Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:43:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: NuCypher  (Read 793 times)
Lachrymose (OP)
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
January 12, 2021, 01:00:49 AM

Worklock için kitlenen ETHlerin yarısı serbest bırakıldı.
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2021, 07:26:54 PM

Az önce baktım iade etmişler yarısını ethereumun. Can oldu bana ya. 350 dolardan kitlemiştik galiba bugün 1100 dolar ediyor. Nucypher şimdiden kazandırdı lakin asla satmam bu ethereumlar çok kıymetli. Daha ethereum 1500-2000-5000 dolar kademelerini sırayla test edecek boğa döneminde şu an bile çok ucuz ethereum için fiyat.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 12, 2021, 08:01:52 PM

Coinlist withdraw işlemleri için olağanüstü fee ücreti istiyor ve bunu sadece ağ ücreti olarak tanımlamaları inandırıcı değil. Sabah çekmeyi denediğimde hızlı işlem için gwei 100 gwei (~2$) civarındaydı ve istedikleri çekim ücreti 0.03 eth (~32$) civarındaydı. Şimdi ise hızlı işlem için ethereum ağında istenen bedel 80 gwei (~1.8$) coinlist ise 0.02 eth (~21$) çekim ücreti talep ediyor. Ve bunu hiç ücret almıyoruz, sadece ağ ücreti alıyoruz olarak lanse ediyorlar. Bu kullanıcıyı kandırmaktan başka bir şey değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
alpoahmo
Full Member

View Profile
January 12, 2021, 09:00:32 PM

Coinlist withdraw işlemleri için olağanüstü fee ücreti istiyor ve bunu sadece ağ ücreti olarak tanımlamaları inandırıcı değil. Sabah çekmeyi denediğimde hızlı işlem için gwei 100 gwei (~2$) civarındaydı ve istedikleri çekim ücreti 0.03 eth (~32$) civarındaydı. Şimdi ise hızlı işlem için ethereum ağında istenen bedel 80 gwei (~1.8$) coinlist ise 0.02 eth (~21$) çekim ücreti talep ediyor. Ve bunu hiç ücret almıyoruz, sadece ağ ücreti alıyoruz olarak lanse ediyorlar. Bu kullanıcıyı kandırmaktan başka bir şey değil.

Hocam ben buna dikkat etmeden çektim. Şimdi siz deyince baktım 0.03 eth fee ücreti kesmiş cidden cüzdanıma geri gönderdim. Network fee 0.03 demiş 0.01 küsür eth gitmiş feeye. Resmen bu dolandırıcılık ya. Bu borsa kadar saçma bir site görmedim zaten. Kullanacak olan varsa coinlisti asla kullanmasın
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
January 16, 2021, 04:35:48 PM

3 ay sonra kalan yarısı verilecek.
coinlistin son zamanlarda yaptığı en iyi işlerden biri oldu FLOW ile birlikte.

ether başı 570 nucypher vereceklerdi.
şu an 0.2 dolar nucypher.
ether başı yaklaşık 120 dolar gelecek.

dağıtım zamanı nu dump yiyebilir fakat ne olursa olsun iyi bir pasif gelir oldu.

alpoahmo
Full Member

View Profile
January 16, 2021, 08:57:04 PM

3 ay sonra kalan yarısı verilecek.
coinlistin son zamanlarda yaptığı en iyi işlerden biri oldu FLOW ile birlikte.

ether başı 570 nucypher vereceklerdi.
şu an 0.2 dolar nucypher.
ether başı yaklaşık 120 dolar gelecek.

dağıtım zamanı nu dump yiyebilir fakat ne olursa olsun iyi bir pasif gelir oldu.

İyi para veriyormuş bu bilgiyi bilmiyordum. Kitledik ama kaç dolar verecek hiç merak etmemiştim. Nucypher’ın fiyatı çok ucuz şu an bence. E bu kilitler açılınca daha düşecek. O zamana kadar bayağı artış beklentisi içerisindeyim. Boşa kilitlemiş gibi hissettim kendimi lakin işte ethereum arttı satmayacağım için benim için değişen bir şey yok 1 ethereum 1 ethereum sonuç olarak
Prelektro
Sr. Member

Activity: 281
Merit: 250

View Profile
January 17, 2021, 12:34:46 PM

Bu tip coinlerde piyasaya büyük bir arz olacaksa genelde öncesinde fiyat şişirilir. Ben açıkcası aynı şeyin Nu içinde olacağını düşünüyorum. Nisan öncesi büyük borsa listelemeleri, spekülatif haberler ile fiyat yukarı çekilir ve fiyat yükselişini görüp habersiz olan yeni alıcıya o fiyatlardan satılır. Çünkü worklock kontratına 350 bin gibi çok ciddi miktarda ether kilitlendi ve çoğu son anda bir anda girdi. Bu kadar para kilitleyen adamların bir planı vardır diye düşünüyorum açıkcası. Bu senaryonun gerçekleşmesinde tek büyük engel Nisan'a kadar piyasa ani bir şekilde çakılıp yeni bir ayı dönemine girerse biraz sekteye uğrayabilir ama böyle bir şey olsa bile bazı coinler ayı piyasasında bile yeterince spekülasyon ile yürüyebilir.

Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
January 17, 2021, 12:53:28 PM
Merited by ZekiBeyy (1)

Bu tip coinlerde piyasaya büyük bir arz olacaksa genelde öncesinde fiyat şişirilir. Ben açıkcası aynı şeyin Nu içinde olacağını düşünüyorum. Nisan öncesi büyük borsa listelemeleri, spekülatif haberler ile fiyat yukarı çekilir ve fiyat yükselişini görüp habersiz olan yeni alıcıya o fiyatlardan satılır. Çünkü worklock kontratına 350 bin gibi çok ciddi miktarda ether kilitlendi ve çoğu son anda bir anda girdi. Bu kadar para kilitleyen adamların bir planı vardır diye düşünüyorum açıkcası. Bu senaryonun gerçekleşmesinde tek büyük engel Nisan'a kadar piyasa ani bir şekilde çakılıp yeni bir ayı dönemine girerse biraz sekteye uğrayabilir ama böyle bir şey olsa bile bazı coinler ayı piyasasında bile yeterince spekülasyon ile yürüyebilir.

NuCypher iyi proje, ben de bu senaryonun gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Ayrıca güzel hesapmış hocam gözüm kaldı, belki bigün bir tur bineriz.
Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
February 10, 2021, 05:42:02 AM

Kalan ETHlerin de kilidi açildi. İlginçtir ki aylarca erken açtılar.
alpoahmo
Full Member

View Profile
February 10, 2021, 03:55:52 PM

Az önce gördüm konuyu baktım kilitler açılmış. Ben de diyorum ethereum neden düşünüyor diye. Nilsem daha erken görsem satardım şimdi ucuzdan geri toplardım. Neyse ethereum satılmaz tek canımı sıkan coinlistten ethereumları kurtarmak lazım çok fee istiyor ya. Neden erken açıldı nular ne zaman yatacak acaba?
edandrada
Member
**

View Profile
February 10, 2021, 07:59:04 PM

Az önce gördüm konuyu baktım kilitler açılmış. Ben de diyorum ethereum neden düşünüyor diye. Nilsem daha erken görsem satardım şimdi ucuzdan geri toplardım. Neyse ethereum satılmaz tek canımı sıkan coinlistten ethereumları kurtarmak lazım çok fee istiyor ya. Neden erken açıldı nular ne zaman yatacak acaba?

nisan 2 hafta olarak planlanmıştı.
umarım boğa sezonunu kaçırmayız.

alpoahmo
Full Member

View Profile
February 10, 2021, 08:39:27 PM

Hocam ethereumları dağıttılar ya dedim nucypherları da erken dağıtırlar mı acaba dedim. Dağıtmamaları güzel ya her gün artıyor. Umarım boğa uzun sürer 1-2 dolarları görür bu nu da kar ederiz güzel değer ethereum kitlediğimize. Boşa iki kere fee ödedim ethereumları çekmek için.
edandrada
Member
**

View Profile
February 10, 2021, 08:49:45 PM

Hocam ethereumları dağıttılar ya dedim nucypherları da erken dağıtırlar mı acaba dedim. Dağıtmamaları güzel ya her gün artıyor. Umarım boğa uzun sürer 1-2 dolarları görür bu nu da kar ederiz güzel değer ethereum kitlediğimize. Boşa iki kere fee ödedim ethereumları çekmek için.

coinlist iyi güzel hoş da böyle küçük çakallıkları yüzünden insan soğuyor kendisinden.
normalden yüksek komisyon alıyorlar çekimlerde.

alpoahmo
Full Member

View Profile
February 11, 2021, 12:38:52 AM

coinlist iyi güzel hoş da böyle küçük çakallıkları yüzünden insan soğuyor kendisinden.
normalden yüksek komisyon alıyorlar çekimlerde.

Sorma hocam iki seferde toplam 0.06 ethereum komisyon ödedim ya. Yani 105 dolar şu an güncel kurla ethereumun gitti. Ben bunlara geri cüzdanıma çekebilmek için. Bir daha bu coinliste bulaşmam. Tron ya da bsc ağı da yok ki ucuza gönderelim.
alpoahmo
Full Member

View Profile
February 12, 2021, 05:53:27 PM

Ya şimdi ben çözemedim hala. Şimdi bu nucypherlar nisanda mı açılacak kesin mi? Belki dedim ethereum kilitlerini açtıkları gibi nucypherları da açarlar. Bu proje tutar diye uzun süre tutacaktım lakin nedense vazgeçtim ya. Gelsin hemen satalım Smiley
edandrada
Member
**

View Profile
February 12, 2021, 07:34:03 PM

Ya şimdi ben çözemedim hala. Şimdi bu nucypherlar nisanda mı açılacak kesin mi? Belki dedim ethereum kilitlerini açtıkları gibi nucypherları da açarlar. Bu proje tutar diye uzun süre tutacaktım lakin nedense vazgeçtim ya. Gelsin hemen satalım Smiley

onu açmazlar. coinleri unlock sürelerini kafalarına göre yapamıyorlar.

hemen satmayın. satsanız bile en az yarısını tutun elinizde

Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
April 20, 2021, 12:22:36 AM

NuCypherler dağıtıldı.

~300lerden alınan Etherler 940 + 1600 küsürlerde satıldı + Ethereum başına 555 Nu (~$270) kazandırdı.

Zorunlu hold iyi bir yatırım oldu ama piyasa bu haldeyken bence Nu çook ucuz.
edandrada
Member
**

View Profile
April 20, 2021, 01:46:14 AM

NuCypherler dağıtıldı.

~300lerden alınan Etherler 940 + 1600 küsürlerde satıldı + Ethereum başına 555 Nu (~$270) kazandırdı.

Zorunlu hold iyi bir yatırım oldu ama piyasa bu haldeyken bence Nu çook ucuz.

1 eth başı 670 NuCypher dağıtılmış.
570 NuCypher dağıtılacağını açıklamışlardı. 100 NuCypherda staking geliri olarak hesaba yatırmışlar.
adamlar dürüst.

baya karlı bir lockdrop oldu. marketle beraber düşüş hareketi gösteriyor. umarım ekstra bir düşüş yaşamaz NuCypher.

Lachrymose (OP)
Hero Member

View Profile
April 20, 2021, 09:02:13 AM

Bu bir yatırım tavsiyesi değil ama uzun vadede potansiyel gördüğüm bir kripto parayı sizinle paylaşmak istiyorum. Dün gece NuCypher altı ay önce worklocka katılan kullanıcılara NU ödülü verdi ve ödülü alan kişiler $NU'yu borsada dumpladı. Ben bu düşüşün bir alım fırsatı olduğunu düşünerek $0.3'e iğne attığı anda $NU satın aldım ve aynı zamanda $0.38lerden de ekleme yaptım. NuCypher'in uzun vadede yüksek bir potansiyel taşıdığına inanıyorum ve sebepleri şu şekilde:

- Coinlist projesi.
- Coinbase'de listeli.
- Binance, FTX ve Huobi'de listeli değil (ama listelenme ihtimali çok yüksek).
- Ödülcüler fiyatı dumpladı ve artık bedavaya dağıtılan token kalmadı.
- Emisyon çok düşük (her ay sadece ~7 milyon $NU dolaşıma giriyor).
- SAFT1 yatırımcılarının kilidi %100 açıktı ve çoktan sattılar.
- SAFT2 yatırımcıları her ay sadece ~3 milyon token alıyor.
- Yatırımcılar çok iyi: Arrington XRP, BitFury, Bitmain, CoinFund, Compound, Fenbushi, Hashed, Kenetic, Polychain, SatoshiFund, Y Combinator.

Yatırım taviyesi değildir.

https://t.me/v99zcom/198
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 261

View Profile
October 15, 2021, 10:27:00 AM

NU Çıldırdı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: