Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:53:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sıradaki Coinbase Listelemesi DerivaDEX(Olabilir)  (Read 221 times)
MK-74 (OP)
Legendary
*

Activity: 1246
Merit: 1197

View Profile
January 24, 2021, 07:31:36 PM

Ben sadece sağlam gördüğüm bir proje olduğu için listelenme olanağı yüksek olarak gördüm yoksa bizde biliyoruz coinbase'in yatırım yaptığı proje olduğunu.

2 Gün önceki paylaşımımdan bu yana yükselişi.
$10,29      0,00032287 BTC      0,00759411 ETH

Size laf sokmak amacıyla falan yazmadım hocam öyle anladıysanız kusura bakmayın.
İyi proje olabilir burada sıkıntı da yok. Ama Coinbase listemesi olabilir şeklinde başlık görünce onun üzerine yorum yaptım. Bence listeleme sadece yatırımla alakalı değil yani. Şuna da katılırım ki dandik projeye de Coinbase yatırım yapmaz.

Ben laf sokma olarak alğılamadım zaten hocam doğrular yazmışsınız her yatırım yaptığını listeleme gibi bir durumu yok ama coinbase custody de %80-90 oranında destek sağlanıyor.
Birde sizde yazmışsınız zaten olabilir demişim yani sadece ihtimal verdim. Kimse şurda şunun şu zaman listeleneceğini burdan söyleyemez, borsada veya takımda tanıdığı yoksa.

Ayrıyetten ilk açtığım günlerde konuyu açtığımda inceleyip yatırım yapanlar 4-5x para kaldırdılar dahada artacağını düşünüyorum çünkü adam gibi bir borsadada listeli değiller.
Tabi yatırım tavsiyesi vermiyorum açın okuyun kafanıza yatıyorsa siz bilirsiniz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████