Bitcoin Forum
July 13, 2024, 08:10:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni Girişimim İçin Bağışlarınıza İhtiyacım Var  (Read 155 times)
aosmanergen (OP)
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
December 18, 2020, 01:08:43 PM
Last edit: December 18, 2020, 01:30:34 PM by aosmanergen

Herkese selamlar. 4 senedir websitelerle, 3 senedir de kripto paralar ile ilgilenen 20 yaşında üniversite öğrencisi bir gencim. Uzun süredir bunun üzerinde düşünüyorum ama gerçekleştirmeye fırsatım olmadı. Daha önce birkaç defa fikir alışverişi için bunun konusunu açmıştım. Güzel fikirler geldi. Bunun için herkese teşekkür ederim.

Artık bunu fikir aşamasından çıkarıp aktif işleyişe dökmek istiyorum. Proje kısaca insanların kripto paralarla alışveriş yapabilmesini sağlayacak bir site. Kullanıcılar sisteme girip Bitcoin, Bitcoin Cash, DAI, Ethereum, Litecoin ve USDC ile ürün satın alımlarını gerçekleştirebilecek. Satacağımız ürünlerse tamamen dijital ürünler.

Webmasterlar için Semrush, Moz, Alexa, Envato Elements, Flaticon vb. üyelikler, indirim kuponları, yazılımlar ve daha birçok şey satmayı düşünüyorum. Halihazırda Reddit ve bu forumda satışlarım olsada çok satış olmuyor. Ayda 3-4 satış rakamlarına ulaşabiliyorum. Aşağıda verdiğim linkten Reddit ve Bitcointalk konularıma ulaşabilirsiniz.

Siteyi açmak için biraz bir masraf doğuyor. Öğrenci olduğum için bu rakam bana biraz fazla geliyor. Elimde tam bu işlik bir domain var ama Türk firmasında barınıyor. Bunu offshore bir firmaya taşımam gerek. Ayrıca sistem gizlilik odaklı olacağı için hosting içinde offshore hosting kullanılacak. Gereken kurulumları vs. kendim halledeceğim. Offshore hosting + domain için ortalama 100 dolarlık bir ücret çıkıyor. İsterseniz aşağıda koymuş olduğum linklerde yer alan ürünlerden sipariş vererek isterseniz koymuş olduğum Bitcoin, Litecoin ve Ethereum adreslerine bağış yaparak, isterseniz de bana offshore hosting sağlayarak bu projeme katkıda bulunabilirsiniz. Site açıldıktan sonra katkıda bulunan arkadaşlar için özel bir bölüm hazırlayabilirim. Katkıda bulunacak arkadaşların aktif olarak yürüttüğü bir website vs. varsa onlarıda siteye yerleştirebilirim. 1 dolarlık yardım bile yapsanız benim için yeterli. Damlaya damlaya göl olur Smiley

Şimdiden herkese teşekkürler.

İhtiyaç olan rakam 100$'dır. Eğer hedefe ulaşılırsa bağış adresleri kaldırılacaktır.

Satış linkleri
----------------

Reddit: https://www.reddit.com/r/shoppingbay/comments/jeol2c/hsemrush_moz_windows_keys_accounts_and_more/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5283066.msg55797326#msg55797326

Bağış Adresleri
----------------

Bitcoin: 18D1tcaVugKEcZ8NMHnWfRKrAVnnchvQBs
Litecoin: LYzBUkK8uYLteKoe3nrU21qtHuaApFqo4q
Ethereum: 0x59917AEa2835a38FC7e4D56dE47d5bC356024593
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1079

View Profile
December 25, 2020, 01:16:50 PM

Hocam yanlış anlamayında foruma katkı sağlayıp üyeliğinizin rütbesini arttırsanız ihtiyacınızdan fazlasını kazanabilirsiniz ve düzenli kazanırsınız buradaki niyet iyi olsa da bağış yoluyla gelir elde edemezsiniz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 28, 2020, 06:49:45 PM

Bence siz bilirsiniz ama istemektense ğretmek daha iyi olmaz mı gençsin taşı sıksan suyunu çıkarırsın nette beyninle de para kazanmanın bir sürü yolun bulursun. Yani bu bağış işinde insanlar çok yıprandılar ama tabi yine de yapanlar sağ olsun umarım arzuna kavuşursun.

aosmanergen (OP)
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
December 29, 2020, 06:11:29 PM

Hocam yanlış anlamayında foruma katkı sağlayıp üyeliğinizin rütbesini arttırsanız ihtiyacınızdan fazlasını kazanabilirsiniz ve düzenli kazanırsınız buradaki niyet iyi olsa da bağış yoluyla gelir elde edemezsiniz

Forumun mantığını hala çözemedim. Üyelik rütbemi nasıl arttıracağımı hala bilmiyorum. Zaten bağışı kendime gelir olması açısından değil girişimimi gerçekleştirebilmem açısından istiyorum  Smiley

Bence siz bilirsiniz ama istemektense ğretmek daha iyi olmaz mı gençsin taşı sıksan suyunu çıkarırsın nette beyninle de para kazanmanın bir sürü yolun bulursun. Yani bu bağış işinde insanlar çok yıprandılar ama tabi yine de yapanlar sağ olsun umarım arzuna kavuşursun.

İnternet üzerinden para kazanıyorum zaten ama gerçekten bu kazandığım para bu işe ayırabilecek bütçeyi oluşturmuyor benim için. Kazandığım para kendi giderlerime yetiyor. İyi niyetiniz için çok teşekkür ederim Smiley
mandown
Legendary
*

Activity: 1974
Merit: 1321

View Profile
December 30, 2020, 03:22:20 PM

Forumda 10 merit toplayacak projelerin reklamını imza olarak alıcaksınız 10 merit toplamak çok zor değil ve 100 usd projelerden gelecek olan bir para için yüksek bir mebla da değil.

Kusura bakmayın ama burada 100 usd bağışlayacak birilerinin çıkacağını sanmıyorum açık kaynak kodlu opencart  alışveriş sitesi sayesinde birçok dijital parayı bedava ekleyebilir ve çok komik fiyatlara bulanabilecek bir hostingde veya kendi local evinizden bedavaya mal ederek internette satış için bir hizmet verebilirisniz.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
Pages: [1]
  Print  

Jump to: