Bitcoin Forum
May 24, 2024, 11:00:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ath koşusunda nereye gidiyor? Altlar ne olur?  (Read 34 times)
janocuk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
December 05, 2020, 09:24:26 AM

Bu tarz haberler için: https://t.me/koinsaati

Bitcoin için uzun zamandır her şey yolunda. Ha düştü ha düşecek, buradan döner diye diye tarihi zirveyi gördük. Gördük ama her şey buraya kadar mıydı? Şimdi herkesin eve dönme zamanı mı? Yoksa asıl iş buradan sonra mı başlıyor?

Genel olarak bakıldığında her şey buraya kadardı, görev tamamlandı, şimdi eve dönüş görüntüsü var. Her şey ATH içindi. Peki neden böyle oldu? Önümüzdeki senaryolar neler?

Böyle oldu çünkü, pandeminin başından beri “sokaktaki adama” kadar herkes geleceğin kripto para olacağını konuştu. Bu da doğal olarak “geleceğe yatırım” mantığı ile piyasada bir holder furyası başlattı. Markete giren yeni yatırımcının yanında, “kenarda da şu coin dursun” mantığı edinen eski yatırımcı da ATH ile gelen ve yıllardır beklenen dalgaya el freni çektirdi. Spekülatörler, buradan dönerciler, en önemlisi baskıcı majör borsalar bir korku havası yaratsa da “geleceğe yatırım” mantığı iki üç haftada bozulacak bir durumda değildi.

Peki 17.500 seviyeleri bize neler getirir, bizden neler götürür?

En başta şu var ki, bu kısmı geçtiğimize inanıyorum. 2017 zirvesinde alıp üç yıldır bekleyen biri “lanet olsun üç senedir canımıza okudun benden bu kadar” deyip gidebilir, çoktan gitmiş de olabilirler. Bu kesimi bir kenara koyarsak, desteğe giderken ve ulaşıldığında panik satışı yapacak kesim dışında Bitcoin yönünün yukarı olmaması için hiç bir neden göremiyorum. Altcoin traderlar’ı, daha yeni başladık topluluğu ve “ben satmam abi yatırım yaptım” mantığı orta vadede güzel bir yolculuk gösteriyor. Dijital Varlık Regülasyonu kılavuzunu okuduysanız majör ülkelerin de çok fazla başımızı ağrıtmayacağı bir dönemde iyimser bir hava oluşması için yeterli olabilir.
https://koinsaati.com/bitcoin-nereye-gidiyor-her-sey-ath-icin/
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 05, 2020, 10:19:16 AM

Ath için bi sürü pozitif haber pompalanıyor. Ama son günlerde bitcoin buraya sıkıştı kaldı. Altlar belirsizlikten dolayı düşüyor. Altlar için olumlu bi görünüm göremiyorum ben.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1414
Merit: 1264

View Profile
December 05, 2020, 10:24:10 AM

o kadar çok boş haber yapılıyor ki aslında bitcoinde şaşırdı ne yapacağını Cheesy

ath bu kadar mıydı? devamı gelicek mi? altlar nasıl etkilenecek? falan filan.

abi bırakın salın bitcoini ne yapacağını göstersin bea Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 06, 2020, 09:38:12 PM

Altlar stabil şekilde yollarına devam derken, Bitcoin 19 bin doları kendine temel edinmeye çalışıyor, daha buralarda ne kadar çabalayacak merak ediyorum  Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: