Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:49:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık Kripto Para Borsası Yazılımı  (Read 368 times)
Perestroyka (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 11, 2020, 06:37:26 PM

Yazılımı tamamen özgün bir şekilde geliştirilmiş olan Kripto Para Borsası Yazılımımızı satmak istiyoruz. Yazılımın bazı özellikleri şu şekildedir :

1. Yazılım parametrik marketler oluşturulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yani istendiğinde,  kripto para borsasına yeni eklenen bir kripto para, mainbase olarak saptanan doğrudan 4 ayrı kripto para ve 3 ayrı itibari para ile eşleştirilerek işleme açılabilir. Örnek vermek gerekirse, mainbase unitleri BTC, ETH, LTC ve BCH olarak seçerseniz, kripto para borsasına X isimli yeni bir kripto para eklendiğinde X-BTC, X-ETH, X-LTC, X-BCH ve X-TL, X-USD, X-EURO marketleri ile işlem yapabilecek 6 ayrı markette otomatik olarak işlemler açılabilir. Mainbase unitlerin de birbirleriyle eşleştirildiği marketler mevcuttur (BTC-ETH, BTC-LTC, BTC-BCH, ETH-LTC, ETH-BCH, LTC-BCH).

2.Müşteri her işlemi için ödemiş olduğu komisyon miktarını net olarak görür.

3.Referansla üye kazandıran referans sahibi üyeye, üye yaptığı kişinin işlemleri üzerinden komisyon kazancı sağlatma özelliği mevcuttur.

4.Güvenlik açısından, kripto para gönderme, borsaya onaylı üye girişi gibi işlemler Google 2FA konfirmasyonu ile yaptırılır.

5.Stop limit emirler mevcuttur.

6.Multi-language altyapısı sayesinde istendiğinde birçok dil ile yazılım hizmete açılabilir. Şu anda Türkçe ve İngilizce mevcuttur, istenirse Rusça, Almanca, Arapça ve diğer birçok dil eklenebilir.

7.Yazılımda kullanılan teknoloji sayesinde, uygun donanım desteği ile hizmete açıldığında, işlem yoğun zamanlarda piyasalarda meydana gelen dalgalanmalara bağlı olarak, diğer bir çok borsada olağanüstü zamanlarda müşterilerin yakındığı emir girişlerinin yapılamaması, emirlerin eşleşmemesi, alış-satış tahtalarının donması gibi sıkıntılar oluşmayacak şekilde yazılmıştır.

8. Yukarıdaki yazılı özelliklerin haricinde şuanda hizmete açık olan borsaların sahip olduğu diğer özelliklere de sahiptir.

Yazılımı alıp kendi borsasını açmak isteyen kişiler, özelden mesaj atabilirler.

Herkese bol kazançlı ve sağlıklı günler,

The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715183375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715183375
Reply with quote  #2

1715183375
Report to moderator
1715183375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715183375
Reply with quote  #2

1715183375
Report to moderator
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 13, 2020, 12:19:40 PM

Bu satış metni bir yazılımcının yapmayacağı yazım hataları ile dolu. Bu ilan gerçekse, diğer herkesin yaptığı gibi bir demo oluşturun ve bunu herkese açık olarak burada yayınlayın.
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2020, 12:47:01 PM

Bu satış metni bir yazılımcının yapmayacağı yazım hataları ile dolu. Bu ilan gerçekse, diğer herkesin yaptığı gibi bir demo oluşturun ve bunu herkese açık olarak burada yayınlayın.

Sayın Lachrymose,
Yazım hataları ile dolu derken ne kastettiğinizi tam olarak yazar mısınız? İlanda anlaşılmayan bir ifade varsa, tekrar yazalım. Burda amacımız polemik oluşturmak değil, eğer yazılım ile gerçekten ilgileniyorsanız özelden yazışabiliriz. Özelden görüştüğümüz ve yazılımla ciddi ilgilendiğini düşündüğümüz kişilere elbette yazılımı göstereceğiz.
İyi günler,
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
November 13, 2020, 03:42:07 PM
Merited by mhanbostanci (1)

Borsaların iyi para kazandığını görüp atlayan yazılımcılardan olmuşsunuz , bu benim gözümde ekran kartıyla koin kazıp zengin olacağız tayfasının yazılımcı versiyonudur. Muhtemelen baya uğraştınız zahmet ettiniz ama deneyimli bir trader dan mentorluk desteği almadınız , destek verse onu da satardınız muhtemel ne yazık ki ama bu iş baştan belli bir yolda gidiyor.
Trader lar kapalı bir finansal ekosistemde (bu örnekte TR oluyor) yüksek hacim ararlar, bunu sağlayan bir borsa vardı sonra o sorun yaşayıp ikinci düzgün borsa gelince 2 tane yüksek hacimli borsa oldu . Birinci borsa aymazlık etmese ikinci nin büyümesine izin vermezdi ama artık oldu yani 2 büyük var 3.cü çok zorlayıp duruyor sonrakiler tel tel döküldü, çünkü market hacim birlikteliği istiyor yani 2 tane büyük borsa olması bile ihtiyaçtan değil birincinin stratejik zamandaki hatasından kaynaklanıyor o tökezlemese şu an markette tek büyük olarak gidecekti. Böylesi bir pazara bodoslama dalmak gayet riskli bir girişim, pazar böyle bir arayışta değil müşteri birliktelik arıyor bölünmüş market işine gelmiyor. herhalde 70 kadar borsa açıldı ve çoğu kapandı bazıları da hiç açılamadan kapandı sizin gibi satmaya çalışıyorlar. Kriptokoin lokal pazarları üst paragrafta bahsettiğim market yapısından bağımsız oluşamıyorlar. İnternet sitelerinin çoğu bu tip market yapısına sahip yani google çıkınca ikinci bir google iş yapamıyor birinci büyüyor herşeyi kapatıyor diğerleri nal topluyor, google hata yapmadı ikinciye yer vermedi, diğer büyüklerin çoğu yerel market duvarları ile büyüdü pazar kaptı . Startup kurmayı planlayan yazılmıcılar girmeye çalıştıkları pazarın organik yapısını iyi incelemek durumundalar , bu şekilde koin borsası elinde patlamış çok yazılımcı olduğunu düşünüyorum açılan sadece 70 e vardıysa bir o kadar da hiç sesi çıkmayan yada satmaya çalışan olmuştur. Açıpta kapatanlar daha da büyük zarar etmişlerdir. Sermaye yoksa direkt satma yoluna gidiliyor ama o da yine önceki örneklerin ayyuka çıkması yüzünden gayet zor.
Yazılım ekibinin işini bölmek gibi niyetim yok ama bu gerçekler daha paribu çıktığında belli olmuştu ben o zaman gördüğüme hiç kasmayın demiştim , yani kebapçı bile borsa kuralım derdindeydi , halıcı kurunca geç kaldılar tabi   Kiss
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2020, 05:31:44 PM

Borsaların iyi para kazandığını görüp atlayan yazılımcılardan olmuşsunuz , bu benim gözümde ekran kartıyla koin kazıp zengin olacağız tayfasının yazılımcı versiyonudur. Muhtemelen baya uğraştınız zahmet ettiniz ama deneyimli bir trader dan mentorluk desteği almadınız , destek verse onu da satardınız muhtemel ne yazık ki ama bu iş baştan belli bir yolda gidiyor.
Trader lar kapalı bir finansal ekosistemde (bu örnekte TR oluyor) yüksek hacim ararlar, bunu sağlayan bir borsa vardı sonra o sorun yaşayıp ikinci düzgün borsa gelince 2 tane yüksek hacimli borsa oldu . Birinci borsa aymazlık etmese ikinci nin büyümesine izin vermezdi ama artık oldu yani 2 büyük var 3.cü çok zorlayıp duruyor sonrakiler tel tel döküldü, çünkü market hacim birlikteliği istiyor yani 2 tane büyük borsa olması bile ihtiyaçtan değil birincinin stratejik zamandaki hatasından kaynaklanıyor o tökezlemese şu an markette tek büyük olarak gidecekti. Böylesi bir pazara bodoslama dalmak gayet riskli bir girişim, pazar böyle bir arayışta değil müşteri birliktelik arıyor bölünmüş market işine gelmiyor. herhalde 70 kadar borsa açıldı ve çoğu kapandı bazıları da hiç açılamadan kapandı sizin gibi satmaya çalışıyorlar. Kriptokoin lokal pazarları üst paragrafta bahsettiğim market yapısından bağımsız oluşamıyorlar. İnternet sitelerinin çoğu bu tip market yapısına sahip yani google çıkınca ikinci bir google iş yapamıyor birinci büyüyor herşeyi kapatıyor diğerleri nal topluyor, google hata yapmadı ikinciye yer vermedi, diğer büyüklerin çoğu yerel market duvarları ile büyüdü pazar kaptı . Startup kurmayı planlayan yazılmıcılar girmeye çalıştıkları pazarın organik yapısını iyi incelemek durumundalar , bu şekilde koin borsası elinde patlamış çok yazılımcı olduğunu düşünüyorum açılan sadece 70 e vardıysa bir o kadar da hiç sesi çıkmayan yada satmaya çalışan olmuştur. Açıpta kapatanlar daha da büyük zarar etmişlerdir. Sermaye yoksa direkt satma yoluna gidiliyor ama o da yine önceki örneklerin ayyuka çıkması yüzünden gayet zor.
Yazılım ekibinin işini bölmek gibi niyetim yok ama bu gerçekler daha paribu çıktığında belli olmuştu ben o zaman gördüğüme hiç kasmayın demiştim , yani kebapçı bile borsa kuralım derdindeydi , halıcı kurunca geç kaldılar tabi   Kiss

Sayın Teramit,
Yazılım hazırlanırken deneyimli bir trader'dan destek alındı. Yazılımın tasarımı onun tavsiyeleri ile şekillendi.
İkinci paragrafta yazdıklarınız sizin düşünceleriniz, bu konuda doğru ya da yanlış düşünüyorsunuz diyemeyiz. Diğer taraftan, biz sizin gibi düşünmediğimizi söyleyebiliriz. Piyasa'da iş yapan 2 ya da 3 borsa olması, ondan sonra kimsenin bu işe yatırım yapmaması gerektiği ve para kazanamayacağı anlamına gelmez. Sizin yazdığınız şekilde düşünülseydi Binance borsasının hiç açılmaması lazımdı, nitekim onlar açıldığında dünyada pek çok borsa vardı, Binance sonra açıldı ama hepsini geçti. Teknolojik anlamda bu örnekler çoğaltılabilir. Netscape Navigator varken neden Microsoft Explorer açıldı, ya da bu ikisi varken Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ve diğerleri neden açılıyor demek gibi bir şey sizin yazdığınız.
İkinci mesajda yazdığımız gibi amacımız burda polemik oluşturmak değil. Amacımız emek vererek, para harcayarak, gayet güzel olduğunu düşündüğümüz yazılımımızın satışı için burda iletişim kurabileceğimiz kişi ya da kurumlar varsa, bu kişi ya da kurumlarla iletişim kurmaya çalışmak.
Siz ilgilenmezsiniz, almak istemezsiniz; bunlara saygı duyarız. Öte yandan ben almak istemiyorsam, ben yazılım yapılmasını ve satılmasını doğru bulmuyorsam, o halde bu işe emek harcayanların çabalarını boşa çıkarmak için şurda veryansın edeyim demek de ne kadar doğru, bunu sizin sağduyunuza bırakıyoruz.
Sağlıklı günler dileriz,
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
November 13, 2020, 05:57:19 PM

almak isteyen alsın bunu engelleyen birşey yazmadım ben sizin bu işi yazarken borsa kurma girişiriminizdeki tutumundaki yapılanmayı eleştirdim, elbette bir destek almış olabilirsiniz ama zaten ben hiç girişmemeyi tavsiye ediyordum aldığınız desteğin ne olduğu ve kimden alındığı da önemli ,birçok borsa yazılımının satışa çıkması bu teorinin gayet mantıklı olduğunu gösteriyor.
Binance meselesine gelirsek öncesindeki borsaların hatalı politikalarından faydalanmış bir borsadır, yani yine ilk pazara giren hata yaparsaikinciler elbette büyür teorisini destekliyor, beni yanlışlamanıziçin google arkasından abd veya avrupadan çıkıp başarılı olabilen bir aramamotoru göstermeniz lazım. poloniex en büyük iken kötü yönetim bitifinex en büyük iken yüksek fee ile iş yapıyoru, binance sektöre en yakın rakibinin 4 te biri fee alarak girdi 0.20 alan varken 0.05 aldı ilk gününde bu haliyle gayet cazipti , yani öncekiler biz istediğimiz fee ile iş yaparız modundaydı ,teknik olarak müşterisine sıkıntı yaşatmadan birinci zayıflamışken ona göre çok iyi bir oranla girdiler , binance hata yapmazsa 1.de kalır yaparsa arkasındakiler bunu değerlendirebilir mi ona bakmak lazım.Sizin hazır yazılımınızın olması potansiyel müşteriler açısından bir avantaj ama onlara nasıl ulaşacaksınız?, halıcılar kebabpçılar iş yapmak istiyor , btcturk u alan adam finans uzmanı yönetimini de iyi biliyor. Kalifiye müşterilere ulaşmanız lazım, bitcointalk bunun bir adımı ama yetmeyebilir şu an için borsa kurmak yeni ve orjinal fikir değil, Yazılım işletmek te ayrı iş potansiyel alıcıya kolay gelsin  Wink
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2020, 06:25:31 PM

Görüşleriniz için teşekkürler sayın Teramit.
Yazılıma ilgi duyan, yazılım hakkında bilgi almak isteyen kişiler olursa, özelden yazışarak iletişimde bulunabilir, kendilerine ilgileri doğrultusunda detaylı bilgi verebiliriz.
Herkese sağlıklı ve bol kazançlı günler,
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
March 06, 2021, 08:58:38 PM

.
.
nitekim onlar açıldığında dünyada pek çok borsa vardı, Binance sonra açıldı ama hepsini geçti. Teknolojik anlamda bu örnekler çoğaltılabilir. Netscape Navigator varken neden Microsoft Explorer açıldı, ya da bu ikisi varken Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ve diğerleri neden açılıyor demek gibi bir şey sizin yazdığınız.
.
.
Sağlıklı günler dileriz,

Benimde zaten kaynağı çok da belli olmayan on yüz bin milyon baloncuğum olsa bende kara para aklamak için dünyanın en büyük kripto para borsasını kurarım. Smiley
Binance paranın satın alabildiği en iyi yazılımcıları bir araya getirip, reklamın dibine vurup buralara geldi. Şimdi öyle bir güce sahip ki bitcoin den daha bilinilir oldu.

Şimdi siz yazılımsal olarak belkide Binance in altyapısından daha iyisini kodlamış bile olabilirsiniz, herkesin emeği kendine.
Sizin hatanız, reklamın dibine vuracak gücü olmayan patronla yola çıkmak olmuş.

Allah sabırlar versin.
cointrader16
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 09, 2021, 07:27:38 AM

Merhaba,

Ben konuyla ilgileniyorum. bana ulaşabilir misiniz?
bodeaghuseyin@gmail.com
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
May 15, 2021, 09:00:21 PM

Güncel
almostreal
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
May 16, 2021, 11:20:47 AM

Güncel

Merhaba whatsapp'tan iletisime gecebilirsek bilgi almak istiyorum.
+1 631 742 4829
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
July 27, 2021, 12:12:42 AM

Kaça sattın?
ankara_trader
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2021, 03:03:50 PM

Yazılımı tamamen özgün bir şekilde geliştirilmiş olan Kripto Para Borsası Yazılımımızı satmak istiyoruz. Yazılımın bazı özellikleri şu şekildedir :

1. Yazılım parametrik marketler oluşturulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yani istendiğinde,  kripto para borsasına yeni eklenen bir kripto para, mainbase olarak saptanan doğrudan 4 ayrı kripto para ve 3 ayrı itibari para ile eşleştirilerek işleme açılabilir. Örnek vermek gerekirse, mainbase unitleri BTC, ETH, LTC ve BCH olarak seçerseniz, kripto para borsasına X isimli yeni bir kripto para eklendiğinde X-BTC, X-ETH, X-LTC, X-BCH ve X-TL, X-USD, X-EURO marketleri ile işlem yapabilecek 6 ayrı markette otomatik olarak işlemler açılabilir. Mainbase unitlerin de birbirleriyle eşleştirildiği marketler mevcuttur (BTC-ETH, BTC-LTC, BTC-BCH, ETH-LTC, ETH-BCH, LTC-BCH).

2.Müşteri her işlemi için ödemiş olduğu komisyon miktarını net olarak görür.

3.Referansla üye kazandıran referans sahibi üyeye, üye yaptığı kişinin işlemleri üzerinden komisyon kazancı sağlatma özelliği mevcuttur.

4.Güvenlik açısından, kripto para gönderme, borsaya onaylı üye girişi gibi işlemler Google 2FA konfirmasyonu ile yaptırılır.

5.Stop limit emirler mevcuttur.

6.Multi-language altyapısı sayesinde istendiğinde birçok dil ile yazılım hizmete açılabilir. Şu anda Türkçe ve İngilizce mevcuttur, istenirse Rusça, Almanca, Arapça ve diğer birçok dil eklenebilir.

7.Yazılımda kullanılan teknoloji sayesinde, uygun donanım desteği ile hizmete açıldığında, işlem yoğun zamanlarda piyasalarda meydana gelen dalgalanmalara bağlı olarak, diğer bir çok borsada olağanüstü zamanlarda müşterilerin yakındığı emir girişlerinin yapılamaması, emirlerin eşleşmemesi, alış-satış tahtalarının donması gibi sıkıntılar oluşmayacak şekilde yazılmıştır.

8. Yukarıdaki yazılı özelliklerin haricinde şuanda hizmete açık olan borsaların sahip olduğu diğer özelliklere de sahiptir.

Yazılımı alıp kendi borsasını açmak isteyen kişiler, özelden mesaj atabilirler.

Herkese bol kazançlı ve sağlıklı günler,

Bana ulaşırsanız sevinirim. Uzun zamandır bir yazılım arayışı içindeyiz.
cointrader06@outlook.com
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
November 12, 2021, 12:48:12 AM

Konu günceldir.
Perestroyka (OP)
Newbie
*

View Profile
February 29, 2024, 02:21:25 AM

Herhangi bir açık kaynaktan yararlanılmadan, özgün bir şekilde geliştirilmiş yazılımımızın satışı için açmış olduğumuz bu başlık hala günceldir.
kodmanyagha
Member
**

Activity: 74
Merit: 17

View Profile
April 07, 2024, 01:35:03 PM

Fiyat  ve demo bilgisini özelden yazabilir misiniz?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: