Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:37:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Alaattin Çakıcı'nın Açıklamaları  (Read 225 times)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
November 21, 2020, 03:42:57 PM

Alaattin Çakıcı mafyadır nokta. Selahattin Demirtaş olayı şüpheli bana göre. Adamın partisi devam ediyor aday olabiliyor her şey olabiliyor ama içerde. Bu durum garip değil mi ? Ya tam içeri atarsın hiçbir bok yaptırmazsın ya da salarsın.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
1715110623
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715110623
Reply with quote  #2

1715110623
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
November 21, 2020, 04:19:01 PM
Last edit: November 21, 2020, 04:31:40 PM by Lachrymose

~

~

Ben tek bir hesapla düşüncelerimi ifade ediyorsam, sen de tek bir hesapla düşüncelerini ifade etmek zorundasın aksi taktirde yaptığın şey bir algı operasyonu olur.

Ben diyorum ki, Kemal Kılıçdaroğlu yıllardır tutuklu olan isimler üzerinden bilerek ve isteyerek tam da şu anda Alaattin Çakıcı'yı kışkırtarak bir mağduriyet yarattı çünkü ABD seçimlerinde Joe Biden'in seçilmesi ile beraber Kızıl Soros olarak adlandırılan Osman Kavala'yı hapisten çıkartmak için bu sahte mağduriyet ile halkın desteğini alıp bir rüzgar oluşturmak istedi. Kemal Kılıçdaroğlu, bugüne kadar akdeniz sahillerindeki mafyalardan hiç rahatsız olmamış bir siyasetçi iken tam da şu anda "Alaattin Çakıcı'ya mafya lideri diyip, bir saniye sonra Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş'a düşünce suçluları demesi" bir tesadüf değildi. Bu sadece, ona cevap vereceğini bildiğin bir insanı kasıtlı olarak kışkırtmak istediği anlamına gelir. Bilerek ve isteyerek tasarlanmış, Erdoğanvari bir mağduriyet oluşturma taktiğini anlamak için üzerinde çok da düşünmedim çünkü geçmişte hiç tanınmamasına rağmen parlatılıp Baykal'ın kaset skandalı sonrası ana muhalefet partisi lideri olmuş bir ismin küreselcilere olan borcunu ödemesi gerekirdi.

Siz Atatürk'ün partisine oy verdiğini sananlar, Atatürk'ün küreselci bir solcu değil; demokrat, milliyetçi, kalkınmacı, centralist ve kültürel muhafazakar bir adam olduğunun farkında değilsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lDqk3ojOh_w
1kodumtek7 (OP)
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 21, 2020, 05:00:04 PM

~

~

Ben tek bir hesapla düşüncelerimi ifade ediyorsam, sen de tek bir hesapla düşüncelerini ifade etmek zorundasın aksi taktirde yaptığın şey bir algı operasyonu olur.

Ben diyorum ki, Kemal Kılıçdaroğlu yıllardır tutuklu olan isimler üzerinden bilerek ve isteyerek tam da şu anda Alaattin Çakıcı'yı kışkırtarak bir mağduriyet yarattı çünkü ABD seçimlerinde Joe Biden'in seçilmesi ile beraber Kızıl Soros olarak adlandırılan Osman Kavala'yı hapisten çıkartmak için bu sahte mağduriyet ile halkın desteğini alıp bir rüzgar oluşturmak istedi. Kemal Kılıçdaroğlu, bugüne kadar akdeniz sahillerindeki mafyalardan hiç rahatsız olmamış bir siyasetçi iken tam da şu anda "Alaattin Çakıcı'ya mafya lideri diyip, bir saniye sonra Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş'a düşünce suçluları demesi" bir tesadüf değildi. Bu sadece, ona cevap vereceğini bildiğin bir insanı kasıtlı olarak kışkırtmak istediği anlamına gelir. Bilerek ve isteyerek tasarlanmış, Erdoğanvari bir mağduriyet oluşturma taktiğini anlamak için üzerinde çok da düşünmedim çünkü geçmişte hiç tanınmamasına rağmen parlatılıp Baykal'ın kaset skandalı sonrası ana muhalefet partisi lideri olmuş bir ismin küreselcilere olan borcunu ödemesi gerekirdi.

Siz Atatürk'ün partisine oy verdiğini sananlar, Atatürk'ün küreselci bir solcu değil; demokrat, milliyetçi, kalkınmacı, centralist ve kültürel muhafazakar bir adam olduğunun farkında değilsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lDqk3ojOh_w

Ben sizin dediğinizi anladım ve hak veriyorum Çakıcı'nın yaptıklarını ben tasvip etmiyorum ama Kemal Kılıçdaroğlu gündem belirlemek için Çakıcı'ya saldırdı.Çakıcı gibi insanlar kendisine yöneltilen herhangi bir ithama politik düşünmeden direkt olarak sert bir şekilde cevap verirler.Tartışmak güzel ama bu tarz konular ülkemizin de oldukça kutuplaştığı konular olduğu için ben kızmazsanız konuyu kilitlemek istiyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: