Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:44:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Unutulmuş DEX - Bitshares - [BTS]  (Read 451 times)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 21, 2020, 06:53:59 PM

Bitshares'i eskilerden almayan gerçekten de yok sanırım. Ben de zamanında alıyordum ama şimdi bu konu başlığını görene kadar adını bile unutmuşum. Çok büyük pazarlama stratejisi başlatırsa, belki yeniden bir toparlanma olabilir. Bunun gibi bir de OAX vardı maalesef o da dikiş tutturamadı.
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714682657
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714682657
Reply with quote  #2

1714682657
Report to moderator
1714682657
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714682657
Reply with quote  #2

1714682657
Report to moderator
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 21, 2020, 07:23:54 PM

Eskiden almışlığım var.
Bu başlığı okumuştum sabahtan. Biraz önce de baktığım zaman bts nin pumplaniyor olduğunu görünce aklıma hemen bu başlık geldi. Bts nin  de defi olması kendisi için artı bir durum olmuş.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 24, 2020, 08:03:05 PM

Bts zamanında çok popülerdi şuanda fiyatında güzel artış var ekip güncelleme yaparak projeyi ayakta tutmaya çalışıyor sanırsam bakalım gelecekte yine eski konumunda olabilecek mi merak ediyorum

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 29, 2020, 04:24:57 PM

Hatırlatılması çok iyi olmuş bence! Çıkış tarihi 2014 olduğundan DeFilerin atalarından sayabiliriz bunu. Geçen hafta 100 sata düştüğünde 25 dolarlık aldım attım kenara. Düştükçe ufak ufak almayı düşünüyorum. Ne olur ne olmaz diyerek eskilere de şans vermek lazım.

Hem sirkülasyon ve toplam miktar da eşitlenmiş. Eklenecek coin kalmamış daha. Buna göre plan yapılabilir. 2018 boğasında sirkülasyonda kaç adet vardı hatırlamıyorum ama 1 dolara çok yakın bir fiyatı görmüş o zamanlar...
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1290

View Profile
December 02, 2020, 02:10:17 PM

Kaç gündür dikkatimi çekiyor gereğinden fazla düşmüş. 16.000 sattan 100 sata zararın büyüklüğüne bak arkadaş 100 satın altına salarmı çok merak ediyorum bende @lossnet hocamın düşündüğünü düşünerek alttan toplasak mı 100 satın altına inip bizi mahvedermi bilemiyorum 16000 sattan 100 sata düşen 100 den aşağı neden düşmesin değil mi?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
December 13, 2020, 06:07:34 PM
Last edit: December 13, 2020, 06:20:58 PM by anonymous3x

Kaç gündür dikkatimi çekiyor gereğinden fazla düşmüş. 16.000 sattan 100 sata zararın büyüklüğüne bak arkadaş 100 satın altına salarmı çok merak ediyorum bende @lossnet hocamın düşündüğünü düşünerek alttan toplasak mı 100 satın altına inip bizi mahvedermi bilemiyorum 16000 sattan 100 sata düşen 100 den aşağı neden düşmesin değil mi?

Elbet toparlayacağını düşünüyorum. 2018 de çoğu kripto para gibi Bitshares te düştü
normal karşılıyorum. Bir balon vardı söndü ama şimdi yaşanacak boğa sezonunda bu coin gerçek potansiyelini ortaya çıkaracaktır.Bu proje gibi bir çok proje var aslında. Ama Bitshares ile yapabilecek çok fazla şey var. Değer verdiğim ve bu camianın en eski haber sitelerinden CoinTürk bu coini geçen yıl haber yapmış ve su sözler dikkate değer ;

Coinmarketcap.com’da an itibarı ile listelenen 2000’den fazla kripto para var, bunlardan birçoğu geliştiriciler tarafından terk edilmiş, alıp satan kimsenin olmadığı, “ölü” kripto paralar. Peki bundan bir sene sonra, şu an herkesin büyük umutlarla yatırım olarak aldığı kripto paralardan kaç tanesi yaşayacak? Bu soruya cevap vermek için, yalnızca spekülatif bir değeri değil, kullanım değeri de olan kripto paralara bakmak gerekiyor.
Bu yazımızda, bütün özellikleri çok fazla kişi tarafından bilinmeyen; ancak kullanım değeri çok yüksek olan, yani gerçekten “bir işe yarayan” bir kripto parayı inceleyeceğiz; Bitshares.

Kaynak Link; https://coin-turk.com/merkezi-olmayan-kripto-para-borsasi-bitshares

Ytd.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1090
Merit: 261

View Profile
December 24, 2020, 09:46:21 PM

NBS ne işe yarıyor BTS ne işe yarıyor şimdi bu kafa karışıklığına bir açıklık getirecek olan var mı arkadaşlar.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 11, 2021, 01:36:54 PM

Geçen haftalardaki sert yükselişinin ardından epey düşmüştü. Bugün tekrar bir atak yaptığından gözüme takıldı BTS :) Hem usd hem de btc bazında kıpırdıyor ve al-sat fırsatı veriyor. Fakat boğada olduğumuz için en korktuğum şeylerden biri de terste kalmak! Şimdi ben bunu x2'den satsam tekrar yerine koyamama riskim var! Bazı coinler x5'ler yapıp eski yerine geri dönerken, bazıları da alıp başını gidiyor ve adet arttırmak da mümkün olmuyor. BTS'nin ne yapacağını hiç kestiremiyorum. 300 sat'a da çıktı, 100 sat altına da indi şu 1 ay içinde.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
February 11, 2021, 01:41:26 PM

Geçen haftalardaki sert yükselişinin ardından epey düşmüştü. Bugün tekrar bir atak yaptığından gözüme takıldı BTS Smiley Hem usd hem de btc bazında kıpırdıyor ve al-sat fırsatı veriyor. Fakat boğada olduğumuz için en korktuğum şeylerden biri de terste kalmak! Şimdi ben bunu x2'den satsam tekrar yerine koyamama riskim var! Bazı coinler x5'ler yapıp eski yerine geri dönerken, bazıları da alıp başını gidiyor ve adet arttırmak da mümkün olmuyor. BTS'nin ne yapacağını hiç kestiremiyorum. 300 sat'a da çıktı, 100 sat altına da indi şu 1 ay içinde.

Çılgın deficilerin gözardı ettiği en iyi coinlerden biridir.
Defi'nin D si konuşulmazken DEX borsasında işlem yapıyordum. O gün tuttuğum bitsharesleri 4 kat artınca satmıştım. hey gidi günler hey. Hızı teknolojisi Bitshares'in her zaman iyiydi hala iyi.

Fiyatı çökmüş dipte bekliyorken bunun teknolojisi iyidir diye yazdım üst sıralara, proje 1-2 ay geçti ama şimiden 2x yaptı. Marta kadar kaç x yapacak bakalım.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 12, 2021, 08:12:43 AM

Hocam hız vs olabilir. Hatta ara ara Çin'in coin listesinde de kendisine yer buluyor ama dex borsasında hacim vs hiç yok. Madem bu kadar iyi bir coin nasıl olurda dex borsası hacim siz kalır?
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
February 12, 2021, 09:13:58 AM

Hocam hız vs olabilir. Hatta ara ara Çin'in coin listesinde de kendisine yer buluyor ama dex borsasında hacim vs hiç yok. Madem bu kadar iyi bir coin nasıl olurda dex borsası hacim siz kalır?

Ben CYN paritesinde işlem yapıyordum. Yuan ile alım satım yaparken baya iyi hacim vardı. Dex kullanıcısı az oluyor genelde. Şimdi Martta yeni borsasını tanıtacakmıs Bitshares muhtemelen kullanıcı sayısı artar.

Bitshareste genelde CYN paritesi hacimli oluyor Çinliler işlem yapıyor orda galiba.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
March 13, 2021, 07:45:17 AM

Her zaman sevdim seni Bitshares. Ayı piyasasında bile sevdim diyebilirim. Son olarak huobi geçtiğimiz ay listeleyince iş yapacağı belliydi.Bana geçmişte en çok kazandıranlardan biriydi. Yolu açık olsun artık.

Konuyu açtığımda baya baya unutulmuştu ama şuan baya baya konuşuluyor. Smiley Konuyu açtığımdaki fiyatı : 0.017

YTD.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
April 02, 2021, 06:58:26 AM

Bitshares' her daim candır diyorduk. Ancak artık alınabilir bir pozisyonda olduğunu düşünmüyorum. Satıcı baskısı kalmadı gibi, Yolu açık olsun. Artık nereye gideceği konusunda pek fikrim yok... Umarım hak ettiği yere gelir. Bitshares' çok daha fazlasını hak ediyor. Fiyatı sürünürken de aynı fikirdeydim şimdi de Smiley

YTD.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: