Bitcoin Forum
June 24, 2024, 04:26:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: UEFA, tüm zamanların en iyi Şampiyonlar Ligi sıralamasını açıkladı.  (Read 217 times)
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 27, 2020, 08:21:00 AM

galatasarayın bu sıralamada lider olması tabi ki sürpriz değil fakat bunun nedenlerinden biri de geçmiş yıllardaki başarıları ve tabi ki kazandığı başarılar, fenerbahçenin daha kötü bi sırada olmasını beklerdim ama şunu da söylemekte fayda var avrupada çok zorlanıyoruz türkiye olarak şimdiki şampiyonlar ligi mücadelelerine bakıyorum da galatasarayın uefayı kazanması ile gerçekten gurur duymamak elde değil.
Avrupa’da kalite sürekli olarak artarken, ülkemizde sürekli olarak düşüş yaşanıyor, milli takımda toparlanma görünüyordu oda ligden düştü, başarıya açız, umarım eskisinden iyi zamanlar yaşarız Smiley
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 29, 2020, 05:27:17 PM

1987 den başlayarak  devam eden Galatasaray fırtınası hem Avrupa'da Türkiye'de ve Dünya kupasında çok büyük etkiler oluşturdu Futbolumuza bir ivme kazandırdı. Her ne kadar doğu kültürü olarak kendimizi orya yükseltmek yerine yüksektekini aşağıya çekmeye çalışsak ta meyvelerini yedik. Bu puanlar o günlerin eseri yoksa bu gün futbolumuz kısır döngü içerisinde dönüp duruyor.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1074

View Profile
December 29, 2020, 08:27:23 PM

Galatasaray’ın Türk kulüpleri arasındaki lider pozisyonu değişmedi uzun süre de değişmeyecek gibi görünüyor şaşırmadım bu puan durumuna ama Beşiktaş’ın daha yukarıda olmasını beklerdim ona biraz şaşırdım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
December 29, 2020, 10:40:39 PM

97-98 sezonunda Beşiktaşın her şey iyi giderken Bayern Munihe 2-0 yenilmesi hele de 2 golün Jancker ve Helmerin duran top kafa golü kopyası olması içime öyle oturdu ki 23 yıl geçmiş unutamıyorum be  Embarrassed
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 503

View Profile
December 30, 2020, 08:41:05 AM

galatasarayın bu sıralamada lider olması tabi ki sürpriz değil fakat bunun nedenlerinden biri de geçmiş yıllardaki başarıları ve tabi ki kazandığı başarılar, fenerbahçenin daha kötü bi sırada olmasını beklerdim ama şunu da söylemekte fayda var avrupada çok zorlanıyoruz türkiye olarak şimdiki şampiyonlar ligi mücadelelerine bakıyorum da galatasarayın uefayı kazanması ile gerçekten gurur duymamak elde değil.
Avrupa’da kalite sürekli olarak artarken, ülkemizde sürekli olarak düşüş yaşanıyor, milli takımda toparlanma görünüyordu oda ligden düştü, başarıya açız, umarım eskisinden iyi zamanlar yaşarız Smiley

Yakın zamanda çok zor hocam. Çünkü futbol sürekli geriye gidiyor. Her maçtan sonra mutlaka hakem hatası konuşuluyor. Sürekli hakemin konuşulduğu bir yerde futbol gelişme göstermez. Çünkü başarısızlığın en büyük kılıfı hakemler.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
December 30, 2020, 10:08:43 AM

Yakın zamanda çok zor hocam. Çünkü futbol sürekli geriye gidiyor. Her maçtan sonra mutlaka hakem hatası konuşuluyor. Sürekli hakemin konuşulduğu bir yerde futbol gelişme göstermez. Çünkü başarısızlığın en büyük kılıfı hakemler.

Haklısınız hocam, insanlar kulüpleri yanlış yönettiklerini düşünmeden sadece olayı hakem hatalarına bağlıyorlar, şöyle sorayım üç büyüklerden aboubakar dışında adam akıllı bir transfer var mıydı ben göremiyorum da Anadolu kulüpleri transferde daha başarılı,
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: