Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:47:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 6k$ Bütçe ile ne yapılabilir?  (Read 123 times)
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 13, 2020, 11:26:14 PM
Last edit: May 15, 2020, 12:34:05 AM by alpsea

Mining yaptım, bizden geçti. Borsaya girmem.
El elden üstündür mantığıyla fikirleriniz değerlendirilir. Toplam 6k$ bütçem var ve 24 saat zamanım var. Stokta 1 adet üst seviye masaüstü ve 2 orta seviye laptop var.
Knight farm tarzı mmorpg oyun goldu satış işini bile düşündüm.
Gelirli insta, web veya mobil uygulamalarınızı değerlendirebilirim. Gelir kapısı lazım, birşeylerle uğraşmak lazım. Gidişat kötü. Hayırlı geceler.

1714153641
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714153641
Reply with quote  #2

1714153641
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 13, 2020, 11:33:00 PM

Fırsat kollamak lazım, kriptoda fırsatlar bitmez. sağlam düşerse 300-500 ne gelirse artık...gerçi bunun da ayarı yok, geçen düştü, 9k'nın hemen altından aldım indi 8100'e Smiley zor kurtardık paçayı

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
May 13, 2020, 11:43:23 PM

Fırsat kollamak lazım, kriptoda fırsatlar bitmez. sağlam düşerse 300-500 ne gelirse artık...gerçi bunun da ayarı yok, geçen düştü, 9k'nın hemen altından aldım indi 8100'e Smiley zor kurtardık paçayı
Kriptoda tek zıplayacağım nokta etherin 50 dolara yaklaşması olur. İşte o zaman elimde avcumda donuma kadar herşeyimi satar ethere basarım ama şuan tek kuruş sokmam borsaya. Tokat show zamanı..

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 14, 2020, 11:01:01 PM
Last edit: May 14, 2020, 11:18:03 PM by lossnet

Geçen sene Ethereum 80 dolara kadar inmişti, tam almalık zamanmış. O zamanlar da 50 dolar altına iner lafları dolaşıyordu.

Şu covid durumları olmasa, gittigidiyor gibi sitelerden ürün satışı işi düşünülebilirdi aslında. Ben de yıllar önce düşünmüştüm sonra bütçe yüzünden vazgeçmiştim.
Türkiye'de pek olmayan fakat olsaydı eğer çok kullanışlı olabilecek ve pek çok kişinin ilgisini çekebilecek ürünlere yönelmek laızm.
Üretici ülkelerden topluca alıp, burada internet üzerinden satışı yapılırdı. Ama dediğim gibi özel (niş) bir ürün olacak. Fiyatı 10 lira da olabilir 100 lira da olabilir. Bir ihtiyacı karşılaması ve pazardaki bir boşluğu doldurması önemli!

Mesela ben geçmişte şu ürünün satışını düşünmüştün: https://www.hepsiburada.com/rakku-siyah-ayakkabilik-pm-HB000002XDDH
Hem kadınlar hem de erkekler için dizayn edilmiş, oldukça kullanışlı ve estetik bir ayakkabılık.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 14, 2020, 11:45:16 PM

E-pezevenklik.
Ege Fitness’i izlerken Arlin Valera internette diabla213 olarak taninan kiz idman ayağina kendi reklamini yapmişti. Onlyfans’tan aylik 8 dolara nude atip milleti tokatliyor. Uniden ya da herhangi bir yerden oynak bir kiz bulunup win-win yapilabilir (evet ciddiyim Grin). Senin payin fikri olusturmak, reklamini yapmaktan geliyor. Bir tür pazarlamacilik olabilir ;~ nude atmak kanunen suc olmamalii. tertemiz helalTM legal iş.

6K’ya anca bu olur krdşm
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 14, 2020, 11:48:16 PM

6K’ya anca bu olur krdşm
6k dolardır belki, ben öyle anladım

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
May 15, 2020, 12:33:43 AM

E-pezevenklik.
Ege Fitness’i izlerken Arlin Valera internette diabla213 olarak taninan kiz idman ayağina kendi reklamini yapmişti. Onlyfans’tan aylik 8 dolara nude atip milleti tokatliyor. Uniden ya da herhangi bir yerden oynak bir kiz bulunup win-win yapilabilir (evet ciddiyim Grin). Senin payin fikri olusturmak, reklamini yapmaktan geliyor. Bir tür pazarlamacilik olabilir ;~ nude atmak kanunen suc olmamalii. tertemiz helalTM legal iş.

6K’ya anca bu olur krdşm
Siz bayaa ilgilisiniz galiba hocam araştırmışsınız  Grin

6K’ya anca bu olur krdşm
6k dolardır belki, ben öyle anladım
evet $ - düzelttim

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 15, 2020, 01:40:41 AM

"KELİN İLACI OLSA KENDİ BAŞINA SÜRERMİŞ"

Buradan sana iş çıkmaz galiba aga... Şu an Türkiye'yi bırak Dünya'da ekonomi boktan durumda. Senin elinde 6K $ ile ne yapabilirsin ki? Hele ki al kaç yapıyım diyorsun. Ooooo işin gerçekten zor... Sigara zam kapıda gibi görünüyor git elindeki tüm parayla Sigara al sonra bi spotcu ile anlaşıp ona satabilirsin başka da bi yol olmaz Smiley

Veya @blacknavy nin dediği gibi git bir tane eskort tut Smiley günlüğü 1000 TL olsa 1 ay kapatırsın bolca video , resim çekip at onlyfans'a. Tabi birde onun pezosuyla uğraşmak zorunda kalırsın Smiley

Senin uç fikirlerin var zaten...

Site çökmüş. 100 tane hesap açıp 20 liradan satarım tertemiz  Grin

alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
May 15, 2020, 02:33:59 AM

"KELİN İLACI OLSA KENDİ BAŞINA SÜRERMİŞ"

Buradan sana iş çıkmaz galiba aga... Şu an Türkiye'yi bırak Dünya'da ekonomi boktan durumda. Senin elinde 6K $ ile ne yapabilirsin ki? Hele ki al kaç yapıyım diyorsun. Ooooo işin gerçekten zor... Sigara zam kapıda gibi görünüyor git elindeki tüm parayla Sigara al sonra bi spotcu ile anlaşıp ona satabilirsin başka da bi yol olmaz Smiley

Veya @blacknavy nin dediği gibi git bir tane eskort tut Smiley günlüğü 1000 TL olsa 1 ay kapatırsın bolca video , resim çekip at onlyfans'a. Tabi birde onun pezosuyla uğraşmak zorunda kalırsın Smiley

Senin uç fikirlerin var zaten...

Site çökmüş. 100 tane hesap açıp 20 liradan satarım tertemiz  Grin

Herkes pezeveng hesabını biliyor meraklısınız galiba anlamadım yahu  Grin iyi makara konusu çıktı virüsten sıkılanlara valla. Forumu sömürdükten sonra ufak çaplı vurgunlara vakit harcayasım gelmiyor. Nasıl sömürdüğümü merak edenler trustlarıma bakabilir. Pek övünmüyorum ama zamanında 5 sıfırlı rakamlar kaldırmışlığım vardır  Wink
bu arada 100 hesap tabikide şakaydı. 3 tane açtım, olur da görmeyen bir tanıdık falan olur hediye ederim sevindiririm maksadıylan.
Hadi size iyi eglenceler başka kapıya  Roll Eyes

Pages: [1]
  Print  

Jump to: