Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:05:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 »
  Print  
Author Topic: Covid-19 Genel  (Read 21067 times)
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 30, 2021, 07:02:48 PM

@gospodin geçmiş olsun üstat gerçekten iğrenç bir durum tat koku kaybı ben yaşamadım ama hanım yaşadı koku falan gitti koku gidince bir süre nefes aldığını bile hissedemez duruma geldi bir şeyi koklayamıyor tek iyi yanı çocuğun bezini değiştirirken koku almaması oldu  Grin Allah acil şifalar versin üstadım dikkatli olun yeni varyant çok tehlikeli diyorlar

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714716316
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714716316
Reply with quote  #2

1714716316
Report to moderator
1714716316
Hero Member
*

Ignore
1714716316
Reply with quote  #2

1714716316
Report to moderator
1714716316
Hero Member
*

Ignore
1714716316
Reply with quote  #2

1714716316
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714716316
Hero Member
*

Ignore
1714716316
Reply with quote  #2

1714716316
Report to moderator
1714716316
Hero Member
*

Ignore
1714716316
Reply with quote  #2

1714716316
Report to moderator
mandown
Legendary
*

Activity: 1918
Merit: 1291

View Profile
November 30, 2021, 09:31:26 PM

@RaltcoinsB ben ilk benim uşağın bezini alırken kokunun gittiğini anladım şaka gibi bir andı burnum çok iyi koku alır ancak kaka kokusunu alamadım lan dedim ne oluyor.

geçmiş olsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 30, 2021, 09:37:30 PM

Şimdi bir de başımıza yeni varyant çıkmış durumda. "Omicron" adı verilen yeni varyantın çok güçlü olduğu ve aşıların bile yetersiz kalabileceği iddia ediliyor. Hatta bu sebeple, Biontech aşısına bir güncelleme getirileceğini duymuştum. 3. dozu henüz sırası gelmediği için olamamış olan birisi olan benim için iyi bir haber oldu bu. Güncellenmiş haliyle daha iyi korunmalı bir aşıyı olmayı tercih ederim. Bu varyantın Avrupa'daki ilk örneği Belçika'da görülmüş diye duydum. Bir anda inanılmaz bir hızla yayılma tehlikesine karşı tetikte olmakta fayda var. Yoksa daha da kara günler bizi bekliyor olabilir.
ZekiBeyy
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 881

Eloncoin.org - Mars, here we come!

View Profile
December 01, 2021, 01:44:20 PM

@meser# hocam öncelikle geçmiş olsun benimde karantinam biteli 10 gün falan oldu 2. doz sinovac olmuştum çok fazla ortama girmem genelde maske takarım dikkat ederim ama bir şekilde yakalanıyorsunuz, pazarcılık yapan insanlara bakıyorum haftanın 7 günü dışarıda onlarca kişiyle muhatap oluyorlar para al ver bir sürü etkileşim oluyor ama dahaca pozitif olanını görmedim.

Benden önce köyde oturan halamın eski eşi olmuştu zatürre olarak atlattı sonra konuşurken koronaya yakalanmadan önce Asist (sulandırmalı balgam sökücü) içmiş ve bu durumu doktoruyla paylaşmışmış doktor Asist kullanımı boğazı tahriş ettiği için virüse davetiye çıkardığından bahsetmiş sonra birden aklıma benimde 1 hafta öncesinde kullandığım daha sonra aynı haftanın cuma günü kullandım cumartesi aşırı baş ağrısı vardı pazarda devam etti dedim test yaptırayım en azından başkasına bulaştırmamış olurum diyerek test yaptırdım ve pozitif çıktı. 1. günden sonra koku tamamen gitti hafif öksürük vardı birde burundan nefes alırken sanki soğuk hava çekiyormuş gibi sersem ediyordu nerdeyse 1 hafta aşırı baş ağrısı çektim parol falan içtim ama hiç fayda etmedi pandemi bölümünde antibiyotik yazdırmıştım üstsolunum yolları ve sinüzit olarak ve beni çok rahatlattı çok şükür daha iyiyim koku azda olsa geldi umarım yakın zamanda tamamen gelir gerçekten zor bir süreç bu hastalığa yakalananlara acil şifalar diliyorum.

Hasta olunca bir kez daha anlıyorsunuz sağlığın ne kadar kıymetli bir şey olduğunu. Dikkat edin ve sağlıcakla kalın dostlar...

▄▄████████▄▄
▄▄████████████████▄▄
▄██
████████████████████▄
▄███
██████████████████████▄
▄████
███████████████████████▄
███████████████████████▄
█████████████████▄███████
████████████████▄███████▀
██████████▄▄███▄██████▀
████████▄████▄█████▀▀
██████▄██████████▀
███▄▄█████
███████▄
██▄██████████████
░▄██████████████▀
▄█████████████▀
████████████
███████████▀
███████▀▀
.
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████
███████████
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
▀█
██████████████████████▀
▀██
███████████████████▀
▀███████████████████▀
▀█████████
██████▀
▀▀███████▀▀
.
 ElonCoin.org 
.
████████▄▄███████▄▄
███████▄████████████▌
██████▐██▀███████▀▀██
███████████████████▐█▌
████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄▄▄▄
███▐███▀▄█▄█▀▀█▄█▄▀
███████████████████
█████████████▄████
█████████▀░▄▄▄▄▄
███████▄█▄░▀█▄▄░▀
███▄██▄▀███▄█████▄▀
▄██████▄▀███████▀
████████▄▀████▀
█████▄▄
.
"I could either watch it
happen or be a part of it"
▬▬▬▬▬
Foursquare
Member
**

Activity: 99
Merit: 20

View Profile
December 01, 2021, 05:13:33 PM

bu arada ilk postu yazdığım sırada tat ve kokuda pek fazla sorun yoktu ama gün itibariyle tat duygusu tamamen yok oldu diyebilirim. tuzlu bir şey yersem onun sadece tuzunu anlayabiliyorum:)) rokanın tadından nefret ederim mesela ve o acı tadı en sonunda ancak alabiliyorum. koy önüme 10 kilo pırasa belki yerim.

Ben geçen yıl korona oldum. Tat gitmedi ama koku gitti. İlk 15 gün gelmedi, sonra yavaş yavaş geldi ama bende koku kaybı kendini koku değişikliğine çevirdi. Kokuları farklı alıyorum. Hatta şu an gaz kokusunu alamıyorum. Belirli kokuları rahat alabiliyorum. Forumda yazmıştım bir keresinde. Arkadaşlardan birisi udi hindi yağını tavsiye etti. Hatta bana dedi ki geçmezse gel yüzüme tükür. Şimdi bugün udi hindi yağı aldım. Eğer geçmezse arkadaşı bulup yüzüne tüküreceğim Cheesy
Dolorex
Member
**

Activity: 294
Merit: 49

View Profile
December 01, 2021, 07:23:20 PM

Bütün avrupada yeni varyant ve yeni bir dalga ile koronavirus endişeleri ile birlikte yeni yasaklar ve önlemler gelirken ülkemizde hiç yasaktan söz edilmemesi ilginç geldi bana. Sizce yasaklar tekrar gelir mi?
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 964

View Profile
December 01, 2021, 07:50:56 PM

Bütün avrupada yeni varyant ve yeni bir dalga ile koronavirus endişeleri ile birlikte yeni yasaklar ve önlemler gelirken ülkemizde hiç yasaktan söz edilmemesi ilginç geldi bana. Sizce yasaklar tekrar gelir mi?
Herşey ülkede yeni varyantın görülme oranının yüksekliği/düşüklüğü ile orantılı olacak.Gözlemlediğim bir şey oldu son zamanlarda.Kış mevsimi gelmesiyle beraber grip belirtileri gösteren kişiler tedbiren test yaptırması gerekir.Ancak insanlar test yapmadığı gibi ben korona değilim diye iddialı öngörülerde bulunuyorlar.

Konuyla ilgili ekleme yapayım :

Eğer belirti gösteriyorsanız lütfen tedbiren gidip test yaptırın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 01, 2021, 09:17:41 PM

@gospodin geçmiş olsun üstat gerçekten iğrenç bir durum tat koku kaybı ben yaşamadım ama hanım yaşadı koku falan gitti koku gidince bir süre nefes aldığını bile hissedemez duruma geldi bir şeyi koklayamıyor tek iyi yanı çocuğun bezini değiştirirken koku almaması oldu  Grin Allah acil şifalar versin üstadım dikkatli olun yeni varyant çok tehlikeli diyorlar

allah'tan yöneticilerim bu konuda son derece hassas ve akıllı insanlar. geçtiğimiz dönemlerde covid olsa bile çalışanlarından bunu saklamalarını isteyen bir sürü olay duymuştum. biz de kalabalık bir iş yeriyiz ve sonuçta herkesin yakınında hasta ya da yaşlı insanlar var. bu halde işe gidip salak gibi yatıp insanları riske atacağıma evde kendi halimde takılmam en mantıklısı.

bu arada ilk postu yazdığım sırada tat ve kokuda pek fazla sorun yoktu ama gün itibariyle tat duygusu tamamen yok oldu diyebilirim. tuzlu bir şey yersem onun sadece tuzunu anlayabiliyorum:)) rokanın tadından nefret ederim mesela ve o acı tadı en sonunda ancak alabiliyorum. koy önüme 10 kilo pırasa belki yerim.

@RaltcoinsB ben ilk benim uşağın bezini alırken kokunun gittiğini anladım şaka gibi bir andı burnum çok iyi koku alır ancak kaka kokusunu alamadım lan dedim ne oluyor.

geçmiş olsun.

@RaltcoinsB  @gospodin @mandown  Geçmiş olsun beyler, covid 19 çok bela bir hastalık, ben başladığından beri dikkat ediyorum yakalanmamaya, en iyi silahımız aşı ve yakalanmamak. Normalde iş yerinde pek maske takılmıyor ama kalabalık odaya girince maskeyi takıyorum. üşenmiyorum.  Kalabalıkta hep takarak daha yakalanmadım. Şimdi bu Omicron belası çıktı o çok daha fena, haberlerde de göstermeye başladı,  eskiden virüs gençleri ya hiç tutmuyordu ya da yaşlılar gibi ağır hasar veremiyordu.  bu sefer gençleri tutuyor hem de hasar veriyor.  Yakın zamanda covid olanlar dikkat etsin omicron olabilir,  bol su ve sürekli proteinli beslenin.  NAC marka ilaç veriyorlar etken maddesi Asetilsistein. halk arasında balgam sökücü deniyor ama etki mekanizması bilindiğinden kesinlikle işe yarıyor. Virüs az tutunuyor ciğerlere, en belası ciğeri tutması çünkü.  Asetilsistein i araştırın çok ciddi antioksidan özelliği var, yabancı maddelere direk yapışıyor nötrlüyor. Hem tedavi edici, hem de ciğere inmediyse ciğere tutunma ihtimalini azaltıyor.
verbakalim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 630

View Profile
December 02, 2021, 10:52:33 AM

allah'tan yöneticilerim bu konuda son derece hassas ve akıllı insanlar. geçtiğimiz dönemlerde covid olsa bile çalışanlarından bunu saklamalarını isteyen bir sürü olay duymuştum. biz de kalabalık bir iş yeriyiz ve sonuçta herkesin yakınında hasta ya da yaşlı insanlar var. bu halde işe gidip salak gibi yatıp insanları riske atacağıma evde kendi halimde takılmam en mantıklısı.

geçmiş olsun.

@RaltcoinsB  @gospodin @mandown  Geçmiş olsun beyler, covid 19 çok bela bir hastalık, ben başladığından beri dikkat ediyorum yakalanmamaya, en iyi silahımız aşı ve yakalanmamak. Normalde iş yerinde pek maske takılmıyor ama kalabalık odaya girince maskeyi takıyorum. üşenmiyorum.  Kalabalıkta hep takarak daha yakalanmadım. Şimdi bu Omicron belası çıktı o çok daha fena, haberlerde de göstermeye başladı,  eskiden virüs gençleri ya hiç tutmuyordu ya da yaşlılar gibi ağır hasar veremiyordu.  bu sefer gençleri tutuyor hem de hasar veriyor.  Yakın zamanda covid olanlar dikkat etsin omicron olabilir,  bol su ve sürekli proteinli beslenin.  NAC marka ilaç veriyorlar etken maddesi Asetilsistein. halk arasında balgam sökücü deniyor ama etki mekanizması bilindiğinden kesinlikle işe yarıyor. Virüs az tutunuyor ciğerlere, en belası ciğeri tutması çünkü.  Asetilsistein i araştırın çok ciddi antioksidan özelliği var, yabancı maddelere direk yapışıyor nötrlüyor. Hem tedavi edici, hem de ciğere inmediyse ciğere tutunma ihtimalini azaltıyor.

İş yerinde kendini bilmez biri yüzünden geçtiğimiz nisan ayında bu illete yakalandım. 1 hafta sonra da aşı hakkım çıktı. Akciğerim sol tam sağ %50 olarak tutuldu. Halen kalp sorunları ile uğraşıyorum. İşyerinde odama gelip hatır soranlar dahil hepsini pandemi bitene kadar odama gelmemeleri konusunda uyardım. Alınanlar oldu. Neden böyle davranıyorsunuz ne çektiğimi sizlerde görüyorsunuz beni öldürüp helavamı yemek istiyorsunuz diyorum cevap yok. Hatırımı telefon la sorun ama pandemi bitene kadar gelmeyin dedim. Şimdi beni gıcık edercesine koridorda kapının karşısına gelip oradan bana laf atıp içeri girmiyorlar.  Milletle uğraşmak zor. Bu illetin ortadan kalkması da zor. Herkese geçmiş olsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 964

View Profile
December 02, 2021, 05:12:05 PM

@verbakalim, siz doğru olanı yapmışsınız.Her geçen gün yeni sorunlarla savaşıyoruz.Bunun içinde yeni varyantlar da mevcut.Omicron varyantını inceleyin, çok tehlikeli diğerlerine göre.Şu an öldürücülük veya bulaş oranlarında değiştirdiği oranlara bakıyorlar ancak elde edilen ilk verilere göre Sars Cov-19’un en seri yayılan varyantı Omicron…

Başa gelmeyen bilemez, yaşayanlar sizi daha iyi anlar.Çok geçmiş olsun.Aşılarınızı yaptırmayı ve bu dönemde kalabalıktan kaçınmayı unutmayın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
1kodumtek7
Full Member

Merit: 161

View Profile
December 22, 2021, 12:16:07 PM

Yer aşımız turkovac acil kullanım onayı almış. 10 gün içerisinde aşılamanın başlanması planlanıyor.

Fahrettin koca: https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1473624259721408515?t=ET0UaHcZ5TC5U6ua9k9yIg&s=19

Recep tayyip erdoğan: https://twitter.com/RTErdogan/status/1473619005953003523?t=Lf5HOS9N3FSyq3SgyTZHiA&s=19

24 yıl aradan sonra aşı geliştirdik. Umarım bir şeylerin başlangıcı olur.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
December 22, 2021, 03:28:01 PM

Yer aşımız turkovac acil kullanım onayı almış. 10 gün içerisinde aşılamanın başlanması planlanıyor.

Fahrettin koca: https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1473624259721408515?t=ET0UaHcZ5TC5U6ua9k9yIg&s=19

Recep tayyip erdoğan: https://twitter.com/RTErdogan/status/1473619005953003523?t=Lf5HOS9N3FSyq3SgyTZHiA&s=19

Geliştirilen bu aşı inşallah çare olur biraz kopyala yapıştır yaptık gibi hissediyorum ama umarım yanılırım da kaliteli bir aşı ortaya çıkmıştır kovid olduğum dönemde tarihi geçmiş favicovir itelemişlerdi bana sağlık bakanlığına güvenin sarsılmıştı bakalım bu nasıl bir aşı olacak yerli olduğu için acil kullanım onayı alması zor olmamıştır zaten

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
verbakalim
Hero Member

View Profile
December 22, 2021, 06:13:29 PM

6 Ay sonra 3 doz aşı sıram gelecekti ama sağ olsun kararsız sağlık bakanlığı aldıkları aşıların son kullanma tarihleri geliyor aşılama oranları çok düştüğü için 6 ayı 3 aya indirdi. Koruyuculuğu artırsın diye. Peki bu 3 ayda koruyuculuğu artıyor ise önceki 6 ay kararını kim aldı. Bunun sağlıkla ilgili bir karar olduğunu düşünmüyorum. Zaten uyguladıkları salak bir yöntem yüzünden aşı olmak isteyip yaş kriterlerine takıldığımız için halen çile çekiyorum. Şimdi akciğerimde görülen buzlu cam görünümlü covid kalıntılarının temizlene bilmesi için kortizonlu ilaçlara başladık. Bu ilaçlar bitince 3 dozu olacağım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
December 22, 2021, 07:01:45 PM

6 Ay sonra 3 doz aşı sıram gelecekti ama sağ olsun kararsız sağlık bakanlığı aldıkları aşıların son kullanma tarihleri geliyor aşılama oranları çok düştüğü için 6 ayı 3 aya indirdi. Koruyuculuğu artırsın diye. Peki bu 3 ayda koruyuculuğu artıyor ise önceki 6 ay kararını kim aldı. Bunun sağlıkla ilgili bir karar olduğunu düşünmüyorum. Zaten uyguladıkları salak bir yöntem yüzünden aşı olmak isteyip yaş kriterlerine takıldığımız için halen çile çekiyorum. Şimdi akciğerimde görülen buzlu cam görünümlü covid kalıntılarının temizlene bilmesi için kortizonlu ilaçlara başladık. Bu ilaçlar bitince 3 dozu olacağım.

Hocam geçmiş olsun Allah şifa versin bende de ilk dönemlerde çok bir sıkıntı yoktu ancak şimdi nefesimde daralma hissediyorum koronavirüs geçirmeme bağlıyorum bunu umarım bundan ötürü değildir akciğerlerde ne gibi sıkıntılar başlamıştı hocam? Tekrar yakalanırsak sıkıntı büyük bizim için akciğerlerde verim düştü

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
December 22, 2021, 10:06:14 PM

Turkovac aşısının sonunda uygulanmaya başlayacak olması heyecan verici açıkçası. Aşı geliştiren sayılı ülkelerden birisi olduğumuzu bilmek güzel. Tabi umuyorum ki, geliştirdiğimiz bu aşının koruyuculuk oranı çok yüksektir de insanlar bir nevi boşuna tercih etmiş gibi olmazlar. Çünkü Omicron varyantının yayılmaya başlamasıyla birlikte endişeler arttı yine. Biontech aşısının bile 3 dozu %70 civarı bir koruma sağlıyormuş.

verbakalim
Hero Member

View Profile
December 23, 2021, 07:22:45 AM

Hocam geçmiş olsun Allah şifa versin bende de ilk dönemlerde çok bir sıkıntı yoktu ancak şimdi nefesimde daralma hissediyorum koronavirüs geçirmeme bağlıyorum bunu umarım bundan ötürü değildir akciğerlerde ne gibi sıkıntılar başlamıştı hocam? Tekrar yakalanırsak sıkıntı büyük bizim için akciğerlerde verim düştü

@RaltcoinsB  hocam sana da geçmiş olsun. Ben 5 nisanda yakalandım. 2 ay kadar evdeydim dışarı çıkamadım. O dönemde hastaneler ful dolu olduğundan hastaneye yatamadık evde kendimizi tedavi etmeye çalıştık. Bu dönemde nabzım çok anormal yükselmeye başladı. Kalp için bir ilaç başlattılar. 2 ay kadar normal gitti. Sonraki aylarda kullandığım bu ilaç beni halsiz yapmaya başladı. Toplam kullanma sürem 4 ay oldu. Doktor isteğiyle kestim. Bundan sonra göğüs ağrısı başladı. Bunun için 3 ayrı kardiyoloğa gitti. Her biri ayrı ilaç başlattı ama göğüs ağrım devam etti. Anjiyo oldum koroner arte yavaş akım diye bir teşhis kondu. Yani kan vücudumda yavaş akıyormuş. Hem de çok yavaş. Bunu sağlayan covid. Buna yönelik kan sulandırıcıları da eklendi. Ama göğüs ağrım devam etti. Geçtiğimiz ay gögüs bölümüne gitti. Doktor iki adet nefes açıcı ilaç ve 1 adette covid den dolayı oluşmuş olan buzlu cam görüntülü oluşum için bir ilaç başlattı. 1 ay sonra konturola gideceğim. Bu gün göğüs ağrım epey var. Bunu yapanın ne olduğunu halen netleştiremediler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
December 23, 2021, 09:25:13 PM

Son zamanlarda ülke ile ilgili duyduğum sayılı güzel haberlerden birisi bu olsa gerek.  Grin  Turkovac'ın ne kadar başarılı bir aşı olduğu hakkında detaylı bir bilgim yok. Fakat kullanıma başladığını duyduğuma göre artık hakkında detaylı bir araştırma yapabilirim. Ne kadar fazla tercih edilir bu aşı bilmiyorum ama sırf Türk aşısı olmasından dolayı bile çok ilgi göreceğini düşünüyorum. Ben zaten 3 Biontech aşımı da oldum fakat yine de merak ediyorum aşının ne kadar iyi olduğunu.

RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
December 24, 2021, 06:02:07 AM

@RaltcoinsB  hocam sana da geçmiş olsun. Ben 5 nisanda yakalandım. 2 ay kadar evdeydim dışarı çıkamadım. O dönemde hastaneler ful dolu olduğundan hastaneye yatamadık evde kendimizi tedavi etmeye çalıştık. Bu dönemde nabzım çok anormal yükselmeye başladı. Kalp için bir ilaç başlattılar. 2 ay kadar normal gitti. Sonraki aylarda kullandığım bu ilaç beni halsiz yapmaya başladı. Toplam kullanma sürem 4 ay oldu. Doktor isteğiyle kestim. Bundan sonra göğüs ağrısı başladı. Bunun için 3 ayrı kardiyoloğa gitti. Her biri ayrı ilaç başlattı ama göğüs ağrım devam etti. Anjiyo oldum koroner arte yavaş akım diye bir teşhis kondu. Yani kan vücudumda yavaş akıyormuş. Hem de çok yavaş. Bunu sağlayan covid. Buna yönelik kan sulandırıcıları da eklendi. Ama göğüs ağrım devam etti. Geçtiğimiz ay gögüs bölümüne gitti. Doktor iki adet nefes açıcı ilaç ve 1 adette covid den dolayı oluşmuş olan buzlu cam görüntülü oluşum için bir ilaç başlattı. 1 ay sonra konturola gideceğim. Bu gün göğüs ağrım epey var. Bunu yapanın ne olduğunu halen netleştiremediler.

Geçmiş olsun hocam ya Allah şifa versin gerçekten dediğin gibi hastaneye gidip yatamadık eve gidin dediler ölmezseniz sorun yok gibi bir çözüm vardı hastaneye yatmayan binlerce hastadan ağırlaşan çok hasta oluyor bende hasta olduğum dönemde C vitamini ile beraber propolis vs gibi takviyelerle bağışıklık güçlendirdik akciğer filmi çekmedim ama gidersem bende de bir şeyler çıkmaya başlamıştır

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
verbakalim
Hero Member

View Profile
December 24, 2021, 08:12:09 AM

Geçmiş olsun hocam ya Allah şifa versin gerçekten dediğin gibi hastaneye gidip yatamadık eve gidin dediler ölmezseniz sorun yok gibi bir çözüm vardı hastaneye yatmayan binlerce hastadan ağırlaşan çok hasta oluyor bende hasta olduğum dönemde C vitamini ile beraber propolis vs gibi takviyelerle bağışıklık güçlendirdik akciğer filmi çekmedim ama gidersem bende de bir şeyler çıkmaya başlamıştır
Hocam göğüs bölümüne gidip tomografi çektirin ki onlar bilirler. Ayrıca solunum testi yaptırın kayıp var mı yok mu görün. Bendeki sorunu daha tam olarak ortaya koyamadılar. Ben günlük yürüyüş yapardım 5 kilo metre yürürdüm. Arada göl gezisine çıar 15 kilometre yürürdüm. Şimdi 500 metre gidince göğsümde ağrılar başlıyor kardiyolok birşey bulamıyor, göğüs bölümü verdiği ilaçları daha bitirmedim nisanda yılı gelecek halen sorunlarım devam ediyor. Hasta olduğum dönem ve sonrasında bitkisel takviyeler c vitamini ve diğer vitaminleri bolca tükettik. Özel bal karışımları aldım ama bıraktığı hasar ne ise yavaş yavaş etkileyerek çoğaldı. Eğer açık havada yürüyüş yapabiliyorsa bu seni çok fazla zorlamıyorsa uzun yürüyüşler yap.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
execijutiere
Legendary
*

Merit: 1250

View Profile
December 24, 2021, 10:24:38 AM

Salgın kontrol altında değil. Üstüne üstlük omicron varyantı da etkisini gösterirse kapanma gündeme gelebilir ama sanmıyorum kapanma olacağını. Tedbirler baştan sıkı tutulmadı ve denetim yapılmadı bu yüzden bu haldeyiz. Bu salgın ülkemizde daha uzun sürecek. Turkovac aşısı ne kadar etki eder bilmiyorum ama umarım yararı olur.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 »
  Print  

Jump to: