Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:30:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Binance Hesaplarınızı Kontrol Edin!! Trust Wallet Token(Airdrop) Son Çekim BUGÜN  (Read 1135 times)
MK-74 (OP)
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1196

View Profile
December 29, 2020, 06:16:27 PM

Yahu kardeşim anlatamıyorum galiba ben truswalleti kurdum ama her coin var trustwallet coin yok programda. Bu durumda trustwallet token depozit adresi üretemiyorum. Onu soruyorum bir türlü anlatamadım derdimi çıldıracağım vallahi Smiley

Yukarıdaki yorumlarda çırpınışlarınızı gördüm ve yanıt vermek istedim Smiley Umarım yardımcı olabilirim...
Cüzdanın ana ekranının sağ üst tarafındaki düğmeye basarak TWT olarak aramayı deneyin. Birkaç tane TWT çıkacak. Onların içinden TWT BEP20 olanın adresini alacaksınız. Bu Trust Wallet adresi.
Eğer bu şekilde de çıkmıyorsa "Smart Chain" arayın. Bunun adresi ile TWT adresi birebir aynı.
Bakın Binance blog sayfasında da anlatmışlar ve Smart Chain adresini kopyalamışlar mesela: https://www.binance.com/en/blog/421499824684901398/How-To-Claim-Your-Trust-Wallet-Token-TWT-Airdrop-On-Binance
Bu da işe yaramazsa eğer cüzdanı kaldırıp kurmayı deneyin. Muhtemelen bir şeyi atlıyor olmalısınız ama aklıma gelmiyor başka bir yol.

İlgin için teşekkür ederim hocam programı sildim yeniden yükledim yeniden yüklerken ios sürümü güncel değil diyip programın eski bir sürümünü yükledi. Muhtemelen eski sürüm olduğu için çıkmıyor trust wallet token. Neyse sağlık olsun bize nasip değil demek ki

BinanceDEX'e yollamayı denedin mi belki oraya yollayıp ordan işlem yapabilirsin bir de bunu dene ben denemedim baştan söyliyim sadece olabilir düşüncesindeyim.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
1714757412
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714757412
Reply with quote  #2

1714757412
Report to moderator
1714757412
Hero Member
*

Ignore
1714757412
Reply with quote  #2

1714757412
Report to moderator
1714757412
Hero Member
*

Ignore
1714757412
Reply with quote  #2

1714757412
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714757412
Hero Member
*

Ignore
1714757412
Reply with quote  #2

1714757412
Report to moderator
1714757412
Hero Member
*

Ignore
1714757412
Reply with quote  #2

1714757412
Report to moderator
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 30, 2020, 04:40:04 PM

Geciken bir TWT ödemeside ben aldım. Acaba dağıtımı neye göre yapıyorlar ? KYC ise yıllardır KYC var.. Trade ise Ayda 3-5 trade var ama ilk partide elime geçmemişti.Bugün şakadank 100 TWT gönderdiler,teşekkür ederim.Çektim Trusta duruyor .

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 30, 2020, 04:56:07 PM

Geciken bir TWT ödemeside ben aldım. Acaba dağıtımı neye göre yapıyorlar ? KYC ise yıllardır KYC var.. Trade ise Ayda 3-5 trade var ama ilk partide elime geçmemişti.Bugün şakadank 100 TWT gönderdiler,teşekkür ederim.Çektim Trusta duruyor .

Demek ki dağıtım hala devam ediyor. Benim de hesabına gelmeyen arkadaşlar var. Hem kyc li hesapları hem de onlarda hafta da 2-3 kere al sat yapıyorlar. Bakalım onlara gelecek mi?
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 30, 2020, 04:59:31 PM

belirtilen tarihlerde al sat yapmış olmanıza rağmen ödül almadıysanız, support'tan iletişime geçebilirsiniz. 13-15 dolar civarı bir ödül var, bir mesaj atıp beklenebilir, kaybedecek bir şey yok. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 30, 2020, 05:24:17 PM

belirtilen tarihlerde al sat yapmış olmanıza rağmen ödül almadıysanız, support'tan iletişime geçebilirsiniz. 13-15 dolar civarı bir ödül var, bir mesaj atıp beklenebilir, kaybedecek bir şey yok. Smiley

Asıl garip olan ben işlem yapmadım bahsedilen tarihler arasında. Bana şansa göndermişler o zaman hiç ses etmeyeyim. İlk kez bir işlem yapmadan ödül kazandım. Ben herkese kafasına göre göndermişler sanıyordum. Herhalde tek şansım vardı bunu da binance’ın twt dağıtımda kullandım. Neyse ya gelmiş bedava oturup üzülecek halimiz yok.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
December 31, 2020, 12:13:31 PM

belirtilen tarihlerde al sat yapmış olmanıza rağmen ödül almadıysanız, support'tan iletişime geçebilirsiniz. 13-15 dolar civarı bir ödül var, bir mesaj atıp beklenebilir, kaybedecek bir şey yok. Smiley

Asıl garip olan ben işlem yapmadım bahsedilen tarihler arasında. Bana şansa göndermişler o zaman hiç ses etmeyeyim. İlk kez bir işlem yapmadan ödül kazandım. Ben herkese kafasına göre göndermişler sanıyordum. Herhalde tek şansım vardı bunu da binance’ın twt dağıtımda kullandım. Neyse ya gelmiş bedava oturup üzülecek halimiz yok.

Nasıl bir dağıtım yaptıklarını hala kimse bilmiyor işlem yapanada gelmiş yapmayanada gelmiş airdroplar ama işlem yapanların bazıları alamamışlar airdropları bunlları sormak lazım support'a neden verilmedi diye.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
December 31, 2020, 12:41:08 PM

...

kampanya dağıtım kurallarını tam olarak bilmiyorum ama belirtilen tarihlerde deposit gerçekleştirmişseniz (ihtimal olarak söylüyorum) kampanyadan yararlanmış olabilirsiniz. her şeyden önce şapkadan tavşan çıkarır gibi gerçekleşmiş bir kampanya olması bile başlı başına ayrı bir problem...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 31, 2020, 02:04:05 PM

Yahu kardeşim anlatamıyorum galiba ben truswalleti kurdum ama her coin var trustwallet coin yok programda. Bu durumda trustwallet token depozit adresi üretemiyorum. Onu soruyorum bir türlü anlatamadım derdimi çıldıracağım vallahi Smiley

Yukarıdaki yorumlarda çırpınışlarınızı gördüm ve yanıt vermek istedim Smiley Umarım yardımcı olabilirim...
Cüzdanın ana ekranının sağ üst tarafındaki düğmeye basarak TWT olarak aramayı deneyin. Birkaç tane TWT çıkacak. Onların içinden TWT BEP20 olanın adresini alacaksınız. Bu Trust Wallet adresi.
Eğer bu şekilde de çıkmıyorsa "Smart Chain" arayın. Bunun adresi ile TWT adresi birebir aynı.
Bakın Binance blog sayfasında da anlatmışlar ve Smart Chain adresini kopyalamışlar mesela: https://www.binance.com/en/blog/421499824684901398/How-To-Claim-Your-Trust-Wallet-Token-TWT-Airdrop-On-Binance
Bu da işe yaramazsa eğer cüzdanı kaldırıp kurmayı deneyin. Muhtemelen bir şeyi atlıyor olmalısınız ama aklıma gelmiyor başka bir yol.

İlgin için teşekkür ederim hocam programı sildim yeniden yükledim yeniden yüklerken ios sürümü güncel değil diyip programın eski bir sürümünü yükledi. Muhtemelen eski sürüm olduğu için çıkmıyor trust wallet token. Neyse sağlık olsun bize nasip değil demek ki

Hocam bende Android sürümü kurulu. Ama "Smart Chain" mutlaka çıkıyordur sizde de... Sonuçta çok daha eski ve Binance'e ait. Bunun adresi ile TWT adresi aynı. Yukarıda linkini verdiğim blogta da yazıyor kullanılabilir diye. Yani bunu da deneyin ondan sonra olmuyorsa vazgeçebilirsiniz.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
December 31, 2020, 05:06:24 PM

Demek ki dağıtım hala devam ediyor. Benim de hesabına gelmeyen arkadaşlar var. Hem kyc li hesapları hem de onlarda hafta da 2-3 kere al sat yapıyorlar. Bakalım onlara gelecek mi?

İtiraz felan da etmedim hani..Millete bol keseden dağıtırken bizi neden es geçtiniz diye.Dediğin gibi hocam ya dağıtım devam ediyor , yada Binance sallayıp duruyor TWT tokenlerini. Binance de listelenir mi bilinmez ama Trusta çektim duruyor. Olmadı BNB 'ye çevirir Binanceye geri göndeririz.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 31, 2020, 10:30:34 PM

Hocam token arama yerine twt yaz
Zaten 2-3 tane twt çıkacak bep20 olanını seç. Onun adresi de tıpkı eth adresi gibi 0x ile başlayacak o adrese transfer et olur biter. Çok basit bir şey.
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 04, 2021, 04:44:54 PM

ARKADAŞLAR BİNANCE HESAPLARINI KONTROL ETMEYENLER VARDIR VEYA HESAPLARINDAKİ TWT LERİ ÇEKMEYENLER VARDIR DİYE SON DUYURUMU GEÇMEK İSTİYORUM.

ÇEKİM İŞLEM YARIN SON BULUYOR SİZ YARINA BIRAKMAYIN BUGÜN HESABINIZDA HALA DURUYORSA ÇEKİN YARINDAN SONRA ÇEKİM YAPAMAYACAKSINIZ

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
January 08, 2021, 05:21:48 AM

Ben çekmedim hesabımda duruyor. Binance'de listelendiğine satabileceğim sanırım.

---

Ayrıca altsezon için bu coine bir miktar yatırım aklımdan geçiyor. Ne işe yaradığı konusunu biraz araştırmam gerekir. Binance bunu her türlü listeler.

Airdroplar fiyatı düşürmez aksine arttır. Bakın bana 10 dolarlık salladılar ama x.xxx dolar alım yapmak aklımdan geçiyor. Bu yüzden 10 dolarlık satışlar yapacak binlerce insandan korkmaya gerek yok.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 11, 2021, 07:43:55 AM

Ben çekmedim hesabımda duruyor. Binance'de listelendiğine satabileceğim sanırım.

---

Ayrıca altsezon için bu coine bir miktar yatırım aklımdan geçiyor. Ne işe yaradığı konusunu biraz araştırmam gerekir. Binance bunu her türlü listeler.

Airdroplar fiyatı düşürmez aksine arttır. Bakın bana 10 dolarlık salladılar ama x.xxx dolar alım yapmak aklımdan geçiyor. Bu yüzden 10 dolarlık satışlar yapacak binlerce insandan korkmaya gerek yok.

İnşallah sonradan çekim yapabilirsin hocam çünkü arkadaş yazmış yukarda 5 ocak tarihine kadar çekin hesaplarınızdan diye bunu boşuna yazmış olamazlar.
15 Dolardan olmak şu devirde kötü. Türkiye koşullarında çok güzel bir para günlük.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
MK-74 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 27, 2021, 03:58:04 PM

Güncelleme 1
Önemli bir bilgi daha geçmek istiyorum. Binance 2018 yılında Trust Wallet'ı satın aldı.
İşin özeti Binance'da listelenmeyecekte nerde listelenecek.

Tam 1 ay önce falan demiştim binance listelenmesi olucak diye bugün listeleme olmuş ve 2x gibi bir fiyat yapmış.

Airdroptan gelenler bugüne dek bekledilerse 15 dolarları 25-30 dolar oldu iyi para Smiley

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄