Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:29:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Tanıt kendini  (Read 62 times)
Muhtaixa (OP)
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 13, 2020, 07:54:15 AM

Uzun zamandır buralardayız. Hemen hemen hep aynı kişiler oluyor. Aile gibi olduk. Herşeyimizi paylaşır olduk. Hatta baba olduğumuzu ,bebeğimize koyacağımız isim hakkında fikir alır olduk. Diğer arkadaşları da merak ediyorum .Acaba kim evli kim bekar . Kim ne yapar ne eder .Herkes istediği ölçü de anlatsın bakalım neler çıkıyor Smiley

Ben evliyim .Üç yaşında bir kızım var Smiley

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
1714685361
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714685361
Reply with quote  #2

1714685361
Report to moderator
1714685361
Hero Member
*

Ignore
1714685361
Reply with quote  #2

1714685361
Report to moderator
1714685361
Hero Member
*

Ignore
1714685361
Reply with quote  #2

1714685361
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714685361
Hero Member
*

Ignore
1714685361
Reply with quote  #2

1714685361
Report to moderator
1714685361
Hero Member
*

Ignore
1714685361
Reply with quote  #2

1714685361
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 13, 2020, 09:14:46 AM

Allah bağışlasın hocam aslında forumu az çok takip eden kişiler birbirleri hakkında küçük bir kaç Bilgi sahibi oluyor bende evliyim ve geçtiğimiz günlerde açtığım konu üzere az çok hatırlarsınız yeni baba adayıyım Henüz minicik  Grin şuan ülkemizin güneydoğu Anadolu bölgesinde ikamet ediyorum. Yolu Mardin’e düşen olursa seve seve misafir ederim  Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
November 13, 2020, 10:52:57 PM

Vallaha hocam ilk başlarda birçok konuyu okuyordum ve yazacak birşey bulamıyordum. Nitekim bakıyordum karşılıklı sohbet havasındaymış gibi oluyordu konular. Zamanla birkaç şey yazabilir duruma geldim ve yazdım birçoğu böyle görünmez gibi oluyordu ama yazdığım mesajlara bir cevap geldiğinde mutlu oluyordum. Yavaş yavaş bu ailenin bir parçası oluyordum çünkü. Ülkemizde yer alan birçok forumda üyeliğim olmasına rağmen buradaki sıcaklığı kaynaşmayı göremedim desem yeridir. Akşam yatarım yatmadan girer bakarım neler yazılmış varsa yazacağım yazarım. Sabah alarmı susturduktan sonra hemen foruma girip cevaplanan yazı var mı diye heyecanla bakarım. En büyük pişmanlıklarımdan biriside şudur buraya bu kadar geç gelebilmem çünkü eski konulara bakıyorumda ne konular dönmüş.

Bende kendimi biraz tanıtayım. Memur çocuğu olarak Türkiye'nin birçok bölgesinde baba mesleği gereği yaşadım. Daha sonra üniversite nedeniyle başka bir şehire taşındım. Pandemi nedeni ile hem ufak bir iş koşturmacasına bağlandım hemde dersleri uzaktan takip ediyorum hemde bu dünyayı öğrenmeye çalışıyorum. Bekarım bir aday adayı var ama işler bayağı karışık biraz düzlüğe çıktığımda burada bir konuda anlatırım büyük ihtimal. Geriye de tek birşey kalıyor. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum Cheesy
Muhtaixa (OP)
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 14, 2020, 03:23:13 PM
Last edit: November 14, 2020, 03:33:20 PM by Muhtaixa

Allah bağışlasın hocam aslında forumu az çok takip eden kişiler birbirleri hakkında küçük bir kaç Bilgi sahibi oluyor bende evliyim ve geçtiğimiz günlerde açtığım konu üzere az çok hatırlarsınız yeni baba adayıyım Henüz minicik  Grin şuan ülkemizin güneydoğu Anadolu bölgesinde ikamet ediyorum. Yolu Mardin’e düşen olursa seve seve misafir ederim  Cheesy
İkimizde yemek yemeyi sevdiğimiz için  Eşimle kaç kez doğu turu yapmak istedik ama bir türlü olmadı.Tabiki yalnızca yemek değil. Tarihi zenginlikler için de  Şöyle en az bir haftalık bir tur istiyoruz ki doya doya gezelim. O kadar km yaptığımıza değsin. Ama ya işlerimiz uymadı yada maddi imkanlar el vemedi. Bebek konusunda ise, yakın zamanda bebeklikten çıkmış bi çocuğumuz olduğu için hertürlü desteğe hazırız. Hamilelik süreci de dahil Smiley Tekrardan hayırlı olsun. Gelişmeleri paylaşın lütfen Smiley)

Vallaha hocam ilk başlarda birçok konuyu okuyordum ve yazacak birşey bulamıyordum. Nitekim bakıyordum karşılıklı sohbet havasındaymış gibi oluyordu konular. Zamanla birkaç şey yazabilir duruma geldim ve yazdım birçoğu böyle görünmez gibi oluyordu ama yazdığım mesajlara bir cevap geldiğinde mutlu oluyordum. Yavaş yavaş bu ailenin bir parçası oluyordum çünkü. Ülkemizde yer alan birçok forumda üyeliğim olmasına rağmen buradaki sıcaklığı kaynaşmayı göremedim desem yeridir. Akşam yatarım yatmadan girer bakarım neler yazılmış varsa yazacağım yazarım. Sabah alarmı susturduktan sonra hemen foruma girip cevaplanan yazı var mı diye heyecanla bakarım. En büyük pişmanlıklarımdan biriside şudur buraya bu kadar geç gelebilmem çünkü eski konulara bakıyorumda ne konular dönmüş.

Bende kendimi biraz tanıtayım. Memur çocuğu olarak Türkiye'nin birçok bölgesinde baba mesleği gereği yaşadım. Daha sonra üniversite nedeniyle başka bir şehire taşındım. Pandemi nedeni ile hem ufak bir iş koşturmacasına bağlandım hemde dersleri uzaktan takip ediyorum hemde bu dünyayı öğrenmeye çalışıyorum. Bekarım bir aday adayı var ama işler bayağı karışık biraz düzlüğe çıktığımda burada bir konuda anlatırım büyük ihtimal. Geriye de tek birşey kalıyor. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum Cheesy
Hocam bende bazen yazma konusunda tıkanıyorum. Bazen yazacak konu bulamıyorum bazen de doğru cümleleri. Ama gerçeketen burası çok eğelenceli bi forom. Çok samimi geliyor insanlar Smiley) Cevap geldiğinde mutlu olduğunuzu öğrendiğim iyi oldu. Bundan sonra yazdıklarınıza daha çok dikkat edeceğim Wink
Aday adayı kısmına gelince en sevdiğim kısım o kısım. Yani flörtleşme. Bence ilişkinin en güzel kısmı. Tadını çıkarın. İnsanın içinde kelebekler uçuşması güzel şey Smiley) Herşey istediğiniz gibi olur umarım Smiley)

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀