Bitcoin Forum
May 01, 2024, 02:16:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 »  All
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Forum / Hayat / Paylaşım  (Read 5700 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 17, 2020, 03:41:39 PM
Merited by ekiller (1), trendcoin (1)

Teşekkürler arkadaşlar.

Geçmiş olsun.
 Sonuç pozitif olunca mimleniyor musunuz ? Yani sizi pozitif olarak kayıt altına alan bir sistem var mı ?

Bana tanı konulduğu e-devlet üzerinden giriş yapılan e-nabızdan görülebiliyor. Buradan da aile hekiminiz ve muayene olduğunuz doktorlar sonucunuzu görebiliyor.

Korona olan insan -götü rahat durmayan- insandır. Bu insanlar -kendilerinin hasta olma- ihtimalini goze aldiysa, -baskalarina- bulastirma riskini hiç umursamazlar. Her gün yaninizdan geçen, bakkaliniza giren, firininizdan çıkan insanların Covid olduğuna emin olabilirsiniz.

Ben sürecin başindan beri sadece bir kişi ile gorusuyordum. Başıma gelen ortada işte. Bir kişi, bir hafta içerisinde kiz arkadaşim dahil 15 kişiye bulaştirdi. On gün önce de bana gelmiş (toplamda 3 haftada 15x, ponzi gibi). Neyseki vizelerim vardi ve odamdan çikmiyordum.

Gece 1’de test yaptirdim. Sabah 8’de sonucum cikti. Oglen 4’de ilacim geldi. Aileme de test yaptirmak istedim ama bir kişiye yapabileceklerini soylediler -yorumu size birakiyorum-. Annem odaya birkac defa ihlamur getirmişti. Ona yaptirdik sonucu bekliyoruz.
1714529775
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714529775
Reply with quote  #2

1714529775
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714529775
Hero Member
*

Ignore
1714529775
Reply with quote  #2

1714529775
Report to moderator
1714529775
Hero Member
*

Ignore
1714529775
Reply with quote  #2

1714529775
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
November 17, 2020, 04:52:06 PM

@Lachrymose çok geçmiş olsun aramızdan birinin daha bu virüsle tanışmış olması virüsün çok daha hızlı yayıldığı anlamına geliyor.

Hocam ben bir insanın bir günde çok daha fazla kişi ile sosyallaştiğini düşünüyorum

fırını
marketi
bakkalı
manavı
diger esnaflar

Ne kadar istesekde bu illetten kaçış insanın toplu yaşama yapısı yüzünden imkansız bir durumda.

Cezalar caydırıcısı gibi görülsede malesef uygulanmıyor günde birkaç kişiye ceza kesiliyor sonrasını gören yok.

Defalarca şikayet ettiğim yerlerde hala klimalar açık.

Eczaneye girişte maskesiz giriş yasak ama içeride klima full açık.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
verbakalim
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 628

View Profile
November 17, 2020, 05:59:09 PM

Önce hsatalıkla tanışan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. Acil şifalar diliyorum. Benim işyeri arkadaşım hastalandı 3 gün sonunda evine gelip örnek aldılar adam nerdeyse 40 derece ateşle boğuşuyor bir kutu ilaç bırakmışlar. Aile bireylerine sonra gelip filyason yapılacak denmiş kimse gelmedigini söyledi. 10 gün sonra aile hekimi arayıp arkadaşıma kendini iyi hissediyorsa dışarıya çıkabilecegi ancak evdekilerinin 4 gün daha evde kalmalarını istemiş. Herşey tamamen hastanın üzerine yıkılmış durumda.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1242

View Profile
November 17, 2020, 07:43:25 PM

Öncelikle geçmiş olsun @Lachrymose.Umarım sıkıntısız bir şekilde atlatırsın.

Bazı yasaklar geldi fakat bu yasakların virüsü ve yayılmayı azaltacağını düşünmüyorum. Hızını kesecektir illaki ama daha sert yasaklar gelmeliydi.

Virüsü kapan insanlara ilaç veriyorlar ve geçmesini bekleyin diyip eve yolluyorlar ne kadar devam edecek bu şekilde belirsiz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
November 17, 2020, 11:14:37 PM

Bu corona olayında çember iyice daralmış, yakın tanıdıklar ve onların akrabalarından corona olanlara sıkça rastlar olmuştuk. Şimdi kız arkadaşımın babasının korona olduğunu öğrendim, muhtemelen onda da var ve hem o, hem de ben bir haftadır öksürüyoruz. Öksürüğe ek olarak, arasıra midem bulanıyor ama corona mıyım, değil miyim bilmiyorum. Son temasım 8 gün önce, vizelerim bitince yaşıyor olursam antikor testi yaptırıp gerçekten hasta olup/olmadığımı kontrol ettiririm. Kız arkadaşımın annesi/babası aşırı vurdumduymaz olduğu için bir gün corona olacaklarını biliyordum. Kullanıcı adımı bildiği için ne olur ne olmaz yorum yapamıyorum =).

Dün gece dayanamadım ve test yaptırdım.

Bir senedir aile dışında temasta bulunduğum tek insan kız arkadaşım, zaten üniversiteler online.

Her alışveriş poşetini sabunla yıkarız, tek yaptığım şey on günde bir bahçeli mekanda oturmaktı, hiç kapalı ortamda bulunmadım ve toplu taşıma aracı kullanmadım.

Gel gör ki, sonuç pozitif. Son beş senedir hiç ilaç kullanmayarak ve tüm hastalıkları savaşıp atlatarak bağışıklığımı eğitmiştim. Şimdilik şükür ki durumum iyi ama aileme bulaşma ihtimali büyük bir risk teşkil ediyor.

İlk meritimi veren o ilk mutluluğu yaşatan ve newbielikten jr'lığa getiren insan resmen çöktüm şuanda ama allahın izniyle atlatacaksın bunu. O negatif sonucunu gördüğünde senin sevincin kadar bende sevineceğim.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1043

View Profile
November 18, 2020, 06:48:41 AM

Teşekkürler arkadaşlar.

Geçmiş olsun.
 Sonuç pozitif olunca mimleniyor musunuz ? Yani sizi pozitif olarak kayıt altına alan bir sistem var mı ?

Bana tanı konulduğu e-devlet üzerinden giriş yapılan e-nabızdan görülebiliyor. Buradan da aile hekiminiz ve muayene olduğunuz doktorlar sonucunuzu görebiliyor.

Korona olan insan -götü rahat durmayan- insandır. Bu insanlar -kendilerinin hasta olma- ihtimalini goze aldiysa, -baskalarina- bulastirma riskini hiç umursamazlar. Her gün yaninizdan geçen, bakkaliniza giren, firininizdan çıkan insanların Covid olduğuna emin olabilirsiniz.

Ben sürecin başindan beri sadece bir kişi ile gorusuyordum. Başıma gelen ortada işte. Bir kişi, bir hafta içerisinde kiz arkadaşim dahil 15 kişiye bulaştirdi. On gün önce de bana gelmiş (toplamda 3 haftada 15x, ponzi gibi). Neyseki vizelerim vardi ve odamdan çikmiyordum.

Gece 1’de test yaptirdim. Sabah 8’de sonucum cikti. Oglen 4’de ilacim geldi. Aileme de test yaptirmak istedim ama bir kişiye yapabileceklerini soylediler -yorumu size birakiyorum-. Annem odaya birkac defa ihlamur getirmişti. Ona yaptirdik sonucu bekliyoruz.
İnşallah annenizin durumu iyi olur hocam onda çıkmaz sonuçta anne yüreği bir şeyler yapmak istiyor ıhlamur adaçayı çay falan getirip biraz daha iyi olman için çabalıyor sonucu negatif çıkar inşallah bizim bir arkadaş olmuştu daha dün konuştuk eşi ve çocuğu ile yatakları yada odaları ayırmadıkları halde eşi ve çocuğunun sonucu negatif çıkmış nasıl oluyor anlamadım eşi de sağlıkçı üstelik yani negatif çıkabilir kötüye yormayın inşallah

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
November 19, 2020, 12:30:33 AM

geçmiş olsun üstat.

bi tanesi dhkpcwxyz ile parkta çimende çayırda el ele geziyor, öteki ağır abilerle çıkarmadan 3 postalı mektup yolluyor, biri tartışmasız sırt dayamalı heykel dikmeli uzantısı, biri ötekinin eski yavuklusu ile içten içe fedöncülük oynuyor, öteki boss olmuş bölüm sonu canavarı olarak böyle şeylere bile ihtiyaç duymuyor...

ortam tam takır 56 olmuş, bizim ycehp'nin manyelci oktrolleri de kalkıp goygoy peşinde internet köşelerinde mendil ıslatırken "omo bonlor toror orgotooooooo" diyor. aynen kanka sensin, senden başka yok, süpersin...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 19, 2020, 03:40:05 AM

geçmiş olsun üstat.

bi tanesi dhkpcwxyz ile parkta çimende çayırda el ele geziyor, öteki ağır abilerle çıkarmadan 3 postalı mektup yolluyor, biri tartışmasız sırt dayamalı heykel dikmeli uzantısı, biri ötekinin eski yavuklusu ile içten içe fedöncülük oynuyor, öteki boss olmuş bölüm sonu canavarı olarak böyle şeylere bile ihtiyaç duymuyor...

ortam tam takır 56 olmuş, bizim ycehp'nin manyelci oktrolleri de kalkıp goygoy peşinde internet köşelerinde mendil ıslatırken "omo bonlor toror orgotooooooo" diyor. aynen kanka sensin, senden başka yok, süpersin...

Yazı çok ilginç. Dekode edince anlıyoruz anlamasına da. İşin acı tarafı, bu şekilde yazmak şunu gösteriyor ki; Korkuyu nasıl salmışlar insanların içine.
Fikirlerini, düşündüklerini yazıya dökmeye, konuşmaya çekinir olmuşuz.   
trendcoin
Legendary
*

View Profile
November 19, 2020, 04:09:24 AM

geçmiş olsun üstat.

Yazı çok ilginç. Dekode edince anlıyoruz anlamasına da. İşin acı tarafı, bu şekilde yazmak şunu gösteriyor ki; Korkuyu nasıl salmışlar insanların içine.

öyle deme be abi. :) şu yazdıklarımdan sonra, özgür olduğunu iddia eden bu platformda bile p.ç muamelesi göreceğim. 80 milyon eksi 79.9 milyon yapmışım, daha ne cesareti olacak, paraşütsüz uçaktan mı atlayayım, hayat kadınları ile kondomsuz ilişkiye mi gireyim? sen yapma bari... :)

ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 19, 2020, 11:05:11 AM

geçmiş olsun üstat.

öyle deme be abi. Smiley şu yazdıklarımdan sonra, özgür olduğunu iddia eden bu platformda bile p.ç muamelesi göreceğim. 80 milyon eksi 79.9 milyon yapmışım, daha ne cesareti olacak, paraşütsüz uçaktan mı atlayayım, hayat kadınları ile kondomsuz ilişkiye mi gireyim? sen yapma bari... Smiley

Doğru, haklısın kardeş. Üzerine alınma.. Genelleme yaptım ben...Genelde herkes öyle yapmaya başladı zaten.  Sen sadece güzel kodlayarak yazmışsın. O dikkatimi çekti Smiley
Sanırım başımızda ki  Arnold Sivasta Negezer ve  xx milyonluk çantalı hanımı  tahtı terk edene kadar bu böyle devam edecek
trendcoin
Legendary
*

View Profile
November 20, 2020, 04:24:12 AM

Doğru, haklısın kardeş. Üzerine alınma.. Genelleme yaptım ben...Genelde herkes öyle yapmaya başladı zaten.  Sen sadece güzel kodlayarak yazmışsın. O dikkatimi çekti :)
Sanırım başımızda ki  Arnold Sivasta Negezer ve  xx milyonluk çantalı hanımı  tahtı terk edene kadar bu böyle devam edecek

ek olarak, bu oluşumlara kıyısından köşesinden tabi olanları fazla kırmamak için de böyle bir üslup kullandım üstat zaten çeşitli video kayıt görüntüleri kamuya açık birçok platformda mevcut halde bulunuyor. trolün biri ona buna terör örgütü dedi diye herkesin canını sıkamam.

Geçmiş olsun dersimin kadim halkına adı farketmez ister tunceli desinler ister dersim önemli olan oradaki düşünceyi yayabilmek Türkiye’nin en fazla okuma oranına sahip ilidir geçmiş olsun çok yüksek bir şiddeti olmasa da paniklemiştir insanlar

ben tabire bir şey diyemem zaten böyle bir ifadenin kullanımı mümkün olduğu için tercih edilmiş.  forumda atatürk maskesiyle halkın bir kısmını aşağılamaya çalışan trollerin sürekli olarak beslendiği kaynağın tercih ettiği bir ifade olmuş. deprem üzerinden siyasi söylemi çirkin bulduğum için de mesajı buraya taşıdım.

mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
November 20, 2020, 07:43:02 AM

Bugün virüsün suçlusu olarak görülen küçük esnaflardan biriyim kepenk indireceğiz ne zaman açarız belli değil, devletimizin geçen 4 ayki kapatışdaki desteğinin ödemeside geldi Smiley

Alışveriş merkezleri açık.
Kuyumcular açık (dün birini şikayet ettim)
Camiler açık (camide virüs bulamışmıyor sanırım. Kapıda virüsü içeri salmıyorlar)
Berberlerde kapıda özel korumalar virüsü içeri salmıyor
Market ve alışveris merkezlerinin tamamında klima açık.
Denetlemeleri düzgün yapma

Şaka gibi ülkemin şakadan komik tedbirleri.

Cidden coğrafya kader..

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 20, 2020, 04:48:53 PM

Mahsun (Röportaj Adam) Güzel bir içerik yayınlamış ben sevdim. Fotoğraf üzerine tıklayarak youtube.com üzerinden izleyebilirsiniz. izleyebilirsiniz dedim ama yatırım tavsiyesi değildir Smiley

Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 21, 2020, 01:18:49 AM
Last edit: November 21, 2020, 03:35:47 PM by Lachrymose
Merited by Vispilio (2)

~

Herkese teşekkürler arkadaşlar.

Şükür ki evdekiler negatif. Ciğerle bir iki küçük tatsızlık yaşadık, nefesi %90 doldurduğumda kuru dudağın gerilme hissi ve dururken ağrı veriyordu ama bu his sadece 48-72 saat sürdü diyebilirim. Ateşim zaten hiç çıkmadı, en fazla 37.2'ydi. Sigara şirketleri "sigara içenler Covid'e yakalanmıyormuş" gibi asparagas haberler uydurarak kârlarını sürdürmeye çalışıyor. Bu sigara şirketleri geçmişte Hitler'in başlattığı anti-tütün hareketi için de "Hitler söylüyorsa doğru değildir, sigara kansere iyi gelir" şeklinde reklam yapmışlardı. Bu tür palavralara inanmayın. Bu virüs gerçekten ciğerlere saldırmayı denedi.

Benim tavsiyelerim
- Sigara vb. tütün ürünleri içmeyin.
- Koah vb. hastalıklarınız varsa sosyal hayatınızı sıfırlayın.
- Zatürre aşısı işe yaramıyor diyenlere asla inanmayın.
- Favipiravir denen ilacı aksatmayın.

Kullandığım besin takviyeleri
- Lokum burger, Burger Yiyelim (x2)
- Viyana usulü tavuk şinitzel, Green Salads.
- Acılı lahmacun (x6)
- İçli köfte (x12)
- Mercimek çorbası (x3)
- Mandalina (x10)
- Muz (x2)
- Ihlamur (x5)
- Propolis

Semptomlarım
- 1. belirtim orta mide bulantısı (1-2. günlerden itibaren).
- 2. belirtim az öksürük (3-4. günden itibaren).
- 3. belirtim az ciğerde ağrı ve kuru dudak hissi (8. gün).
- 9. gün az-orta ciğer ağrısı ve kuru dudak hissi.
- 10. günden sonra aniden ağrı azalışı.
- 11. günden sonra ağrı kayboluş.
- 13. gündeyim.

Favipiravir yan etkileri
- Sinek ilacı yemiş hissi, hafif uyuşma, konsantrasyon bozukluğu.

Yaş ~24 +- 3
Kan grubu 0Rh-

Evdekiler vebalı muamelesi çekiyor, arasıra öldüm mü diye kontrol ediyorlar. Ateşimin 36.9 ile 37.2 arasında olduğuna inanmayan babam en son elektronik ateş ölçüm aleti satın alıp uzaktan ölçümler yapmaya başladı. Herhangi bir ağrım sızım olmadığına dair onları üzmemek için numara yaptığımı düşünüyorlar. Ben 10 üzerinden 3 veriyorum. Beğendiyseniz like atalabilir ya da kanalıma abone olabilirsiniz.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
January 01, 2021, 02:00:54 PM

Sonunda izleyebileceğim... Ata Demirer'in bu gösterisine gitmeyi o kadar çok istiyordum ki, bir türlü Ankara'ya gelmiyordu. Bu sene başında turne'de Ankara'da vardı ama bu pandemiden dolayı iptal edilmişti. BluTV aboneliğim olmadığı için mecbur torrent'e düşmesini bekledim. Şu anda indiriyorum ve akşam Rakımı alıp izleyeceğim...

Tavsiye ederim. Ata Demirer'in sesi , yorumları gerçekten çok başarılı.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 02, 2021, 03:57:18 PM

Tanışma olur mu bilmem ama şu pandemi döneminde  kurallara takılmadan aklına geldiği gibi konuşabilme alanı olsa ne kadar güzel olur  aklına geldiği gibi yazacaksın ve bu yazdığına gelecek yorumları bekleyeceksin nasıl olurdu acaba.

jopen
Sr. Member

View Profile
January 08, 2021, 11:02:40 PM

Cidden bu işte çok ama çok büyük İ..NELİK var... "R" nin kralı oldu yine. Tabii bu cevaptan sonra ne mi oldu? Özür dilerim , ben Allah'a inançlı biriyim bu yaptığım için "KEFARET" aç parantez (işlenmiş olan bir günahı Tanrı’ya bağışlatmak umuduyla verilen sadaka ya da tutulan oruç.) tutacağım falan demek yerine hooopppp DELETE... Hadi bu dünya sizin bu yaptığınızı unuturda insan hafızası sonuçta, ya bu işin sonunda olacaklar!!!

https://twitter.com/ibbhaberleri/status/1347596935541227520
jopen
Sr. Member

View Profile
January 12, 2021, 08:59:39 PM

Yak
Hayat bi' gün o gün bugün bro
Kimse için değmez be takma kafana be bro
Önüne geçebilecek imkanın yok
Işıklar sönünce karanlık oluyor of
Gecenin içinde geceler kadar uzun olur acıların acımaz acıtır (ah yaaa)
Dağ gibi başımı duman almış
Şöyle iki lafın arasına bi'dal
Çünkü korkunun ecele faydası hiç
Kendini yemenin tokluğu hiç
Ne kadar bağırsa duyduğum hiç
Ne oldu diyene cevabım hiç
Sana olan bana da olur arada, dalıp çıkıyorum arada
Nefesimi tutuyorum bu arada bir derede iki arada
Nedenim sonucum, bu benim (kim o)
Arkana bakma la öndeki benim
Yolumu kesmek isteyen o hayduta söyle ki çetin bir cevizin biriyim
Hayat bi'gün o gün bugün bro (bugün bro bro)
Eline ne geçer aklına takarak ha?
Birinden kurtulsan öteki dadanır of
Yerinden çıkacak gibi olsa da kalbim, neyse
Hiç bitmeyecek gibi olsa da harbim, neyse
Gerilim dolu tellere değerek geçtim, neyse
Ucuz atlattım ama bana pahalıya patladı ama neyse
Dillerin yalanlarından, iftira bataklarından, bileğimdeki prangalardan cana tak etti neyse
Dillerin yalanlarından, iftira bataklarından, bileğimdeki prangalardan cana tak etti neyse
Kafası kuma gömülü devekuşu kalk
Kafanı kaldır ve olanla bitene bak
Ne çok konuştum az anladı onlar hep ahh
Rüzgara sallarım yumruğumu bak
Peşinde koşuyor elinde küreği
Haniydi iyiydi mangaldı yüreği
(Haniydi iyiydi mangaldı yüreği)
Vaktini doldurdu aştı ya süreyi
Yumruğu kafama salladı kırıldı bileği
Maalesef insanın çoğu düşük bütçeli filmler gibi
Çoğu hızlı tırmanmak ister basamakları kaybeder varı ve yoğu
Hisseder yazla bahara musallat olan o kesici soğuğu
Arkası görünmez, camları buğu
Üzgünüm gölünde balesi yarıda kesilen kuğu
Hayat bi'gün o gün bugün bro (bugün bro bro)
Eline ne geçer aklına takarak ha?
Birinden kurtulsan öteki dadanır of

https://www.youtube.com/watch?v=1MVru_rP3ig
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 16, 2021, 02:38:42 PM
Last edit: January 16, 2021, 07:34:03 PM by lossnet

Pi network uygulamasını kullananlar var mı aramızda? Nedir bunun numarası?
Ben geçen aylarda birkaç arkadaşın ref yönlendirmesiyle öylesine meraktan yüklemiştim, kaldı telefonda. Her gün bildirim geliyor, kazım yapıyor güya :) Artık sıkmaya da başladı gerçi!
Batarya ve işlemciyi de tüketmiyor görünürde. 180 Pi birikmiş; ne işe yarayacaksa artık! Öye pek bir umudum da yok, hatta globalde scam diyenler bile var ama alışkanlık yaptı işte birikiyor kendi halinde...
gospodin
Legendary
*

Activity: 2296
Merit: 1459

Cashback 15%

View Profile WWW
January 16, 2021, 03:09:57 PM

Pi network uygulamasını kullananlar var mı aramızda? Nedir bunun numarası?
Ben geçen aylarda birkaç arkadaşın ref yönlendirmesiyle öylesine meraktan yüklemiştim, kaldı telefonda. Her gün bildirim geliyor, kazım yapıyor güya Smiley Artık sıkmaya da başladım gerçi!
Batarya ve işlemciyi de tüketmiyor görünürde. 180 Pi birikmiş; ne işe yarayacaksa artık! Öye pek bir umudum da yok, hatta globalde scam diyenler bile var ama alışkanlık yaptı işte birikiyor kendi halinde...
dün ekşi sözlük'te debeye giren güzel bir entry vardı: pi network
sanırım 2 sene önce ben de bulaşıp hemen silmiştim. benimkisi sırf meraktan ama ne derler bilirsiniz. ya meraktan ya meraktan... Cheesy

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 »  All
  Print  

Jump to: