Bitcoin Forum
May 21, 2024, 10:46:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36]
  Print  
Author Topic: Unify Coin  (Read 19162 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
December 02, 2020, 07:59:07 PM

Biraz konuyu hortlatmış olacağım ama yazmadan edemedim zamanında sayfalarca yazılıp çizilen unify içler acısı bir halde Coinmarketcap’te yüzde 98 düşüş yaşamış görünüyor şuan 2 Satoshi ne oldu bilmiyorum ama tarihin tozlu sayfaları arasına karıştığına emin gibiyim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 03, 2020, 03:51:22 PM

ooo monetha vardı bide bunu aldıran tayfa onuda aldırmıtı aklıma gelmısken marketcapten onada bakayım o ne olmus.
edit: monetha caktıkları donemlerde 20-30 cent arasıymıs suan yarım cent cıvarında. yanı 100 dolar yatıran kısının suan 2 doları falan var
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
December 03, 2020, 04:03:26 PM

ooo monetha vardı bide bunu aldıran tayfa onuda aldırmıtı aklıma gelmısken marketcapten onada bakayım o ne olmus.
edit: monetha caktıkları donemlerde 20-30 cent arasıymıs suan yarım cent cıvarında. yanı 100 dolar yatıran kısının suan 2 doları falan var
Evet evet hocam saniyelerde bitti onun icosu ve yapılan şova değmedi parasını yatıran çöplüğe attı sayılır unify ile monetha biraz hype yakaladığı halde sonu hiç iyi olmadı

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 03, 2020, 05:47:34 PM

çok da şey yapmamak lazım boğada kazandırdı buda. mth de hatta. ders alarak ilerliyoruz yol haritasına para yatırılmazmış önce demo ürün lazım.çöp olmuüş gitmiş olabilir ama sadece bu değil nice milyon milyon toplayan projeler kayboldu gitti. değer kaybını da ele alırsak xrp-neo-qtum-icx-xem hatta eth bile ne % lerle değer kaybı yaşadı. parayı korumak hatta için her zaman usd türevlerine geçmek lazım ne zaman geçeceğine kişi kendi karar veriyor. bende güvenmiştim bu projeye 1-2 aldım bir şeyler ama artık asla asla ve asla ortada bir şeyi olmayan projelere yatırım yapmam (200$ üstü) biraz para kokusunu takip etmek lazım yoksa kripto paralar olmadanad dünya dönüyor. burası şuan sadece hayal ticareti.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 03, 2020, 07:10:02 PM

çok da şey yapmamak lazım boğada kazandırdı buda. mth de hatta. ders alarak ilerliyoruz yol haritasına para yatırılmazmış önce demo ürün lazım.çöp olmuüş gitmiş olabilir ama sadece bu değil nice milyon milyon toplayan projeler kayboldu gitti. değer kaybını da ele alırsak xrp-neo-qtum-icx-xem hatta eth bile ne % lerle değer kaybı yaşadı. parayı korumak hatta için her zaman usd türevlerine geçmek lazım ne zaman geçeceğine kişi kendi karar veriyor. bende güvenmiştim bu projeye 1-2 aldım bir şeyler ama artık asla asla ve asla ortada bir şeyi olmayan projelere yatırım yapmam (200$ üstü) biraz para kokusunu takip etmek lazım yoksa kripto paralar olmadanad dünya dönüyor. burası şuan sadece hayal ticareti.
forumda bu bahsettiğim 2 coini asırı hypeladılar. ana konusundan uzun localde konusu vardı. o donem iyi niyetli hypelanmadığını düsünüyorum. burda birileri malı burdakilere caktı. multi hesaplarla ekip olarak dayadılar. yoksa yuzlerce coin çöp oldu. benım hic yoksa 10-15 tane çöpe donmus coinim var alıs fiyatlarını toplasam belkı 10bın dolar eder.. kotu niyetten dolayı gonderme yaptım
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 03, 2020, 08:55:49 PM

forumda bu bahsettiğim 2 coini asırı hypeladılar. ana konusundan uzun localde konusu vardı. o donem iyi niyetli hypelanmadığını düsünüyorum. burda birileri malı burdakilere caktı. multi hesaplarla ekip olarak dayadılar. yoksa yuzlerce coin çöp oldu. benım hic yoksa 10-15 tane çöpe donmus coinim var alıs fiyatlarını toplasam belkı 10bın dolar eder.. kotu niyetten dolayı gonderme yaptım
yanlış anlaşılma olmasın kesinlikle sana veya diğer forumdaşlara olumsuz bir şey söylemem söz konusu değil bu coinde o zamanlar aktif gelişmeye çalışan bir proje gibi duruyordu günlük 3-5 k hacmi oluyor en iyi gününde 12k idi bende çok heveslenmiştim bu coinde supplysi az fiyatı ucuz iyi bir borsada henüz listelenmemiş bir coindi o zamanlar elinin attığın 20xleri gördüğü için terci edilebilir bir proje idi localde konuların uzun olması beklentiye girip coinle aşk yaşanamaya başladığı zaman proje yaratıcısı bile çıkıp bu bok dese sen kimsin dendiğinden dolayı. mth ise global bir başarısızlık yinede doğru yerde girip çıkanlara iyi paralar bırakmıştır. yinede değin gibi art niyetli hareket edenlerse varsa paraları pul olsun.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36]
  Print  

Jump to: