Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:54:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük hacimde Bitcoin alım ve satım yapmak isteyenleri ofisimize bekleriz 💰💰💰  (Read 2349 times)
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

Buy Bitcoin in Dubai | Buy Bitcoin in Istanbul

View Profile WWW
August 06, 2020, 02:13:50 PM
Last edit: September 08, 2021, 07:17:53 PM by Coinsfera

Nakit para ile Bitcoin mi almak istiyorsunuz? Ve ya büyük hacimde olan BTC'nizi nakite mi çevirmek mi lazım?

Coinsfera Bitcoinshop bu konuda size yardımcı olmaktan memnunluk duyar.

İstanbul'da Müeyyedzade, Necatibey Cd. No.51/A, 34425 Beyoğlu/İstanbul adresinde olan ofisimize uğrayarak dilediğiniz Kripto para işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarımız yardımcı olmaktan memnunluk duyar  Smiley

Minimum miktar: $1000
Dediğimiz gibi büyük hacimler sorun değil Smiley

Devamlı müşterimiz olursanız fiyat konusunda da yardımcı oluruz.
Her hangi bir sorunuz olursa sitemizde olan numaradan ve ya dm'den ulaşabilirsiniz.

İstanbul ofisimiz: Müeyyedzade, Necatibey Cd. No.51/A, 34425 Beyoğlu/İstanbul
İstanbulda Bitcoin al

Ek olarak, Dubai'de de ofisimiz bulunmaktadır. Dolar ve Dirhem üzerinden işlemler gerçekleştiriyoruz.
https://www.coinsfera.ae/

coinsfera.com

Buy Bitcoin in Dubai | Buy Bitcoin in Istanbul | Buy Bitcoin in Kosovo | Buy Bitcoin in London
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
August 07, 2020, 02:11:25 PM

Telegram hattınız aktif değil mi?
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 07, 2020, 02:59:37 PM

@coinsfera Telegram hesabımız aktif efendim.

coinsfera.com

Buy Bitcoin in Dubai | Buy Bitcoin in Istanbul | Buy Bitcoin in Kosovo | Buy Bitcoin in London
webfaresi
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
August 08, 2020, 05:35:01 PM
Last edit: August 08, 2020, 05:49:41 PM by webfaresi

merhaba, yüzdeleri yazmamışsınız. Örneğin o anki binance ekranından %x -+ gibi metodunuz nedir
dükkan ekranında görüntüye yansıttığınız rakamlar hangi borsadan geliyor
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 08, 2020, 08:43:44 PM

merhaba, yüzdeleri yazmamışsınız. Örneğin o anki binance ekranından %x -+ gibi metodunuz nedir
dükkan ekranında görüntüye yansıttığınız rakamlar hangi borsadan geliyor

Merhabalar. Fiyat olarak Binance fiyatlarını baz alıyoruz. Komisyonumuz 4% ama yapılan işlemin hacmine ve ya devamlı müşterilerimize indirim sağlıyoruz.

coinsfera.com

koinforum
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
August 15, 2020, 07:46:18 AM

Merhaba,

Ülkemizde gerçekeltirilen bu tarz işletme ve projelere destek vermek amaçlı Haber sayfamızda içeriğinizi bilgilendirme amaçlı kullanıcılara ücretsiz makale ve haber içeriği eklemek isteriz. 4 Yıldır kripto para sektörüne emek verdiğimiz şu zamanlarda imkanlar dahilinde sektörün gelişmesi ve faliyetlerin artması adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık, ve yapmaya devam edeceğiz.

info@crypto-turkey.com mail adresine konuyla alakalı ilgili çalışan arkadaşınız mail atabilirse, yardımcı olmayı isterim.

Hayırlı İşler.
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 17, 2020, 08:04:16 AM

Merhaba,

Ülkemizde gerçekeltirilen bu tarz işletme ve projelere destek vermek amaçlı Haber sayfamızda içeriğinizi bilgilendirme amaçlı kullanıcılara ücretsiz makale ve haber içeriği eklemek isteriz. 4 Yıldır kripto para sektörüne emek verdiğimiz şu zamanlarda imkanlar dahilinde sektörün gelişmesi ve faliyetlerin artması adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalıştık, ve yapmaya devam edeceğiz.

info@crypto-turkey.com mail adresine konuyla alakalı ilgili çalışan arkadaşınız mail atabilirse, yardımcı olmayı isterim.

Hayırlı İşler.

Çalışan arkadaşımız size mail atacaktır. Emeğiniz için minnettarız.

coinsfera.com

bycoinciii
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
August 17, 2020, 10:52:45 AM

%4 komisyon biraz fazla gibi. Ancak geleceğim Smiley
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 17, 2020, 01:47:03 PM

%4 komisyon biraz fazla gibi. Ancak geleceğim Smiley

Devamlı müşterilerimize ve büyük hacimde olan işlemlerde fiyat konusunda yardımcı oluyoruz. Bekliyoruz Smiley

coinsfera.com

KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
August 23, 2020, 04:36:50 PM

Dün uğradım da yetkili arkadaş yokmuş, başka bir zaman görüşürüz inşaallah Smiley
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 24, 2020, 08:26:00 AM

Dün uğradım da yetkili arkadaş yokmuş, başka bir zaman görüşürüz inşaallah Smiley

Evet efendim. Cumartesi yarım iş günü olduğu için erken gelmenizde fayda var.
Gelmeden de telefon numaramızla da iletişime geçip geleceğinizden haberdar ederseniz daha rahat olur hem  Smiley

Çalışma saatlerimiz İstanbul için :
Pazartesi 9AM–6PM
Salı 9AM–6PM
Çarşamba 9AM–6PM
Perşembe 9AM–6PM
Cuma 9AM–6PM
Cumartesi 9AM–3PM
Pazar - Kapalı

Çalışma saatlerimiz Dubai için :
Pazartesi 9AM–7PM
Salı 9AM–7PM
Çarşamba 9AM–7PM
Perşembe 9AM–7PM
Cuma - Kapalı
Cumartesi 9AM–7PM
Pazar 9AM–7PM

coinsfera.com

webfaresi
Newbie
*

View Profile
September 13, 2020, 10:38:25 AM

Merhaba,
gelmeden önce bildirmemize gerek var mı? 50bin, 100bin, 150bin TL gibi hacimlerde hiç söylemeden elinizde nakit oluyor mu?

Birde geçen akşam arkadaşlarla sohbetimizde forum üzerinden sorarım dediğim birkaç şeyi yöneltmek istiyorum. Sorulardan bazıları saçma veya komik gelebilir lütfen mazur görün. Sonuçta bunları merak ediyoruz belki başka arkadaşlarda merak ediyordur diye yöneltiyorum;

1) Bozan kişi yada kurum irtibatta olduğu elemanlarla sen bozuma geldiğinde haberleşir. Bozduktan sonra arkana o kişileri takarlar uygun bir vakitte sana saldırırlar. Bu sayede bozan kişi yada kurum hiç alakasız gözükür ama sen saldırılmış/dolandırılmış olursun. Böyle bir durum risk vb. olaylarla karşılaştınız mı? saçma da olsa böyle birşey olabiliyor mu?

2) Sadece eth, btc mi bozuluyor. Yoksa elimizdeki USDT 'leri de bozma imkanımız varmı?

3) Bozdurulurken para hazır  oluyormu ve 200 lük banknotlar halinde mi? Yani 100 lük destelerle 200 lük banknotlar hazır gelindiğinde hemen işlem yapılıp veriliyormu yoksa uzun bir süre bekletiliyor mu?

4) Sahte para duruman karşın nasıl önlemler var? Örneğin 100bin TL çekilecek. Parasayma makinasında 200lük banknotlar sayılıp 100 er 100er bantlanıp 5 adet 20bin mi teslim ediliyor.

İyi çalışmalar.
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 14, 2020, 07:36:50 AM

Merhaba,
gelmeden önce bildirmemize gerek var mı? 50bin, 100bin, 150bin TL gibi hacimlerde hiç söylemeden elinizde nakit oluyor mu?

Birde geçen akşam arkadaşlarla sohbetimizde forum üzerinden sorarım dediğim birkaç şeyi yöneltmek istiyorum. Sorulardan bazıları saçma veya komik gelebilir lütfen mazur görün. Sonuçta bunları merak ediyoruz belki başka arkadaşlarda merak ediyordur diye yöneltiyorum;

1) Bozan kişi yada kurum irtibatta olduğu elemanlarla sen bozuma geldiğinde haberleşir. Bozduktan sonra arkana o kişileri takarlar uygun bir vakitte sana saldırırlar. Bu sayede bozan kişi yada kurum hiç alakasız gözükür ama sen saldırılmış/dolandırılmış olursun. Böyle bir durum risk vb. olaylarla karşılaştınız mı? saçma da olsa böyle birşey olabiliyor mu?

2) Sadece eth, btc mi bozuluyor. Yoksa elimizdeki USDT 'leri de bozma imkanımız varmı?

3) Bozdurulurken para hazır  oluyormu ve 200 lük banknotlar halinde mi? Yani 100 lük destelerle 200 lük banknotlar hazır gelindiğinde hemen işlem yapılıp veriliyormu yoksa uzun bir süre bekletiliyor mu?

4) Sahte para duruman karşın nasıl önlemler var? Örneğin 100bin TL çekilecek. Parasayma makinasında 200lük banknotlar sayılıp 100 er 100er bantlanıp 5 adet 20bin mi teslim ediliyor.

İyi çalışmalar.

Merhabalar.
Belirttiğiniz hacimler sorun değil lakin Whatsapp ya da Telegramdan ulaşarak saat belirleyerek gelirseniz daha rahat ve hızlı hizmet sunabiliriz.
Tüm işlemler Dolar üzerinden yapılıyor.

1) İstanbul ofisimiz Kapalı Çarşıda bulunup güvenlilik açısından her tür önlem alınmıştır. Belirttiğiniz durumla hiç karşılaşılmadı ve şirketin sizin işlemi başka birine haber etmesi ve bunun sizi tehlikeye atabilmesi söz konusu bile olamaz. Bu sektörde olduğumuz müddetce asla böyle bir vaka yaşanmadı, yaşanmayacaktır. (Müşterilerimizin yine de dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.)

2) Binance platforması üzerinden çalıştığımız için o exchange'de olan tüm coin'lerle alışveriş yapılabiliyor. USDT dahil alım ve satım yapabilirsiniz.

3) Daha önce belirttiğim gibi Dolar üzerinden işlem yapılıyor, haliyle 100'lük banknotlarla teslim ediliyor.

4) Tüm nakit paralar makinadan geçirilerek orjinalliği test ediliyor. Bu konuda endişe etmeyiniz.

coinsfera.com

GB47
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 06, 2020, 11:42:04 AM

Nakit para ile Bitcoin mi almak istiyorsunuz? Ve ya büyük hacimde olan BTC'nizi nakite mi çevirmek mi lazım?

İstanbul'da Kapalıçarşıda olan ofisimize uğrayarak dilediğiniz Kripto para işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarımız yardımcı olmaktan memnunluk duyar  Smiley

Her hangi bir sorunuz olursa sitemizde olan numaradan ve ya dm'den ulaşabilirsiniz.

İstanbul ofisimiz:
https://coinsfera.com/tr/istanbul-ofisi/

Ek olarak, Dubai'de de ofisimiz bulunmaktadır. Dolar ve Dirhem üzerinden işlemler gerçekleştiriyoruz.
https://coinsfera.com/tr/dubai-ofisi/

i have bitcoin want to sell it in turkey by bank transfer
what's the rate please
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 09, 2020, 08:42:50 AM

İstanbul'da Kapalıçarşıda olan ofisimize uğrayarak dilediğiniz Kripto para işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarımız yardımcı olmaktan memnunluk duyar  Smiley

İstanbul ofisimiz:
https://coinsfera.com/tr/istanbul-ofisi/

https://coinsfera.com/tr/dubai-ofisi/

i have bitcoin want to sell it in turkey by bank transfer
what's the rate please

We are not working with banks unfortunately. All the transactions are made by cash.

coinsfera.com

webfaresi
Newbie
*

View Profile
October 17, 2020, 11:11:46 AM

büyük hacimde işlem yaptım. Güvenilir bir yer. Kapalı çarşı girişi yanında. Sahipleri ilgili, güzel ağırladılar, işlemi hemen tamamladılar. Herhangi bir bekleme veya sıkıntı yaşamadan hızlıca işleminizi yapıyorlar. Bundan sonra sürekli çalışacağım bir yer, tavsiye ederim.
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2020, 01:23:59 PM

büyük hacimde işlem yaptım. Güvenilir bir yer. Kapalı çarşı girişi yanında. Sahipleri ilgili, güzel ağırladılar, işlemi hemen tamamladılar. Herhangi bir bekleme veya sıkıntı yaşamadan hızlıca işleminizi yapıyorlar. Bundan sonra sürekli çalışacağım bir yer, tavsiye ederim.

Firmamızı seçtiğiniz için minnettarız. Memnun kalmanıza çok sevindik ve yine bekleriz  Smiley

coinsfera.com

valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
December 26, 2020, 04:04:47 PM

işlem nasıl gerçekleşiyor.önce para verilip transfer mi yoksa önce transferi mi istiosunuz.

Ayrıca diyelim parayı aldık transferi yaptık çıkdık.

10 dk sonra bu adam beni dolandırdı gibi şeylere maruz kalmamak için nasıl bir durum olusuyor. Yani bu alışverişin dayanağı nasıl oluyor.
webfaresi
Newbie
*

View Profile
December 27, 2020, 07:39:28 AM

işlem nasıl gerçekleşiyor.önce para verilip transfer mi yoksa önce transferi mi istiosunuz.

10 dk sonra bu adam beni dolandırdı gibi şeylere maruz kalmamak için nasıl bir durum olusuyor. Yani bu alışverişin dayanağı nasıl oluyor.

Ben kendi para makinamla gittim iş yerine. Aktarımı yapıyorsun, paralelde paranı kendi para sayma makinalarında sayıyorlar. Bana teslim ettiklerinde bende kendi para sayma makinamdan geçirdim aldım çıktım.
Güvensizlik hissetmedim, ilgililer.
Coinsfera (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 28, 2020, 09:11:37 AM

Öncelikle müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu yüzden şimdiye kadar şikayetçi bir müşterimiz olmadı, olmaması için de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İlk olarak transfer yapılıyor, hesaba oturulan para komisyonu ile birlikte hesaplanıp ödeme yapılıyor. İşlem yapıldığı sürece bekleme yapabilirsiniz rahatlığınız için.

coinsfera.com

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: