Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:45:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SATILIK - Dell inspiron 3593 laptop  (Read 73 times)
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
December 04, 2020, 10:04:24 PM
Last edit: December 04, 2020, 10:27:27 PM by lahmacunkuregi

Merhabalar,

Intel core 10.nesil i5 1035G1 işlemci
8 GB RAM
Nvidia GeForce MX230 ekran kartı
256 GB SSD
Win10 Pro orijinal işletim sistemli
15.6 inch FHD ekran

Fiyat : 6.000
Direkt konuya gireceğim kredi borcum nedeniyle acil satmam gerekiyor. 18 haziranda aldım ve sadece 5 ay boyunca çok az kullanabildim. Bozuk, çizik herhangi bir yeri yok, klavye ve touchpad sapasağlam. Kutusu ve garanti belgeleriyle beraber teslim edeceğim. Escrow kullanabiliriz, Ankara içi elden teslim edebilirim, aksaklık yaşanmaması için garanti durumlarını whatsapp üzerinden detaylı konuşabiliriz . Üzülerek satıyorum alana şimdiden hayırlı olsun.

https://imgur.com/a/yLzOzjC ( ürünün gerçek olduğunu kanıtlayıcı resimler ekleyeceğim)

Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
December 04, 2020, 10:16:02 PM

İlanınız için fiyat yazmanız süreci hızlandırmaya yardımcı olabilir, satış sürecinin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili biraz daha bilgi eklerseniz yine faydalı olur. Satış elden mi gerçekleşecek ? Elden gerçekleşmeyecekse escrow yada satış sırasında bir aksaklık yaşanmaması için garanti durumları nasıl olacak v.b.. Pazar yeri bölümü çok aktif kullanılan bir yer değil ama ilanı biraz daha toparlarsanız ve fiyat uygun olursa alıcı çıkabilir.

Ürün fotoğraflarının yanına forum nickiniz - tarih v.b. yazılı bir kağıt koymanız da ürünün gerçek olduğunu kanıtlamaya yardımcı olabilir.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
lahmacunkuregi (OP)
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
December 04, 2020, 10:28:47 PM

İlanınız için fiyat yazmanız süreci hızlandırmaya yardımcı olabilir, satış sürecinin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili biraz daha bilgi eklerseniz yine faydalı olur. Satış elden mi gerçekleşecek ? Elden gerçekleşmeyecekse escrow yada satış sırasında bir aksaklık yaşanmaması için garanti durumları nasıl olacak v.b.. Pazar yeri bölümü çok aktif kullanılan bir yer değil ama ilanı biraz daha toparlarsanız ve fiyat uygun olursa alıcı çıkabilir.

Ürün fotoğraflarının yanına forum nickiniz - tarih v.b. yazılı bir kağıt koymanız da ürünün gerçek olduğunu kanıtlamaya yardımcı olabilir.

Açıkcası pazar alanını aktif kullanan biri değilim o yüzden biraz eksik kalmış olabilir metni düzenliyorum, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: