Bitcoin Forum
June 24, 2024, 04:47:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Mina protocol (eski Coda protocol)  (Read 3632 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 10, 2021, 01:44:55 PM

Bugün mina tweet atmış, farklı browserlardan çoklu girişi engellemek için coinlistle temastayız diye, bu sefer multi denemeleri engelleyecekler sanırım, tamamen şansa kalacak sıra almak.

Sistemde gerçekten böyle bir açık var mı? Yani buradan faydalanıp birkaç borwserdan farklı sıra numarası alan var mı? İşe yarıyorsa biz de yapalım. Bu arada UTC filan saati deniyor. Arkadaşlar tam olarak 13 nisan (Yani salı gecesi, gece saat 3.00’te mi satış başlayacak) bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir de diyelim almayı başardık. Hangi borsada satış olacak belli mi acaba? Teşekkürler.
casperda söyle bir salaklık yaptılar. sıraya girdirip sonra login yaptırdılar. yani aynı browserda bile 100 tane farklı sıra almak mumkundu.
ben bu durumu farkettım ama ben farkettıysem bunlarda farketmıstır. bir onlem yaparlar dedim yapmadılar:)
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
April 10, 2021, 04:16:21 PM
Last edit: April 11, 2021, 08:05:20 PM by edandrada

aynı browserda aynı numarayı verdiler. farklı browsweri denemediğim için blmiyorum.
adamlar 500 dolar yapmış max katılımı.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 10, 2021, 07:29:37 PM

aynı browserda aynı numarayı verdiler. farklı browsweri denemediğim için blmiyorum.
adamlar 250 dolar yapmış max katılımı. 10x etse bile 2500 dolar. uğraşmaya beklemeye değmez.
max limiti en son 1000 dolardan 500 dolara indirdiler: https://coinlist.co/mina

250 dolar olduğu nerede yazıyor? bu limitler biraz can sıkıcı olmaya başladı. yüksek tutarlarsa balinalar silip süpürüyor, düşük tutarlarsa kimse aldığını güzel bir karla satamıyor. hype yüksek olunca adamlar 500 dolarla daha fazla kişinin token almasını istemişler.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 10, 2021, 07:50:22 PM

adamlar 250 dolar yapmış max katılımı. 10x etse bile 2500 dolar. uğraşmaya beklemeye değmez.
250 dolar olduğuna dair bir yazı göremedim ben?
https://coinlist.co/mina

Purchase Limits   $50 min
$500 max**

** Max purchase cap has been lowered from $1,000 to $500 as of April 7, 2021 per https://coinlist.co/help/why-was-the-maximum-purchase-amount-reduced-to-500-from-1-000

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 10, 2021, 08:13:14 PM

Bence limiti 500 $ indirmeleri güzel. Alabilen herkes alsın istesinler. Daha öncelerden olanlar belli. Yüksek miktar alım yapıyorlardı ve sadece yüz kişinin para kazanması oluyordu. Mina bu şekilde tabana yayılmasını istemiş. Ben şahsen 1000 $ ayırmıştım ama 500 $ da gayet makul.

@gospodin sen paylaşımcı adamsın ya Smiley X3 - X4 satılsın gitsin Smiley Seni gayet iyi anladım tam dengesini yok bu işin.
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
April 10, 2021, 08:42:40 PM

Arkadaşlar community sale dediği ne oluyor tam olarak? Birisi beni aydınlatabilir mi? Ona dahil olmak için ne yapmak gerekiyor ?
belqiti
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
April 10, 2021, 10:05:52 PM

Bence limiti 500 $ indirmeleri güzel. Alabilen herkes alsın istesinler. Daha öncelerden olanlar belli. Yüksek miktar alım yapıyorlardı ve sadece yüz kişinin para kazanması oluyordu. Mina bu şekilde tabana yayılmasını istemiş. Ben şahsen 1000 $ ayırmıştım ama 500 $ da gayet makul.

@gospodin sen paylaşımcı adamsın ya Smiley X3 - X4 satılsın gitsin Smiley Seni gayet iyi anladım tam dengesini yok bu işin.

Arkadaşlar, mina hangi borsada listelenecek. Yani biz aldık, nerde satacağız acaba?
gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
April 10, 2021, 10:10:38 PM

Arkadaşlar, mina hangi borsada listelenecek. Yani biz aldık, nerde satacağız acaba?
henüz piyasaya girmemiş bir varlıktan bahsediyoruz burada. belki hiçbir zaman bir borsada listelenmeyecek belki de kilitler açıldığı zaman en büyük 5 borsada listelenecek. bizlerin bunu bilmesinin imkanı yok. coinlist üzerinden yapılan satışa katılarak geleceğe yönelik olarak bir risk satın alıyoruz hocam. o borsa mı bu borsa mı olmuş diye düşünmeye gerek yok. mina'yı aldınız mı? gerisini siktir edin.
belqiti
Newbie
*

View Profile
April 10, 2021, 10:22:54 PM

henüz piyasaya girmemiş bir varlıktan bahsediyoruz burada. belki hiçbir zaman bir borsada listelenmeyecek belki de kilitler açıldığı zaman en büyük 5 borsada listelenecek. bizlerin bunu bilmesinin imkanı yok. coinlist üzerinden yapılan satışa katılarak geleceğe yönelik olarak bir risk satın alıyoruz hocam. o borsa mı bu borsa mı olmuş diye düşünmeye gerek yok. mina'yı aldınız mı? gerisini siktir edin.

Eyvallah. Bakalım bize de bir parça düşerse, gireceğiz. İlk defa bir ön satışa katılıyorum böyle. Umarım her şey güzel olur. Algo olarak yolladım parayı. Bekliyorum.
belqiti
Newbie
*

View Profile
April 11, 2021, 02:59:19 PM

Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.
MK-74
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1228

View Profile
April 11, 2021, 04:57:34 PM

Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.

Scam muhabbetini nerden çıkardın hocam proje taş gibi proje scamlık hiç bir durumu yok normal devam et scam diyenlerede aldırma scam olsa bu kadar büyük yatırım şirketlerinin portföyünde bu coin olmazdı %100 benim için güvenilir bir coin.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 11, 2021, 06:21:29 PM

Bu düsturunuzu bu proje özelinde değil bütün kripto yatırımlarınız için yapın.
500 dolar sizi üzecek bi paraysa hiç bulaşmayın.
500 doları coinlist'e gönderirken vereceğiniz 15-20 dolar, satıştan token alamazsanız geri çekerken vereceğiniz 20-30 dolar sizi üzecekse hiç bulaşmayın.
Yaklaşık 1 haftadır beni mina için arayanlara ne yapmaları gerektiğini tarif ederken girişte ve olası çıkışta verecekleri fee'leri söyleyince vazgeçtiler. Bu paralar sizin için önemliyse hiç girmeyin.
"40-50 dolar nereye giderse gitsin" derseniz o zaman olur.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
April 11, 2021, 06:51:49 PM

casper satışında olduğu gibi parayı göndermek için 2 gün süre verecekler mi acaba?

,........
PHI1618
Legendary
*

View Profile
April 11, 2021, 07:53:35 PM

casper satışında olduğu gibi parayı göndermek için 2 gün süre verecekler mi acaba?
Bununla alakalı bir açıklama göremedim ama aynı sistem devam eder diye düşünüyorum.

maximum 250 dolarlık alabiliyorsunuz. isteseniz de 500 dolarlık satmıyorlar.
böyle olunca yeterli hype olmuyor. herkes kazanacak ama az kazanacak.
Yukarıda da sordum oralı olmadınız, 250 dolar limiti nerede? Hangi kaynakta okudunuz bunu?

Purchase Limits   $50 min - $500 max**

500 dolar üst limit.

gospodin
Legendary
*

alex

View Profile WWW
April 11, 2021, 08:03:42 PM

Yukarıda da sordum oralı olmadınız, 250 dolar limiti nerede? Hangi kaynakta okudunuz bunu?

Purchase Limits   $50 min - $500 max**

500 dolar üst limit.

aynı şeyi ben de sordum ama arkadaş inadına 250 dolar da 250 dolar yazıp duruyor. coinlist'in mina protocol ile ilgili yazısında hala 500 dolar yazıyor. hatta mina'nın twitter sayfasında da bu 500 dolar geçerli.

son olarak da arkadaşlar kafanıza yatmıyorsa girmeyin. birileri alıyor diye ya da sırf coinlist'te daha önce çıkan projeler para etti diye almak zorunda değilsiniz.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
April 11, 2021, 08:04:47 PM

kusura bakmayın. düzeltiyorum.

katılım yarıya düştü dendi, max cap 1000 imiş. 500 sanıyordum. o yüzden 250 deyip duruyorum.

haklısınız. 1000 den 500 e inmiş.

belqiti
Newbie
*

View Profile
April 11, 2021, 08:27:14 PM
Last edit: April 11, 2021, 08:42:25 PM by belqiti

500 doları coinlist'e gönderirken vereceğiniz 15-20 dolar, satıştan token alamazsanız geri çekerken vereceğiniz 20-30 dolar sizi üzecekse hiç bulaşmayın.
Yaklaşık 1 haftadır beni mina için arayanlara ne yapmaları gerektiğini tarif ederken girişte ve olası çıkışta verecekleri fee'leri söyleyince vazgeçtiler. Bu paralar sizin için önemliyse hiç girmeyin.

Yok tabii ki 40-50 dolar mesele değil. Piyasa scam işlerle dolu. İlk defa bir icoya katıldığım için sadece öğrenmek istedim. Kriptodaki riskler elbette her şey için var. Fakat, 500doların geri dönüşü olmayan bir işe gitmesi beni fazlası ile üzer. 100 filan olsan neyse. Ayrıca Algo yolladım çok bişi tutmadı. Usdt çevirirken komisyon alıyor herhalde. Bakalım.

NOT: Algo attım sadece USDC ve BTC’ye çevirebiliyorum. USDC ile alınabiliyor mu, Tethere çeviremiyorum ALGO’yu.
onko
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
April 11, 2021, 11:18:47 PM

Yok tabii ki 40-50 dolar mesele değil. Piyasa scam işlerle dolu. İlk defa bir icoya katıldığım için sadece öğrenmek istedim. Kriptodaki riskler elbette her şey için var. Fakat, 500doların geri dönüşü olmayan bir işe gitmesi beni fazlası ile üzer. 100 filan olsan neyse. Ayrıca Algo yolladım çok bişi tutmadı. Usdt çevirirken komisyon alıyor herhalde. Bakalım.

NOT: Algo attım sadece USDC ve BTC’ye çevirebiliyorum. USDC ile alınabiliyor mu, Tethere çeviremiyorum ALGO’yu.

USDC de uygundur hocam
Colala
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 1

View Profile
April 12, 2021, 07:31:52 AM

Bu algo binance da gönderildi diyor coinlist hesabına yansıması ne kadar zaman alıyor
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
April 12, 2021, 08:01:04 AM

Bu algo binance da gönderildi diyor coinlist hesabına yansıması ne kadar zaman alıyor

Maalesef bu Coinlist'in büyük bir eksiği.
Geçenlerde Casper için gönderdiğim USDT yatırma işlemini çok uzun süre boyunca onaylamadılar. Ya bunu yapan mekanizması sıkıntılı ya da pek ihtimal vermesem de bu onay işini manuel yapıyorlar.

Bu denli büyük satış işlemlerini karşılayabilecek kapasiteleri var mı emin değilim ama çok tercih ediliyorlar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: