Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:05:10 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Uniswap'da Likitide Madenciliğinde Yeni Devir  (Read 459 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 31, 2020, 03:20:29 PM
Merited by muslol67 (1)

@muslol67 hocam bu aralar yeni bir airdropdan söz ediliyor.Fakat DEX ile üçüncü taraf bir platform aracılığıyla etkileşimde bulunan kullanıcılara bu tokeni dağıtacaklarmış.Bu airdrop içinde oylama felan yapıyorlarmış.Bu konu hakkında bldiğiniz birşeyler veya bu etkileşim nedir diye bizi bilgilendirebilirmisiniz.

Oylama bugün sonuçlandı yeterli oy miktarına ulaşılamadığı için reddedildi. Teklif Dharma tarafından uniswap havuzlarını diğer platformlar üzerinden dolaylı olarak kullanan kişilerinde airdrop sürecinden faydalandırılması amacıyla verilmişti. Oylama 2 aşamalı gerçekleşecekti ikisi de geçerse dağıtım gerçekleşecekti ancak ilk oylama için gerekli olan 40 milyon oy toplanamadı ve tekrar teklif edilmemek üzere rafa kaldırıldı.

https://app.uniswap.org/#/vote kısmından geçmiş oylamaları kontrol edebilirsiniz. Direkt bu oylamanın sonucu için: https://app.uniswap.org/#/vote/2

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
muslol67 (OP)
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 01, 2020, 06:15:31 AM

Bu konunun aslında Uniswap airdrop olayıyla bir ilgisi yok aslında ama yorum yapmaktan ziyade faydalı bir bilgi paylaşan @Bthd hocama teşekkürler.
UNI airdrop olayı sanırım piyasanın son dönemdeki bir başka büyük hareketiydi. Şimdi herkes oradan nasiplenmek istiyor.

O konuda şöyle ki, işlemlerini direk Uniswap üzerinden değil de, bir aracı vesilesiyle Uniswap'dan yapanlar, bu airdrop işine bizi de dahil edin diyorlardı. Örneğin 1inch aggreator ile yapılan işlemler. Biliyorsunuz 1inch tüm swap platformlarından anlık sonuç alıp size en iyi seçeneği sunuyor ve oradan direk olarak "tabi ki cuziiiii bir miktar para karşılığında" swap yapmanızı sağlıyor. İşte buradaki işlemlerini Uniswap'ı seçerek yapanlara -ki genel itibariyle 1inch Uniswap fiyatları en uygun çıkar- UNI verilsin olayıydı ve bitti.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
November 01, 2020, 01:27:04 PM

Ben bilginizden yararlanmak istedim.Ama konu başlığı gözeterek de bilgilendirme istemedim.
@bthd hocam sorgusuz olarak benim soruma yapmış olduğunuz bilgilendirme için teşekkür ederim.Çok faydalı ve yararlı bir bilgilendirme olmuş.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: