Kim okumadan yorum yapmış.... Burana bitcoin manyağı tipler var. Bunlar bitcoini cennetmekan, eleştirilemez, anayasanın değiştirilemez maddeleri gibi bir şey sanıyorlar. Her bitcoin övgüsüne balıklama atlıyorlar. Beleşten para kazandıkları için hayranlar. Siz giderken ben dönüyordum. Bitcoine tek saygım var. manipülasyon yapıp sazanları avlıyorsun.
Onların kaderi avlanmak. Av değil avcı olmak istiyorsan para kazandığın hiçbir şeyi pulşatırmayacaksın... 2017 senesiydi pek çok sazanın gözdesi Coniler vardı( coin tamam coin ))) hepsi ellerinde patladı. Yatırdıkları paralar astronomik ölçüde değer kaybetti Pc alacakları para ile ciklet alıp çiğnediler. Ama hala akıllanmadılar :)))
Bu haberler sazanlara özel haberler siz hodl yapın ki birileri de vurgun yapsın :)
ilk önce "19k'dan alana göre mi 1 dolardan alana göre mi" dedin, yaptığın yorumun konuyla alakası olmadığını anlayınca da "hold, mold, ben daha eskiyim, bitcoin manyakları, sazanları avlarlar, put, coni-moni" falan diyerek hominem yapıyorsun ve tartışmayı alakasız yerlere götürmeye çalışıyorsun. :))
kabul et, konuyu okumadan (ya da anlamadan) yorum yaptın, burayı okuyan herkes de ayan beyan bu durumun farkında! :))
getirdiğin eleştirilere cevap vermek konunun sapmasına sebep olacak ama muhabbetin havada kalmaması için bir kısmına cevap vermek istiyorum. bitcoin'e tapmıyorum, eleştirdiğim yerleri de var; mesela majority problemi gerçeği gibi. ayrıca, holder değilim; eski mesajlarıma falan bakabilirsin, ya da gösterebilirim. hatta eeeeen eski mesajlarımdan birinde holda karşı olan genel tavrım da mevcuttur.
...
herkese bol kazanç.
hodl yok lambo yalan :D
manipüle muhabbetine falan hiç girmiyorum, konunun bambaşka yerlere gitmesine gerek yok, iki postta kendimize yeterince yabancılaştık zaten... :)