Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:52:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: HBTC borsası karının %100 ünü paylaşıyor.  (Read 285 times)
KenannT (OP)
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
May 12, 2020, 10:20:57 AM

Bu olayın gidişatı belli arkadaşlar.
Önce tatlı tatlı yükseltecekler ve ilk girenler güzel para kazanacak.
Hemen ardından zirveye yakın noktada katılımcı sayısı artacak ama tokenin yükseliş hızı yavaşlayacak ki bu arada ilk girenler biz inanılmaz para kazandık ve hala çıkmadık reklamına başlayacaklar. Tren bu istasyondan da kalkmadan atlayın diyecekler. Atlayanlar hep kar hevesiyle biraz daha mı alsak diye düşünecek.
Sonra bir gün ya aradığınız websiteye ulaşılamayacak, ya token değeri düşmeye başlayacak ve siz ortalamanızı düşürmek için satın almaya devam edeceksiniz ama en sonunda şirket patladık hemşerim biz diyerek bir gün kaybolacak.

Sıradan dolandırıcılık tezgahı bu. Başlangıçta böyle yükselecek ki, arkadan yeme gelen balık çok olsun.

Zaten başlıktan anlaşılıyor neyin ne olduğu. Allah aşkına kim kârının %100'ünü paylaşır? Var mı bunun reel bir örneği? %50 bile çok fazla.

Bence piyasada olması gereken bu takım zaten kendine %20 %25 token ayırıyor %100 ünü paylaşsa bile %25 ellerinde kalacak 1 dolar eden tokenleri 10 dolar edecek millette neye para yatırdıgını bilecek. şahsen gelirleri günlük 20k ticaret dışı gelirlerinden geliyo yani şu en başta bahsettiğim cloud şirketinden geliyormuş yarın bu para kazandırmıyo dese hiç token çünkü trade gelirleri günlük 3 5 bin dolar düzeyinde. Yani cmcde öyle hacim gösteriyo olabilir ama kazancımız 3 5 bin dolar diyor adamlar muhtemelen botlarla yarattıkları hacimleri saymıyolar. adam huobide teknoloji müdürlüğü yapmış diye girdim ve önceki borsanın 1 yıldır faaliyet göstermesi huobide list olması flan bi etken ama bende yüklü girmedim sadece 1 eth attım bakalım ne olacak diye. Bu kaptan muhabbettindede 1000 kaptan cıkana kadar karları dağıtmayacaklarmış yani ortadada kar payıda yok. 6 7 ay bekleyip 1000 kaptana ulaşmadan (yani biriktirleri karı dağıtmadan) çıkmak mantıklı görünüyor şu safhada. ilerleyen vakitte ulan gerçekmiş demekki %100 ünü dağıtabiliyolarmış da diyebiliriz olsun...

takımın ellerindeki token sayısı benm hesaplarıma göre %60 düzeyinde %22 si kilitli zaten. HBC lerin %50 sini kaptanlarla paylaşacaklar geri kalan %50 si ne olacak belli değil . Yani total gelirin %20 si captanlara %20 si ne olacak belli değil.
kar dağıtımını günlük olarak mı yoksa aylık olarak mı yapıyorlar? günlük ise ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? ben yine bu tip olaylardan uzak kalınması taraftarıyım. ayrıca dağıtılan karlar token üzerinden oluyorsa bugün 3 dolar olan token yarın 0,01 dolar olursa sokayım öyle kar dağıtımına Grin

not: 1000 tane mi elde tutmak gerekiyor kar paylaşımı almak için?

söylediğim gibi ortada kar paylaşımı flan yok Cheesy 1000 kaptan olana kadar bekleyeceklermiş bunun için 1000 kaptan olunca dağıtıp daha sonra günlük dağıtımmış. önceki borsaları bhex token de fiyat düşüşü olmamış pek fazla tokenlerindne yarısını alıp yakmışlar. evet 10 günde 200k ya yakın token almıslar 1k kaptan demek yarın cıksa %25 kar demek fiyat stabil kalırsa eğer Cheesy ama girmem ya fiyat 4.3$ a geldi bile

(10x PE = HBC price / annualized revenue of HBC * 10)

geri alım fiyatı bununla belirleniyomuş bu formülün bu fiyatları üssel olarak kaç ay daha yukarıya taşıyabileceği tatlı bir mat gerektiriyor Smiley

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
1714715523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714715523
Reply with quote  #2

1714715523
Report to moderator
1714715523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714715523
Reply with quote  #2

1714715523
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 12, 2020, 11:10:32 AM

Hemen ardından zirveye yakın noktada katılımcı sayısı artacak ama tokenin yükseliş hızı yavaşlayacak ki bu arada ilk girenler biz inanılmaz para kazandık ve hala çıkmadık reklamına başlayacaklar. Tren bu istasyondan da kalkmadan atlayın diyecekler. Atlayanlar hep kar hevesiyle biraz daha mı alsak diye düşünecek.
Sonra bir gün ya aradığınız websiteye ulaşılamayacak, ya token değeri düşmeye başlayacak ve siz ortalamanızı düşürmek için satın almaya devam edeceksiniz ama en sonunda şirket patladık hemşerim biz diyerek bir gün kaybolacak.

Sıradan dolandırıcılık tezgahı bu. Başlangıçta böyle yükselecek ki, arkadan yeme gelen balık çok olsun.

Zaten başlıktan anlaşılıyor neyin ne olduğu. Allah aşkına kim kârının %100'ünü paylaşır? Var mı bunun reel bir örneği? %50 bile çok fazla.

Bence piyasada olması gereken bu takım zaten kendine %20 %25 token ayırıyor %100 ünü paylaşsa bile %25 ellerinde kalacak 1 dolar eden tokenleri 10 dolar edecek millette neye para yatırdıgını bilecek. şahsen gelirleri günlük 20k ticaret dışı gelirlerinden geliyo yani şu en başta bahsettiğim cloud şirketinden geliyormuş yarın bu para kazandırmıyo dese hiç token çünkü trade gelirleri günlük 3 5 bin dolar düzeyinde. Yani cmcde öyle hacim gösteriyo olabilir ama kazancımız 3 5 bin dolar diyor adamlar muhtemelen botlarla yarattıkları hacimleri saymıyolar. adam huobide teknoloji müdürlüğü yapmış diye girdim ve önceki borsanın 1 yıldır faaliyet göstermesi huobide list olması flan bi etken ama bende yüklü girmedim sadece 1 eth attım bakalım ne olacak diye. Bu kaptan muhabbettindede 1000 kaptan cıkana kadar karları dağıtmayacaklarmış yani ortadada kar payıda yok. 6 7 ay bekleyip 1000 kaptana ulaşmadan (yani biriktirleri karı dağıtmadan) çıkmak mantıklı görünüyor şu safhada. ilerleyen vakitte ulan gerçekmiş demekki %100 ünü dağıtabiliyolarmış da diyebiliriz olsun...

takımın ellerindeki token sayısı benm hesaplarıma göre %60 düzeyinde %22 si kilitli zaten. HBC lerin %50 sini kaptanlarla paylaşacaklar geri kalan %50 si ne olacak belli değil . Yani total gelirin %20 si captanlara %20 si ne olacak belli değil.
Bu iş modelini bana biraz izah eder misin, pek anlayamadım?
Yani benim mesela bir restoranım var ve bana para kazandırıyor, sonra diyorum ki, ben bir de sinek öldürücü lamba dükkanı açayım, aslında pek müşterisi olmaz ama gelişine satarım, oranın masrafını da restorandan karşılarım. Hatta kalan gelirimi de sinek öldürücü lamba dükkanını büyütmek için kullanırım.
Restoranım varsa ve para kazanıyorsam ya dükkanı büyütürüm, ya başka şubeler açarım ya da yeni bir iş koluna girdiysem bile birinin kazancıyla diğerinin açığını KAPATMAM (rutin bir şekilde yapılmaz), bu kadar basit. Clouddan para kazanan clouda devam eder, kaldı ki cloud işinin kendisi tam olarak "ne kadar yatırım yaparsan o kadar kazanırsın" tarzı, aklı başında ve dürüst bir girişimci normal şartlarda ek yatırımı ona yapar.
Geç ya, bildiğin tokat.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
KenannT (OP)
Member
**

View Profile
May 12, 2020, 11:24:53 AM

Yani benim mesela bir restoranım var ve bana para kazandırıyor, sonra diyorum ki, ben bir de sinek öldürücü lamba dükkanı açayım, aslında pek müşterisi olmaz ama gelişine satarım, oranın masrafını da restorandan karşılarım. Hatta kalan gelirimi de sinek öldürücü lamba dükkanını büyütmek için kullanırım.
Restoranım varsa ve para kazanıyorsam ya dükkanı büyütürüm, ya başka şubeler açarım ya da yeni bir iş koluna girdiysem bile birinin kazancıyla diğerinin açığını KAPATMAM (rutin bir şekilde yapılmaz), bu kadar basit. Clouddan para kazanan clouda devam eder, kaldı ki cloud işinin kendisi tam olarak "ne kadar yatırım yaparsan o kadar kazanırsın" tarzı.
Geç ya, bildiğin tokat.

dostum öncelikle bunu ben yapmadım para benim cebimede girmiyor. öncelikle nerden kar edersin ona bakarsın adamlar tokeni cıkarmıs %60 ını eline almıs (2.piyasadan topladılarsa eğer bu sayıyı %90 düzeylerine cıkarması da mümkün) şuan kaç kaptan olcak kaç kaptana kaç dolar kitlicekler o da ellerinde tüm veriler onlarda . ilk girene %10 kazandırcak şekilde satarlar yada atıyorum ellerinde tokenlerin %70 i kalacak %20sini 500m dolar değerlemeyle token üzerinden iteleyecek adam sonra clouda devam edebilir nolcakki ? ayda 600k dolar koyup belkide 6m dolar kazanacak? böylelikle 100yıllık gelirini cebine koymus olabilir mesela?

bu arada gelirlerin %50 si kaptanlara %50si ne olacak belli değil. 2.cil piyasada satılırsa gelirlerinin yaklasık %8 9 unu flan paylasmıs olcaklar Cheesy

şuan piyasadaki bir çok tokenin kullanım değeri yok . Yani adam site yapmış güzel calısıyo iyi tamam güzel ama tokenler sadece utility yani platform üzerinde al sat a yarıyor sen tokenle aldın adamın eline geçti 2.piyasada  tekrar sattı sen tokeni hold etmişsin etmemişsin ne önemi var.

scamdır değildir piyasadaki gelirleri token sahipleriyle paylaşan projelere bakıyorum artık henüz 10günlük bir proje bakalım 6 ay sonra ne olacak sonra karar verelim istersen. patlayadabilir ama patlamassa piyasada birşeyleri değiştirebilir bu tür projeler(eğer gerçekse)..

kücük yatırımcı gelirin kendisinin dağıtılmasına alışkın değil sizde haklısınız bi yandan

Kripto Hayat
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 12, 2020, 11:31:14 AM

Restoranım varsa ve para kazanıyorsam ya dükkanı büyütürüm, ya başka şubeler açarım ya da yeni bir iş koluna girdiysem bile birinin kazancıyla diğerinin açığını KAPATMAM (rutin bir şekilde yapılmaz), bu kadar basit. Clouddan para kazanan clouda devam eder, kaldı ki cloud işinin kendisi tam olarak "ne kadar yatırım yaparsan o kadar kazanırsın" tarzı.
Geç ya, bildiğin tokat.

dostum öncelikle bunu ben yapmadım para benim cebimede girmiyor. öncelikle nerden kar edersin ona bakarsın adamlar tokeni cıkarmıs %60 ını eline almıs (2.piyasadan topladılarsa eğer bu sayıyı %90 düzeylerine cıkarması da mümkün) şuan kaç kaptan olcak kaç kaptana kaç dolar kitlicekler o da ellerinde tüm veriler onlarda . ilk girene %10 kazandırcak şekilde satarlar yada atıyorum ellerinde tokenlerin %70 i kalacak %20sini 500m dolar değerlemeyle token üzerinden iteleyecek adam sonra clouda devam edebilir nolcakki ? ayda 600k dolar koyup belkide 6m dolar kazanacak? böylelikle 100yıllık gelirini cebine koymus olabilir mesela?

bu arada gelirlerin %50 si kaptanlara %50si ne olacak belli değil. 2.cil piyasada satılırsa gelirlerinin yaklasık %8 9 unu flan paylasmıs olcaklar Cheesy

şuan piyasadaki bir çok tokenin kullanım değeri yok . Yani adam site yapmış güzel calısıyo iyi tamam güzel ama tokenler sadece utility yani platform üzerinde al sat a yarıyor sen tokenle aldın adamın eline geçti 2.piyasada  tekrar sattı sen tokeni hold etmişsin etmemişsin ne önemi var.

scamdır değildir piyasadaki gelirleri token sahipleriyle paylaşan projelere bakıyorum artık henüz 10günlük bir proje bakalım 6 ay sonra ne olacak sonra karar verelim istersen. patlayadabilir ama patlamassa piyasada birşeyleri değiştirebilir bu tür projeler(eğer gerçekse)..

kücük yatırımcı gelirin kendisinin dağıtılmasına alışkın değil sizde haklısınız bi yandan
İşin kendisiyle bir alakan olmadığı belli ama yapılan eleştirilerin gazıyla savunma moduna girme sakın, bu oluşumun niyeti o kadar belli ki, kanıt sunmaya bile gerek yok. Herkesin kendi düşüncesine göre fikir beyan etmesi de bir yere kadar olmalı, sonuçta kimse kimsenin dadısı değil. Güvencesi, sigortası vb olmayan bir piyasadayız, sonuçta herkes kendi araştırmasını kendisi yapmakla yükümlü.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
KenannT (OP)
Member
**

View Profile
May 12, 2020, 12:12:50 PM

Geç ya, bildiğin tokat.

şuan piyasadaki bir çok tokenin kullanım değeri yok . Yani adam site yapmış güzel calısıyo iyi tamam güzel ama tokenler sadece utility yani platform üzerinde al sat a yarıyor sen tokenle aldın adamın eline geçti 2.piyasada  tekrar sattı sen tokeni hold etmişsin etmemişsin ne önemi var.

İşin kendisiyle bir alakan olmadığı belli ama yapılan eleştirilerin gazıyla savunma moduna girme sakın, bu oluşumun niyeti o kadar belli ki, kanıt sunmaya bile gerek yok. Herkesin kendi düşüncesine göre fikir beyan etmesi de bir yere kadar olmalı, sonuçta kimse kimsenin dadısı değil. Güvencesi, sigortası vb olmayan bir piyasadayız, sonuçta herkes kendi araştırmasını kendisi yapmakla yükümlü.

savunmuyorum olanı söylüyorum bilgiyle cevap veriyorum sadece olumluların yanında bir çok olumsuz yorumda var. neyse bekleyip göreceğiz bakalm

Kripto Hayat
Cmkcmk77
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
May 13, 2020, 04:06:53 AM

Öncelikle herkese merhaba. Türkiye de daha önce yaşanan bir çok dolanfırılma mevzusunun yaşanması sebebiyle insanlar biraz ön yergılı bakabilir. Eski adı bhex olan bu borsa nın elemanları daha önceden huobide de görev yapmış kişiler. Bazı kampanyalarına katılım şartı zor olsa da fena bir borsa değil. Yaptığım incelemelere göre Blockchain de ki bir çok pasif gelir elde etme yolu var. Diğerlerine kıyasla borsanın karını paylaşacak olması iyi ve borsa zamanla büyüyecektir. Sadece token ya da coin  fiyatı olarak değil getireceği avantajlara da bakmak lazım. Binance ilk kurulduğunda milyonlarca yatırımcısı yoktu. Katılmadan önce arastırmanızı ve incelemenizi tavsiye ederim. Yalnız şunu söylemeliyim şartlar biraz ağır
Danslip
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 538

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile WWW
May 13, 2020, 09:30:45 PM

Hocam adını ilk defa paylaşımınızdan gördüm ve açıkcası pekte güvenmiyorum, kripto tarihinde pek çoğu böyle girişimde bulundu ve sonra ortadan kayboldu, umarım sonunda mağdur olmazlar. Yani kendini bir süre borsada kanıtlasa, insanların güvenini kazansa neysede. Böyle birden garip geliyor insana, o kadar haberler duyuyorsunki inanmamak elde değil. Yinede başarılar.

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
Stake.com
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
May 14, 2020, 07:11:29 PM

Eğer yanlış saymadıysam, 14 farklı kişi bu işin pek güvenilir olmadığını söylerken, başlığı açan arkadaş halen haklı olduğunu savunuyor. Dünyanın hiç bir yerinde bu kadar para dağıtmayı var eden bir sistem olamaz. Varsa da durumu bellidir zaten. Bunun gibi başka borsa fikirleri de biliyorum. Önce zero fee diye lanse edilenler çıktı. Alım satım işlerinden para almamayı vaat ettiler battılar. Sonra negatif fee'ler ortaya çıktı. Onlarda da kayda değer başarı yok. Bu sistem hiç tutmaz, çünkü dünyanın hiç bir yerinde sıfırdan ortaya çıkan bir borsaya öyle listeleme için sağlam ücret ödemez. Binance'ın kurduğu mantık çok iyiydi bence bunun üstüne şu ortamda çıkabilecek mantık yok. Zaten bu nedenle de arkasından Kucoin, Okex, Huobi, Gate vs aynı mantıkla token çıkardı.

Bence insanlarla bu şekilde tartışmak yerine varsa anlatabileceğiniz bir şeyler anlatın yoksa bırakın kim faydalanacaksa faydalanır zaten. Siz böyle sistemi savundukça scam olma ihtimali herkesin gözünde artıyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: