck.
good luck already.

I support @wolwo to be a source of merit.
I think it would be fair

I was familiar with account gumusi AKA otto_diesel from one of my previous researches and then another account jumps in out of nowhere and triggers my sixth sense, well, I was right and to be honest accounts gumusi/otto_diesel and mandown look like alt accounts.

My turn.

My research about otto_diesel triggered you and you start ranting because of it. Any reason why you are ranting in this topic as well?
prove it if i otto
You prove everyone, prove me too

I am not disturbed by your work. I am currently struggling with this in the Turkish local forum. I just want it to be fair. It is not double standard. The above members actively share every day. These people are real people, no harm to anyone, they have been writing for a long time. Leave them and find merit abuser multis, reveal.

bak yine sallıyorsun, desteksiz...Bthd ve Azerbaba direkt yakalayıp yazmış, onlar da mı ispikçi? BİRKAÇ POST YUKARIYA BAK

http://loyce.club/trust/2020-05-30_Sat_12.05h/487377.html    Bthd hocam senin de trustlist'ende hatırlatırım

I am not disturbed by your work. I am currently struggling with this in the Turkish local forum. I just want it to be fair. It is not double standard. The above members actively share every day. These people are real people, no harm to anyone, they have been writing for a long time. Leave them and find merit abuser multis, reveal
translate:
Yaptığın işten rahatsız değilim. Şu anda Türk yerel forumunda bununla mücadele ediyorum. Sadece adil olmasını istiyorum. Çifte standart değil. Yukarıdaki üyeler her gün aktif olarak paylaşmaktadır. Bu insanlar gerçek insanlardır, kimseye zarar vermezler, uzun süredir yazmaktadırlar. Onları terk et ve liyakatçi multis bul, açığa çıkar

Ben mandown ve gumusi'yi savundum, sen burda rol keserken, dedim ki "bunları bırak, bunlar reel üyeler sen meritleri toplayan multileri bul" herif gitmiş 1 saat sonra koincik ve vycl ile ilgili başlık açmış. ben mi verdim bu bilgiyi?

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
June 04, 2020, 10:27:36 PM

Tamam wolwoo aslansın sen. Bu arada merit toplanmaz verilir. Kimse bana merit verin diye yalvarmıyor. Haksız merit verdiğini düşündüğün üyeler varsa çıkar göster kanıtlarınla. Deki şu üyelerin verdiği şu meritler hak edilmemiş.

Sürekli boş konuşmalar. @Blacknavy'nin neden sıkıldığını daha iyi anlıyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 04, 2020, 10:35:33 PM
Last edit: June 22, 2020, 09:39:20 AM by Vispilio

...

* Vispilio, bildiğim kadarıyla lauda çok uzun zaman önce staff'lıktan alındı. Lauda geçen sene de lauda idi. Gizli ekran görüntüsünü ve yaptığın yorumlara bahane değil söylediklerin.

İstersen naziyi destekle umurumda olmaz. Unutmaki sırf suchmoon'u eklediğim için bana "vatan haini" "Atatürk düşmanı" gibi türlü hakaretler ettin.

...

"Gizli ekran görüntüsü" nedir Kalemder ya  Grin  iyice komedi film karakterleri gibi oldun,

Lauda'nın paylaştığı ekran görüntüleri var AltcoinTR grubuyla ilgili, biri herhalde bu konuyla ilgili de bazı teoriler ortaya atmış ki sen de başkalarından duyduğunu komşu Melahat teyzeler gibi burada satıyosun,

tebrik ediyorum ama sen bu hikayelerin neresindesin koçum dürüst ol, bu olaylar dönerken benim Kalemder diye birinden haberim bile yoktu, o gün hangi hesabı kullanıyordun acaba da şimdi bu mevzuları sen yaşamış gibi birşeyler zırvalıyorsun Smiley ?

Geyik seviyesini 300%'e çıkardın forumda, marka değerini düşüren hareketlere girmemeye daha çok dikkat ediyorum bundan sonra.

Not:

Entrikacı Kalemder garanti veriyorum ki forum içinde ve dışında dedikodularına devam edecek, değer verdiğim bazı eski arkadaşlar çok gereksiz yere gündeme gelmesin diye ben mevzuyu Kalemder'in kulaktan dolma öğrendiği kadarıyla bırakacağım, iyi geceler.

Türkçe bölümü inceleyen profesyonel kurumlara saygı duyduğum için de boş dedikodu seviyesinde kalan mesajları bundan sonra elimine ediyorum, bilgilerinize.

21.06.2020: Kalemder'e geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, konuyu asıl başlık olan Trust oylamalarına geri getiriyoruz

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
June 22, 2020, 09:36:56 AM
Last edit: June 22, 2020, 10:30:49 AM by Vispilio

Geçtiğimiz haftalardaki tartışmalardan sonra bazı üyeler haklı bir tepki olarak Trust listelerini yeniden organize ettiler,

burada şu hatırlatmayı yine vurgulamak istiyorum: herhangi bir sebepten ötürü +Trust listenizde eğer minimum 10 kişi yoksa oylamalarda hiçbir etkiniz olmuyor,

o yüzden protesto vb sebeplerle Trust listesi silen arkadaşlar yargılarına güvenebileceğiniz 10 kişiyi Trust listenizde tutmanızı tavsiye ederim ki bir Türkçe lokal üyesi olarak en azından Default Trust sisteminde oy gücünüz olsun.

Selamlar, İyi Çalışmalar

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: