Bitcoin Forum
July 13, 2024, 07:46:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sokağın Çocukları  (Read 45 times)
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2366
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 19, 2020, 03:05:49 PM

sanırım aramızda sıfırbir dizisini bilmeyen yoktur. youtube macerası olarak başlayıp ardından blutv'ye atanan bir diziydi. hele ki ilk bölümleri 10 dakika civarı olduğu için dizi bir anda izleyip bitiyordu. daha sonra kadro genişledi, paralar gelmeye başladı ve ekip yavaş yavaş dağılmaya başlamıştı. cio, ünlenip ulusal medyaya kaydı mesela. kendi adına iyi de olmuştur diye düşünüyorum.

şimdi ise sıfırbir'in yaratıcıları sokağın çocukları adı altında yine adana sokaklarında geçen bir dizi yapmış. aslında bayağı bir olmuş da ben daha yeni gördüm. hatta aralık ayında 2. sezonu başlamış. konu belli: sıkarım, yerim, parçalarım, ot sar, uyuşturucu yok, para çarp................
yine de izletiyor lan kendisini yalan yok.

blutv: https://www.blutv.com/diziler/yerli/sokagin-cocuklari
verbakalim
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile
December 19, 2020, 05:12:04 PM

Güzel bir filme benziyor. İnternet ortamında yayınlandığı için daha doğal geliyor bana.
Daha önce Ankara da "Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları" diye bir film çekilmişti buda gayet hoş bir dizi. Oyuncular sokakta rastladığımız kişiler. Set mahalle durumunda.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 19, 2020, 05:14:45 PM

güzel bi şeye benziyor. zaman öldürmek için ara sıra izlerim. ama s1f1r b1r kadar zevk vereceğini sanmıyorum. ilk sezonlar düşük bütçeyle çekildiği için tam olarak o halkı anlatıyordu. hem aynı konunun işlenmesi hem de prof iş yapmak aynı zevki vermeyecektir.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 20, 2020, 07:04:01 AM

Diğerini de izlemedim ama en azından afişin görüntüsü insanı cezbediyor karar vermeden bir izlemek isterim. Benim dikkatimi çeken şey çok reklamı yapılan ve bol ödül alan diziler beni açmıyor bu ara izlediğim dizide yok  belki bu der ve başlarım bir görelim bakalım.

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
December 20, 2020, 09:12:41 AM

doğruyu söylemek gerekirse sıfır biri hiç izlemedim ama tabi ki namını duydum, youtube'da bölük börçük videoları dışında pek bi şey bilmem hakkında ama bu da kendini izletecek bir yapıma benziyor arkadaşlara başarılar diliyorum.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: