Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:03:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: GEOMA COOP -Güncellemeler(LID,Ferrum Network işbirliği)  (Read 589 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 16, 2020, 07:35:30 PM
Last edit: December 22, 2020, 03:28:53 PM by dannybrown
Merited by Vispilio (4), bobita (1), AlyattesLydia (1), Hovarda (1)

This private group is for GMD Token holders.Post you wallet address here.Use this invite link.
 https://t.me/joinchat/HxxjGUZFsc77ZCUmtgI97g
Şuradaki gruba gelin ve eski geoma dao tokeni bulunan cüzdanınızı yazın.yeni tokenleri yollucaklar.

Güncelleme 21.11.2020
GeomaDao yeni web sitesini duyurdular.Tasarım benim hoşuma gitti.Umarım her şey iyi olur.
Bountyci arkadaşlar da umutlanmaya başlayabilir.
https://thecoopnetwork.io/
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714507433
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714507433
Reply with quote  #2

1714507433
Report to moderator
1714507433
Hero Member
*

Ignore
1714507433
Reply with quote  #2

1714507433
Report to moderator
1714507433
Hero Member
*

Ignore
1714507433
Reply with quote  #2

1714507433
Report to moderator
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 16, 2020, 09:05:50 PM

This private group is for GMD Token holders.Post you wallet address here.Use this invite link.
 https://t.me/joinchat/HxxjGUZFsc77ZCUmtgI97g
Şuradaki gruba gelin ve eski geoma dao tokeni bulunan cüzdanınızı yazın.yeni tokenleri yollucaklar.

Teşekkürler danny hocam. Biraz önce telegram kanalina bakmıştım hiçbir hareket yoktu.  Kanalda benim gibi bekleyen 434 kişi var diye düşünüyordum. Burada sizin postunuzu gördüm. Meritin olsaydı verirdim. Bir tane borcum olsun size.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
November 16, 2020, 09:17:48 PM

Hocam teşekkürler bende de varmış, unutmuşum gitmiş, neden böyle bir şey yapma ihtiyacı duymuşlar anlamadım açıkçası, yeni gönderdikleri token üzerinden projeyi yürütmeyi mi amaçlıyorlar?

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 16, 2020, 09:17:52 PM

Böyle yapmak yerine otomatik gönderim mevcut değil mi biraz saçma bir yol bulmuşlar herkese tek tek böyle cüzdan adresi alıp gönderim mi yapacaklar

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 17, 2020, 06:15:18 AM

Böyle yapmak yerine otomatik gönderim mevcut değil mi biraz saçma bir yol bulmuşlar herkese tek tek böyle cüzdan adresi alıp gönderim mi yapacaklar
Belki de unutan falan varsa onlara göndermenin anlamsız olduğunu düşündüler.
Bu hoş bişey değil ama başka bir açıklama göremiyorum.
Neyse en azından yollayacaklar bu da bişey.Tabi varsa tanıdıklarınız haber etmenizde fayda var.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 17, 2020, 09:46:32 AM

Bende bu tokendan yok ama bu tarz uyarı ve bilgilendirme paylaşımlarına şahsen çok önem veriyorum, "ben işimi hallettim, bana ne elalemden" demeden insanların sorun yaşamaması için konu açan herkese bir kez daha teşekkürler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gumusi
Full Member

View Profile
November 17, 2020, 04:31:23 PM

Neyse en azından yollayacaklar bu da bişey.Tabi varsa tanıdıklarınız haber etmenizde fayda var.

Danny hocam sadece o telegram kanalına cüzdan adresini verdim geçtim. Ekstra birşey belirtmeye gerek var mı? Mesela bana 3067 adet gelmişti yine bu miktar mi gelecek yoksa saplama olacak mı?
Bir de siz daha iyi bilirsiniz bu proje iş yapar mı? Polkatod projelerinde game kısmında sanki bu tokenin adını görmüştüm..
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 17, 2020, 04:52:24 PM

Danny hocam sadece o telegram kanalına cüzdan adresini verdim geçtim. Ekstra birşey belirtmeye gerek var mı? Mesela bana 3067 adet gelmişti yine bu miktar mi gelecek yoksa saplama olacak mı?
Bir de siz daha iyi bilirsiniz bu proje iş yapar mı? Polkatod projelerinde game kısmında sanki bu tokenin adını görmüştüm..

Proje sahibi ile düzenli olarak konuşuyorum.Kendisi yasal konulara çok takıntılı ama bişeyler yapacak yakında haberlerini alırız.
Reklam olayını sıkı tutmaları gerekiyor.
Bu arada o gizli telegram grubuna eski geoma tokenlerin bulunduğu eth adresinizi yazmanız yeterli daha fazla bişey yapmanıza gerek yok.
Bize yollayacakları miktar artacak çünkü 21 milyondan 100 milyona çıkartılacak bu tokenin miktarı.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 17, 2020, 06:54:35 PM

Bilgi için teşekkürler Smiley sadece haberi olanlara swap işlemi yapmaları kötü olmuş telegram kullanmayan insan sayısı fazla ve herkes birbirine böyle haber veremez. umarım gerçek yatırımcıları önemseyip otomatik olarak onların adreslerine gönderi yaparlar.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 17, 2020, 07:19:30 PM

Bilgi için teşekkürler Smiley sadece haberi olanlara swap işlemi yapmaları kötü olmuş telegram kullanmayan insan sayısı fazla ve herkes birbirine böyle haber veremez. umarım gerçek yatırımcıları önemseyip otomatik olarak onların adreslerine gönderi yaparlar.

Token olayının en kötü yani da bu ne yazık ki.
Ben mümkün olduğunca bountyden token gelirse telegram kanalıni takip ederim. Sessize alıp bekliyorum ara ara bakıyorum yoksa bir swap oluyor ve eski tokenler çöp oluyor. Umarım emekler boşa gitmez.

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1609

View Profile WWW
November 18, 2020, 12:55:31 AM

Teşekkürler bilgilendirme için, güzel bir insider's tip olmuş Wink

fakat swap'ın daha adil olması için ilk GEOMA'ları alan bütün cüzdanlara da bir miktar yollamaları gerekir, belki aktif hesaplar daha fazla alabilir ama fark etmeyen tarihi kaçıran insanlar olabilir onların 0 çekmesi doğru olmaz.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 18, 2020, 08:18:02 AM

Nerden geldiğini bilmediğim bir şekilde bende de biraz varmış. Bounty ya da airdrop sanırım.
Bir tg grubuna adresi yazmak çok da mantıklı gelmedi aslında ama Arthur kendisi yazmış görünüyor. Çakma Arthur değildir umarım Cheesy

Swap için "şunu şunu yapın şuraya gönderin şurda takla atın" diyen ekiplere de gıcığım bu arada. Bu işin otomatiği var, snapshot'ı var. "Gelen gelsin gelmeyen bize kalsın" mantığı bu resmen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 18, 2020, 10:22:04 AM

fakat swap'ın daha adil olması için ilk GEOMA'ları alan bütün cüzdanlara da bir miktar yollamaları gerekir, belki aktif hesaplar daha fazla alabilir ama fark etmeyen tarihi kaçıran insanlar olabilir onların 0 çekmesi doğru olmaz.

Gerçek projeler için yapılacak swap işleminin projeye bir artı değer katması gerekir. Bahsettiğim fiyata yönelik bir artı değer değil projenin işleyişine yönelik bir değerden bahsediyorum. Platform içi ağ üzerinde çok fazla transfer gerçekleştirilmesi gerekiyordur bu sebeple neo - trx gibi gas fee olarak daha avantajlı ağlara swap yapılması gibi gerçekten problem çözen durumlardan söz ediyorum. Yada planlanmış birim sayısı projesinin ilerlemesinde sorunlara neden oluyordur daha küçük birimlere bölerek daha anlaşılır hale getirmeye çalışıyorlarsa bu da bir artı değer katabilir kullanım kolaylığı açısından. Ancak çoğu platform kısıtlı süreler içerisinde ve aynı ağ içerisinde gerçek amacı olmayan swap'lar gerçekleştiriyor. Buradaki temel amaç genellikle ödül avcıları yada yatırımcıların bir kısmının haklarının elinden alınmas ve doğal olarak bu projerleri scam olarak adlandırmak gerekir.

Bir proje ekibi tamamen token fiyatına yönelik hamleler yapıyorsa ve projenin temel hedeflerine odaklanmıyorsa tek amaçları blockchain&bitcoin popülerliğinden yararlanarak gelir elde etmektir. Bu şekilde davranan projelerin gerçek bir ürün ortaya koymaları maalesef mümkün değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
November 18, 2020, 11:07:22 AM

Uyarı için teşekkürler hocam. Bir kaç gün önce GEOMA telegram grubunu silmeyi düşünüyordum çok bir hareket olmadığı için takibi vs bırakmıştım. Senin başlığın sayesinde swaptan yararlanabileceğim. Gerçi bu swap olayınında çok bir etkisi olacağını sanmıyorum ama neyse.
gumusi
Full Member

View Profile
November 18, 2020, 03:46:44 PM

Gerçek projeler için yapılacak swap işleminin projeye bir artı değer katması gerekir. Bahsettiğim fiyata yönelik bir artı değer değil projenin işleyişine yönelik bir değerden bahsediyorum. Platform içi ağ üzerinde çok fazla transfer gerçekleştirilmesi gerekiyordur bu sebeple neo - trx gibi gas fee olarak daha avantajlı ağlara swap yapılması gibi gerçekten problem çözen durumlardan söz ediyorum. Yada planlanmış birim sayısı projesinin ilerlemesinde sorunlara neden oluyordur daha küçük birimlere bölerek daha anlaşılır hale getirmeye çalışıyorlarsa bu da bir artı değer katabilir kullanım kolaylığı açısından. Ancak çoğu platform kısıtlı süreler içerisinde ve aynı ağ içerisinde gerçek amacı olmayan swap'lar gerçekleştiriyor. Buradaki temel amaç genellikle ödül avcıları yada yatırımcıların bir kısmının haklarının elinden alınmas ve doğal olarak bu projerleri scam olarak adlandırmak gerekir.

Bir proje ekibi tamamen token fiyatına yönelik hamleler yapıyorsa ve projenin temel hedeflerine odaklanmıyorsa tek amaçları blockchain&bitcoin popülerliğinden yararlanarak gelir elde etmektir. Bu şekilde davranan projelerin gerçek bir ürün ortaya koymaları maalesef mümkün değil.

Dediğinize katılıyorum hocam. Benim elimde az miktarda tefood vardi.sanki tefood ta da swap gibi birşey oldu. mew de ki tokenin adi tone olmuş. Sessiz sedasız bir değişim oldu galiba.
Bu geamo da iyi niyetli olsa. Daha önce cüzdanlara gönderdikleri yere pek âlâ yeni token gönderebilirlerdi ama sanki dediğiniz gibi farkli durumlar var gibi.
Bakalım ne olacak? Benim uzun vade beklentim yok.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 21, 2020, 09:04:18 AM

GeomaDao yeni web sitesini duyurdular.Tasarım benim hoşuma gitti.Umarım her şey iyi olur.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 21, 2020, 05:50:47 PM

Grupta büyük bir sessizlik olması beni korkuttu ama umarım swap yaparlar. Bugün ilettim ben de cüzdanımı, danny sana yeni gelmiş miydi? Yoksa tüm adresleri topladıktan sonra toplu şekilde mi herkese atacaklar? Baya kişi de online ama bakalım.

Paylaşım gerçekten merit hak ediyor, elimde olsa daha çok verirdim ama maalesef kalmadığı için 1 tane gönderebildim.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 22, 2020, 07:12:14 AM
Last edit: November 28, 2020, 04:54:37 AM by dannybrown

Grupta büyük bir sessizlik olması beni korkuttu ama umarım swap yaparlar. Bugün ilettim ben de cüzdanımı, danny sana yeni gelmiş miydi? Yoksa tüm adresleri topladıktan sonra toplu şekilde mi herkese atacaklar? Baya kişi de online ama bakalım.

Paylaşım gerçekten merit hak ediyor, elimde olsa daha çok verirdim ama maalesef kalmadığı için 1 tane gönderebildim.

Hala eskiler var bende hocam.Yenilerini ay sonuna doğru dağıtacaklarını düşünüyorum.Aslında iyi olan şey  yeni token çıkartmalarından ziyade artık geliştirmeye başlayacalarını  anlamış olduk.Defilerin hala popüler olduğunu hatta 2021 de çok daha iyi yerlere geleceğini düşündüğümden bu proje tokeni iyi para edebilir.bu arada 2 farklı token çıkaracaklar security ve utility .Bize utility olanı verecekler.

gumusi
Full Member

View Profile
November 22, 2020, 09:04:45 AM

Kesinlikle faydalı bir başlık. Sağolsun @dannybrown hocam iyi takip ediyor konuyu.
Bu arada @danny hocam iki farklı token çıkartacaklar dediniz ya neden 2 farklı var mi bilginiz?
Neo ,gas gibi mi olcak acaba bunların işleyişi? Aklıma ilk o geldi.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 22, 2020, 11:19:04 AM

Sitenin tasarımı gerçekten benim de hoşuma gitti açıkcası güzel bir bounty kampanyası düzenlerlerse ben de katılmayı düşünebilirim proje bana gelecek vaad etmeyi başardı.  Grin Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀