Bitcoin Forum
May 01, 2024, 12:45:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Üyeliğime Negatif Trust Atılması Hk.  (Read 151 times)
mayin tarlasi (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
November 06, 2020, 07:51:32 PM

2 üye Pazar ilanı bölümünde açtığım ticari ilandan dolayı üyeliğime ışık hızında negatif trust çakmış.

Bu üyeleri isim verip rencide etmeyeceğim zaten kendilerine aynı şekilde cevap verdim. Dikkat çeken durum ise konuda escrow dediğim halde negatif trust atılmış olması.

Emin olmadığım konu rızkın Allah tarafından mı yoksa Zeus tarafından mı verildiği ve rızkın kaç km/saat te geldiği. Emin olduğum konu ise ben burada ticaretimi yaparım aga işinize bakın kimse kimseye engel olmasın mantıklı eleştirilere her zaman açığım ama mantıksız eleştirileri de eleştiririm aga.

1714524333
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714524333
Reply with quote  #2

1714524333
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 06, 2020, 08:29:33 PM

2 üye Pazar ilanı bölümünde açtığım ticari ilandan dolayı üyeliğime ışık hızında negatif trust çakmış.

Bu üyeleri isim verip rencide etmeyeceğim zaten kendilerine aynı şekilde cevap verdim. Dikkat çeken durum ise konuda escrow dediğim halde negatif trust atılmış olması.

Emin olmadığım konu rızkın Allah tarafından mı yoksa Zeus tarafından mı verildiği ve rızkın kaç km/saat te geldiği. Emin olduğum konu ise ben burada ticaretimi yaparım aga işinize bakın kimse kimseye engel olmasın mantıklı eleştirilere her zaman açığım ama mantıksız eleştirileri de eleştiririm aga.

Merhaba öncelikle üyeliğinizi inceleldim negatif trust sebebi size güvensizlik vs değil.Bu forumda üyelik satışı yapan kişilere negatif trust veriliyor bunun nedeninin de genellikle satılan hesaplarla dolandırıcılık yapılması olduğu söyleniyor açıkcası bu bana da mantıklı gelen bir gerekçe.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 06, 2020, 08:42:14 PM
Merited by ekiller (1)

Bu forum üzerinden satılan üyelikler diğer forumlardaki insanların dolandırılmasına yol açtığı için "üyelik ve davetiye satışının yasak" olduğu bilerek profiline negatif trust bıraktım. Bundan sonra istediğin kadar yeni hesap oluştur ya da bana -counter attack- yap, takibimdesin.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 06, 2020, 09:11:37 PM

Bu forum üzerinden satılan üyelikler diğer forumlardaki insanların dolandırılmasına yol açtığı için "üyelik ve davetiye satışının yasak" olduğu bilerek profiline negatif trust bıraktım. Bundan sonra istediğin kadar yeni hesap oluştur ya da bana -counter attack- yap, takibimdesin.

Hocam counter attack nedir? Öğreneyim diye linke tıkladım açılmadı. Belki bende counter attack yapıyorum diye yarıda kestim. Ne oluyor bu atak?

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
November 06, 2020, 09:38:56 PM

Hesap alım satımı genellikle dolandırıcılıkta kullanıldığı için negatif trust sebebi oluyor. Bu sebeple negatif trust yiyen bi sürü yüksek rütbeli üye var hatta.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
mayin tarlasi (OP)
Newbie
*

View Profile
November 06, 2020, 10:13:26 PM

Nereden biliyorsun dolandırıcılığa yol açtığını elindeki verinin kaynağı nedir? Sanki Zeus sun bilgisayarın yanında sihirli küre var oradan takip ediyorsun. Hem yasaksa neden forumda herkes üyelik ve davetiye satışı yapıyor böyle uygulanmayan yasak mı olur.

Ben forum hesabını bugün açtım yeni hesap neden açayım normal insan böyle düşünür mü hem bu takip işi nedir ya. Şizofreni veya bipolar bozukluğun olabilir. Bir hastanenin psikiyatri kliniğine uğramalısın gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum. Çok merak ediyorum ailenin geçmişteki halini ne tür travmalar yaşadılar da senin gibi bir çocuk doğurdular gerçekten yazık.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 06, 2020, 10:44:25 PM

Herkesin bedava üyelik alabildiği bir platformda, insanlar neden yüksek rütbeli hesap satın almak ister sorusunun cevabı aynı zamanda hesap satışlarına neden iyi yaklaşılmadığının da cevabıdır. Yüksek rütbeli hesapların yeni bir üyeliğe karşı avantajlı görünebileceği iki olasılık var. Birisi dolandırıcılık amaçlı kullanım diğeri ise yüksek rütbeli hesaplar kullanılarak bir ürün için guerilla marketing yapılma olasılığı. Varanvaran'ı escrow olarak tutmayı bilecek kadar bu forumu tanıdığınızı düşünürsek hesap satışı için yeni hesap açmanızın altında yatan sebep bu kuralı yada olacakları zaten daha önce de biliyor olmanız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1610

View Profile WWW
November 06, 2020, 11:55:25 PM

Hocam counter attack nedir? Öğreneyim diye linke tıkladım açılmadı. Belki bende counter attack yapıyorum diye yarıda kestim. Ne oluyor bu atak?

çok güzel bir soru olmuş tebrik ediyorum  Grin,

Counter attack = Kontra atak, örnek: hışımla üzerine gelen bir saldırganın yumruğunu dizlerinizi hafifçe kırıp karın kaslarınızı kullanarak yapacağınız hızlı bir eskivle savuşturduktan saliseler sonra rakibinizin çenesiyle yan cepheden buluşacak şekilde ani bir kroşe çıkarmak, vb... 🦁

mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1288

View Profile
November 07, 2020, 07:53:13 AM

Forumun resmi kuralları olmasada gayri resmi kuralları mevcut ve bu kurallara forumumuz üyeleri çok ciddiye alır ve alınmalıda. Bu forumu bu şekilde yapmazsak bir çok arkadaşımız dolandırılabilir. Üye arkadaşlarımızın dolandırılma şansını ortadan kaldırmak istiyoruz..

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 07, 2020, 09:28:20 AM
Last edit: November 07, 2020, 09:50:31 AM by ekiller

Rencide mi? Sen o kelimenin anlamını biliyor musun? sattığın. DH hesapları ile kimler nasıl dolandırılıyor biliyor musun?  O kişilerin rencide olmasını takmıyorsun ama...Burada sen çorbana bakıyorsun. Sende rencide den anlayacak vicdan ne gezer?  

Birde kalkmış escrowla satıyormuş. Sana escrowluk eden adamada basarım negatifi. Hiç sanmıyorum buradan biri sana escrowluk etsin.  

Ben sana yaptığın bu etik dışı satış ilanın için negatif bastım. Peki sen bana niye bastın?  Hırsın için, intikam için ve misilleme yapmak için bastın.  Benim profil zaten öyle negatifler ile doldu. Hangi düzenbazın tekerine çomak soktuysam, geldi bana negatif bastı.

Umurumda değil. Babamın oğlu olsa aynı davranırım.
Millet batmış suya, pipet ile nefes alıyor zaten. Böyle şeylere tahammül yok. Öğrenci çocuk DH de bir şey satın alıyor, referanslı, rutbeli satılmış bir hesaba denk gelip onun  tarafından dolandırılıyor.  
 Bunu içine nasıl sindirirsin? Burada satacağın hesaptan kazanacağın para ile?  Belki de onlarca kişi dolandırılacak.  

Bir insan neden DH (DonanımHaber) üyeliğine para vererek satın almaya kalkar?   DH Türkiyenin 2.el bilgisayar ve elektronik piyasasının döndüğü yer.  Acaba neden ?

Hesap demek kimlik demektir benim gözümde. Alana da satana da hoş bakmam. Bu böyle biline. Basarım negatifi ve mimlerim toplumda. Arkadaşlardan da aynısını yapmasını beklerim. Başka şeylerden para kazanın.

Birde her sıçtığınızda, ağzınıza allah ı falan dolamayın.
Komik oluyorsunuz.
mayin tarlasi (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2020, 10:58:19 AM

Rencide mi? Sen o kelimenin anlamını biliyor musun? sattığın. DH hesapları ile kimler nasıl dolandırılıyor biliyor musun?  O kişilerin rencide olmasını takmıyorsun ama...Burada sen çorbana bakıyorsun. Sende rencide den anlayacak vicdan ne gezer?  

Birde kalkmış escrowla satıyormuş. Sana escrowluk eden adamada basarım negatifi. Hiç sanmıyorum buradan biri sana escrowluk etsin.  

Ben sana yaptığın bu etik dışı satış ilanın için negatif bastım. Peki sen bana niye bastın?  Hırsın için, intikam için ve misilleme yapmak için bastın.  Benim profil zaten öyle negatifler ile doldu. Hangi düzenbazın tekerine çomak soktuysam, geldi bana negatif bastı.

Umurumda değil. Babamın oğlu olsa aynı davranırım.
Millet batmış suya, pipet ile nefes alıyor zaten. Böyle şeylere tahammül yok. Öğrenci çocuk DH de bir şey satın alıyor, referanslı, rutbeli satılmış bir hesaba denk gelip onun  tarafından dolandırılıyor.  
 Bunu içine nasıl sindirirsin? Burada satacağın hesaptan kazanacağın para ile?  Belki de onlarca kişi dolandırılacak.  

Bir insan neden DH (DonanımHaber) üyeliğine para vererek satın almaya kalkar?   DH Türkiyenin 2.el bilgisayar ve elektronik piyasasının döndüğü yer.  Acaba neden ?

Hesap demek kimlik demektir benim gözümde. Alana da satana da hoş bakmam. Bu böyle biline. Basarım negatifi ve mimlerim toplumda. Arkadaşlardan da aynısını yapmasını beklerim. Başka şeylerden para kazanın.

Birde her sıçtığınızda, ağzınıza allah ı falan dolamayın.
Komik oluyorsunuz.

Önüne gelene negatif trust atarak saçma forum geleneğini devam ettiriyorsun yapmak zorunda değilsin. Büyüklerin eli öpülür gibi saçma bir gelenek bu.

Ben Donanımhaber hesabını satarım. Alan site reklamını yapmak için alır alan ticaret yapmak için alır ya da hepinizin dediği gibi uç bir ihtimal olsa da dolandırıcılık yapmak için alır. Sizin mantığınıza göre silah satışlarını da durduralım çünkü o kadar cinayete sebep oluyor. Merkez bankası TL'yi de basmasın uyuşturucu ticaretine aracılık ediyor. Bu nasıl saçma bir mantık ki hala savunma peşinizdesiniz dışardan ben değil sizler komik duruma düşüyorsunuz.

Bu satış etik dışı değildir zaruri ve ihtiyaçtır. İnsanlar yeni bir hesaptan başlamak yerine itibarlı ve yüksek rütbeli hesapları tercih edebilir. Hem DH denilen ortamda mı anonim olup dolandırıcılık yapmak basit yoksa Bitcointalk ta mı haydi buyrun bu soruyu da cevaplayın da görelim. DH'da kullanıcı adını, adını ve soyadını, telefon numarasını bile değiştirebiliyorsun nasıl donanımhaber hesabı kimlik oluyor? Elektronik piyasası dönüyor muş döner aga döner ama 50 tane kategori var bundan neden bahsetmiyorsun

Donanımhaberde

Özel mesaj yazmak için telefon numarasını girip onaylatmak zorundasın.
VPN kullanarak mesaj gönderemezsin.
Ticaretlerin çoğunluğu banka havalesi ile oluyor.

Eee burada öyle bir kural var mı? Asıl Bitcointalk dolandırıcılara zemin hazırlayan bir ortam ve sizin buradan bunları söylemeniz ayrı bir ironi.

Ben nereden para kazanacağımı kimseye sormam bu forumda bu satışı yaparım aga kimse önümde duramaz.

Ayrıca counter attack, hırs, intikam ve misilleme değil bu bir cevap mayın tarlasına girerseniz bu şekilde bir cevap alırsınız.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: