Bitcoin Forum
May 14, 2024, 02:50:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Prof. Ebubekir Sofuoğlu 'Üniversiteler neredeyse fuhuş evleri'  (Read 191 times)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 19, 2020, 09:50:24 PM

İsteyen istediğini yapabilir herkes 18 yaşını geçmiş bir birey. Böyle proflar hocalar oldukça daha çok çağ dışı kalırız. Sana ne bundan sen eğitimine bak. Böyle adamlardan bir yarar gelmez. Kendini bir şey sanan o kadar çok boş hoca varki. Bir de çıkıp bunu televizyonlarda söylüyor yazık valla.
1715698240
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715698240
Reply with quote  #2

1715698240
Report to moderator
1715698240
Hero Member
*

Ignore
1715698240
Reply with quote  #2

1715698240
Report to moderator
1715698240
Hero Member
*

Ignore
1715698240
Reply with quote  #2

1715698240
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 19, 2020, 09:51:48 PM

Ülkemiz deki çoğu ünvan sahibi kişiler hala öğrencilerin  beyinleri ,düşünceleri veya fikirlerine bakmak veya anlamak yerine her zaman olduğu gibi yobazlıkta sınır tanımayarak bel altı vurma derdindeler. İnsanların sevişmeleri kadar normal bir durum yoktur. Aslında sevişmeyen kişilerin böyle saçma sapan konuşmalar yapması gayet normal.

Bu hoca kim bilmiyorum bana göre bir televizyonda konuşma yapıyorsan sözlerine dikkat etmen gerekir ama herkesin bildiği şeyleri saklamanın da bi lüzmü yoktur. Üniversite öğrencilerinin çok büyük bir bölümü sadece aile evinden kaçmak ve ortam yapabilmek için saçma sapan bölümlerde okuyor ve kız/erkek düşürmeye çalışıyorlar. Yani bi izdivaç ortamı olduğu reddedilemez bir gerçek. Benim çok uzun süredir bir sevgilim var, böyle işleri kovalamama rağmen benim bile senede beş-on sinyal çakanım oluyor. Kimi kütüphanede sinyal atıyor, kimi su sebilinde, kimi shuttlede, kimse boş durmuyor yani. Bunların kimi masumca yaklaşmalar oluyor, kimisi sadece takılmaca oluyor. Her türlü talebe her türlü arz var. Havuz sınırsız. Bu ortam lisede de böyleydi. Tek fark üniversitede çoğu kişinin aile evinden uzakta olup daha rahat davranabilmesi. Yani kız ya da erkek farketmeksizin aile evinde yapılamayacak haraketler üniversitede rahatça yapılabiliyor. Sonuçta elin kızının-erkeğinin ne yaptığı benim umurumda olmaz ama kendi kızımı iyi bir bölüm kazanmadığı sürece şehir dışına göndermem. Kaç yaşına gelirse gelsin benim -çocuğum- olacağı için şartlar ve koşullar bellidir.

Gerçekten dört veya beş sefer okudum ama hala düşünceni anlamadım. Senin gibi aklı selim bir kişiden bu sefer beklemediğim bir açıklama olmasından dolayıdır belkide.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 19, 2020, 09:52:18 PM

Senin işin ders anlatmak araştırma vs yapmak. Milletin özel hayatı seni ilgilendirmemeli. Am bekçileri sanki onu ilgilendiren bi şey var.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
December 19, 2020, 10:59:18 PM
Last edit: December 20, 2020, 01:09:47 AM by Lachrymose

Gerçekten dört veya beş sefer okudum ama hala düşünceni anlamadım. Senin gibi aklı selim bir kişiden bu sefer beklemediğim bir açıklama olmasından dolayıdır belkide.

Dogaldir hocam çünkü bu tur olaylara bakiş açim olduğum pozisyona göre değişir. Yani modernlik ve muhafazakarlik arasındaki ince bi cizgide yasiyorum.

Bir öğrenci olarak kizlarin şehir disinda okumasini normal karsilarim ki gerçekten bu asiri normal bir seydir.
Bir baba olursam kendi kizimi sehir disinda tek basina okutmam, ben de kizimla o şehre giderim çünkü; universite cevrende cok insan oldugu ama ne kadar cok arkadasin olursa olsun aslinda yalniz oldugun bir ortam ve bu ortamdan faydalanip seviyor taklidi yapip pussy pesinde kosan o kadar orrrospu cocugu arkadasim oldu ki yapilan yorumu pek de garipsemiyorum.

Ama şu konuya katiliyorum. Bu hocayi ilgilendirmez. Ben sadece kendimi bir an kiz babasi gibi dusundum ve yorumumu ona gore yaptim. Ogretmen ya da ogrenci olarak yorum yapsaydim, universitedeki ortam umurumda olmazdi ki su an umurumda degil de =).

Ayrıca konuşmayı dinlediniz mi bilmiyorum. Adam üniversitelere fuhuş yuvası demiyor. Diyor ki üniversitelerin çevreyi geliştirdiği doğru değil. Çevre gelişimi kütüphane sayısıyla olur, laboratuvar sayısıyla olur. Gelişen tek şey çevresindeki apartlar ve bölgede değişen ortam, apartlarda fuhuş var, gelin bölgedeki komşulara sorun diyor. Tabiki üniversite konusu içinde fuhuş kelimesi birlikte kullanılınca insanlar tetiklendi. Normaldir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: