Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:11:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Fan Token Adayları - FORMULA 1, Manchester, Madrid Ve Milan  (Read 790 times)
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
December 30, 2020, 08:22:06 AM

Atletico roma ve Marsilya tokenleri listelendi ve milleti öptüler galiba. Juve ve psg gibi olacak diye dalan olduysa hapi yuttu. Chz yi de ne olduysa pat diye 72 satoshiye çalmışlar.

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714752686
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714752686
Reply with quote  #2

1714752686
Report to moderator
Toprak67
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 30, 2020, 11:52:15 AM

Atletico roma ve Marsilya tokenleri listelendi ve milleti öptüler galiba. Juve ve psg gibi olacak diye dalan olduysa hapi yuttu. Chz yi de ne olduysa pat diye 72 satoshiye çalmışlar.
Hapı yutanlardan biriyim bende Cheesy ilk 3 saniyede kar ettim sonraki 3 saniyede 3 katı zarar Sad
Öpülenler gerçekten fazla bu arada çok fena savaş meydanı gibiydi :S
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 30, 2020, 04:28:26 PM

Biraz yatırım yapmıştım açıkcası ama beni üzmeyecek miktarlarda Juve ve Psg gibi olması en büyük dileğimdi ama olmadı. Cry Sağlık olsun bundan sonra daha dikkatli davranırız.
ocubeyg
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 1

View Profile
January 02, 2021, 11:58:20 AM

Real Madrid dolap tokenleri bitmiş arkadaşlar. Eğer benim gibi kararsız olup alsam mı almasam mı derken uçup bitti. Ne ara o kadar tokeni bitirdiler şaşkınım. Ben Milan’a yatırım yaptım. Başta yapmam mantıksız geldi lakin sonrasında aklıma yattı ve Milan’a kesin gözüyle bakıyorum.
Ben hem milan'a hem M.Unitede yatırım yaptım. Bakalım neler olacak. Ben de Milan'a güveniyorum.

Manchester City bu arada. Red Manchester çıkarsa ileride o da Manchester United olacaktır.
evet sonradan fark ettim. M.City olması daha iyi:)
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 02, 2021, 09:30:20 PM

Chz airdrobu fiyatı etkiler mi  bilemem ama fan tokenlar bu seviyelerde kalmamalı psg ve juv şimdide og atm asr de binance de gerekli ilgili göremediler. Biran da dipleri gördüler gerçi şaşırtmadı da yatırım açısından  temkinli davranacakların sayısı da artar gibi. En mantıklısı chz yatırı mı ne de olsa orantılı bir şekilde artış oluyor
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 06, 2021, 01:29:35 PM

bu fan tokenlar ne halta yariyo? yok, gercekten bi ise yariyor mu? hani ne bileyim, pasolig'de geciyo mu? fan-store'da bunlarla alisveris mümkün mü?
cok sükür hic bir takimin fani degilim... onlar benim fanim olsun:) adamlar insanlar üzerinden onca para kazaniyor - bi cacik yaptiklari da yok.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 06, 2021, 01:35:06 PM

bu fan tokenlar ne halta yariyo? yok, gercekten bi ise yariyor mu? hani ne bileyim, pasolig'de geciyo mu? fan-store'da bunlarla alisveris mümkün mü?
cok sükür hic bir takimin fani degilim... onlar benim fanim olsun:) adamlar insanlar üzerinden onca para kazaniyor - bi cacik yaptiklari da yok.
Hocam bazı takımlar oylamalarda söz hakkı vereceğini söylüyor ama onun dışında şuan benim bildiğim pek bir esprisi yok arkadaşlar ilgileniyorsa daha detaylı bilgi verebilirler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 06, 2021, 01:46:28 PM

Hocam bir numarası yok giriş müziğimiz ne olsun diye anket düzenliyor basit anketler bir numarası yok işte fan token tutanlara store elinde tuttuğu fan token sayısına göre indirim oluyor yüzde 10-15-25 oranında indirim sağlıyor mağazadan alınan ürünleri şimdilik bu esprisi var başka esprisi yok bakalım daha neler gelecek
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
January 06, 2021, 02:34:02 PM

en azindan fan store'larda alisveris yapinca bu token ile ödeme imkani sunsa, ok diyecegim.
ama su an ki haliyle - herkesin kendi tercihi ve fikri tabii, saygi duyarim - ama cöp. buna verecegim parayi gider tezos alirim:)
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
January 06, 2021, 03:38:40 PM

Son çıkan fan tokenlerde fena öpme operasyonu yaptılar. Atletico, roma ve Marsilya geri çekildi. Çok kısa süre yükseldi sonra güm. Binance nin bu işlerde parmağı var gibi.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 06, 2021, 04:17:48 PM

Hepsi bir birinden büyük külüpler binance'ın listeleyeceği türden çıkarsada listelerler zaten ama bakalım kesin mi değil mi takımlardan kesin haber duymadığım sürece çok merak etmiyorum böyle şeyleride ve şu sıralar millet fan tokenlerinede sarmış durumda.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
heyhat (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
January 18, 2021, 09:49:03 AM

Beklendiği gibi Milan'la anlaşıldığı açıklandı. Bugün yüzde 10 CHZ bonus Milan'ı seçenlerin hesabına aktarılacak. Milan Token da 21'inde hesaplarınıza aktarılmış olacak. Diğer projeleri seçenlere CHZleri yansıtılacak sanırım yine bugün yarın.

furylmz
Sr. Member

View Profile
January 18, 2021, 11:50:07 AM

Milan kesinleşmiş kesin zaten binanceada girecektir bu milan tokeni en az 20-30 dolar olacaktır belliydi ama milanın gireceği alex milanı uzun zamandır takip ediyordu kesin gözüyle bakılıyordu milan tokenine katılanlara helal olsun vallaha iyi para kaldıracaklar bu kesin
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 18, 2021, 09:04:50 PM

Gecen giren OG, ASR gibi olmasında Smiley Chiliz borsasından alıp ciddi kar ettiğim sonrasında binance borsasına girecek nede  olsa deyip ertesi gün hayal kırıklığı ile uyanmıştım.  Fan tokenları son borsa girişlerinde bıraktıkları izlenimden olsa gerek temkinli davranılacaktır kişilerce.
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
January 18, 2021, 10:14:59 PM

Binance üzerinde CHZ aldım ve ATM ve OG için launchpoola katılmıştım. Hatta launchpool için aldığım CHZ 1 haftada %50 yapmıştı ve tepeden çıkmıştım. Ama bu Chiliz borsasına hiç girmedim dediğiniz gibi oylama yaptıkları ve çeşitli etkinliklerin olduğunu bilmiyordum. Sanırım tren daha fazla kaçmadan bir incelemem gerekecek.

berkecan88
Member
**

Activity: 454
Merit: 37

View Profile
January 18, 2021, 10:53:39 PM

Gecen giren OG, ASR gibi olmasında Smiley Chiliz borsasından alıp ciddi kar ettiğim sonrasında binance borsasına girecek nede  olsa deyip ertesi gün hayal kırıklığı ile uyanmıştım.  Fan tokenları son borsa girişlerinde bıraktıkları izlenimden olsa gerek temkinli davranılacaktır kişilerce.
millette yanlışbır izlenim var. token fiyatları düştü bınanceye girince eyvallah ama zaten girene kadar 3 e mı ne katladı tokenler. x3 begenmeyıp düşünce chz yuzunden battık diyen insanlar dolu twitterda.şaka gibiler en az x3 neyınıze yetmedı arkadas
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
January 19, 2021, 10:52:34 AM

Genel durumlar nasıl gidiyor acaba şu an fan tokenlerinde, yeni kulüp anlaşmaları durdu gibi sanki, günün birinde bu taraftar tokenleri çok tutacak ama biraz erken gaza geldi sanki kulüpler tabi umarım istenilen başarılar elde edilir bu projelerde

heyhat (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 129

fallenangel

View Profile WWW
January 19, 2021, 12:59:52 PM

Formula 1 eksikti o da geldi arkadaşlar Smiley Yakında Kadın Çamur Güreşlerini bekliyorum.

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
January 19, 2021, 01:49:22 PM

genel anlamda maddi sıkıntılar içerisinde bulunan takımların chz/socios ekibiyle daha kolay anlaşmalar gerçekleştirebileceği ihtimali nedeniyle ben de milan'dan yana tahmin oluşturmuştum, bu yüzden -doğru ya da yanlış beklenti sebebi fark etmeksizin- sonuç benim için de şaşırtıcı olmadı.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
furylmz
Sr. Member

View Profile
January 21, 2021, 08:50:04 AM

Formula 1’in gelmesi müthiş oldu şimdi eğer gerçekten lafta kalmazsa yani dolaptan para toplayıp işletmek için yapılmıyorsa iyi ben girmedim önceden üç dolap açıldı sadece biriyle anlaşıldı eğer en az 2 takımla anlaşısaydı girecektim ama bir takım geldiği için hiç giresim gelmiyor ihtimaller çok düşük çünkü
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: