Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:21:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Elimde ki Bitcoin Private Key'i En Hızlı Nasıl Kontrol Ederim ?  (Read 147 times)
cihan2421 (OP)
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
October 06, 2020, 08:05:20 AM

Arkadaşlar elimde private keyim var.Hangi web veya pc wallet ile çok hızlı bir şekilde içinde ne olduğuna bakabilirim ?
Yani mesela bitcoin core indirmesi çok uzun sürüyor.En pratik ve hızlı olan daha sonra farklı private keyler için kullanabileceğim bir cüzdan önerirmisiniz?
mandown
Legendary
*

Activity: 1932
Merit: 1296

View Profile
October 06, 2020, 09:28:57 AM

sabit bir liste ise elecktruma import edebileceğini düşünüyorum elinde ne kadarlk bir private key var?

Vanitygen ile sınırsız mı üretiyorsun?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1295
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 06, 2020, 08:01:22 PM

En basiti Electrum.

Bitcoin Core'u senkronize etsen bile yeni adresleri import ettiğinde zinciri baştan tarıyor.

Electrum ise sadece eklenen adresleri tarıyor. Ancak ne kadar adres eklersen, kontrolün o kadar uzun süreceğini de unutma...
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 06, 2020, 10:44:49 PM

sabit bir liste ise elecktruma import edebileceğini düşünüyorum elinde ne kadarlk bir private key var?

Farklı birşey deneyeceğiz artık nasip diyelim Smiley
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
October 07, 2020, 07:49:06 AM

Sende buradaki arkadaşlara bilgi verebilirsin ? Bu farklı yol nedir ?

Sen sormuşsun, bilgi edinmek istemişsin ama iş senin bilgi vermene geldiğinde bilgi vermek istemiyormuşsun gibi bir algı oluşuyor. Ben merak ettim. Nasıl bir yol ?
Aqualife
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 2

View Profile
October 07, 2020, 09:06:53 AM

Öncelikle bol şans dilerim sana, aşağıda ki web adresinden kontrol edebilirsin ama hızı işini görmeyebilir. Vanity ile aratıp tarama yapıyorsan eğer ürettiğin adresle taradığın adres hızına asla yetişemeyeceksin. Daha önce çok aradım çok taradım hatta bununla ilgili pool bile yaptırmıştık. Şuan elimde tarayabilen bir program mevcut ancak onunda sorunu o zamanki web adresindeki listenin silinmesi veya adres değiştirmesi, yakın zaman da kaynak kodlarını tekrar kontrol edeceğim.

Şunu da unutma ki aradığın şey okyanusta ki bir damla su içerisindeki en küçük parça umarım başarılı olabilirsin.

Not : Aradığın eğer satoshi ise sorun değil ama canlı kullanıcı denk gelirse ahlak önemli. Bol şans dilerim.

http://www.homebitcoin.com/easybalance/
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 07, 2020, 07:19:55 PM

Öncelikle bol şans dilerim sana, aşağıda ki web adresinden kontrol edebilirsin ama hızı işini görmeyebilir. Vanity ile aratıp tarama yapıyorsan eğer ürettiğin adresle taradığın adres hızına asla yetişemeyeceksin. Daha önce çok aradım çok taradım hatta bununla ilgili pool bile yaptırmıştık. Şuan elimde tarayabilen bir program mevcut ancak onunda sorunu o zamanki web adresindeki listenin silinmesi veya adres değiştirmesi, yakın zaman da kaynak kodlarını tekrar kontrol edeceğim.

Şunu da unutma ki aradığın şey okyanusta ki bir damla su içerisindeki en küçük parça umarım başarılı olabilirsin.

Not : Aradığın eğer satoshi ise sorun değil ama canlı kullanıcı denk gelirse ahlak önemli. Bol şans dilerim.

http://www.homebitcoin.com/easybalance/

Sadece şunu diyebilirim , aradığımız canlı kullanıcı değil.Uyuyan ve unutulan hesaplarla alakalı.Bir fikrim var deneyeceğim,herşey nasip diyerek yola çıktım bakacağım.Fakat herhangi bir kullanıcıya zarar vermeden.Saygılar
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 07, 2020, 07:22:01 PM

Sen sormuşsun, bilgi edinmek istemişsin ama iş senin bilgi vermene geldiğinde bilgi vermek istemiyormuşsun gibi bir algı oluşuyor. Ben merak ettim. Nasıl bir yol ?
1993 de kurulan sha-256 algoritması ile ilgili bir deney yapacağım.Ciddi ciddi kafa yorup araştırma yaptım.Hayatımda her alanda önüme çıkar bir sayı algoritması ile başlangıca gidip birşey deneyip kendim bir proje başlatıp izleyeceğim.Sonuçları bende merak ediyorum.Ama gerçekten bunu yapma gibi bir planım yoktu.Sadece hep önümde olan rakamlar ve hayat bana bunu teşvik etti.Hobi olarak yani severek yapacağım diyelim.Kafayı sıyıracak kadar uğraşmam  Smiley
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
October 09, 2020, 08:50:27 AM

1993 de kurulan sha-256 algoritması ile ilgili bir deney yapacağım.Ciddi ciddi kafa yorup araştırma yaptım.Hayatımda her alanda önüme çıkar bir sayı algoritması ile başlangıca gidip birşey deneyip kendim bir proje başlatıp izleyeceğim.Sonuçları bende merak ediyorum.Ama gerçekten bunu yapma gibi bir planım yoktu.Sadece hep önümde olan rakamlar ve hayat bana bunu teşvik etti.Hobi olarak yani severek yapacağım diyelim.Kafayı sıyıracak kadar uğraşmam  Smiley

hocam bencede kafayı sıyıracak kadar uğraşma, fakat deneyinin sonunda burada güzel bir paylaşım yaparsan mutlu oluruz bizler bir şeyler öğrenmiş oluruz. Sana şimdiden kolay gelsin. Smiley BOL ŞANS.
cihan2421 (OP)
Newbie
*

View Profile
October 09, 2020, 10:47:42 PM

hocam bencede kafayı sıyıracak kadar uğraşma, fakat deneyinin sonunda burada güzel bir paylaşım yaparsan mutlu oluruz bizler bir şeyler öğrenmiş oluruz. Sana şimdiden kolay gelsin. Smiley BOL ŞANS.
Paylaşırım fakat başarılı olur isem sadece nerden başladığımı söyleyebilirim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: