Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:30:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Güvenli Bounty Kampanyaları | Bilmediğiniz Projeler ile Vakit Kaybetmeyin!  (Read 191 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
December 14, 2020, 10:07:27 AM
Merited by EFS (2), Vispilio (2), mhanbostanci (1), ajanwalker (1)

Bounty kampanyalarına katılım sağlamayalı bayağı uzun bir süre olmuştu ve yeniden bu kampanyalar arasında değerlendirilebilir projeler olduğunu düşünmeye başladım. Birçok kişi bu tarz kampanyalara burada oluşan geçmiş algısı sebebi ile önyargılı yaklaşıyor ve bu konuda da haklılar. Evet, bu sizleri hayretlere düşürecek bir durum değil ve hepimizin de bildiği gibi burada yapılan birçok kampanya katılımcıları bugüne kadar pek fazla mağduriyet yaşamıştır. Peki, bu mağduriyetleri neden en düşük düzeye getirmiyoruz? İşte, gerek bizlerin inceleme yaparak tavsiye edebileceği ve gerekse ana konuda yer alan yabancı üyelerin tavsiyelerinin tamamını burada görebilirsiniz.

Nasıl Önleyebiliriz?

Günümüz için konuşmak gerekirse aslında cevap oldukça basit, kampanyalara katılmayarak. Bounty kampanyalarının yer aldığı kategori içerisinde çok fazla kampanya bulunuyor ve bunların neredeyse tamamı scam olma özelliğine sahip fakat tamamının scam olduğunu söylemek mümkün değildir. Eğer ki şahsen ben bir bounty kampanyasına katılacak olursam tercihlerim şu kampanyalardan yana olurdu:

TÜM YENİ KAMPANYALAR AKTİF LİSTESİNİN ÜST KISMINA EKLENECEKTİR

AKTİF LİSTESİ
- Oldukça uzun süredir devam eden ve ödemelerini şimdilik kusursuz devam ettiren bir kampanyadır.

TAMAMLANMIŞ KAMPANYALAR
Kittiefight, Dfinance,Devilsdragon, PayAccept, Oikos,CorionX,Koinpro,IQcash,HackenAI,Earnbet,Insure,Leasehold,Sheng Global,Spyce,Geoma Dao,StibCo,Koinly,Arcs,DIA,Ludena Protocol,Injective Protocol

GÜVENLİ VEYA MUHTEMELEN SCAM OLMA İHTİMALLERİ BULUNAN KAMPANYALAR

SCAM KAMPANYALAR

NOT: Yeterli talep gelmesi durumunda bu konu sürekli olarak güncellenecektir. Ayrıca, hangi kampanyalara katılmak istediğinizin kararını verirken kesin olarak bu listeye güvenmemenizi tavsiye ediyorum çünkü burada yer alan veya listelenen kampanyaların kesin ve net bir şekilde ödeme yapılacağı anlamına gelmiyor. Sadece kendi araştırmalarım ve yabancı üyelerin paylaşımları üzerine oluşturulmuş projelere yer verilmektedir, kesinlikle %100 ödeme garantisi bulunmamaktadır.

SORUMLULUK REDDİ:Bu ileti sahibinin burada listelenen hiçbir projeler ile bir bağlantısı veya ücretli olarak bir anlaşması bulunmamaktadır. Ayrıca, hiçbir proje için referanslı bağlantı da paylaşılmamaktadır. Burada listelenen projelerin tamamı öneri ve tavsiye niteliği taşımaktadır ve buradaki temel amaç bounty avcılarının daha kolay kampanyalara erişmesini sağlamaktır. Listelenen hiçbir proje ve kampanya için ödeme garantisi verilmemektedir.

Orjinal Konu (Referance): https://bitcointalk.org/index.php?topic=5228629.0
1714005003
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714005003
Reply with quote  #2

1714005003
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714005003
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714005003
Reply with quote  #2

1714005003
Report to moderator
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 457

View Profile
December 14, 2020, 10:18:36 AM

Hocam eline sağlık öncelikle ama burada bahsettiğiniz her kampanya herkesi kabul etmiyor. Mesela gold adi ile başlayan bounty her rütbeyi almıyor bir de  başvuran herkesi almıyor.
Şimdi zaten insanlar az da olsa btc ödemeli kampanya tercih ediyor ya da bulduğu imzaya dalıyor. Siz yine de güncel tutun. Faydalananlar olur. Teşekkürler
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
December 14, 2020, 11:10:35 AM

Bitvestten önce golda başvurdum ama çok garip bir eleme usulü var sanırım öyle herkesi kabul etmiyor kabul ettiği kişilerinde bir kriteri yok bazen kabul ediyor bazen etmiyor bu konu gerekli konulardan birisi ayrıca güvenli diye nitelendirdiğiniz kampanyaların neden güvenli olduğu kısaca not edilebilir örneğin ödemeler aksamıyor yada borsada listelenmiş gibi

Tekrar hoş geldiniz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 14, 2020, 01:39:43 PM
Last edit: December 14, 2020, 02:47:53 PM by Konkordato
Merited by BitcoinTurk (1), ajanwalker (1)

Hocm anladığım kadarıyla çeviri yapmışsınız,emeğinize sağlık.Bu konu başlığı altına bir kaç bir şey yazabilirim.

Bu Projelerden bir kaçı hakkında hemen yazayım ;

KittieFight: Yıllardır bu piyasadalar.Ama devamlı contract değiştiriyorlar.Eski Bountyleri daha ödemediler.Yenisinden de umudum yok.
DevilsDragon : Ne olduğunu anlayamadım bir iş. Token dağıtımı yapmadılar.
PayAccept : 3 Aydan fazladır tokeni ödememek için kıvranıyorlar.CEO'ları hiç güvenilir değil.
HackenAI : Güzel bir projeydi.Dağıtımıda zamanında oldu.
CorionX : Tokenizer borsasında listeli ama ödeme sözde! Aralık ayında yapılacaktı.
IQCash : 3 Round sürdü. 2 Rounduna katıldım.Bu roundların ödemesini  almak 3 aydan fazla sürdü.
ARCS : Dağıtım zamanında yapıldı.Ama Kucoin hack olayı ile yeni bir contracta geçtiler.Fakar daha çekim ve yatırımlar bu token için açık değil.
Ludena Protocol : ETH olarak ödendi.İmzasına girmediğine pişman oldum.
DIA : Son zamanların en çok kazandıranı
Injective Protocol : USDT olarak ödeme yaptılar. Bunun yerine kendi tokenlerini alamamak bounty hunterlerı üzdü.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 457

View Profile
December 14, 2020, 02:21:06 PM

Hocm anladığım kadatıyla çeviri yapmışssınız,emeğinize sağlık.Bu konu başlığı altına bir kaç bir şey yazabilirim.

Bu Projelerden bir kaçı hakkında hemen yazayım ;

KittieFight: Yıllardır bu piyasadalar.Ama devamlı contract değiştiriyorlar.Eski Bountyleri daha ödemediler.Yenisinden de umudum yok.
DevilsDragon : Ne olduğunu anlayamadım bir iş. Token dağıtımı yapmadılar.
PayAccept : 3 Aydan fazladır tokeni ödememek için kıvranıyorlar.CEO'ları hiç güvenilir değil.
HackenAI : Güzel bir projeydi.Dağıtımıda zamanında oldu.
CrionX : Tokenizer borsasında listeli ama ödeme sözde! Aralık ayında yapılacaktı.
IQCash : 3 Round sürdü. 2 Rounduna katıldım.Bu roundların ödemesini  almak 3 aydan fazla sürdü.
ARCS : Dağıtım zamanında yapıldı.Ama Kucoin hack olayı ile yeni bir contracta geçtiler.Fakar daha çekim ve yatırımlar bu token için açık değil.
Ludena Protocol : ETH olarak ödendi.İmzasına girmediğine pişman oldum.
DIA : Son zamanların en çok kazandıranı
Injective Protocol : USDT olarak ödeme yaptılar. Bunun yerine kendi tokenlerini alamamak bounty hunterlerı üzdü.

Teşekkürler hocam sizde eoey bilgilendirme yapmışsınız. Sağolsun @vispilio hocam bana merit vermiş bende bayatlamasın diye hem konu başlığı açan arkadaşımıza hemde  size 1 er merit attım. Dia epey ses getirdi evet bir de bu corionx sanki iş yapacak gibi bir iki borsada listelendik diyorlar ama. Aslı astarı var mi bilmiyorum.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 14, 2020, 02:44:37 PM

Teşekkürler hocam sizde eoey bilgilendirme yapmışsınız. Sağolsun @vispilio hocam bana merit vermiş bende bayatlamasın diye hem konu başlığı açan arkadaşımıza hemde  size 1 er merit attım. Dia epey ses getirdi evet bir de bu corionx sanki iş yapacak gibi bir iki borsada listelendik diyorlar ama. Aslı astarı var mi bilmiyorum.

Hocam aslında hemen hemen hepsi hakkında bilgim var. Yazdıklarıma ilavede yazabilirdim ama bu bounty'ler eskisi kadar bana güven vermiyor. Son 2 ayda burada 10 dan fazla katıldığım bounty scam çıkmıştır. Bazılarında ise artık ilk haftadan sonra çıkıyorum. CorionX dediğim gibi halihazırda bu foruma bountysi devam eden TokenizerPlatform da yayınlanmış. Ama hiç bakmadım desem uygun olur.Merit için teşekkürler.Türkçe bölümünde merit dağıtan bir kaç merit kaynağımız var ama bu sayının artması hepimiz için daha da güzel olur.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 15, 2020, 09:38:36 AM

Hocam eline sağlık öncelikle ama burada bahsettiğiniz her kampanya herkesi kabul etmiyor. Mesela gold adi ile başlayan bounty her rütbeyi almıyor bir de  başvuran herkesi almıyor.
Şimdi zaten insanlar az da olsa btc ödemeli kampanya tercih ediyor ya da bulduğu imzaya dalıyor. Siz yine de güncel tutun. Faydalananlar olur. Teşekkürler

Burada bahsettiğim kampanya için daha önce bende başvuru yapmıştım ve bırakın kabul edilmeyi olumsuz bir geri dönüş bile alamadım. Burada o kampanyanın ana konu (yabancı konu) içerisinde yer alması sebebi ile ekleme yapmıştım. Gerek ana konu tarafında eklenen kampanyalar ile gerekse kendi araştırmalarım sonucu keşfedeceğim kampanyalar ile konuyu güncel tutmayı ve birçok kişiye fayda sağlamayı düşünüyorum.

Bitvestten önce golda başvurdum ama çok garip bir eleme usulü var sanırım öyle herkesi kabul etmiyor kabul ettiği kişilerinde bir kriteri yok bazen kabul ediyor bazen etmiyor bu konu gerekli konulardan birisi ayrıca güvenli diye nitelendirdiğiniz kampanyaların neden güvenli olduğu kısaca not edilebilir örneğin ödemeler aksamıyor yada borsada listelenmiş gibi

Tekrar hoş geldiniz

Evet, maalesef o kampanya belirli şartlar olmaksızın rastgele üye kabulü yapıyor. Üst mesajda da söylediğim gibi, listede tek bulunmasının ve eklenmesinin tek sebebi ana konuda yer alması ve aktif olarak sadece o kampanyanın bulunuyor olmasıdır. Güvenli diye nitelendirdiğim kampanyalar hakkında da bahsetmek gerekirse kendi ekleyeceğim kampanyaları tıpkı bir yatırımcı gibi analiz yapıp ekleyeceğim ve bu analizlerimin sonuçlarına göre güvenli olup olmadığının kararını vereceğim. Ana konudan eklenecek konular ise zaten yabancı üyeler tarafından detaylı olarak araştırdıktan sonra ana mesaja eklenmektedir. Yine de not ve sorumluluk reddi kısmının da okunması gerektiğinin unutulmamasının gerektiğini düşünüyorum.

Hoşbuldum. Smiley
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 15, 2020, 09:51:47 AM

Yorumunuz ne olur bilemem ama iyi bounty managerlerden birisi olan bubbalex, Free TON için yeni bounty başlattı.
Ne yazık ki signature yok ama social bounty'lere katılanlar için iyi bir fırsat olabilir. Aramızdan daha önce imzasına katılanlarda olmuştu Free TON'un fena para etmediğini söylüyorlardı. Ödemeler çok fazla değil ama çıkar belki bir şeyler bir göz atın.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5300209
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 15, 2020, 11:43:40 AM

Yorumunuz ne olur bilemem ama iyi bounty managerlerden birisi olan bubbalex, Free TON için yeni bounty başlattı.
Ne yazık ki signature yok ama social bounty'lere katılanlar için iyi bir fırsat olabilir. Aramızdan daha önce imzasına katılanlarda olmuştu Free TON'un fena para etmediğini söylüyorlardı. Ödemeler çok fazla değil ama çıkar belki bir şeyler bir göz atın.

Hocam bu adamın bountyleri gerçekten çok sağlam oluyor, kendisi de çok güvenilir ve samimi bir arkadaş, çok nadir bounty yapıyor ama yapınca da tam yapıyor, bu sefer ki bountynin bütçesi çok düşük ama garanti para olarak görebilirsiniz.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 16, 2020, 12:58:46 PM

Paylaşmış olduğunuz proje hakkında pek bilgi sahibi olmasam ve proje hakkında araştırma yapmış olmasam da şunu söylemem gerekiyor ki bahsettiğiniz menajerin daha önce çok sağlam kampanyalara yöneticilik yaptığına şahit olmuştum. Boş vaktim olduğu zaman biraz bu proje hakkında araştırma yapar ve uygun görmem durumunda bu konuyu da ana mesaja ekleyebilirim. Smiley
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
December 17, 2020, 04:32:17 PM

free ton muhteşem bir imza kampanyası yaptı ve katılımcılarına çok iyi geri dönüşler sağladı. sosyal medya kampanyası geri dönüş anlamında imza kampanyası ile karşılaştırılmayacak kadar düşük bütçeli olsa da halihazırda işleme açık olması tutarı gözetenler için değerlendirmeye alınmasını sağlayabilir. reddit'te sadece upvote atarak kampanya sonunda 7-8 dolar, facebook'ta haftalık 5 repost ile 6-7 dolarlık geri dönüşler sağlanacak gibi gözüküyor, az ama denemek isteyenler olabilir, tabii boş yer kaldıysa...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 18, 2020, 03:21:38 PM

free ton muhteşem bir imza kampanyası yaptı ve katılımcılarına çok iyi geri dönüşler sağladı. sosyal medya kampanyası geri dönüş anlamında imza kampanyası ile karşılaştırılmayacak kadar düşük bütçeli olsa da halihazırda işleme açık olması tutarı gözetenler için değerlendirmeye alınmasını sağlayabilir. reddit'te sadece upvote atarak kampanya sonunda 7-8 dolar, facebook'ta haftalık 5 repost ile 6-7 dolarlık geri dönüşler sağlanacak gibi gözüküyor, az ama denemek isteyenler olabilir, tabii boş yer kaldıysa...

Kesinlikle düşük bütçeli olsa da çok güzel bir kampanya olduğunu düşünüyorum bende fakat kampanya detaylarını incelediğim zaman imza kampanyasının yapıldığını göremedim. Hatta bu sebepten dolayıdır ki ana mesaja henüz bu kampanyayı eklemedim. Sosyal medya kampanyaları hakkında da bir şeyler söylemek gerekirse bu kampanyaların güzel getiriler sağlayacağını düşünüyorum.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
December 18, 2020, 03:29:43 PM

Kesinlikle düşük bütçeli olsa da çok güzel bir kampanya olduğunu düşünüyorum bende fakat kampanya detaylarını incelediğim zaman imza kampanyasının yapıldığını göremedim. Hatta bu sebepten dolayıdır ki ana mesaja henüz bu kampanyayı eklemedim. Sosyal medya kampanyaları hakkında da bir şeyler söylemek gerekirse bu kampanyaların güzel getiriler sağlayacağını düşünüyorum.

İmzayı daha önce yaptılar. Son bountylerinde imza yok. BM' nin dediğine göre ekip imza istememiş.
Önce imza yaptılar ve iyi dağıtım oldu şimdi sadece sosyal medya kampanyası yapıyorlar. Ayrıca bu ton crystalleri telegramın değilmiş. Bu Ruslar neyin peşinde acep?

kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 18, 2020, 03:37:33 PM

Evet burada da okumuştum, hatırladığım kadarıyla gospodin açmıştı, kazananlara bol kazançlar bu konuyla beraber daha iyi imza kampanyalarının farkına varmak açısından faydalı bulduğum bir başlık oldu,
Pages: [1]
  Print  

Jump to: