Bitcoin Forum
July 29, 2024, 03:13:30 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Efsane isim Maradona hayatını kaybetti  (Read 364 times)
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 03, 2020, 06:09:14 PM

İlk duyduğumda gerçekten şoke oldum , sonra resim çektirilenletin noldurulmesi ile daha çok şaşırdım. Sonuçta bu kadsr sevilen bir insana yapılmaması gereken bir şeydi ama ölmeleri gerekiyor muydu hayır.

akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
December 04, 2020, 05:44:18 AM

Maradona'nın fotoğrafını çeken görevlilerin işinden uzaklaştırıldığı, polise teslim olduğu ve ölüm tehditleri aldığını iddia edip çok pişman olduğunu söylediği ve özür dilediği doğru ama

"üçü de öldürüldüler" tarzı bir haber asılsız görünüyor, kaynak varsa gösterilmesi lazım, bu çok tuhaf ve abartılı bir ceza kesme olur...

Twitter'da birisi paylaştı ikisi öldü üçüncüsü de komada diye..kaynak nerede dedim bana bir foto atti. Bu mu kaynak dedim hani google da hic haber yok dedim yakinda düşer dedi.
İnsanlar tehdit etmiş olabilir ama öldüreceklerini zannetmiyorum.

kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 04, 2020, 07:29:56 AM

Maradona'nın fotoğrafını çeken görevlilerin işinden uzaklaştırıldığı, polise teslim olduğu ve ölüm tehditleri aldığını iddia edip çok pişman olduğunu söylediği ve özür dilediği doğru ama

"üçü de öldürüldüler" tarzı bir haber asılsız görünüyor, kaynak varsa gösterilmesi lazım, bu çok tuhaf ve abartılı bir ceza kesme olur...

Twitter'da birisi paylaştı ikisi öldü üçüncüsü de komada diye..kaynak nerede dedim bana bir foto atti. Bu mu kaynak dedim hani google da hic haber yok dedim yakinda düşer dedi.
İnsanlar tehdit etmiş olabilir ama öldüreceklerini zannetmiyorum.

Öyle bir şey varsa, direkt tüm dünyada haber olurdu bence, kaynaklar asparagas haber olduğunu gösteriyor olabilir, bu yaptıkları evet saygısızlık evet ama ölümü hakedecek bir durum değil,
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 27, 2020, 11:29:35 AM

Futbol dendiğinde aklıma yeniler hariç efsanelerden iki kişi gelir Pele ve Maradona. Gerçekten Pele'yi pek izleyemedik okuduk dinledik ama maradona bize doyumu yaşattı replikleri unutamıyoruz Maradona Maradona goool. İyi uyu  mesleğinin ustası iyi uyu topun cambazı.

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 27, 2020, 11:50:41 AM

maradonanın ölüm haberini görünce gerçekten şaşırmıştım çocukluğumuzun ve hatta büyüklerimiizn bile çocukluğunun futbolcusu dünyanın en iyi futbolcusu diye andığımız adam vefat ediyor üzücü bi durum gerçekten.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: