Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:41:59 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Pİ COİN NETWORK - CEP TELEFONUNDAN KAZILABİLEN KRİPTO PARA  (Read 437 times)
illetyus
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 368

View Profile
January 27, 2021, 10:05:17 AM

Benim arkadaşta indirmiş. Banada söyledi. Ben indirmedim.
Ne olduğunu bilmediğim uygulamayı indirmem telefona.
Sonuçta borsa hesapları cüzdanlar vs 50 tane şey var telefonda.

---

Gerçekten hiç bir şey ortaya koymadan ve fiyatı belli bile olmayan bir coinin sözde madenciliğini yaptırıyorlar. Milyonlarca indirme sayısı var uygulamanın.
Bence büyük başarı.

Bu kadar adam topladıktan snra burada güzelbir ponzi çevrilebilir.

---

Projeyi  yüzeysel olarak inceledim, kurucu ekip sahte görünmüyor. Coinmarketcap'te proje listeli şekilde duruyor. Fakat işlem gören borsa olmadığı için fiyat belli değil.

İlerde borsaya açılır ve hype yaratabilir. Çok fazla kamil var çünkü uygulamanın içinde. Tam ponzilik zemini var.

Ama ben uzak duracağım.

W Jr.
Copper Member
Legendary
*

Activity: 1316
Merit: 1012

View Profile
January 27, 2021, 10:54:07 AM

İnstagramda, Facebook ve Twitter sayfalarında, telegramlarda bolca bahsedildiğine göre artık bir sonraki aşamaya geçebiliriz : Parayı vur kaç.

Bedava peynirin bulunduğu yer, fare tuzağıdır.Kimse bu oyunlara gelmesin.Dikkatli olun.

Unutmayın Tosuncuğa inanan tayfaya BTC anlatmaya çalışınca, o dolandırıcılık, sıfırlanıp gidecek diyorlardı.Tosuncuk paraları vurup kaçınca da, mağduruz mağduruz diye dolandılar.Kimse bedava kazanç elde etmez arkadaşlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
onko (OP)
Full Member

Activity: 492
Merit: 139

1 cent = 1 satoshi

View Profile
January 27, 2021, 02:46:15 PM

İnstagramda, Facebook ve Twitter sayfalarında, telegramlarda bolca bahsedildiğine göre artık bir sonraki aşamaya geçebiliriz : Parayı vur kaç.

Bedava peynirin bulunduğu yer, fare tuzağıdır.Kimse bu oyunlara gelmesin.Dikkatli olun.

Unutmayın Tosuncuğa inanan tayfaya BTC anlatmaya çalışınca, o dolandırıcılık, sıfırlanıp gidecek diyorlardı.Tosuncuk paraları vurup kaçınca da, mağduruz mağduruz diye dolandılar.Kimse bedava kazanç elde etmez arkadaşlar.

https://twitter.com/hepsicrypto/status/1352690615826448391?s=20

2010-2011 aralığında sadece captcha kodu girmeniz karşılığında 5 Bitcoin veren musluk siteleri doluydu internet. Bedava kazanç elde edilebiliyormuş demek ki öncelikle bunu belirtiyim. Sadece mail adresi verip veya bir işlem yaparak binlerce usd değerinde airdrop dağıtan projeleri de sayabilirim. Bu arada bu demek değil ki Pi on binlerce dolar olacak hatta piyasaya bile çıkacağının garantisi yok doğru. Belki de ponzinin kralı olacak Pi ve Bee tarzı oluşumlar. Bunlara ek olarak; 3482 tane uygulamaya next next diyerek sayfalarca privacy sözleşmelerine onay verenlerin "telefonda güvenlik sorunu çıkartmasın, tedirgin oldum" demeleri de ayrı bi komiğime gidiyor. 19 milyar dolara satın alınan Whatsapp'ı bedavaya kullanıyorsun, kim kime bedavaya kullandırıyor bu kadar para verdiği bir uygulamayı diye sormuyorsun, sonra bedavaya bir şey yokmuş gizlilik önemliymiş bla bla. Günde 3 saniyemi ayırıp uygulamaya tıklarım, bi şey de çıkmazsa siler giderim çok zor değil arkadaşlar. Bu kadar kastırmanın anlamı yok bence keyfinize bakın.
W Jr.
Copper Member
Legendary
*

Activity: 1316
Merit: 1012

View Profile
January 27, 2021, 03:10:05 PM

~
Bahsettiğiniz 2010-2011 yılı, BTC madenciliği konusunda en kolay geçilen yıllardı.Bu forumda bir sürü örneği var araştırmaya üşeniyorum şuan.Ararsanız bulursunuz.Hatta 10 bin BTC‘e iki pizza alan Laszlo’nun konusuna da ulaşabilirsiniz.Bedava kampanyalar, AirDrop’larda kazandırdı.Benim de geçmişimde birkaç yüz dolar kazandığım oldu doğrudur.

Whatsapp değil, indirdiğiniz tüm programlarda da bu durum var.Ama kaçırdığınız bir nokta var.Whatsapp bize bir hizmet sunuyor.Mesajlaşıyorsunuz,emoji gönderiyorsunuz.Data transferleri,PDF dosyaları,resimler,CV’ler herşeyi bir şekilde aktarıyorsunuz ve bu aktarımın en kolay yolu Whatsapp oldu.Bee yada PiPi coin size ne vaat ediyor?Pi coin üzerinden mesajlaşıp, oyun oynayabiliyor musunuz?Herhangi pozitif bir katkısı var mı telefonunuza?Yoksa sadece ben bu coinleri 10 sene sonra 100 bin dolara satarım “umuduyla” hareket mi ediyorsunuz?Burada bir anlaşalım.

Musluk sitelerine gelirsek ; evet bahsettiğiniz eski dönemlerde Sadece BTC değil, birkaç yıl sonra onlarca Litecoin veren siteler de oldu.Sizin hatanız BTC‘i Ltc’i ETH’i bu ne işe yaradığı belli olmayan Pi coinle kıyaslamanız.Artık 2010 yılında değiliz.2020 bitti ve Kurumsal olarak şirketler milyar dolarların üzerinde BTC alışı gerçekleştiriyor.Bitcoinin 2010 yılında sunduğu teknoloji de, beklentiler de aynıydı.Değişen bir şey olmadı.Sadece siteler kolayca Mining ettikleri BTC‘leri, sitenin reklamını yapmak amacıyla dağıtıyorlardı.Çünkü madden bir karşılığı yok denecek kadar azdı.O kişiler 5’er BTCdağıtmış olabilir ama günde en az 10 bin BTC kazımı yapıyorlardı.Sayısı da bugün Picoini shilleyen (parlatmaya çalışan) tayfa kadar çok değildi.Tabiri caizse bir avuç insan bu işe girişmişti.

Bugün 2021 yılındayız ve CMC verilerine bakarsanız binlerce altcoin var.Sizin kabul etmediğiniz, bu tarz oluşumların para edebilecek tarzda oluşumlar olmadığıdır.

Neyse sizin inancınız sizde, benimki bende kalsın.Size bol kazımlar dilerim.İnşallah da yanılırım binlerce $ kazanırsınız...

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 28, 2021, 03:39:50 PM
Last edit: January 28, 2021, 04:32:11 PM by lossnet

Bende yüklü bu uygulama. Birkaç aydır 200 adet falan birikmiş. Ne olacak şimdi bu? :) Borsalara girme durumu var mı?
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
January 28, 2021, 10:13:33 PM

Bende yüklü bu uygulama. Birkaç aydır 200 adet falan birikmiş. Ne olacak şimdi bu? Smiley Borsalara girme durumu var mı?
takım 3 kişiden oluşuyor. hobisine takılıyor gibiler. 1 seneden fazladır hiç bir ilerleme yok gibi görünürde. neye çare olacaklarını da bilemiyorlar hala. öyle yıl sonu bitirme projesi gibi birşey yapmışlar.

freymi
Jr. Member
*

Activity: 89
Merit: 2

View Profile
January 28, 2021, 10:29:59 PM

incelemek lazım
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 29, 2021, 08:42:49 AM

Bende yüklü bu uygulama. Birkaç aydır 200 adet falan birikmiş. Ne olacak şimdi bu? Smiley Borsalara girme durumu var mı?

Hocam 1 ayda 200 den fazla olur ama siz suresi bittiği zaman hemen çalıştırmiyorsunuz galiba. Ben de bazen unutuyorum ama zaten hemen uygulama mesaj atıyor. Ben de pek is yapacağını zannetmiyorum ama yine de kendi çapında calışsın bakalım
kriminall
Sr. Member

Activity: 1358
Merit: 374

View Profile
January 29, 2021, 08:46:23 AM

Çok duydum adını indireyim mi ne dersiniz, kullanan arkadaşlara sorum telefonu yavaşlatma durumu oluyor mu, telefonda yer kaplıyor mu,
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
January 29, 2021, 11:16:48 AM

Çok duydum adını indireyim mi ne dersiniz, kullanan arkadaşlara sorum telefonu yavaşlatma durumu oluyor mu, telefonda yer kaplıyor mu,

Yok yav böyle şeyler için telefonunu yormaya değmez verecekler 10-20 kuruş o da verirlerse kazacağın şeyle telefonunun batarya ömrünü kısaltacaksın işlemcisini yoracaksın değmez bir de bunlar bilgileri çalarlar büyük ihtimal hiç bulaşma bence gerek yok
Khan8465
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
January 30, 2021, 07:57:11 AM

Proje 3. aşamaya geçecek o zaman borsalara girecekmiş ancak 2021 sonunu bulur diyorlar.
Subclavian
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
February 06, 2021, 12:55:57 PM

https://twitter.com/hepsicrypto/status/1352690615826448391?s=20

2010-2011 aralığında sadece captcha kodu girmeniz karşılığında 5 Bitcoin veren musluk siteleri doluydu internet. Bedava kazanç elde edilebiliyormuş demek ki öncelikle bunu belirtiyim. Sadece mail adresi verip veya bir işlem yaparak binlerce usd değerinde airdrop dağıtan projeleri de sayabilirim. Bu arada bu demek değil ki Pi on binlerce dolar olacak hatta piyasaya bile çıkacağının garantisi yok doğru. Belki de ponzinin kralı olacak Pi ve Bee tarzı oluşumlar. Bunlara ek olarak; 3482 tane uygulamaya next next diyerek sayfalarca privacy sözleşmelerine onay verenlerin "telefonda güvenlik sorunu çıkartmasın, tedirgin oldum" demeleri de ayrı bi komiğime gidiyor. 19 milyar dolara satın alınan Whatsapp'ı bedavaya kullanıyorsun, kim kime bedavaya kullandırıyor bu kadar para verdiği bir uygulamayı diye sormuyorsun, sonra bedavaya bir şey yokmuş gizlilik önemliymiş bla bla. Günde 3 saniyemi ayırıp uygulamaya tıklarım, bi şey de çıkmazsa siler giderim çok zor değil arkadaşlar. Bu kadar kastırmanın anlamı yok bence keyfinize bakın.

Ne güzel bir örnek.Hayretle baktım dakikalarca görsele Smiley Ama katılıyorum neyin gem olduğunu yada olmadıgını kimse kolay kolay kestıremez.o yüzden bir zarar söz konusu veya güvenlık sorunu ortada yok ise bekletmeye değer.Bir gün çöp olduğu ortaya çıkarsa silinir yapacak birşey yok.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 06, 2021, 03:58:03 PM

Yok yav böyle şeyler için telefonunu yormaya değmez verecekler 10-20 kuruş o da verirlerse kazacağın şeyle telefonunun batarya ömrünü kısaltacaksın işlemcisini yoracaksın değmez bir de bunlar bilgileri çalarlar büyük ihtimal hiç bulaşma bence gerek yok

Değip değmeyeceği kısmı tartışılır, bana göre de pek değme ihtimali yok, en azından bazı insanların aşırı beklentisinin gerçekleşme ihtimali yok ancak telefonu falan yormuyor, geri planda sürekli açık değil, pili de etkilemiyor, yanlış bilgi veriyorsun.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
edandrada
Member
**

View Profile
February 06, 2021, 10:12:48 PM

borsaya girse de kim neden alsın bu coini. kime ne faydası olacak.
hereksin ilk derdi satmak olacak.

Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 06, 2021, 10:59:48 PM

Babam bile duymuş bu coini. Adamın kriptopara ile işi falan yok. Arıyor beni diyor ki böyle böyle bi şey var cep telefonundan para kazanılıyormuş sence mantıklı mı? Üşenmedim anlattım nedir ne değildir diye.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 07, 2021, 07:37:47 PM

borsaya girse de kim neden alsın bu coini. kime ne faydası olacak.
hereksin ilk derdi satmak olacak.

bu konuda haklı olabilirsiniz ,şu an çok muallakta . ama insanların bedava bitcoin kazandıkları zamanda açıkçası bitcoin hakkında çok belli bişey yoktu.  o zamanlar ne yapılır nerde kullanılır kimse bilmiyordu. yarın bi gün bakarsınız ortaya proje atarlar , belki uzun zamandır sessiz takılmalarının sebebi budur bilinmez. ben telefonuma yüklemedim , yüklemeyi de düşünmüyorum çünkü bu tarz bekletinsi olan çok token var . o yüzden çok sıcak gelmiyor bana
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 07, 2021, 07:48:31 PM

Babam bile duymuş bu coini. Adamın kriptopara ile işi falan yok. Arıyor beni diyor ki böyle böyle bi şey var cep telefonundan para kazanılıyormuş sence mantıklı mı? Üşenmedim anlattım nedir ne değildir diye.

Bu verdiğin bilgi bende tam ters etki yaptı nedense, içinde hiçbir şey olmadan bu kadar uzun süre tanıtım pompalamak bana göre hiç hayra alamet değil. Eskiden çıkınca değerinden şüpheliydim, artık varlığından bile şüpheliyim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 07, 2021, 07:58:02 PM

Daha benim babam duymamış😀
Eğer O da duyarsa bu iş bitmiş demektir.
İşin şakası ben bir işe yaryacağını hiç düşünmedim. Ref fazla bulduğun zaman günlük pi sayısı daha çok artıyor galiba. Onun dışında bir işe yaradığı yok.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 07, 2021, 08:21:44 PM

Benim bir tanıdığım abd de bu pi coinin geçerli olduğunu söyledi. O da kulaktan dolma bilgi ile bana konuştuğu için bende ısrar etmedim ama epey inanmış bu duruma. Marketlerde alışveriş yapıldığını bana ısrarla anlattı ama eğer öyle birşey olmuş olsa buralarda paylaşımı olurdu.
edandrada
Member
**

View Profile
February 07, 2021, 10:25:27 PM

Benim bir tanıdığım abd de bu pi coinin geçerli olduğunu söyledi. O da kulaktan dolma bilgi ile bana konuştuğu için bende ısrar etmedim ama epey inanmış bu duruma. Marketlerde alışveriş yapıldığını bana ısrarla anlattı ama eğer öyle birşey olmuş olsa buralarda paylaşımı olurdu.

yanlış duyum almış. veya bahsettiği başka bir picoindir.
hiç bir şekilde kullanım alanı yok şu anda.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: