Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:32:15 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa ne olacak  (Read 499 times)
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 06, 2020, 10:43:15 PM

piyasanın gidişatı şu an çok güzel bir yönde zannımca böyle giderse bir süre daha keyfini sürebiliriz 2017den beri yaşananları ben de hatırlıyorum ben de yaklaşık 5 yıldır bu piyasadayım ama bu sefer 2017den biraz farklı ilerliyor diyebiliriz. o zamanlarda her şey çok ani gelişti.

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
December 06, 2020, 11:58:44 PM

Piyasaya hareket sağlayan defiler ve kısmen kurumsal yatırımcıların olaya müdahil olması. Çok kişinin canı yandığı için artık insanlar daha temkinli yatırım yapılıyor. 2021 güzel geçecek gibi bakalım.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 07, 2020, 11:11:27 AM

Piyasa son bir haftadır (alt tokenler için) ne yöne gideceğini kestiremedi. Her gün yeni bir token çıkması bundan 6 ay evvel piyasaya giren bir projenin bile pastasından pay alıyor. Artık bu paylar çok bölündüğü için olası bir alt sezonda fazla bir yükseliş beklemediğimi belirtmek isterim. 2021 yılı umarım farklı geçer.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 07, 2020, 01:29:42 PM

Altlarda kıpırdanma olsada yön şuanda tam belli değil bana göre BTC 19k üzerinde şimdilik tutundu gibi ama dominance 63.50'ye yapıştı resmen dominance biraz düşerce altlarda biraz daha hareketlilik gözlenebilir

mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
December 07, 2020, 01:57:27 PM

ahh ahh piyasanın ne olacağını bilsek ona göre hareket etmezmiyiz? Şuan usdt de beklemedeyim. Hangi yöne hareket edeceksede o yön şuan cidden zorlu bir yön olacak  ters bir harekette elimizdekileri korkup satıp çok ciddi zararlara sebep olacak sonuçlar doğurabiliriz. şimdilik beklemedeyim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
December 10, 2020, 09:50:44 AM

piyasa bence rolantide devam eder bir süre ne çok yükseliş ne çok düşüş bu tarz bi seyir izleyecek diye düşünüyorum bi heyecan durulana kadar.
meser#
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 964

View Profile
December 10, 2020, 10:14:47 AM

Şöyle kabataslak gördüklerim ve okuduklarım doğrultusunda meşhur 2017'i yaşamadım ancak çokça okudum. Yükseliş yarılanmadan 4-5 ay sonra olmuş o zamanda da şuanda da ona benzer ciddi bir yükseliş söz konusu sonuç benzer mi bana kalırsa benzeyecek gibi duruyor gerçekten bu fiyatlar şişirilmiş gibi geliyor. Sert bir düşüş yaşanması pekişen güvenleri azaltacaktır. İnşallah yatırımcıların yüzü hep bu yükselişteki gibi güler.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 10, 2020, 01:06:07 PM

Bu aralar kripto piyasası böyle inişli çıkışlı devam eder ama bir dakikadan sonra bayağı bir artış bekliyorum en az 30 bin -40 bin dolarları göreceğimizi düşünüyorum o yüzden şu an balinalar ya da yeni girecek oyuncular bitcoin topluyorlar ellerinden geldikçe bu fiyatlarda sabitleyip bitcoini stokladıklarında o zaman gerçek artışı göreceğiz benim tahminim böyle şu anlık
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 11, 2020, 10:31:09 PM

Bu aralar kripto piyasası böyle inişli çıkışlı devam eder ama bir dakikadan sonra bayağı bir artış bekliyorum en az 30 bin -40 bin dolarları göreceğimizi düşünüyorum o yüzden şu an balinalar ya da yeni girecek oyuncular bitcoin topluyorlar ellerinden geldikçe bu fiyatlarda sabitleyip bitcoini stokladıklarında o zaman gerçek artışı göreceğiz benim tahminim böyle şu anlık

hocam yazdıklarınızı okurken gerçekten ağzınızdan bal damlamış ama bu 30-40 bin dolarları göreceğimiz artışların başlamasına sebep olacak o bir dakikaya ulaşmamız için bence daha çok saat geçmesi lazım. kısa vadede ben buna katılmıyorum.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
December 12, 2020, 09:30:20 AM
Last edit: December 12, 2020, 09:50:23 AM by anonymous3x

Piyasa ne olacak?
  Bitcoin için kısa vadede düşüş olsada 2021 yılı içinde yeni zirve testleri gelecektir elbet. Altcoinlere baktığımızda tarihinin en uzun ayı sezonularını yaşadıklarını düşünüyorum. Gerçekten genel tablo vahim. 2014 yılından itibaren piyasayı takip ediyorum Altcoinlerin Bitcoin karşısında bu kadar acı çektiğine rastlamadım.
 Umarım altcoinlerde bir an önce toparlanır bu piyasaya renk katarlar. Eski günlere döneriz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 12, 2020, 11:52:12 AM

4 senedir burayı takip ederim.2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşadık.Aralarda çıkışlar olsa da gidişat hep aşağıya oldu özellikle altcoinlerde.Bitcoin yine bir şekilde toparladı.Ama diğer coinlere yatırım yaparlar az veya çok zarardalar.Al-sat yapanlar hariç hold yapanlar.Bir coin değerini koruyamıyor ve sürekli düşüyorsa bir şeyler ters gidiyordur.Genel bir piyasa da olumsuzluk var bunun etkisi büyük.Şu anda düzelme belirtileri görüyor musunuz.Şu an yatırım yapılır mı.Gidişat nereye.Tekrar btc de 3k görür mü ?
Bana göre daha giriş cümlesindeki yaklaşım yanlış ve gerisini de anlamsız hale getiriyor (bu yazdığımı ukalalık olarak yorumlamazsan sevinirim, çünkü öyle bir hadsizlik yapmam).
"2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşadık."
Hayır 2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşamadık, 2017 yılında mantık dışı, kontrolsüz bir fırlama yaşadık, kar kokusu hepimizin muhakeme becerilerini köreltti ama o şekilde gitmeyeceği belliydi, hatta o şekilde gitmemeliydi.
Ardından gelen ayı diyebileceğimiz dönem niye uzun sürdü, bana göre işte tam da yukarıda yazdığım durumdan ötürü oldu. Daha sakin ve kabul edilebilir bir yükseliş yaşasaydık, ister bireysel, ister kurumsal daha aklı başında ve ilk kırmızılıkta panikle kaçmayacak yatırımcı gelirdi fiyat düşüşüyle birbirini kovalayan para çıkışı olmazdı. 2017'de içeride büyük ölçüde "vur kaç"cıların parası vardı ve bu durum piyasaya zarar verdi.
Yanlış hatırlamıyorsam Bitcoin 2017 Eylülde 4000 USD civarındaydı, şu an 18-19 bin bandında, piyasadan şikayet etmeden önce uzaktan şöyle bir (popüler tabirle) büyük resme bakmak gerekir.

Altın (ons fiyatı, kabaca ortalama):
2017 Eylül (yukarıdaki örnekle birebir olsun diye): 1340 USD
Şu an: 1840 USD
Kar: %40 (yukarı yuvarladım)

Bitcoin:
2017: 4000 USD
Şu an: 18400 USD
Kar: %360 (yaklaşık)
Özellikle altınla kyasladım çünkü altın epeydir küresel olarak "oo,nebçim arttı, ah keşki eccük alsaydık zamanında" modunda.

Bu piyasa için mi "ne olacak?" diye dövünüyoruz?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
meser#
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 964

View Profile
December 12, 2020, 12:39:24 PM

30-40 bin doları görmesi bu balinalar ve yeni oyuncular tarafından olacağı kanısına bende katılıyorum. Ancak kısa vadede olmayacak gibi geliyor. İlk başlarda biraz pump ve dump yoluyla ellerindeki sermayeyi artırma yoluna gidip küçük oyuncuları soyacaklar sonra dolaşımda az miktarda olunca fiyatlar ister istemez artacak gibime geliyor. Biraz komplo teorisi gibi oldu amma bu balinalar ve ağır abiler korkutuyor beni Cheesy
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 12, 2020, 02:28:12 PM

Şu sıralar piyasanın bu durumunda beklemede olduğumu söyleyebilirim ikilem de kalmak bazı dönemlerde oldukça yoruyor beni fakat her zaman uzun vadeli düşünmek için zorluyorum kendimi. Umarım kademeli olarak rahat bir şekilde toparlamaya devam ederim.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
December 12, 2020, 08:53:36 PM

o kadar garip bir durumdayız ki. elimde belli bir miktar sağlam altcoin var. paramı buradan çekip borsaya dönmek istiyorum. fakat ben çıktığım anda yükselecek düşüncesi beni bundan alıkoyuyor Smiley Bende kademeli olarak çıkmaya karar veriyor gibiyim. yani elimdeki conlerden birinin bu ay içinde çok aktif olacağı etkinlikleri var. fiyatlanırsa onu satar çıkarım. Diğerlerinde de bu tarz fırsatları bekliyor olacağım
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 13, 2020, 07:01:11 AM

4 senedir burayı takip ederim.2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşadık.Aralarda çıkışlar olsa da gidişat hep aşağıya oldu özellikle altcoinlerde.Bitcoin yine bir şekilde toparladı.Ama diğer coinlere yatırım yaparlar az veya çok zarardalar.Al-sat yapanlar hariç hold yapanlar.Bir coin değerini koruyamıyor ve sürekli düşüyorsa bir şeyler ters gidiyordur.Genel bir piyasa da olumsuzluk var bunun etkisi büyük.Şu anda düzelme belirtileri görüyor musunuz.Şu an yatırım yapılır mı.Gidişat nereye.Tekrar btc de 3k görür mü ?
Bana göre daha giriş cümlesindeki yaklaşım yanlış ve gerisini de anlamsız hale getiriyor (bu yazdığımı ukalalık olarak yorumlamazsan sevinirim, çünkü öyle bir hadsizlik yapmam).
"2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşadık."
Hayır 2017 yılından sonra sürekli bir düşüş yaşamadık, 2017 yılında mantık dışı, kontrolsüz bir fırlama yaşadık, kar kokusu hepimizin muhakeme becerilerini köreltti ama o şekilde gitmeyeceği belliydi, hatta o şekilde gitmemeliydi.
Ardından gelen ayı diyebileceğimiz dönem niye uzun sürdü, bana göre işte tam da yukarıda yazdığım durumdan ötürü oldu. Daha sakin ve kabul edilebilir bir yükseliş yaşasaydık, ister bireysel, ister kurumsal daha aklı başında ve ilk kırmızılıkta panikle kaçmayacak yatırımcı gelirdi fiyat düşüşüyle birbirini kovalayan para çıkışı olmazdı. 2017'de içeride büyük ölçüde "vur kaç"cıların parası vardı ve bu durum piyasaya zarar verdi.
Yanlış hatırlamıyorsam Bitcoin 2017 Eylülde 4000 USD civarındaydı, şu an 18-19 bin bandında, piyasadan şikayet etmeden önce uzaktan şöyle bir (popüler tabirle) büyük resme bakmak gerekir.

Altın (ons fiyatı, kabaca ortalama):
2017 Eylül (yukarıdaki örnekle birebir olsun diye): 1340 USD
Şu an: 1840 USD
Kar: %40 (yukarı yuvarladım)

Bitcoin:
2017: 4000 USD
Şu an: 18400 USD
Kar: %360 (yaklaşık)
Özellikle altınla kyasladım çünkü altın epeydir küresel olarak "oo,nebçim arttı, ah keşki eccük alsaydık zamanında" modunda.

Bu piyasa için mi "ne olacak?" diye dövünüyoruz?

Bitcoin daha bu yılın ilk çeyreğinde 4000 dolar seviyelerinde değil miydi son 8-9 ayda yaşadığımız nasıl düşüş oluyor o zaman diye insan sormadan edemiyor.Sadece tepe noktasını baz alarak yorum yapmak gerçekten çok yanlış.İnsanlar bitcoini altın,gümüş gibi yatırım araçları ile kıyaslıyorlar ama bitcoin'in son 10 yıllık grafiği ile altın ve gümüşün son 10 yıllık grafiğini bir türlü yan yana getirmiyorlar.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 13, 2020, 01:12:56 PM

Ben her tarafa bunu yazıyorum biliyorum lakin herkes yükselecek diyor piyasa için. Ben ise bunun tam tersini düşünüyorum. Bu aralar böyle devam edecek. Bunun sonucunda altcoinlere bir boğa gelecek. Ondan sonra bir düşüş bekliyorum. Tekrar 7000-8000 dolarlara geri düşecektir tahminin bu yönde.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
December 13, 2020, 03:17:53 PM

Ben her tarafa bunu yazıyorum biliyorum lakin herkes yükselecek diyor piyasa için. Ben ise bunun tam tersini düşünüyorum. Bu aralar böyle devam edecek. Bunun sonucunda altcoinlere bir boğa gelecek. Ondan sonra bir düşüş bekliyorum. Tekrar 7000-8000 dolarlara geri düşecektir tahminin bu yönde.
ben bu görüşe katılamıyorum ne yazık ki böyle olmasını da istemem. arzı böylesine kısıtlı talebi bu kadar fazlayken 7-8k'lara düşerse güvenini kaybeder, kurumsal yatırımcı kaçar
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 13, 2020, 08:46:11 PM

bu kadar sert bir düşüş yaşanacağını hiç sanmıyorum hocam 2017 tekrar etmez benim düşünceme göre. takip ederseniz yükseliş istikrarlı oldu bu sefer ani zıplamalar pek yaşanmadı bu da daha kararlı gittiğini gösteriyor biraz da.

bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 14, 2020, 09:48:00 AM

Bir çok nedenden dolayı öyle bir şey olmayacağını düşünüyorum, sadece bir tanesini yazayım, o bile tek başına yeterli aslında. Devir değişti, artık ciddi miktarda kurumsal yatırımcı var sistemin içinde, devasa bitcoin portföyleri oluşturuyor ve çatır çatır satıyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
December 14, 2020, 03:50:06 PM

Piyasada profesyonel oyuncular daha çok bu da bilinirliğini daha çok arttıracaktır yani yakın zamanda yukarı bir iğne atmasını bekliyorum 2021 yılında bitcoin minimum değeri 50.000 dolar olacaktır hiç şüphesiz eğer yatırım yapmak isteyen varsa kesinlikle bu aralar yapmalıdır çünkü yükselişler başladıktan sonra geç kalabilirsiniz
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: