Bitcoin Forum
May 17, 2024, 07:40:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchain Girişimcisi Olmak #3 | Altuğ Öztürk  (Read 116 times)
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
October 05, 2020, 06:51:09 PM

Farklı yollardan yürümüş blokzinciri konusunda çalışan insanları konuk aldığımız, “Blockchain Alanında Çalışmak” isimli serimize yeni bir videoyla devam ediyoruz.

Bu videoda, Paratica hissedarlarından ve Chiliz x Socios.com Tükiye Marketing ve İş Geliştirme Danışmanı Altuğ Öztürk’ü konuk ettim. Akademik geçmişini, Kanada, Avustralya, Norveç'teki eğitim ve çalışma hayatını ele alırken, KryptEd Educhain OÜ kripto para girişiminin nasıl başarısız olduğunu, Paratica ve Socios'da neler yaptığını konuştuk.

Kripto para ve blockchain meraklısı gençlere, bu alanda çalışanlara yada çalışmak isteyenlere ilham olacak bir röportaj gerçekleştirdik. Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim!

https://youtu.be/D_7i8xgSzmU

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 05, 2020, 08:35:12 PM

Altuğ Öztürk deyince  aklıma masternood  gelir. Ne olduğunu bilmezdim Twitter'da sormuştum sağolsun O cevaplamış tı.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 06, 2020, 01:00:23 PM

Gerçekten bu arkadaşın her videosu için açtığı yeni başlıklarla foruma katkı değil, sadece reklamını yapması ve üstelik bunu tekrar söylüyorum her defasında yeni başlık açmak suretiyle yapması bir tek beni mi rahatsız ediyor.

Forumda sık uyguladığım bir şey değildir. Ama arkadaşı "ignore" ediyorum şu andan itibaren.
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1498
Merit: 461

View Profile
October 06, 2020, 06:13:17 PM

Beni de rahatsız ediyor hatta daha önce bir başlıkta @bobita hocam kendisini kibarca uyarmıştı.
Ben açılmış başlıklar da neden bahsediyor diye baktım hatta bir gün linke tıkladım. Uzun uzadıya birşey anlatmıştı ama unuttum şimdi. Forum özgür bir ortam olduğu için bir şey diyemiyorum.
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
October 08, 2020, 12:28:32 PM

Arkadaşlar amacım kendi reklamımı yapmak değil, kripto para ve blockchain konusunda düzgün içerikleri paylaşmak. Ben hiçbir şekilde Youtube kanalımdan para kazanmayı hedeflemiyorum. İnsanların bilinçlenmesi, ilham alması ve yeni şeyler öğrenmesi için videoları çekiyorum. Ve tek bir başlıkta topladığım zaman insanlara daha az ulaşmış oluyorum.

Elinizi yüreğinize koyun ve kripto dünyasındaki Türkçe içerikleri bir düşünün. Benim vizyonumda olan başka bir içerik üreticisi yok. O yüzden bu kadar sert çıkış yapacağınıza, başlıklarıma girmez ve okumazsınız olur biter.

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
Pages: [1]
  Print  

Jump to: