Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:38:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Yükselirken Altcoinler Yerin Dibine İniyor!  (Read 281 times)
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 06, 2020, 12:27:30 PM

Konuyu açtığımda BTC 13k USD seviyesindeydi, birkaç gün içinde 16k'ya yaklaştı ve ucundan döndü! Neredeyse bir haftadır sürekli düşen altlar, Bitcoin'in 15k'da biraz sakinleşmesiyle yeşil ışık yaktılar. Ama halen toparlanamadılar. Kötünün iyisi diyelim... Elimde fazladan para olsaydı altlardan toplamak isterdim valla! Uzun zamandır takip ettiğim birkaç coin baya düşmüş ama alamıyorum maalesef.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 06, 2020, 05:52:34 PM

Bitcoin kendi başına çok gidebileceği yer olacağını sanmıyorum. Bir şekilde altları da hareketlendirmek isteyeceklerdir. Zaten bir önceki boğa döneminden sonra yaklaşık 4 yıl gibi iyi bir zaman geçti. Güzel bir altcoin boğa dönemi bekliyorum.
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
November 06, 2020, 08:24:37 PM

2017 2018 itibariyle BTC yukselir altlar düşer BTC düşer altlar daha fazla düşer ama bu sefer BTC düşer altlar yükselir. Bekleyin görün alt boğası geliyor  Tongue

herkes bunu bekliyor, o yüzden gerçekleşmeyecek.
olacak en olası senaryo: biden seçildiği kesinleşecek büyük bir dump yiyecek. altlar x2 dump yiyecek. bir süre yatay seyredip, tam yaralar sarılırken 2 3 ay sonra aşı bulunacak, yine büyük bir dump yiyecek, altlar da x2. yine 5000 dolar seviyelerini konuşacağız.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 08, 2020, 01:12:41 PM

Altcoinlerin  düşüş döneminde kademeli olarak toparlanabilir diye düşünüyorum. Elbet bir yerde az da olsa yükselişe geçecektir ve istenilen yere gelecektir. -ytd-
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 08, 2020, 06:45:27 PM

Son 1 haftadır bu durum biraz değişti gibi  btc geri çekilirse altcoinlerde düşüş yaşıyor btc yukarı giderse altcoinler yukarı doğru kıpırdanma yaşıyor. Bakalım sert bir btc hareketi olursa altcoinler ne yapacak?

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
November 08, 2020, 06:53:25 PM

Son 1 haftadır bu durum biraz değişti gibi  btc geri çekilirse altcoinlerde düşüş yaşıyor btc yukarı giderse altcoinler yukarı doğru kıpırdanma yaşıyor. Bakalım sert bir btc hareketi olursa altcoinler ne yapacak?

Umarım artık bir alt sezon yaşarız ama benim gördüğüm genelde ilkbahar aylarında yaşanır bu altsezonlar mayısa doğru yine aynı olacak gibi duruyor malasef.
edandrada
Member
**

Merit: 18

View Profile
November 08, 2020, 06:57:26 PM

Son 1 haftadır bu durum biraz değişti gibi  btc geri çekilirse altcoinlerde düşüş yaşıyor btc yukarı giderse altcoinler yukarı doğru kıpırdanma yaşıyor. Bakalım sert bir btc hareketi olursa altcoinler ne yapacak?

Umarım artık bir alt sezon yaşarız ama benim gördüğüm genelde ilkbahar aylarında yaşanır bu altsezonlar mayısa doğru yine aynı olacak gibi duruyor malasef.

mevsimi yok hocam bu işin. geçen ralli aralık sonu ocak başı olmuştu. asıl dump ilkbaharda gelmişti.

çok yavaş şekilde btcdeki para altlara doğru kayıyor gibi. 2 gün önce 65.7 olan dominance 63.9 lara düştü. şu anda 64.1 de. dominance i 50 altına indirebilirse bir ralliden bahsetmek mümkün olur.

gumusi
Full Member

Merit: 207

View Profile
November 08, 2020, 08:55:46 PM

Son 1 haftadır bu durum biraz değişti gibi  btc geri çekilirse altcoinlerde düşüş yaşıyor btc yukarı giderse altcoinler yukarı doğru kıpırdanma yaşıyor. Bakalım sert bir btc hareketi olursa altcoinler ne yapacak?

Hangi yarım küreye göre ilkbahar hocam. Bizim tarafa göre ise 2017 yılında hem Mayıs hem de aralık ayında yaşandı. Öyle ilk bahar yaz kış gibi bir muhabbetin olduğunu düşünmüyorum.
Yeter ki gelsin artik bu boğa mevsimi hiç mühim değil 😀
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 08, 2020, 10:05:23 PM

BTC biraz durulunca altlarda canlanma oldu ama btc şuanda kritik bir noktada hala daha bir belirsizlik var 14.8k ile 15.5k arasında değişiyor fiyat  anlık 15.362 btc biraz durulursa altlarda yine güzel çıkışlar olacaktır.

Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
November 09, 2020, 11:30:55 AM

BTC biraz durulunca altlarda canlanma oldu ama btc şuanda kritik bir noktada hala daha bir belirsizlik var 14.8k ile 15.5k arasında değişiyor fiyat  anlık 15.362 btc biraz durulursa altlarda yine güzel çıkışlar olacaktır.

Bence kararlı bir şekilde yukarı çıkan BTC var.. Anlık veya günlük yanıltıcı olabilir.. Hatta en son 10200 lerden dönüşünden itibaren yükseliyor.. Ne yapacak bu BTC diye diye şu anki rakamı 15bin doların üzerinde..Bence kararsız olan Altcoinler.. 1000 dolarda düşse BTC hemen salıyorlar, 100 dolarda  düşse hemen salıyorlar..

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 09, 2020, 12:17:01 PM

Arkadaşlar geçmiş fraktallara göz atarsanız BTC için bu hareketlerin ve BTC karşısında altcoinlerin bu hareketlerinin ilk ve tesadüf olmadığını görürsünüz.
Bitcoin çalışırken altcoinler biraz yatar bu işin raconu bu. Kendinizi buna göre ayarlamanızı öneririm.

Bitcoin bir süre daha tırmanmaya devam edebilir. 2017 Kasım ayı da bu şekilde çok hareketli geçmişti. Eğer fraktal tutar ve daha önceki döngü şeklinde devam ederse 2021'de buralar çok yeşillenir. (Yeşilin ne olduğunu bilirsiniz bu günlerde "şey" diye çağrılıyor.)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
November 11, 2020, 09:07:27 PM

Altcoinlerin yükselmesi için hiç bir sebep yok gibi. Malasef durum bu. ABD seçimleri dedik o da ppf cikti. Borsa İstanbul bile bu hafta tavan tavan gidiyor Nasdaq rekor üstüne rekora koşuyor. Ama bu piyasa 2018 de patladı malasef. Değeri artmayan tek şey altcoinler oldu son 3 yılda.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: